Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takozları hep beraber alırız ama daha sonra
    Bu arada daha aynayı yapıştırmayı deneyemedim ama yapışmaz ise rr aynası alayım diyorum
    alibabada kargo ücretsiz ve 52tl ye geliyor çifti nasıl ?
    http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html
    600rr aynasının ben ebaydan almıştım ama gerçekten daha güzel bir görsellik saglıyor kapanıp acılmasıda ayrı bir kolaylık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Felon, ben shinko'nun yağmurda performansını fena bulmuyorum hatta bazen kuru tozlu yoldan bile daha iyi bence

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hepınıze merhaba kuyruk altı tıger egzozlu hyosung gt250r ım nasıpse 2 gune kadar bıtıyor sandıgımdan daha çileli ve masraflı oldu ama bakalım sesi bütün bunlara cewap verebilecekmi bitince fto ve videoları sizlerle paylaşıcam...
    valla daha bende buraya yazacaktım arkadaşlar kuyruk altı egsoz takacak arkadaş vardı sonuç ne oldu 4 gözle bekliyoruz diye ama sen yazmışsın ama bol bol foto ve video istiyoruz aslında montaj aşamasını ve yapılanlarıda fotolaya bilirsen daha iyi olur en azından fikir ediniriz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr aynasının ben ebaydan almıştım ama gerçekten daha güzel bir görsellik saglıyor kapanıp acılmasıda ayrı bir kolaylık
    Evet birde o linkte verdiğimin karbon fiber desenlisi var onlarda güzel
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Felon, ben shinko'nun yağmurda performansını fena bulmuyorum hatta bazen kuru tozlu yoldan bile daha iyi bence
    yok hocam ya shinkolar hiç tutmuyo.Michelin tastiği olan bi gt250r ın motoru yatırışını gördüm aynısını alsın benim motorda yapsın yarısı kadar yatıramazdı michelin yapışıyo yola
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung GtR 2011
    arkadaşlar bende 250r var motorun amörtisörlerini nasıl alçalta bilrim yardımcı olurmusunuz

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar bu modellerin hangileri enjeksiyonlu? Kanuniler mi sadece? Sadece beyaz kadranlılar mı enjeksiyonlu? Nasıl anlarız?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hyosung_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 250r var motorun amörtisörlerini nasıl alçalta bilrim yardımcı olurmusunuz
    gidon pad koyulan yerde amortisörlerin üzerinde 2 vida var onları söktüğün zaman amortisörleri çıplak olarak görebilirsin amortisör başındaki vidayıda sıkınca alçalır ama neden alçaltmak istiyosunki?
    Bu arada o iki vidayı söktüğünde yanında bi kaç kişi olsun motoru tutsunlar motor amortisörlerden kurtulup direk çöküyor.Ön grenajları kırabilirsin
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu modellerin hangileri enjeksiyonlu? Kanuniler mi sadece? Sadece beyaz kadranlılar mı enjeksiyonlu? Nasıl anlarız?
    Ruhsatında Hyosung yazanlar karburatorlü st kanuni yazanlar enjeksiyonlu.
    Her iki motorda aynı fabrikadan çıkıyor.Hyosung enjeksiyonlu modeliyle birlikte karburatorlülerin üretimini durduruyor ve bunun olduğu yılda bir telif hakkıa davası yaşanıyor.Motorlar Hyosung adında ithal edilemiyor dış ülkelere.Örneğin brazilyada Kasinski amerikada ATK adında satışa sunuluyor.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    merhaba arkadaslar bızım bu motorların arka amörtisörü yükseltmek mumkunmu yanı elle yapablrmyız..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 ----------

hyosung_03 kardesım ole bı hata yapayım deme benım arkadasım yaptı butun cukurlarda motor sankı dagılcak gıbı oluyo ve surus zewkı sıfıra ınıyo bunun gbı bırcok sorun acar sna bnce ole bı ıse kalkısma

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Sağol Felon kardeş, nette ararken anlamak için sormuştum, satanların çoğu hala Kanuni yazanların Türkiye'de üretildiğini sanıyor Beyaz kadransa enjeksiyonlu yani?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

ya bu velomoto ne dandik bir siteymiş 1 aydır üye olmaya çalışıyorum olamadım nasıl alışveriş yapacaz burdan :D formu dolduruyorum enterlıyorum dönüp duruyo saatlerce bitmio bi türlü :D

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    velomotonun tek kötü yanı bence sadece iş bankası ile çalışıyor olması. 29 lira para göndercektim işbankası 52 lira gönderme masrafı sitedi =) bende internetten satış yapan kurumların çok sayıda banka dan hesap numarası olmalı, hadi olmadı diyelim muhakkak posta çeki numarası olmalı. ptt den 1.50 tl ye gönderi yapılıyor sorunsuz
    Karadeniz - Giresun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 lira para göndercektim işbankası 52 lira gönderme masrafı sitedi
    Sana şaka yapmış olmasınlar

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana şaka yapmış olmasınlar
    Şaka değildir. İşbankasının böyle salaklıkları hala devam ediyor demekki.
    Sanki 29 tl için zırhlı araç tahsis edip götürüp elden teslim edicekler parayı. Neye ne masrafı yapıyorlarsa
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki 29 tl için zırhlı araç tahsis edip götürüp elden teslim edicekler parayı. Neye ne masrafı yapıyorlarsa
    Müşterisi olmayanlara kötü davranıyorlar demek
    Ben değil internetten, şubeden bile havale yaptığımda masraf ödemiyordum.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    velomotonun tek kötü yanı bence sadece iş bankası ile çalışıyor olması. 29 lira para göndercektim işbankası 52 lira gönderme masrafı sitedi =) bende internetten satış yapan kurumların çok sayıda banka dan hesap numarası olmalı, hadi olmadı diyelim muhakkak posta çeki numarası olmalı. ptt den 1.50 tl ye gönderi yapılıyor sorunsuz
    kredı kartıyla alamıyormuyuz net uzerınden ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:06 ----------

acaayüp abi :D acık filitrenle aran nasıl benimki yüksek devirlerde boğuluyor yav :D

ardaertugrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr 600
    Lanet ettim bu motordan
    Youtube Arda Ertuğrul MotoVlog yazıp kanalıma abone olursanız çok sevinirim arkadaşlar desteğe ihtiyacım var. Motosikletim : Gsr 600 Egzozt : Devil & Yoshimura Kamera : GoPro Hero 5

Alıntı ardaertugrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lanet ettim bu motordan
    motor sana bayılmıştır kesin :D

Motosikleti
    cawa
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredı kartıyla alamıyormuyuz net uzerınden ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:06 ----------

acaayüp abi :D acık filitrenle aran nasıl benimki yüksek devirlerde boğuluyor yav :D
    Ben motoru sattım ama filtreden bahsedim.
    Benim motor alt devirlerde biraz hantallaştı fakat 7000 den sonra deliriyordu. Ses felaket oluyordu aynı zamanda. Eksozda fena değildi. Acayip gaza getiriyordu beni Yeni sahibi tadını çıkarıyordur şimdi

Ben motoru sattım ama filtreden bahsedim.
    Benim motor alt devirlerde biraz hantallaştı fakat 7000 den sonra deliriyordu. Ses felaket oluyordu aynı zamanda. Eksozda fena değildi. Acayip gaza getiriyordu beni Yeni sahibi tadını çıkarıyordur şimdi
    alana hayırlı ugurlu olsun :D karburator ayarlarımız farklıymıs demekki aynı senın bağladıgın gibi bagladım tek kişiyken cok sorun cıkartmıyor ama 2 kişiyle cok boguluyor motor zorlandıgı zaman. orjinalı sipariş etcem sımdı netden . karburator ayarlarını bozdurmayalım boşuna
    benımkıde düşük devirde cok iyi devir yükselinde tıkanıyo :D amerıkan araclar gibi homurdanıyor motor aynı bide felaket egzoz patlatıyo filitreyle alakalı sanırım

Motosikleti
    cawa
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alana hayırlı ugurlu olsun :D karburator ayarlarımız farklıymıs demekki aynı senın bağladıgın gibi bagladım tek kişiyken cok sorun cıkartmıyor ama 2 kişiyle cok boguluyor motor zorlandıgı zaman. orjinalı sipariş etcem sımdı netden . karburator ayarlarını bozdurmayalım boşuna
    benımkıde düşük devirde cok iyi devir yükselinde tıkanıyo :D amerıkan araclar gibi homurdanıyor motor aynı bide felaket egzoz patlatıyo filitreyle alakalı sanırım
    Ben hiç ayar yapmamıştım , nasıl olsa çıkarırım yakın zamanda diye . Öylece kaldı.

Şöyle diyim düz yolda kuru asfaltta motor 7bin üzerine çıkınca dip gaz verirsem patinaj çekerek uzamaya başlıyordu
    O şekilde 2. vitese atmaya korkuyordum. Attığımda da patinaja devam ediyordu. Fena makineydi be özledim şimdiden.
    Hele o renkleri yokmu bitiriyordu beni, az uğraşmadım onu o hale getirmek için . can sıkıntısından yağını değişirdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler