Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda olmak vardı hyo kaynıyo ankarada iş yok
    Aynı Şey izmir içinde geçerli, Burada sıfır satan bayi bile yokk, 2. ellerde Nanayyy...
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaşlar yaz geldı artık hyocular şöyle bi pazar sabahı bir araya gelsekte istanbulu turlasak yada nereyı istersenız oraya güzel olmazmı ben avcılardayım

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı siyah çok güzelmiş
    En kötüsüde benimki duruyor çamur deryasında kalmış garibim.Haftayada yağış var şu yağışlar bi kesilsede pırıl pırıl yapsak 2 saattimi alıyor motoru temizlemek işkence gibi

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı mywar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıgın yakıt mıktarını böl yaptıgın km'ye :yaklasık km'de 20krş ...100 km de 5lt yapar...az yada cok diğer arkadaşlar daha iyi bilir...
    Tşkler.Bizim motorlarda (karbüratörlü) hava ayarını yaptıran arkadaslar varmı ? hava fitresını degiştim için ayar yapılması gerekıyormus suan cok yakıyor
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    BMW F800S
    arkadaşlar, arka lastik alacam yarın veya bu hafta içi;
    aşağıdaki seçeneklerden hangisini önerirsiniz?
    aşağıdaki alışveriş sitelerinden değil de gidip mağazalarından almayı düşünüyorum,
    internet sitelerine baktım, fiyatlar mağazada da aynı...

seçenekler:
    1-280 tl
    2-350 tl
    3-351 tl
    aksini sebepleri ile söylemezseniz, 280 liralık olanı almayı düşünüyorum,
    iyimidir, değilse neden?...

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağıdaki alışveriş sitelerinden değil de gidip mağazalarından almayı düşünüyorum,

seçenekler:
    1-280 tl
    2-350 tl
    3-351 tl
    280 T'lik Lastik işini fazlasıyla görür dostum fazla para vermeye gerek yok.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

seçenekler:
    1-280 tl
    2-350 tl
    3-351 tl

bu anake ss lastiği değil ki :S ben mi yanlış biliyorum yoksa? comete takan varda R a takmak nekadar dogru bilmiyorum. ama pilot acvite güzel lastik daha önce siteden 2 kişi taktı yol tutuşunun mükemmel oldugunu söylüyorlar. ön arka fiyatıda 400 tl ile 450 tl arası değişiyor.

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı xxrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim hyonun cins bir sorunu var sorun şu vites boş ışığı yanmadığında ayaklık kapalı ve boşta iken marş basmıyor sadece debriyajı 1/3 yada 3/3 oranında sıkarsam marş basıyor fakat motor soğuksa 3 - 4 denememde çalışıyor çalıştırdıktan sonra 10 15 dkk çalışıp ısındıktan sonra normale dönüyor ışık yanıyor kontağı kapatsamda açtığımda direk çalışıyor ama biryerde 1 saat durursam motor soğuyunca yine aynı şeyler ben boş vites müşüründen şüphelendim sanırım ön dişlinin sağ alt köşesinde ufak bi kutucuk gibi birşey var orasımıdır anlamadım. Çözümü olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    debriyaj kolunun yanındaki müşürden şüphelenmelisin. ayaklık müşürü genelde vitese takınca stop etme gibi gösterir kendini. dikkat edersen manetin yanında bir müşür var.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Bu da bu gece caddeden bir kare..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ismail abi görüşemiyoruz hiç =) bu arada benim motordan tık tık tık tık ses geliyor siboptan mı acaba bişey metal vurma sesi sanki piston bujiye vurur gibi ritm atıyor motor nedendir ki ?

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu anake ss lastiği değil ki :S ben mi yanlış biliyorum yoksa? comete takan varda R a takmak nekadar dogru bilmiyorum. ama pilot acvite güzel lastik daha önce siteden 2 kişi taktı yol tutuşunun mükemmel oldugunu söylüyorlar. ön arka fiyatıda 400 tl ile 450 tl arası değişiyor.
    Ben de bu lastik konusunda kararsızım. Takılı olan SHINKO ların yol tutusundan memnun değilim. Michelin Pilot Activ uygun fiyat geldi bana göre. Memnun olanlar varsa fikirlerini almak isterim açıkcası.
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:22 ----------

Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaz geldı artık hyocular şöyle bi pazar sabahı bir araya gelsekte istanbulu turlasak yada nereyı istersenız oraya güzel olmazmı ben avcılardayım
    Bana uyar. Ben Küçükçekmecedeyim. Bu hafta sonu geçti gerçi. Biraz da nezleyim.
    Ama haberleşelim. Ben katılıp yeni arkadaşlar tanımak isterim.
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:24 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denizköşklerde PTT'yi geçince sokağın köşesindeki yeri diyorsan GV250 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Ben motoru oraya götürüyorum aynı zamanda STKanuni yetkili servisi. Motopark'tı sanıyorum ismi.
    Merhaba,
    Ben Küçükçekmecede oturuyorum. Avcılara götürüyorum devamlı bende. Motopark, hemen minibüs yolunu sol köşesinde. Kanuni Bayii. Polat Bey var sahibi. Tavsiye ediyorum. Murat usta , hafif topluca birisi, işi bilen bir arkadaş.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail abi görüşemiyoruz hiç =) bu arada benim motordan tık tık tık tık ses geliyor siboptan mı acaba bişey metal vurma sesi sanki piston bujiye vurur gibi ritm atıyor motor nedendir ki ?
    serkanım ygs vardı malum. bu yaştan sonra üniversiteli olmaya kalkınca böyle oluyor. hımm tık tık ses. subap sesine benziyor evet. ritmik olarak saydırması bunu düşündürüyor. şu motoru bir görsem iyi olacaktı. haftaya pazar günü sizin o tarafa geleyim inşallah bir bakayım. ama bu ses için acele toplayan arkadaşla bir görüş.

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkanım ygs vardı malum. bu yaştan sonra üniversiteli olmaya kalkınca böyle oluyor. hımm tık tık ses. subap sesine benziyor evet. ritmik olarak saydırması bunu düşündürüyor. şu motoru bir görsem iyi olacaktı. haftaya pazar günü sizin o tarafa geleyim inşallah bir bakayım. ama bu ses için acele toplayan arkadaşla bir görüş.
    Selam pc-kopat,
    Sen bu makineleri iyi tanıyorsun gibi görülüyor. O yüzden sana direk danışayım. Hangi lastiği önerirsin? Veya senin makinede hangisi var? Selamlar

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aa ben unuttum ygs yi =) umarım iyi geçmiştir. haftaya inşallah görüşüz abi bende mesaj attım ustaya cevap vermedi koydum garaja. 2 motorda yatıyor bu güneşli havada =)

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    lastik için michelen standart önü değiştim arkada değişecek yakında ön 200 tl arka 250 tl zincir markası D.İ.D. vx 5.20 ölçü x ringli 112 bakla 160 tl
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Motosikleti
    hyosung gt250r
    evet ayaklık müşürü yapabilir. ben ayaklık müşürünü iptal ettim. çünkü beni yolda bıraktı. motor vitese takınca stop ediyordu. ben de kablosunu orta dan bir yerden kesip birbirine bağladım
    Evet uzun bir aradan sonra tekleme problemi çözüldü.Valla bu benim ayıbım değildi şöyle ustayım böyle ustayım diyen adamların bulamadığı çok basit bir problemmiş

Cumartesi artık canıma tak etmişti ve kadıköyde kendim motorcu aramaya başladım ve rastgele bir yere girdim adam karbüratörden yapıyordur dedi temizletiriz geçer ve senkron ayarıda çekeriz hiç bişeyi kalmaz dedi.Peki ya fiyat 100tl.Saygılar dedim çıktım

Aramaya devam başka bir yere gittim ufak bi dükkan.Girdim içeri sorunu söyledim.Diğer çok bilenler gibi atıp tutmadı bu motorla bir tur attı ve sorunu kendisi görüp yaşadı ve doğru teşhiside koydu.Elektrik aksamıyla ilgili bir problem dedi.Bugün bırak yarın sorunun hallolmuş bir şekilde alırsın dedi.Bugün gittiğimde de sorunun ayaklık müşüründen kaynaklandığını söyledi onu iptal etti motorada bir güzel ayar çekmiş sağolsun.Bütün pazar uyğraşmış ve elektrik aksamınıda komple temizleyip baştan aşağı kontrol etmiş artık farlarda gaza yüklenince kısılmıyor aksine dha çok aydınlatıyor.Usta 23 yaşında ve bilgisine işçiliğine hayran kaldım.Baba mesleğini devam ettiriyormuş.

Şimdi diyeceksinizki bunları bize neden anlatıyorsun?Demem o ki piyasa şöyle ustayım böyle ustayım diyen çok var.Motora binip sorunu görmek yerine motora bakmadan sallayıp şurdan yapıyor burdan yapıyor diyorlar.Tamam güveniyosun adama orasını burasını değiştiriyosun adam parasını alıyor peki ya senin sorunun?Tabiki devam ediyor!O yüzden götürdüğünüz ustaları iyi tanıyın ve herkesin her dediğine inanmayın derim ben.Ben inandım ve zararlı çıktım ama artık bende uyandım

Bu arada yardımların için teşekkürler pc-kopat kardeş.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    S.a arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce filan bi hyosung aldım. Göstergede FI dikkatimi çekti. motorcuya sordum Full injection gibi bişey miş heralde. O yazıyı gösterirken beklemeli mi hareket etmemeli mi yoksa normal mi ne yapmalı yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce filan bi hyosung aldım. Göstergede FI dikkatimi çekti. motorcuya sordum Full injection gibi bişey miş heralde. O yazıyı gösterirken beklemeli mi hareket etmemeli mi yoksa normal mi ne yapmalı yardımcı olursanız sevinirim
    Öncelikle hayırlı olsun. FI göstergesi veya ışığı benim hatırladığım kadarı ile arıza durmunda yanıyor veya devreye giriyor. Bu durmuda ters bir durumun olduğu bilgisi veriliyor sürücüye.
    İstersen bir tamirciye veya servise göster derim.
    Selamlar

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Sağolasın. Tam olarak kapsamlı sormadım ustaya arkadaşın motorunu gösterirken bende öyle bi sormuştum. Bir arıza olmadığını normal olduğunu sadece ilk çalıştırdığında benzinle alakalı birşey olduğunu söyledi ama tabiki FI ne anlama geliyor tam olarak bilmiyorum o yüzden tam olarak ne olduğunu bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın. Tam olarak kapsamlı sormadım ustaya arkadaşın motorunu gösterirken bende öyle bi sormuştum. Bir arıza olmadığını normal olduğunu sadece ilk çalıştırdığında benzinle alakalı birşey olduğunu söyledi ama tabiki FI ne anlama geliyor tam olarak bilmiyorum o yüzden tam olarak ne olduğunu bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

dijital km li olan modellerde öncekileri bilmiyorum kontak açıldığında F1 IŞIĞIbir müddet yanıp söner. devir ibresi kontrol amaçlı bi tur atar.
    kontak açıldıktan sonra bir 5 saniye bekledikten sonra çalıştırılır motor.F1 ışığı beyinsel bir arıza durumunda yanar,yetkili servisin söylediği bu.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler