Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @Undocab
    Sinop' a uğrarsanız haberim olsun Tanışmak isterim kamp yapacak yerde var, olmasa ev bile ayarlayabilirim. Çok motorcu geçiyor GT 250 lide geçsin isterim

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:47 ----------

Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebat olarak baktığında evet haklısın hyosung kaslı ama ;

-Yakıt tüketiminde 250r honda hyosungdan önde
    -Performans olarak bakarsan CBR 250 ve Hyosung GT 250 ile arasında sadece fabrika çıkışı 2 HB fark var çift silindir olmasına rağmen.
    -Ninjayı hepsinden ayrı tutuyorum hem yakıyor hem sesi çıkıyor hemde kaçıyor parasıda ehhh dedirtmsede güzel makine 250 CC ler içerisinde ama görüntüsü çok itici geliyor banada tek sıkıntı o bence.

Durum böyleyken piyasa kızışıp fiyatları aşşa çekmesi gerekirken ve bir ayağımız yeni bir krizdeyken salakça bir artık diyorum sadece.Bunlar sadece kişisel düşüncelerim sabırla bekliyorum yamaha YZF R125 Kasasından biraz iri ve 250 CC bir motor çıkarsa "çift silindir" (ses tatminkarlığı için düşündüm) piyasa o zaman ne olur...!!!

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Bu arada not düşmek gerekirse ben kafa granajı hariç "daha güzel bir tasarım olabilirdi daha agresif mesela" çok beğeniyorum amam fren motor denge aritmatiği düşündüğünde (..!..) aklıma gelmesin istiyorum ;)

Yamaha da öyle kaslı 250cc bir motor çıkarsa 10 numara olur bencede ama honda 250R boyutunda bişey olur yine ama yapsınlar görelim
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    ıpone ve motul en iyi yağlar olarak geçer grup 1dekilerdir arabaya için olanlarının 4 litresi motulda 240 tldi en son

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sepetçi oğlu arkadaşım sen R1 R6 en son kasalarına hiç oturdunmu Motor ciddi anlamda ebat olarak küçük zaten Yamahadan FZ6 fazer büyüklüğünde bir racing bekleme zaten 250 CC çıkarıcaksada O değilde yamahadan böyle bişey beklene bilir yani 250 CC racing modunda bişey ama Suzuki'den hiç umudum yok "şahsen" çıkarsın oda GSXR 250CC :D GSXR600 kasasından yapsın oda yamaha gibi YZF R125 gibi.Bunlar çok havayi şeyler.öyle bir şey yapsalar sonra kim alır şehir içi berbat trafiklerde kullanmak için 600 CC 1000 CC motorlara kim binicekde sadece "egzost" sesini duyuracak :D Ben çok iyi bilirim 600RR olupda butun yaz işe o motorla git gel dışında, saysan bir elinin parmağını geçmeyecek kadar 180 KM hızlara bile ancak çıkan kişileri.Ancak akşam vakti çıkıcakda gazlıyacak falan. Trafikde ne ......... çocukları var motor sesi duyuyor sağ dikize bakıyor motor yanından geçeceği anda kısa bir mesafede direksiyonu sa-sol "şaka" yapan ..... çoçukları bide gülerler aldım gazını diye.Tama senin annenin nerde olduğunu bilmeye biliriz veya senin kimden olduğunu ama motora binenlerinde bi ailesi var arkadaş ya ben evli barklı adamım, vursan öldursende içeri giriceksin adamdan sayıcaklar neyse konuyu çok saptırdım özür dilerim kısacası şehir içi 250CC makul ;) Hangisi olursa olsun.
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Valla her cc de kategoride beğendiğim motorlar farklı 1000 cc de R1 (2004-2010 2011 beğenmedim ), 600 ss de 600RR, st de FZ6 FAZER, 250 ss de GT 250R, süpermotoda Ducati Hypermotard 796, birde Ducati multistrada 1200S yani markaya ve cc ye göre değişebiliyor Yaptıkları zaman göreceğiz nasıl bir şey olacak (yalnız belirtmem lazım senin fotondaki modelin beyaz kırmızı siyah modeline hastayım ) diğer markalarda renklere özen gösterseler çok güzel olur(özellikle Kawasaki )

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla her cc de kategoride beğendiğim motorlar farklı 1000 cc de R1 (2004-2010 2011 beğenmedim ), 600 ss de 600RR, st de FZ6 FAZER, 250 ss de GT 250R, süpermotoda Ducati Hypermotard 796, birde Ducati multistrada 1200S yani markaya ve cc ye göre değişebiliyor Yaptıkları zaman göreceğiz nasıl bir şey olacak (yalnız belirtmem lazım senin fotondaki modelin beyaz kırmızı siyah modeline hastayım ) diğer markalarda renklere özen gösterseler çok güzel olur(özellikle Kawasaki )
    Evet haklısın, benim için renk farketmez ben çok seviyorum yeni kasa 600 RR
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    2012de 600rrın yeni kasası çıkacak diye okumuştum yabancı bir sitede

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşlemleri kendin yaparsan 215 TL'ye mal oluyor.

Muameleciye yaptırırsan 350 TL aıyorlar.
    10000tlyi bulacak yani plakayla ben böyle işin ya

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana sat diyicem ama daha 400km oldu yağı değiştireli 1600km sonra yazarım sana yağ duruyosa hala alırım ama şimdi farklı yağ koyunca yağ filtresinide değişmek lazım senin yağ yetmeyebilir şu 15 50 nin litrelik kutusu niye yok ya
    Ya siz km yapmıyorsunuz ki motorları yatırmak için mi aldınız anlamadım. Şimdi hiçbişe yapmadık biraz oturduk arkadaşlarla iftardan sonra 9 buçuk gibi evden çıktım 12 gibi geldim 60-70km yol yapmışım.
    Gerçi benim de ortalama düşük %90 haftasonu kullanıyorum aylık 1000km ortalamam var. bu 2006 2007 model olup 5000 6000 km olanlara selam ederim
    Bence boşuna çalışan motor almasınlar kazalı pertten bişe alıp dışını yaptırsınlar beklesinler başında

@Undocab
    Sinop' a uğrarsanız haberim olsun Tanışmak isterim kamp yapacak yerde var, olmasa ev bile ayarlayabilirim. Çok motorcu geçiyor GT 250 lide geçsin isterim

Çok teşekkür ederim. Sinop ilk durağımız olacak zaten. Halam sinopta öğretmen enişte de müdür yardımcısı onun yanında kalmayı düşünüyoruz ama sizi görmeye de biryere gelir ortak noktada buluşur çay içer iki lafın belini kırarız

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanan herkes fark edilir şekilde rahat çalışma ve vites aralarının yumuşamasından bahsediyo diğer yağ değişiminde deniyim diyorum neymiş bu yağ
    Jaso'da iş yok o zaman :p
    Ben çok ciddi bir farkını göremedim sanki. Gerçi çok hassas anlamam durumu fakat göremedim. ilerleyen kmlerde artık görücez.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim iş 13km haftada 6gün gidiş dönüşten hiçbir yere gitmesem 600km garanti yolum var işten çıkmadığım sürecede
    ortalama bi 800km de extra dolaşıyorum aylık 250liradan aşağı inmiyo benzine ödediğim para bide rahat rahat dolaşamıyorumda.şu benzin ucuz olsa her hafta sonu bi yerde kamp yapar her cumartesimi farklı ilde geçirirdim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @ undocab
    ben Gerze deyim, biliyorsanız yolunuzun üzerinde dereyeri diye bir yer var deniz kıyısında Gerze 2 3 km kala un fabrikası var yanında çay bahçesi, et mangal filan var oradayım ben, gelmeden haberleşelim, ayarlarız buluşma işini falan. görüşürüz.

Bizim konu düşmüş aşağılara yine..
    bazen kendi kendime yazıp duruyorum gibi hissediyorum
    şu sıralar nedense çıplak halini özledim motorun.Sanki başka bi motor gibi oluyodu
    Üşenmesem sökücem grenajları ama çok zahmetli

Motosikleti
    Hyosung S&T Kanuni GT 250R
    Arkadaşlar zincir yağı alacağım yalnız Castrol de 2 çeşit var. birisi zincir yağlayıcı http://www.motodor.com/index.php?js987a9b=296
    diğeri ise zincir temizleyici.. http://www.motorturkiye.com/goster/2...in-lube-racing
    Bunların hangisi iyidir? biri temizleyici diyor, adından belli ama almaya gerek var mı? zncir yağlayıcıyı al diyorsanız, internette bulamadım. motodor da da kalmamış. ne diyorsunuz arkadaşlar? hangisinden alayım?
    Linkler sadece yağı göstermek için kullandım. İkisi farklı farklı. sahibinden de yeşil olan sprey var, yağ diye temizleyici almak istemiyorum

Alıntı m.fatih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar zincir yağı alacağım yalnız Castrol de 2 çeşit var. birisi zincir yağlayıcı http://www.motodor.com/index.php?js987a9b=296
    diğeri ise zincir temizleyici.. http://www.motorturkiye.com/goster/2...in-lube-racing
    Bunların hangisi iyidir? biri temizleyici diyor, adından belli ama almaya gerek var mı? zncir yağlayıcıyı al diyorsanız, internette bulamadım. motodor da da kalmamış. ne diyorsunuz arkadaşlar? hangisinden alayım?
    Linkler sadece yağı göstermek için kullandım. İkisi farklı farklı. sahibinden de yeşil olan sprey var, yağ diye temizleyici almak istemiyorum
    temizleyici zincir üzerindeki kiri eski yağı temizler yağlayıcıda yağlar ikisinide al önce temizleyiciyi sık sonra fırçayla temizle ardından yağlayıcı sprey ile yağlarsın

Motosikleti
    temizleyici zincir üzerindeki kiri eski yağı temizler yağlayıcıda yağlar ikisinide al önce temizleyiciyi sık sonra fırçayla temizle ardından yağlayıcı sprey ile yağlarsın
    Bu castrol un yağını nette bulamadım. başka hangi zincir yağını önerirsiniz?

Bu castrol un yağını nette bulamadım. başka hangi zincir yağını önerirsiniz?
    http://www.motorturkiye.com/goster/2...in-lube-racing buradan alabilirsin castrol iyidir yada würth

Motosikleti
    http://www.motorturkiye.com/goster/2...in-lube-racing buradan alabilirsin castrol iyidir yada würth
    Teşekkür ediyorum. Basit sıkıntılar da olsa, her defasında yardımcı oluyorsunuz. Sağolun

Teşekkür ediyorum. Basit sıkıntılar da olsa, her defasında yardımcı oluyorsunuz. Sağolun
    rica ederim, elimden geldiğince

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bizim konu düşmüş aşağılara yine..
    bazen kendi kendime yazıp duruyorum gibi hissediyorum
    şu sıralar nedense çıplak halini özledim motorun.Sanki başka bi motor gibi oluyodu
    Üşenmesem sökücem grenajları ama çok zahmetli

Aynen harika bu hali Bu resmi ilk gördüğümde alacağım comete gt250r farı mı taktırsam diye düşündüm direk
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Gerçekten bu halide çok güzel tek farın etrafına bir koruması olsa süper olur, canın sıkıldı mı naked, olmadı ss

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    @ undocab
    ben Gerze deyim, biliyorsanız yolunuzun üzerinde dereyeri diye bir yer var deniz kıyısında Gerze 2 3 km kala un fabrikası var yanında çay bahçesi, et mangal filan var oradayım ben, gelmeden haberleşelim, ayarlarız buluşma işini falan. görüşürüz.
    Hiç bilmiyoruz karambole gidicez işte yol üzerinde buluruz biz geçen sene de bu şekilde kastamonu civarını gezmiştik 3 günde ve sinopa vakit kalmamıştı. şimdi zaman uzun GPS cihazı da alırım yanıma ama birimizin motordan şarj çıkması lazım ben gerçi harita ile hallediyorum. Kılavuz olarak.
    Şimdi güldüğümüz çok feci anılıarmız oluyor böyle olunca

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:06 ----------

Gerçekten bu halide çok güzel tek farın etrafına bir koruması olsa süper olur, canın sıkıldı mı naked, olmadı ss
    oldu olacak bide yukarıya iki delik açıp istediğinizde yüksek gidon da takın tamam olsun

cidden çok sevdim naked halini hızı daha çok hissettiriyor bir dahaki bakım zamanı sökücem bi süre grenajları giydirmem artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler