Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    casillas oturduysa maximize olmuştur 2güne satılır
    oturdum oturmam mı ya yok bu sadece benim motorda oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende nasıl bir kıç varmış arkadaş. Benimkinede bir oturda değeri artsın.
    Tovbe tovbe eyup usta cuma cuma, tamda vaaz dinliyoruz :(

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    kimsenin morali bozulmaz merak etmeyin ticaret bu 5e alır 7 yede satabilirsin.ama aklı olan 2.eline o parayı vermez. ben sizin motorlarınıza kaka demiyorum gidin 8bine satın ben almıyacağım sonuçta beni bağlamaz. 7700e bayiide sıfırı olan bi motora 6400ü verip 1-2yıllık motor alanda çıkıyomuş demekki tercih meselesi herkese hayırlı satışlar.bende benim motora 2bin yazayım bari rodajı bitmiş nasısa bide üstüne oturduk değer yapması lazım.değilmi ama
    İlk öncelikle her motor arıza yapar her insanın yardıma ihtiyacı olur fakaaatt;

Felon 5000' e GT alıp sonrada bu forumda şu arızam var yok motorum tekliyo yok arka silindirden ses geliyo vay efendim debriyajım ayırmıyo yardım edin diyerekten mesaj yazdığını görmeyeyim saygılar sevgiler...

İnş gönlündeki hurdaya kavuşursun en kısa sürede...
    GT! ...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk öncelikle her motor arıza yapar her insanın yardıma ihtiyacı olur fakaaatt;

Felon 5000' e GT alıp sonrada bu forumda şu arızam var yok motorum tekliyo yok arka silindirden ses geliyo vay efendim debriyajım ayırmıyo yardım edin diyerekten mesaj yazdığını görmeyeyim saygılar sevgiler...

İnş gönlündeki hurdaya kavuşursun en kısa sürede...
    kardeşim bu kadar kasmana gerek yok. 2000binede alırım 7700ede alırım oda benim tercihim.ayrıca olursa bi problemim yazarım.bu konu senin kişisel bilgi başlığın değil.senin desteğin olmadan ben ne rezil olurum nede vezir.
    her yazılanada cevap vermene gerek yok.burda seninle ilgili bir konu geçmedi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Çokmu dokundu yazdıklarım vah kuzuumm ...
    GT! ...

106GT kardes, felonun 5000tl ye motor alma istegi, hurda alma isteginden ziyade fiyat dussun istegidir. Yani dogalda olsa bos bir beklenti.

Sen biraz abartmissin, fakat felon degil 5000tl ye dusme, 4000tl ye bile dusse fiyat, alacak durumu bildigim kadariyla yok.

Cunku ztn 4000tl ye GT var.

Tamam otv dustu arkadaslar eyvallahta insanlarida artik rahat birakmaniz sart. Fiyatlar dusecekse dussun, lakin avaz avaz bagirarak degil. Konusturmayin beni, yazarim..

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    arkadaşlar merhaba. gt 250 r a geçiyorum, şu an bakımlı bir motor var, herşeyi yapılmış, modifiyesi felan var. aklıma takılan tek şey 20 bin kilometrede olması sizce sorun oluşturur mu ???

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    106GT kardes, felonun 5000tl ye motor alma istegi, hurda alma isteginden ziyade fiyat dussun istegidir. Yani dogalda olsa bos bir beklenti.

Sen biraz abartmissin, fakat felon degil 5000tl ye dusme, 4000tl ye bile dusse fiyat, alacak durumu bildigim kadariyla yok.

Cunku ztn 4000tl ye GT var.

Tamam otv dustu arkadaslar eyvallahta insanlarida artik rahat birakmaniz sart. Fiyatlar dusecekse dussun, lakin avaz avaz bagirarak degil. Konusturmayin beni, yazarim..
    kardeşim siz çok alıngansınız ben ne yapayım.
    benim mal varlığımda sizi ilgilendirmez.siz konuşun ben yine yazarım tabi belli bir seviyede oldukça.yoksa kimse kimseden üstün değil.ben motorumu 1000tl ye alıp 750tl korumalıklarıma verdim.bu biraz yarış yapamışcasına oldu ama mağruz görün.illada yüksek cc istesem 250 ilede başlardım ama ben kullandığım cihazın üstüne oturduğum zaman hakkını verebilmekten yanayım.ötv farkı elbet olmalı ama 5.000lik motorunda 4000bine düşmesinden bahsetmiyorum zaten.bir malın kullanılmamışının fiyatı bellidir kontağı açarsın 1km gidersin ondan sonra aldığın fiyata satamazsın çünkü alternatifi vardır.ikdisat dersinden çok anlamam ama bu durumda bahsettiğimiz motorun esneklik payı %100 dür.
    a kişisi benim 1km deki motorumu almaz hiç kullanılmamış olanını alır.
    ama sen bu malı kendi ticari becerinle sıfırına çok yakın fiyatlarda satabilirsin.lakin 0ının üstünde bir fiyata satamazsın.istisnalar hariç.
    ne ben 3bin dedikce bu motorun fiyatı düşücek nede siz 8bin dedikce fiyatı artacak...
    hala neden bu kadar bana karşı bir olup öfkelendiğinizi anlayamıyorum.herkesin bildiği şeyleri tekrar yazıyorum olsun.yinede ben söylemiş olayım yanlış anlaşılmasın. ben bu tartışmadan sonra sizin bu motosiklet hakkında yaptığınız yorumlarında samimiyetine inanırmıyım bilmiyorum.çünkü ötv den sonra 2.ellerin fiyatı düşücek dediğimde bu kadar alındıysanız....

Motosikleti
    Yamaha R1
    benim mal varlığımda sizi ilgilendirmez.siz konuşun ben yine yazarım tabi belli bir seviyede oldukça.yoksa kimse kimseden üstün değil.ben motorumu 1000tl ye alıp 750tl korumalıklarıma verdim.bu biraz yarış yapamışcasına oldu ama mağruz görün.illada yüksek cc istesem 250 ilede başlardım ama ben kullandığım cihazın üstüne oturduğum zaman hakkını verebilmekten yanayım.ötv farkı elbet olmalı ama 5.000lik motorunda 4000bine düşmesinden bahsetmiyorum zaten.bir malın kullanılmamışının fiyatı bellidir kontağı açarsın 1km gidersin ondan sonra aldığın fiyata satamazsın çünkü alternatifi vardır.ikdisat dersinden çok anlamam ama bu durumda bahsettiğimiz motorun esneklik payı %100 dür.
    ama sen bu malı kendi ticari becerinle sıfırına çok yakın fiyatlarda satabilirsin.lakin 0ının üstünde bir fiyata satamazsın.istisnalar hariç.
    ne ben 3bin dedikce bu motorun fiyatı düşücek nede siz 8bin dedikce fiyatı artacak...
    hala neden bu kadar bana karşı bir olup öfkelendiğinizi anlayamıyorum.herkesin bildiği şeyleri tekrar yazıyorum olsun.yinede ben söylemiş olayım yanlış anlaşılmasın. ben bu tartışmadan sonra sizin bu motosiklet hakkında yaptığınız yorumlarında samimiyetine inanırmıyım bilmiyorum.çünkü ötv den sonra 2.ellerin fiyatı düşücek dediğimde bu kadar alındıysanız....

kavga etmeyin yahu. değer mi birbirinizi kırmaya? makina bunlar sonuçta. bazen insanın 1 lirayı denkleştiremediği olur. insanız hepimiz yapmayın böyle. dostum düşünürsen benim motoru satabilirim sana. kilometresi 34 binde ama çok temiz durumda. fotolarını sana özelden atarım inş akşam

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kavga etmeyin yahu. değer mi birbirinizi kırmaya? makina bunlar sonuçta. bazen insanın 1 lirayı denkleştiremediği olur. insanız hepimiz yapmayın böyle. dostum düşünürsen benim motoru satabilirim sana. kilometresi 34 binde ama çok temiz durumda. fotolarını sana özelden atarım inş akşam
    saol arkadaşım ama ben şuanda iyiyim motorumla 250cc için hondanında piyasaya çıkıp denenmesini bekliyorum aslında

Felon cepten uzun yazamiyorum lakin aksam eve gittigimde ortam yapici ve neden aciklayici cok guzel bir cevap yazacagim buraya. Sen zaten benim 2 sayfa once yazdiklarimi yazmissin Yani karsit gibi dursakta ayni seyi yazmisiz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:58 ----------

Felon takasa varmisin ciddi ciddi?

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    Alıntı Havatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. gt 250 r a geçiyorum, şu an bakımlı bir motor var, herşeyi yapılmış, modifiyesi felan var. aklıma takılan tek şey 20 bin kilometrede olması sizce sorun oluşturur mu ???
    o değilde niye kimse bana cevap vermiyor anlamadım

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Mrb usdatlarım bugun oturak döşeme işini hallettık Az kaldı yakında yollardayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:13 ----------

Ustad benım makına 25 bınde sorun yasamadım yuksek km olan arkadaslarda var burda ama kullanısa baglı motoru yormadan kullanmak var bırde hor kullanmak var bır ustayla gıdıp bakmanı önerırım
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    kawasaki ninja 636
    teşekkür ederim, bi ustaya gösterip ona göre kararımı vereyim bari

Adamin bisi bildigi yokki Ahmet, ustad cekmissin adama.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:30 ----------

Kardes durust olmak gerkirse ben sorunu gale almadigim icin cevaplamadim. Yani onemsemedim. Diger arkadaslari bilemem..

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamin bisi bildigi yokki Ahmet, ustad cekmissin adama.

Benımde bıldıgım pek bişey yok caner abi Bildim tek şey motor ustune oturan herkes benım ustadımdır...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS

Kartal yeşilyurt motor un rezilliği

ARKADAŞLAR SELAMLAR HEPİNİZE
    s.ze şu ana yaşadığım yeşilyurt motorun rezilliğini anlatmak istiyorum.geçtiğimiz salı günü ön dişlinin takılı olduğu (kamalı mil ) şanzıman mili ki ben motoru almadan önce yanlış işlem görmüş sıyırdı. dolayısıyle istanbuldaki en büyük kanuni servisi olan yeşilyurt motora araca yükleyip götürdüm parçanın ellerinde olduğunu fiyat ıvır zıvırı konuşup bi kaç parçanın daha değişmesini söyledim arka dişli sinyal vb.
    sonuçta en geç bu gün için cuma günü yani motorun hazır olacağını söylediler.
    az önce aradım ne deseler beyenirsiniz
    PARÇA YOK PARÇA BEKLİYORUZ siz bu durumda gülermisiniz ağlarmısınız.
    öyleki ben yeşilyurt motoru sanırm 14-15 senedir biilir ve tanırım 95-96 yıllarında şimdiki yerleri gecekondudan bozma bi yerdi arka taraf servisti hüseyin beyin amcası ve yeğeni ustalık yaparlardı ozaman mz ler için ve biz şirket olarak o zaman tek seferde 8 motor birden almıştık .
    şunu demeye çalışıyorum insanın ihtiyacı varken müşteri anlayışı farklı oluyo artık paraya kavuşunca çok farklı oluyomuş kim oluursa olsun yeşşilyurt motor benim için bitmiştir arkadaşlar bunca yıldan sonra bu kadar dengesizlik ve yalancılık kaldırılacak şey değil.
    size tavsiyem parçayı görmeden motorunuzu servise bırakmayın var deyip motoru emanet alıyolar sonra aaa yanlış parçaya bakmışız yokmuş deyip düdük gibi ortada bırakıyolar insanı.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Motosikleti
    Yamaha R1
    havatar kardeşim çok özür. senin yazdığını görmedim ben şahsen. görsem cevap verirdim. bahsettiğin kilometre çok yüksek değl. eğer düzgün kullanılmışsa tabii. ustaya gösterme durumun varsa tabii ki göster. ama yok ben bakacağım diyorsan motorun kafa kısmından şakır şakır sesler gelip gelmediğine, rölantide çalışırken çekiç vurur gibi takırtılar gelip gelmediğine bak. bir de motor rölantde düzgün bir ritmle saydırmalı ve gaz verince çabuk tepki vermeli. bunun dışında lastiklerine filan bak. çatlamalar var mı, et durumu nasıl vs.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam senin dediğin olcak ama Bugun otv %8 düşşe 2.el fiyatları yarın düşemez.

Sıfır fiyatları ne oldu 7.700Lira bu fiyattan önce sıfır motorlar satılır.
    2.ele düşer yada 2.elle sıfır arasında fark azalında insanlar az daha sabredim sıfır alım der ve 2.elde normalde fiyatı iyi olan yuksek gelmiş 2.el motoru olan adam 250-300 fıyat çeker.

Bu süreç öyle 1 haftada olmaz.Sezon ufak ufak acıldı bu saatden sonra herkez satılmazsa satılmaz binerim modunda o yüzden bu yazın sonuna doğru piyasa oturur herkez istediği motoru istediği fiyata alır-almaz artık herkezin nasıbine ben GT'yi sattım 660 vardı bitane arkadaşta oda aynı gün başka birine soz vermiş gitti motor ne yapım forumumu yakayım şimdi aynı model ve km'de motoru biraz daha pahalıya alabilirsem alırıım alamazsam napak bisiklete bineriz.

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    selam arkadaşlar bizim bu gt250r ların ön ve arka silindir gergi girişi cm leri farklımı acaba bilen varmı ben 2 adet sıfır silindir aldım ön silindir gergi girişi 27 mm arkanınki 20 mm dogal olarak gergi girmiyor silindirden,aldıgım bayiyi aradım parcada bi yanlıslık vardır getirin bakalım dediler acaba ikisi orjinalde birbirlerinden farklımı ve nasıl oluyorda yanlıs üretim bir parcayı kontrol etmeden satıyorlar bilgisi olan varsa sevinirim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler