Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce bu muhabbetler döndü, can sıktı kapatıldı farkındayım ve can sıkan boş konuşan adam olmak istemiyorum ama, videoda yine sürekli yol çizgisi devam ederken şerit değiştirmeler, sarı ışığın sonlarında geçişer...vs söz konusu. Video çekerken göze batması bir yana, videoların amacı bu olsun bari, normal sürüşlerde dikkat edip tekrarlanmamaya çalışılsın şu hareketler...
    Örnek bi sürücü değilim daha öncede dile getirdim.Yani bu videolardan örnek alınacak kısımda olabilir ,ibret alınacakta.

Özellikle Kemerburgazda virajlarda yaptığımız çekim sayesinde bi çok hatamı görmüş oldum.Yine size hitap etmeyebilir ama soft bi şekilde motoru yormadan aldığım bu virajlardan her izlediğimde keyif alıyorum.

Eyt ne gazlamışız be
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonunda beyaz düştü ve ben de hazırlıklara başladım motosikletimi çıkarmak için Plastik kelepçelerden var 24 tane ama ancak 2sini birleştirince ön lastiği sarıyor, arkayı sanırım 3 tanesi sarar. Şimdi karda sürmek için ben arka lastiği mi kelepçelemem gerekir ön lastiği mi yoksa 2sini mi? Evim ana cadde üzeri olduğu için saat 10u falan geçsin ancak o zaman çıkabilirim tehlikeli olmasın

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda beyaz düştü ve ben de hazırlıklara başladım motosikletimi çıkarmak için Plastik kelepçelerden var 24 tane ama ancak 2sini birleştirince ön lastiği sarıyor, arkayı sanırım 3 tanesi sarar. Şimdi karda sürmek için ben arka lastiği mi kelepçelemem gerekir ön lastiği mi yoksa 2sini mi? Evim ana cadde üzeri olduğu için saat 10u falan geçsin ancak o zaman çıkabilirim tehlikeli olmasın
    video isteriz

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    dostum yapma gercekten degmez yatirirsin motoru daha kotusu sana birsey olur karda motor surmek icin bizim motorlarin tekerleri plastiklesende hicbir sekilde uygun degil yolu tutmaz tutsa bile viraj

alinmaz illa fantezi yapacam diyorsan cikar motru park ettigin yerden kalin bir kar tabakasina calistir 3 dk bekle isinsin sonra on freni sikip viteste gaz ver lastik yakiyormus gibi karin uzerinde

ama karda yol yapma motorla

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Sabah kalktığımda her yer karla bürünmüştü. Fotoğraf çalışması yapmak için güzel bi gündü aslında iyi pozlar alınabilirdi Ama gözüm yemedi ya kar da durmadı zaten akşama kadar
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yapma gercekten degmez yatirirsin motoru daha kotusu sana birsey olur karda motor surmek icin bizim motorlarin tekerleri plastiklesende hicbir sekilde uygun degil yolu tutmaz tutsa bile viraj

alinmaz illa fantezi yapacam diyorsan cikar motru park ettigin yerden kalin bir kar tabakasina calistir 3 dk bekle isinsin sonra on freni sikip viteste gaz ver lastik yakiyormus gibi karin uzerinde

ama karda yol yapma motorla
    Yok yahu yol yapmak değil sahile inip bi ufak tur atıp dönmeyi düşünüyorum yollarda bişey kalmadı zaten. Ama çok soğuk olursa buzlanma olur çıkmam kar devam ederse biraz yumuşak olur hava o zaman çıkarım.

Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah kalktığımda her yer karla bürünmüştü. Fotoğraf çalışması yapmak için güzel bi gündü aslında iyi pozlar alınabilirdi Ama gözüm yemedi ya kar da durmadı zaten akşama kadar
    Evet duydum fenaymış oralar çarşamba geliyorum yağsın az daha biz de adam gibi kar görelim

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Bekliyoruz bakalım ama azaldı ya sen gelesiye kadar erirse bugünkü gibi bi kar bulamazsın
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Burda yine yağmaya başladı ben düşe kalka hevesimi alayım bu gece o zaman :D

Motosikleti
    ninja 250
    kask kamerası giderken kaskı sağ tarafa çektimi ? yani paraşüt etkisi yaptımı ?

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask kamerası giderken kaskı sağ tarafa çektimi ? yani paraşüt etkisi yaptımı ?
    Kaskta çok az ağırlığı hissediliyo ama 130km hıza kadar çekme gibi bi sorun olmadı, ondan sonrasını henüz denemedim.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask kamerası testi, İyi seyirler

Kadrajı bundan sonra biraz daha aşağı alıcaz ve giderken sürekli göstergede gözükebilcek
    videonun başında gözünü kameranın içine sokan kişi benim :D:D:D o sahneyi kesmemiş ali sağ olsun ali bu arada koyuyosun fırça yiyoz :D ben sürerken yolda şerit olduğunu bile fark etmemiştim admin söliyene kadar biz grup olarak kötü örneğiz zik zak yapıyoruz sürekli sonumuz nolcak bilmiyorum hayırlara vesile inşşalh :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Gittim sahile, insanların olmadığı bu saatlerde meydan bana kaldı. Drifte başladım ve sağa salim eve döndüm yerler buz değil de çamurumsu kar gibi bişeydi, yürüme hızında frene basınca 2-3 metrede ancak duruyodu kaya kaya zaten fotodaki izden belli Hele ki gaza basıp arkayı dengeye aldıktan sonra patinaj çeke çeke gitmek süper zevkli bi olay. Arka sağa sola kaçmaya başlayınca kesmek gerek o zaman tehlike var. Velhasıl bugün iyi eğlendim

Telefon kamerasıyla bu kadar idare edin artık..

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Ali su cektiğin videolara muzık koymada eksoz sesi dınleyelim az
    ....

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Örnek bi sürücü değilim daha öncede dile getirdim.Yani bu videolardan örnek alınacak kısımda olabilir ,ibret alınacakta.

Özellikle Kemerburgazda virajlarda yaptığımız çekim sayesinde bi çok hatamı görmüş oldum.Yine size hitap etmeyebilir ama soft bi şekilde motoru yormadan aldığım bu virajlardan her izlediğimde keyif alıyorum.

Eyt ne gazlamışız be
    Felon kardeşim bu videda ki motor senin,süren de sen misin acaba?
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gittim sahile, insanların olmadığı bu saatlerde meydan bana kaldı. Drifte başladım ve sağa salim eve döndüm yerler buz değil de çamurumsu kar gibi bişeydi, yürüme hızında frene basınca 2-3 metrede ancak duruyodu kaya kaya zaten fotodaki izden belli Hele ki gaza basıp arkayı dengeye aldıktan sonra patinaj çeke çeke gitmek süper zevkli bi olay. Arka sağa sola kaçmaya başlayınca kesmek gerek o zaman tehlike var. Velhasıl bugün iyi eğlendim
    http://img714.imageshack.us/img714/2972/17012012139.jpg

Telefon kamerasıyla bu kadar idare edin artık..
    oo iyi gezmişin bende iyice kar dolmasını bekliyorum güzel fotolar için
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali su cektiğin videolara muzık koymada eksoz sesi dınleyelim az
    pek ses yok bildiğin üzere bizim motorlarda ama müziksiz koyarım bi tanesini
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Felon kardeşim bu videda ki motor senin,süren de sen misin acaba?
    evet

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    felon ben bu motordan alıcam nasıl iyi midir ?
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon ben bu motordan alıcam nasıl iyi midir ?
    valla kardeş çin malı bunlar her 10binde krank kırıyor ama motor ustası olmak istiyorum dersen al derim.Hem bir altın bileziğin olmuş olur.Sanayideki bütün ustalarla kanka olursun.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    valla kardeş çin malı bunlar her 10binde krank kırıyor ama motor ustası olmak istiyorum dersen al derim.Hem bir altın bileziğin olmuş olur.Sanayideki bütün ustalarla kanka olursun.
    50 bin km olan tanıdığım var ve krank falan kırmadı o senin kullanımından olmasın felon :D yada motor modeli veya devir kesicinin olmamasından kaynaklanıyor olmasın. Ortaya böyle bir taş atarsan hem millletin kafası bulanır hem markayı kötülemiş olursun. Ayrıca benim bildigim GT ler cin değil kore mali yanlişim varsa af ola ;)[COLOR="Silver"]
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 bin km olan tanıdığım var ve krank falan kırmadı o senin kullanımından olmasın felon :D yada motor modeli veya devir kesicinin olmamasından kaynaklanıyor olmasın. Ortaya böyle bir taş atarsan hem millletin kafası bulanır hem markayı kötülemiş olursun. Ayrıca benim bildigim GT ler cin değil kore mali yanlişim varsa af ola ;)[COLOR="Silver"]
    Felon hep bu sorular sorulduğu için tiye almış zaten

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Biriside ciddiye alip bi baslik acmis=)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler