Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toros farımı yoksa olur hemde süper olur o işlerden pek anlamam ama sizin motor h kaç kullanıyo? bizim kısalar uzunlar ayrı mesela, nakedda tek sanırım onun için elektrik tesisatındada değişiklik gerekebilir.
    Farlarıda kafa grenajına bağlayabilmek için şık bir aparatta üretmek lazım.Kısalar solda yansa uzunlar sağda olur sellektör yapınca sağ yanar.Çok iyi olur yahu
    Beyin bedava

Elektrikçiyiz okadarınıda hallederiz sanırım Ali kardeş H4 kullanıyor sıkıntı değil ama ne kullandığı montaj yapalımda içinde mum'da yansa olur Görüntüsü yeter. Toros Farı dediğin gibi cifti 75 TL müsait bi zamanda denicem bakalım nasıl olacak. Arkadakı Sacı iptal edip bi bağlantı aparatı yapabılırım.
    Felon ve Emrah.ark bunu beğendiler.
    ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Arkadaşlar yeni motorumun evraklarını bugün alıcam p.tesi trafik işlemlerini halledicem salıya plakalı motorum hazır olcak işallah bi fikrinizi sorayım dedim,h.sonu hava güzel olcakmış,motoru plakasız alıp şişliden büyükçekmeceye gece gece götürsem nasıl olur? polis filan durdurursa yeni aldım ayakalrı yapsam yer mi? riske değer mi? artık dayanamıorummm tabi h.sonu da kaçamak binmeceler olucaktır

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında herşeyi biliyorsunda işte yazıyorsun bende sana cevap vereyim.evet 2 .elinde daha temizini bulursun japonların 6 senelik motor granaj dışında hiçbir sorunu olmadan kullanırsın kullandımda.ama hyo da böyle değil.en büyük handikabı bu motoru alacak kişilerin 4500-5500 tl arası rakamlarda motor bakmasıdır.çok az kişi gider sıfır yada 7000 tl üzerinde temiz bulmaya çalışır.bilinçsiz kullanıcılar yüzünden bu motorlar 2. elde dökülüyor çünkü ilk motorları olduğu için ve düşseler bile ceplerinde yaptıracak paraları olmadığı için derme çatma toplanıp satılıyorlar.ama 600 cc ye binen bir adam azda olsa kendini bilirse yeni başlayan olmadığı için temiz bulma ihtimalin daha yüksektir.direk 600cc den başlayanlar istisna.

ayrıca ben italyan motorlarından bahsetmiyorum kaçımız alabilir onlar daha pahalı ve kaliteli belli müşterileri vardır.

ama asla bir hyo yu yıllarca bu işe emek vermiş tecrübe kazanmış firmalarla kıyaslamayın azıcık adaletli olun..merak etmeyin ben şu an bindiğiniz motora sıfır aldım bindim sıfırında bile ne sorunlar çıkardı başıma.
    sende bence bir kibirlenme bir çok bilmişilk bir küçük görme var . Bunu okuduğum her mesajından anlıyabiliyorum. Bu motorlarla ilgili yazdığım ilk yorumun altında yine böyle abidik gubidik mesajlarını ihmal etmedin. bu motoru kötüleyeceğine diğer modellerle kıyaslıyacağına otur iki üç faydalı şey yap madem bu kadar tecrübelisin. burada bulunan herkezin emin ol uzunca bir araştırma geçmişi vardır . benim gibi .. o saydığın bütün modelleri araştırmış bir insanım. parayı kolay kazanmıyoruz . öyle 20 milyarı verelim daha ne olduğunu bilmediğimiz motorlara binelim. sen yanlış yerde yanlış taraftarların arasına girmişsin. varsa 600lüklere karşı bir hastalığın orda onları yücelt orda onlarla ilgili bilgilerini aktar. biz neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz . aptalda değiliz . sen gidip bir serçe hastasına ferrari daha hızlı kaçıyor daha iyi parçası kaliteli zartı zurtu var diyebilirmisin ? bizimkisi maddi güçle orantılı bir fanatikliktir . lakin seninki pişkinliktir başka birşey değil.
    ozgurkayihan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    Arkadaşlar özellikle Gt 250r Kullanıcıları
    Aşagıdaki 2 motor Yarışsa
    Gt 250r mi
    Runner 180 sp mi Alır.

Hangisi alır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Gt 250r mi
    Runner 180 sp mi Alır.

Hangisi alır?
    Gt 250 r biliyorsunuz.
    Runner 180 sp de bu (tuning amaçlı toplanmış ve Power çip Takılıdır )
    [IMG][/IMG]

Bir arkadaşla Tartıştıkda bu konuyu

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O tabak bitmeden cevap yok!
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    enis kalkışta yeme ihtimalin fazla...
    geçen akşam derbi gp1 250 ile kapıştık baya zorladı beni...
    yalan yok...
    bu arada jant şeritlerini aldım, feyizoğlundan 3 parça çok hoşuma gitti...
    kısa zamanda yapıp resimleri paylaşırım sizlerle...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni motorumun evraklarını bugün alıcam p.tesi trafik işlemlerini halledicem salıya plakalı motorum hazır olcak işallah bi fikrinizi sorayım dedim,h.sonu hava güzel olcakmış,motoru plakasız alıp şişliden büyükçekmeceye gece gece götürsem nasıl olur? polis filan durdurursa yeni aldım ayakalrı yapsam yer mi? riske değer mi? artık dayanamıorummm tabi h.sonu da kaçamak binmeceler olucaktır
    satış faturasını yanında taşırsan kolay kolay sorun olacağını sanmıyorum..
    ozgurkayihan bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı ennes07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gt 250r mi
    Runner 180 sp mi Alır.

Hangisi alır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Gt 250r mi
    Runner 180 sp mi Alır.

Hangisi alır?
    Gt 250 r biliyorsunuz.

Bir arkadaşla Tartıştıkda bu konuyu
    Kuzenimde vardı, kilometrelerce tek teker gidiyodu, 1 yıl kadar kullanıp cok benzin yaktığından sattı.1 kere artcılık yapmışlığım var, hyosunglada 3 aylık tecrübem var bence her türlü kalkışta kısa mesafede uzar gider.hyo onun yanında cok hantal kalır.Uzun mesafe icin bişey diyemicem, runnerın son hızı nasıldır, 100 km/h den sonra ivmelenmesi nasıldır bilemiyorum.

Nerde bi dolandırıcı var onları özenle seçip gidip onların motorlarına bakıyosunuz ama sizde hakediyonuz yani
    İlan bas bas bağırıyo ben ölü motorum mahalle motorcusunda topladılar beni diye.Ah bi dili olsada konuşsa o motor
    Abicim yapma etme ya, ilanda ben gördüklerimi sayiyim ;

Orjinal lastikler, kırığı cıkığı sürtüğü olmayan grenajlar, aynalar sinyaller bile yerli yerinde... Renkli manet,elcikler, ducati benzeri kafa grenajı far takımı (carizma motorda 350-600 tl arasında değişik zamanlarda değişik fiyatlarda satıldı) Led arka stop (ebayda hatırladığım kadarıyla 150 dolar falandı)
    Sence ilan nerden belli ediyo motorun ölü bi motor olduğunu ?

Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuzenimde vardı, kilometrelerce tek teker gidiyodu, 1 yıl kadar kullanıp cok benzin yaktığından sattı.1 kere artcılık yapmışlığım var, hyosunglada 3 aylık tecrübem var bence her türlü kalkışta kısa mesafede uzar gider.hyo onun yanında cok hantal kalır.Uzun mesafe icin bişey diyemicem, runnerın son hızı nasıldır, 100 km/h den sonra ivmelenmesi nasıldır bilemiyorum.

Abicim yapma etme ya, ilanda ben gördüklerimi sayiyim ;

Orjinal lastikler, kırığı cıkığı sürtüğü olmayan grenajlar, aynalar sinyaller bile yerli yerinde... Renkli manet,elcikler, ducati benzeri kafa grenajı far takımı (carizma motorda 350-600 tl arasında değişik zamanlarda değişik fiyatlarda satıldı) Led arka stop (ebayda hatırladığım kadarıyla 150 dolar falandı)
    Sence ilan nerden belli ediyo motorun ölü bi motor olduğunu ?
    Aynalar sinyaller değişmiş, görsellik için değişmedikleri bariz belli... o sinyalleri kimse daha hoş duruyo diye kullanmaz.3liralık sinyaller ve arka çamurluğada bişeyler yapmış, resimlerden ne olduğunu çözemedim.Ucuz sinyale kaçan adam pintidir motor yatmış o garanti ama adam ggibi toplanmamış.Böyle bir kullanıcı profilindende görsellik artsın diye kafa grenajı değişmesi beklenemez...ki zaten bana bedavaya yapcaz deseler yaptırmam o farları kafadanda kaza var büyük ihtimal.Orjinal far 700gayme olunca, insan öyle bir modifikasyon meraklısı olur ki of )) 2007 model bir motorda hala shinkoların olması, o motor başka lastikle kullanıldı sonra satış için shinkolar giydirildi, km düşürüldü imajı verir.Benim motor 2008 6.ay çıkışlı şuan lastiklerde çivi vs. olmamasına rağmen hava tutmaz hale geldiler titreşim %40 arttı ,son demlerinde artık.Ben galeriden ne araba ne motor bakarım.Galeriden bakılacak araçlar üst sınıf araçlar olmalıdır.Çünkü zengin adam 3e5e bakmaz gider galeriye verir, hemen satmaya bakar.ama gariban adamın galeriye araç vermesinin nedeni farklıdır.Bu motorlarda 2007 model üst sınıfa girmiyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)

Bu motorada yorum Yaparmısın çok merak ettim neler orjinal motor yatmışmı çok işime yarar verecegin bilgiler Teşekkür ederim

Bu motorada yorum Yaparmısın çok merak ettim neler orjinal motor yatmışmı çok işime yarar verecegin bilgiler Teşekkür ederim

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @FELON
    Bende benim gördüklerimden farklı birşey gördün sandım.Aynı şeyleri görüp farklı şeyler düşünmüşüz demek.
    Mesala ayna sinyal olayı bana pek bişey ifade etmiyo, zaten orjinal sinyaller tanesi 7.5 tl sirkecide, yani aceleye gelmiş o an ne varsa kullanılmış, büyütülecek bir şey değil.
    Kafa grenajını ben yazın benim eski emektara almayı bile düşünmüştüm, kendi grenajları sorunsuz olduğu halde.... Yani bence iyi. + renkli manetler, led stop falan dedim paradan kacınılmamış, sağlam modifiye işine girilmiş.Yan yatma haricinde kazalı olacağı falan aklımın ucuna gelmedi.
    Kafada da kaza var büyük ihtimal demişsin, doğru tahmin deponun iskeleti sıkıştırması sonucu sağlam kaza izleri oluşmuş alette. .
    Shinko lastik olayını da doğru tahmin ettin, ama ben motor ölü demesem bence öyle düşünmezdin, sonucta senin alette 2008 benim eskiside öyle, kmlerde aşağı yukarı aynı, 1 yaştan birşey olmaz, üstünde orjinal shinkoların olması gayet normal.
    Galeriden arac alınmaması konusuna kesinlikle katılıyorum, ben öyle bi telefon ediyim dedim sadece.Sonra baktım adam diğer ilanlarıma bak ben büyük makinelerle uğraşıyorum ufak cc lerle işimiz olmuyo zaten takastan düştü, ya gene takasta kullanıcaz, yada satıcaz farketmez vs. diyince, bide motorun durumunu göklere cıkartınca... vesaitlede 20 dk uzaklıkta olunca gidiyim bakiyim dedim.

Bak kimse için böyle uğraşmam görkem
    Motorsuz kaldın diye beklentilerini düşürüp gözünü karartma, başına iş alma.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Hahahahaha eyvallah sağolasın.
    Doğru dicem ama, ilk alette bile öyle bi sacmalık yapmadım.Zaten biliyosun turuncu merakımdan oluyo hep bunlar, ama ha vazgectim ha vazgecicem, beyaz yeni kasa celiyo kafamı.Para sorunumda yok, acelemde yok(yaza daha var) öyle bakıyorum işte, ama mantıklı bi makine alıcağım kesin, o yüzden bakmak nası olsa bedava, gerekirse 10 alet gezerim .

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Sonunda Amerikadan gelebildi BMC filitrem. Kesin yine Türkiyede günlerce beklettikleri için bu kadar gecikti. USPS kargo ile getirttim Şuba 22 de kargoya verildi Martın 10 unda benim elime geçti. Adım gibi eminim şubat bitmeden Türkiyeye giriş yapmıştı bu kargo.
    Neyse hemen fotoğraflarını gönderelim

Felon ve bugay bunu beğendiler.

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda Amerikadan gelebildi BMC filitrem. Kesin yine Türkiyede günlerce beklettikleri için bu kadar gecikti. USPS kargo ile getirttim Şuba 22 de kargoya verildi Martın 10 unda benim elime geçti. Adım gibi eminim şubat bitmeden Türkiyeye giriş yapmıştı bu kargo.
    Neyse hemen fotoğraflarını gönderelim

http://b1203.hizliresim.com/v/b/3d8u1.jpg

http://b1203.hizliresim.com/v/b/3d8us.jpg
    Süper,hemen takta bakalım fark olcakmı.Fark uzun vadede hissedilir elbet fakat ilk izlenimde önemli.yıkama için kendileri özel şişemi verdiler fiyata dahil dimi oda?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Süper,hemen takta bakalım fark olcakmı.Fark uzun vadede hissedilir elbet fakat ilk izlenimde önemli.yıkama için kendileri özel şişemi verdiler fiyata dahil dimi oda?
    Ancak pazar akşamı veya pazartesi akşamı deneyebilicem galiba. O zaman kadar eve uğrama şansım olmayacak.
    Ne yazık ki dahil değil
    Filitre 75$ + kargo(10$) + sıvı 10$ + kargo(5$)= 100$

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    UNdocab bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    kymco süper 8
    eline koluna sağlık tamda böyle işler bekliyoruz süper anlatım bilgilendirme olmuş
    Chronix bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    motorumu bugün teslim aldım , bi deniyim dedim otoparkta az kalsın düşüyodum , anladımki eğitim şart,, tavsiye edeceğiniz yer varsa bilgilendirirseniz sevinirim, benim bildiğim honda ve yamahanın var iyi , onlara katılan oldumu acaba

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu bugün teslim aldım , bi deniyim dedim otoparkta az kalsın düşüyodum , anladımki eğitim şart,, tavsiye edeceğiniz yer varsa bilgilendirirseniz sevinirim, benim bildiğim honda ve yamahanın var iyi , onlara katılan oldumu acaba
    Gerçekten iyi bilen birisi de eğitebilir. Kontra tekniğini ve güvenli frenajı öğretebilirse tamam bence

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

Yav ben imzama sahibinden.com ilanı koydum amma modlar görürse kızar mı ki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler