Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    tulgacan ne güzel yuvarlanıp gittiğimiz başlıgımızın altında ne olaylar oldu bitti, anladıgım kadarı ile bunların tek sebebi insanlarla samimi olmak.her insanın iyi ve kötü yanları vardır.insanların kötü yanlarını sadece onu sevenler (ailesi,yakın dostları,eşleri vs) kaldırabilir ve görmezden gelebilir.kimse kusursuz değildir bu yüzdende benim felsefem nekadar çok insan olursa hayatımda okadar çokta sorunum olur. keşke bu olaylar hiç yaşanmamış olsaydı.

bende bu başlık altında ''hyosungun parçaları pahalı,parça sıkıntısı var'' var dedğimde forumdan biri çıkıp bi azıma etmediği kalmıştı ve en sonunda küfür etti ve karşılık verdim banlandım. sonra ne mi oldu? bende hyosung aldım ve yaşadıgım parça sıkıntılarına hep beraber şahit olduk ayrıca okan arkadaşımızında hala yaşıyor oldugu parça yok sıkıntısını takip ediyoruz. yani haklıydım ama hem küfür yedim hemde banlandım =) hem ezik oldum hem cahil hem neler neler. ama şimdi? o arkadaşın nikini bile hatırlamıyorum. sanırım iyi olanda bu. bilgi paylaşım başlıgı burası herkez birbirini sevmek zorunda değil seni 5 kişi sevmiyorsa emin ol seven 5 kişide vardır en az. sırf bu yüzden de burayı terk etmen gerekmiyor diye düşünüyorum.bence biraz düşün öyle karar ver. mesajında yeterince açıklayıcı olmuş, ben isterim ki daha fazla bu konu uzamasın kimsenin kimseylede derdi kalmasın yaşandı bitti işte. iyi kötü dogru yanlış..hayatın parçaları bunlar.. ama can sıkıcı tartışmalar ve insan kayıplarıda zaten zor olan hayatı daha da keyifsiz kılmaktan başka işe yaramıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar arka fren balatalarını degıstırıyorduk hava yaptı balatalar sısmedı arka fren sıstemınde bı vıda var havasını almak ıcın cıkartırken kırdık sız ıstanbul dasınız bu vıdayı bulabılecegım bır adres bılıyormusunuz yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar arka fren balatalarını degıstırıyorduk hava yaptı balatalar sısmedı arka fren sıstemınde bı vıda var havasını almak ıcın cıkartırken kırdık sız ıstanbul dasınız bu vıdayı bulabılecegım bır adres bılıyormusunuz yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler
    eğer daha iyi fikir veren çıkmazsa netten bak fatih kılıçlıda vardır fakat servisin 2 katı fiyatınadır kesin =) carizma motordada vardır belki ama dikkat et kawasakininkini yollamasın =) yeşilyurt motor var orayıda bir ara olmadı bay moto var birde o şansını dene. ben buralardan bakıyorum parçalara aralarında sadece carizma motor ile alışverişim oldu genelde hyosung diye kawasaki parçaları gönderiyorlar uyarmadı deme

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Tulgacan kardeş;

Yazdıklarımın aynen arkasındayım ve en başından beridir 3 gün uzaklaştırma aldığını bilmekteydim.Nickinin üstünde bir çızık altında uzaklaştırıldı yazıyordu zaten(uzaklaştırıldı kelimesinin anlamını yazmama gerek yok herhalde) ! İlla bir açık yakalamaya çalışacaksan başka yerlerden yakalamaya çalış benden sana ekmek çıkmaz ;) Git bakalım başka platformlarda milleti enayi yerine koyup,kendi enjeksiyonlu motorunu satmak adına yüceltip milletin karbüratörlü motorlarına ok atta bak bakalım sana napıyorlar.Burda birinin arkasından konuşan tek bir kişi varsa oda sendin!Adam bilmem sarı motoru kaç paraya almış diye adama söylemedik laf bırakmadın ve adam o söylediklerini hiç görmicekmiş gibi aşağılayıp söylenmedik söz bırakmadın sanane kardeşim satan satıyor alan alıyor !!!Şimdi kalkıp burda dürüstlükten ve arkadan konuşmadan bahsetme.Ben senin yerinde olsam bırak o yazıları yazmayı bir daha buraya girecek yüz bulamazdım.Hadi bizler haksızlık yaptık sana peki seni burdan uzaklaştıran adminlerde mi haksızdı?

Sözleriminde her zaman arkasındayım.

1-)Çok konuşmaktan gitti garibim Biraz geç oldu ama sonunda uzaklaştırıldı çok bilen ve herşeye muhalefet olan arkadaş!

2-)Sana katılıyorum bende kendimi çok zor tutuyordum sert çıkmamak için yazıp yazıp siliyordum habire polemiğe girmeyi istemiyorum kimseyle ama bu arkadaş son zamanlarda öyle bir duruma geldiki sanki motoru elinde kalmış gibi başkalarına laf atmalar,mileti küçük düşürmeler ve daha ileriye gidip kendi enjeksiyonlu motorunu satmak adına karbüratörlü motorlara bile dil uzatmaya kadar gitmişti.

Burası bilgi paylaşım formu.Başkarının arızalarından kendine pay çıkarıp motorunu pazarlama yeri değil.

Bencede iyi oldu bu uzaklaştırma

3-)3 gün uzaklaştırması vardı bittiğinde geri gelecektir ve yazılanlarıda görünce bomba gibi dönmüş olacak buna eminim onu tekrar aramızda görücez ama tartışmanın alevi fitillenmiş olarak ve destanlarla hazır olun derim ben

Tulgacana sevgilerle

Motosikleti
    kymco super 8
    hhahahahahahahahahahahhahahahaha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:25 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer daha iyi fikir veren çıkmazsa netten bak fatih kılıçlıda vardır fakat servisin 2 katı fiyatınadır kesin =) carizma motordada vardır belki ama dikkat et kawasakininkini yollamasın =) yeşilyurt motor var orayıda bir ara olmadı bay moto var birde o şansını dene. ben buralardan bakıyorum parçalara aralarında sadece carizma motor ile alışverişim oldu genelde hyosung diye kawasaki parçaları gönderiyorlar uyarmadı deme
    eveeeeeet cozmussun olayı

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni gtr stickerları çok hoş.resimdeki motor egzos hariç orjinal 2011

https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Pardon, yukarıda bir kısmını okuyup birşey anlayamadığım uzun yazının bu başlıkla ne ilgisi var ?

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım nasılsınız?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:32 ----------

tam bir hyo hayatınıyım bu yeni gelecek olan modele aşık oldum arkadaşlar mükemmel

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hhahahahahahahahahahahhahahahaha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:25 ----------

eveeeeeet cozmussun olayı
    valla okan sorma deneyerek yaşayarak :D :D en son piston olayında da yağ filtresi hediye etmiş ama uymadı bnm motora bende kawasakilere takılması üzere servise bıraktım şimdi kötü bişeyde söyleyemiyorum adamlara =) ürünü gönderiyor,hediyeler koyuyor bunlar iyi yanı ama parçaların hyosung değilde genelde kawasaki olması tartışılır :D :D kawasaki sahipleri için bu çok güzel bişey :D

bu arada felon, birde kuyruk iptali yapılmış ve bizim kuyruk iptellerinden daha güzel durmuş ama birde tam arkadan foto olsaydı süper olurdu

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla okan sorma deneyerek yaşayarak :D :D en son piston olayında da yağ filtresi hediye etmiş ama uymadı bnm motora bende kawasakilere takılması üzere servise bıraktım şimdi kötü bişeyde söyleyemiyorum adamlara =) ürünü gönderiyor,hediyeler koyuyor bunlar iyi yanı ama parçaların hyosung değilde genelde kawasaki olması tartışılır :D :D kawasaki sahipleri için bu çok güzel bişey :D

bu arada felon, birde kuyruk iptali yapılmış ve bizim kuyruk iptellerinden daha güzel durmuş ama birde tam arkadan foto olsaydı süper olurdu
    Yav adamlar japonun parcasını yolluyorlar sana Kalite yavvv
    Bi bakmışşın senin piston ninja'nın pistonu

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    2 gün başlığınızı okumadım ne dramalar yaşanmış..

mübarek arkası yarın kuşağı gibi

tulgacan baya aktif bir kullanıcıydı.

inşallah bir gün geri dönerde herkes barışır.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    arkadaşlar merhaba, gt250r almak üzereyim, elimde iki seçenek var birincisi akrapoviç egzozlu, repsol boyalı ve bi kaç yeni parçası daha olan ama 18 bin kilometrede iken : ikincisi hiç bir değişikliği olmayan tamamen orjinal ve 9000 kilometrede olan motor. siz hangisini tavsiye edersiniz ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:33 ----------

daha doğrusu uzun yola da çıkacağım için 18 bin kilometreye gelmiş bi motor bana sorun çıkarır mı ???

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı Havatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, gt250r almak üzereyim, elimde iki seçenek var birincisi akrapoviç egzozlu, repsol boyalı ve bi kaç yeni parçası daha olan ama 18 bin kilometrede iken : ikincisi hiç bir değişikliği olmayan tamamen orjinal ve 9000 kilometrede olan motor. siz hangisini tavsiye edersiniz ???
    Şahsen orjinal olanı secerdım.Nedenı ıse boyalı makınayı satmak ısdedınde acıl elınden cıkaramıyorsun...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen orjinal olanı secerdım.Nedenı ıse boyalı makınayı satmak ısdedınde acıl elınden cıkaramıyorsun...
    anlıyorum ama görüntüsü cezbediyor beni, peki hasar çıkarma durumu felan ne olur sizce 20 bine çıkmış motor da ( yani hyo lar nasıl bu konuda ) ???

Motosikleti
    YAMAHA R1
    Burda bırcok kısının makınası 20 bın üzerinde genel bakımlarını yaptıktan sonra bişey olucanı dusunmuyorum ama bır usta ıle motorun durumunu kontrol etmeden almanı önermem benım makına suan 25 bınde
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda bırcok kısının makınası 20 bın üzerinde genel bakımlarını yaptıktan sonra bişey olucanı dusunmuyorum ama bır usta ıle motorun durumunu kontrol etmeden almanı önermem benım makına suan 25 bınde
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34852012/detay

o zaman bu motora geçiim istiyorum tavsiye eder misin ???

Motosikleti
    YAMAHA R1

Ben motor alırkende bu ılan vardı sımdıde ben motoru 1 yıl oldu alalı. Bu hyo repsol hakkında fazla bılgım yok forumdan belkı alıcısı felan cıkmıstır inceleyen felan olduysa yardımcı olurlar sana Gidip görmeden bişey dıyemem.

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    tamam ahmet şimşek. çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için, ben bir motorcuya gösterip ona göre kararımı veriim

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F

cayır cayır yanıyor.
    5 liraya hiç aksesuarı olmayan bi motor alacağıma 6 liraya ful aksesuarlı olanı
    alırdım. aksesuarlar zaten bi o kadar para tutuyor neticede
    ayrıyetten zaman istiyor hiç uğraşamam
    modeline görede km si düşük
    iyi bir ustaya götür onay veriyorsa al derim ben.
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    türkiyeden böyle güzel modifikasyonlar çıkmazdı pek ama bu respol hyoyu yapan adama helal olsun gerçekten zevkli bi adammış bazı şeyleri biraz abartmış ama genel olarak çok güzel olmuş
    görünüşü iyi ama motoru ne durumdadır zorlanmamışmıdır orası meçhul.sadece fikir yürütüyorum böyle bi modifikasyonu yapan adam motorunu 250cc gibi kullanacağını sanmıyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler