Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir dişili baskı balata hiç değişmiş mi sorun yoksa bunları değiştirip 5 bin km yazanlara itibar etmeyin km konusunda
    zekice :D:D teşekkürler sorup öğreniyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fuardaki fiyata motor almak isteyen varsa, kayalar motor bugün fabrikaya sordu, bir iki gün daha 9500'e verebilirlermiş (beyaz renk hariç)

arkadaş bilgi vermiş zaten de , ben adamları tanımıyorum yani bi fuarda gördüm anlaştım bide motoru alıcaz bakalım cuma günü inşallah, fuardada baya bi pazarlık yapmaya çalıştım ama belli bir fiyat belirlemişler imkanı yok inmediler 9500 ün altına yani benim akrabamda desem bişey değişmez, bu arada tabi vade koydular 7 taksit için %8 koydular, finansbank +5 verdiği için 12 oldu bunu da belirtiyim, bu arada ben sevinirim alıp da aramıza katılmanı isterim , inşallah istediğin gibi alırsın
    eyvallah çok teşekür ederim. ben sadece sana özel yapıldı diye yardımcı olurmusun diye demiştim.demekki herkez için geçerli bu fiyatlar .. yoksa fiyat konusunda tabi indirim yapacaklarını sanmıyorum artık. 12 ay çok iyimiş . ..ama ne yazıkki beyaz yokmuş. full beyaz dışında almakta istemiyorum. üzüldüm.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa tesekkurler...
    Rica ederim. Ben kendim degistirdim tam oturmamis basta yolda giderken temassizlik yapiyodu,o temassizlik aninda gosterge de kafayi yiyodu,el buyuk alan kucuk olunca oturtmak icin ugrasmistik biraz dikkat et o kablonun ucu cabuk eziliyo ama.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bakıma sokacam hafta sonu inş.
    bugün girişeyim dedim elim nazik değil hiç, kırmayayım dedim bi taraflarını...
    en güzeli bakımda taktırırım...

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar siz hangi kaskı veya montu kullanıyorsunuz, var mı bir tavsiyeniz veya bildiğiniz bir kampanya felan, ben bunu gördüm ama 2011 üretimi yazıyor http://www.anesmotor.com/?urun-1163-...700-Jinks.html nasıldır acaba 400-500 liraya kadar kask, yine aynı fiyatlara kadar mont tavsiyeniz varsa çok mutlu olurum...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siz hangi kaskı veya montu kullanıyorsunuz, var mı bir tavsiyeniz veya bildiğiniz bir kampanya felan, ben bunu gördüm ama 2011 üretimi yazıyor http://www.anesmotor.com/?urun-1163-...700-Jinks.html nasıldır acaba 400-500 liraya kadar kask, yine aynı fiyatlara kadar mont tavsiyeniz varsa çok mutlu olurum...
    450tl civarı AGV nin k-3 sınıfı modelleri var tip olarak çok iyiler bazıları sportif bizim motora iyi gider italyan malı ama hiç denemek kısmet olmadı allahın izniyle haziranda alıcam
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam dostum kask alacaksan kesinlikle içinde güneş vizörü olan bir model al.sonra bana dua edersin bol bol.Bende kazadan beladan korunmuş olurum. bende shoei var gündüz siyah vizör gece şeffaf vizör kullanıyorum.yani sırt çnatamda taşımak zorunda kalıyorum.bir süre sonra sıkıntıya gelemiyor insan.karşıdan gelen güneş gözünü almaya başladımı kaskın sol yanında bir mandal var onu indiryorsun hop vizör siyah oldu işte.tehlike geçince kaldır beyaz vizör.geçekten çok kullanışlı.anes motorda senin baktıgın shark ın s900 modeli var birde ls2 nin yeni modellerinde var.motomax daki scorpionlarda da var.motora kışında binmiyceksen monta çokta para verme ortalama 200 tl lik bişey işini görür.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    ben ls2 aldım 120 liraya, kullanmadığım için bilemiyorum ama iyi gözüküyor yorumlara bakarak almıştım, mont konusunda da bende araştırıyorum alınca paylaşırım burdan

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Gökhan mrb ben fuardan 190a ls2 güneş vizörlü aldım bi basıon güneş gözlüü inio bi basıon çıkıyo bence öle 400 lere kdr kaçma şekli şemali de iyi siyah mat renk benimki...monta kıy parayı daha iyi...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    monta kıy parayı daha iyi iyiymiş ne diyim
    kardeşim paran varsa en kral kaskı al ucuza kaçma
    mont ucuz olsun ama kask iyi olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ls2 ler şu anda en çok satılan kasktır ama bencede biraz daha kaliteli bir şey tercih et çok marka var.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    LS2 kullanıyorum ama çok da kaliteli olduğunu söyleyemiycem. Ses konusunda baya sıkıntılı ama yine de koruyuculuğu olduğunu düşünüyorum. Daha kaliteli alma imkanınız varsa onu tercih etmenizi tavsiye ederim. Kafanıza verdiğiniz para için üzülmeyin
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    LS2 nin yeni modeli bayagı iyi eskilere nazaran.fuarda harput motordan arkadaşa aldık birtane 240 tl gibi bir fyatı vardı yanılmıyorsam(tam emin degilim) bu modelde güneş vizörü,burunluk ve hepsinden ilginç olanı yanak pedlerini şişiren bir pompa sistemi var.pedleri şişirdinmi biraz ses falan kalmaz.sharp testindende 4 yıldızı var.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok saolun arkadaşlar, sanırım güneş vizörlü bir kask daha rahat olacak, ama çift vizör de olabilir genelde ben de sırt çantamla dolaşırım, mont da revit air modelini düşünüyorum şimdilik, yorumlar için tekrar teşekkürler..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu alete hasta oldum..

buda videosu http://s52.photobucket.com/albums/g1...t=470d8a9f.mp4
    -unnamed- ve ozgurkayihan bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hasta olunmayacak gibi değilmiş ama...
    süper yapılmış...

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    bencede harika görünüyor bu motora ne yapsak yakışıyor . özellikle beyaza

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    adam baya uraşmış full boyatmış çift egzos yapmış gidonu komple değiştirmiş sele yaptırmış motor aksamınıda 2011 kasalarda bulunan siyah yaptırmış boyası güzel olmuş jant şeritleri filan çok uyumlu beyenilmicek gibi değil harbi aynaların bile arkasında ledli sinyal var bunu yapan çok emek vermiş satılcak alet değil :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlamadığım tek şey diskleri değiştirdikten sonra neden tek disk kullanmış olması? nasıl bir disk +kaliper kullandıki bi tane yeter dedi
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Tek kaliper adam olana çok bile yeter Görüntü daha güzel olmuş bence böyle tek diskte
    ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler