Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i44.tinypic.com/1551nw8.jpg

Arkadaşlar acaba bu çiziği boyatsam sırıtır mı ? biraz derin,matkapla yaptı usta sağolsun.Fikri olan var mı ?
    oraya sticker yapıştır sağlı sollu güzel olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar arkadaşlar. Cbr 125'i satıp hyo 250 almaya karar verdim. Şu makine hoşuma gitti fikirleriniz almak istedim. Bu arada biliyorum ki orjinal km değildir. Üstüne bindiğimde hosuma giderse ve nasipse almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8575673/detay/
    komple beyaza boyanmış acaba kazasımı var yoksa zevktenmi bilinmez ama ben boyalı motor gördümmü uzak dururum ne olursa olsun
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni gt170
    bu motorun 650 liliği cbr600 gibi midir? 14000 tl ye 2010 model sıfır gt650r buldum bi bayide.daha önce 150 cc kullandım direk 650cc lik alsam çok tehlikeli olur mu?

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    dostum sadece gördüğümü söylüyorum hyo nun 250 liği daha çok tutuluyor. sahibindende 78592811 nolu ilanı incelersen kasım ayından beri satamadı motoru ve fiyat 9000 tl den düştü. Ve fiyatları da incelersen çoğu 250r dan ucuz olduğunu görürsün. 2. eli zor yani . tabii bunlar benim düşüncem 250r ı beğenen birisi olarak. Haziranda almayı düşünüyordum işler ters gitti parayı yedik artık seneye nasipse ... burda da arkadaşların motor ile ilgili düşüncelerini ve resimlerini görüp iç geçiriyorum kazasız belasız sürüşler herkese...

Motosikleti
    kanuni gt170
    Alıntı ogi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sadece gördüğümü söylüyorum hyo nun 250 liği daha çok tutuluyor. sahibindende 78592811 nolu ilanı incelersen kasım ayından beri satamadı motoru ve fiyat 9000 tl den düştü. Ve fiyatları da incelersen çoğu 250r dan ucuz olduğunu görürsün. 2. eli zor yani . tabii bunlar benim düşüncem 250r ı beğenen birisi olarak. Haziranda almayı düşünüyordum işler ters gitti parayı yedik artık seneye nasipse ... burda da arkadaşların motor ile ilgili düşüncelerini ve resimlerini görüp iç geçiriyorum kazasız belasız sürüşler herkese...
    teşekkürler...

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Sonunda bu gün aradığım motoru buldum. Kapora verdim bu gün, bi aksilik cıkmassa yarın alıcam, resimleride eklerim.
    -unnamed- ve ogi bunu beğendiler.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bugün dolu yağarken o doluya yakalanan varmıdır aramızda..
    yakalanamadım diye üzülmeyin, berbattı
    Zippo's bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda bu gün aradığım motoru buldum. Kapora verdim bu gün, bi aksilik cıkmassa yarın alıcam, resimleride eklerim.
    Hakkında hayırlısı,iyi haberlerini bekliyoruz...

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben rüzgara yakalandım, akşamüstü epeyce kuvvetli esiyordu attım direk kendimi eve
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    rüzgar çok iyi...
    dolu fenaydı ağa...
    mermiye kafa atar gibi oldum...
    lensi kapatıyorum önümü göremiyorum..
    gerisini sen anla

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkında hayırlısı,iyi haberlerini bekliyoruz...
    Sağolasın bi aksilik cıkmazsa, Allahın izniyle yarın şenlendiririm buraları.

Motosikleti
    kymco süper 8

TECRÜBELERİNİZE İHTİYACIM VAR

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE MERHABALAR. MOTORSİKLETE MERAKIMIN OLDUĞUNU SÖYLEMEME GEREK YOK SANIRIM ZATEN OLMASA BURADA NE İŞİM VAR LAFI UZATMAK İSTEMİYORUM 5 AY GİBİ BİR SÜRE GT 250R KULLANDIM ODA ARKADAŞMINDI VE ONDAN DAHA ÇOK BİNMİŞİMDİR DİYE BİLİRİM. ÇEVREMEDKİ MOTORCULARIN ACEYİP BASKILARIYLA KARŞILAŞTIM YOK ÇİN MOTORU YOK ADİ MOTOR FALAN FİLAN DİYE. MOTOR BİRAZ HAŞATTI YANİ ÇOK BAKIMLI DEĞİDİ. ONA RAĞMEN BEN BİR PİSLİĞİNİ GÖRMEDİM ŞİMDİ KENDİME ALMAK İSTİYORUM BİR TANE. SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEİDR. MOTOR OLARAK SON KASALRIN BİR FARKI VARMIDIR. UZUN YOL YAPILIRMI .ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    rüzgar çok iyi...
    dolu fenaydı ağa...
    mermiye kafa atar gibi oldum...
    lensi kapatıyorum önümü göremiyorum..
    gerisini sen anla
    ebubekir arkadaşlarla tekirdağa gittik dönüşte o dediğin tipi gibi yağışa bütün yol boyunca yakalandım ıslanmayan hiç bir yerim kalmadı karanlık olduğundan bütün arabalar uzunları yaktı suları üstümüze sıçrattılar soğuktan ellerim dondu sol ayağım komple hissizleşti vizörüm siyahtı karanlığa kaldığım için önümü hiç göremedim vizörü açtığımdaysa taş gibi yağmur damlaları yüzüme vurduğu için yol boyunca kap kara vizör kapalı geldim arabalarıın stoplarından yolu takip ettim desem yeridir baya tehlikeliydi shinkolarla kaza geçirmediğim için mutluyum çok güzel mutlu gittim tekirdağa dönüş büyük bir eziyet oldu motorun pisliğide cabası 30 yaşımda her yerim romatizmadan ağrıyıcak eminim
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı somunsu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE MERHABALAR. MOTORSİKLETE MERAKIMIN OLDUĞUNU SÖYLEMEME GEREK YOK SANIRIM ZATEN OLMASA BURADA NE İŞİM VAR LAFI UZATMAK İSTEMİYORUM 5 AY GİBİ BİR SÜRE GT 250R KULLANDIM ODA ARKADAŞMINDI VE ONDAN DAHA ÇOK BİNMİŞİMDİR DİYE BİLİRİM. ÇEVREMEDKİ MOTORCULARIN ACEYİP BASKILARIYLA KARŞILAŞTIM YOK ÇİN MOTORU YOK ADİ MOTOR FALAN FİLAN DİYE. MOTOR BİRAZ HAŞATTI YANİ ÇOK BAKIMLI DEĞİDİ. ONA RAĞMEN BEN BİR PİSLİĞİNİ GÖRMEDİM ŞİMDİ KENDİME ALMAK İSTİYORUM BİR TANE. SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEİDR. MOTOR OLARAK SON KASALRIN BİR FARKI VARMIDIR. UZUN YOL YAPILIRMI .ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
    Uzun yol da boyum kollarım uzun olmasına rağmen beni yordu yav 300 kmlik yolda. Tabi burda bi marşta 300 km yapan arkadaşlar da var. Benim ki si sadece hamlık tı hiç yapmamıştım acemilikti ve tabi motorda kendimi rahat ettirecek hiç bişey yapmamıştım. Alışkın olmayınca yoruldum. Bi de tabi çok fena rüzgar vardı o da etkiledi.Anlayacağınız yapılır ama sonuçta racing motor ne kadar rahat yapılabilir. Motorun markası fazla duyulmamış olmasından ötürü direk ÇİN damgası vurulabiliyor katılıyorum yapacak bişey yok onlar da zamanla alışacak etrafta görmeye umarım Genelde çocuklar tarafından kawasaki ismiyle ünlüdür motorumuz Şahsen ben çok yaşadım üzerinde yazan şeyin anlamı yok direk yanına gelirler ve kendi aralarında kawasaki muhabbeti yaparlar o kadar.. Ne kadar bütce var yeni model mi arıyorsunuz?
    tekhancer bunu beğendi.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

arkadaşlar merhaba yakın zaman da bu güzel yavrudan almayı düşünüyorum ama babamla bi tartışmaya girdik ne kadar yakıyo konusunda acaba sürekli kullanan arkaşla yardımcı olabilir mi sehir içi kullanım yakıt kullanım miktarı nedir km de ne kadar yakıyo şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    100 km orjinal egsoz 3.5-4 arası oynarsın. Sesi çıksın performans egsozum olsun dersen 100 km de +1 litreye kadar göze alacaksınız. Sert kullanımla ortalama 20 krs diyelim
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebubekir arkadaşlarla tekirdağa gittik dönüşte o dediğin tipi gibi yağışa bütün yol boyunca yakalandım ıslanmayan hiç bir yerim kalmadı karanlık olduğundan bütün arabalar uzunları yaktı suları üstümüze sıçrattılar soğuktan ellerim dondu sol ayağım komple hissizleşti vizörüm siyahtı karanlığa kaldığım için önümü hiç göremedim vizörü açtığımdaysa taş gibi yağmur damlaları yüzüme vurduğu için yol boyunca kap kara vizör kapalı geldim arabalarıın stoplarından yolu takip ettim desem yeridir baya tehlikeliydi shinkolarla kaza geçirmediğim için mutluyum çok güzel mutlu gittim tekirdağa dönüş büyük bir eziyet oldu motorun pisliğide cabası 30 yaşımda her yerim romatizmadan ağrıyıcak eminim
    halime şükredeyim o zaman
    güzel tarafı kazasız belasız gelmişsin...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı wolfmanwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba yakın zaman da bu güzel yavrudan almayı düşünüyorum ama babamla bi tartışmaya girdik ne kadar yakıyo konusunda acaba sürekli kullanan arkaşla yardımcı olabilir mi sehir içi kullanım yakıt kullanım miktarı nedir km de ne kadar yakıyo şimdiden teşekkürler iyi akşamlar
    değişken nasıl değişken karbüratörlülerimi soruyosun enjeksiyonlularımı yeni EFI enjeksiyonlularımı normal enjeksiyonlularımı bunların arasında hep bi fark var misal benimki 2012 EFI 100km /3.8lt yakıyor ama gelir buraya 2007 model arkadaş 4.7lt der karbüratörlüdür bişey diyemessin değişken
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

teşekkür ederim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    edit.... krktr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler