Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar herkese selamlar öncelikle.
    Biraz yoğunum pek yazıp çizemiyorum son zamanlar.
    Geçende ufak bir düşüş yaşadım bir arkadaşın sıfır gv250 si ile :( virajda yatırdım motoru. Allaha şükür ikimizde de bir yara yok. Motorda olabilicek en hafif sıyrıklarla atlattı. Havalar ısınıyor yollara dikkat edin. Her zaman 30 km ile döndüğünüz yerleri güneşin etkisi ile parlaklaşan asfattan dolayı 20 km ile bile zor dönebilirsiniz. Bunu göz önünde tutarak kullanın. Bir kaçgündür motorla birkaç kaza tehlikesi atlattım ve mümkün olduğunca toplu taşıma kullanıyorum şu sıra. Üzerimdeki rehaveti atana kadar. SAnırım sıcaklar yaramadı

Bu arada motor için ilan verebilirim. Tanıdık birine gitsin isterim. Varsa niyeti olan gelip bakabilir. Görenler motorun durumunu zaten biliyorlar.
    Kalın sağlıcakla .
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni kasa hoşuma gitti.

Sanırım sadece S&T'de var.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçende ufak bir düşüş yaşadım bir arkadaşın sıfır gv250 si ile :( virajda yatırdım motoru. Allaha şükür ikimizde de bir yara yok. Motorda olabilicek en hafif sıyrıklarla atlattı. Havalar ısınıyor yollara dikkat edin. Her zaman 30 km ile döndüğünüz yerleri güneşin etkisi ile parlaklaşan asfattan dolayı 20 km ile bile zor dönebilirsiniz. Bunu göz önünde tutarak kullanın. Bir kaçgündür motorla birkaç kaza tehlikesi atlattım ve mümkün olduğunca toplu taşıma kullanıyorum şu sıra. Üzerimdeki rehaveti atana kadar. SAnırım sıcaklar yaramadı

Bu arada motor için ilan verebilirim. Tanıdık birine gitsin isterim. Varsa niyeti olan gelip bakabilir. Görenler motorun durumunu zaten biliyorlar.
    Kalın sağlıcakla .
    Abi geçmiş olsun ya.Dikkat et kendine sende düşüp kalkıyosan biz yollara çıkmayalım ozaman.Toplu taşımaya sarmışsın bu aralar

Şaka bir yanada harbiden çok dikkat etmek gerekiyor en ufak bir hatada kendini yerde buluyorsun.

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla usta t.t. dedinya bende 2-3 gundur ev-is arasi vs icin 50cc bakiyorum. 500-600tl ye var 2. el. Hem calinsa bile canim cok yanmaz. Her sabah kalktigimda GT acaba yerindemi dusuncesindende kurtulurum. Gecen k.k. ile aldigim benzinleri topladim is ve gezme dahil 165tl tutmus. 50cc ile kafam rahtlar hic olmazsa..

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kalın sağlıcakla .

Abi geçmiş olsun...Kazasız belasız şürüşler...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Beyler Tanıyanlar bilir..Foruma Benim Makinanın Son hallerinden bir Kaç foto Atıyorum Yorumlar Sizde

Resimlerin devamı benden...

To be Continue ...

Diyerek Arka Led Stop ve Plaka iptali olup Katlanabilir plaka geliceğinide belirtirim siparişi verdim..

Hadi görelim şu yaptğım ufak değişikliklere bir yorum sizden olsun forum canlansın..

Foruma Mavilik Gelsin..

Keyifli sürüşler...~Görkem~
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bygrm
    mavi vida seti ve manetler çok hoş durmuş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Hani ya fotolar?

Motosikleti
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani ya fotolar?
    tulgacan Galiba senle ben bir tek göremiyoruz resimleri Aynı olay bendede var resimler koydum eminim ama göremiyorum kendi koyduğum resimi..

Felon Teşekkür ederimm Avcılar tarafındasın sende sanırım.. Yollarda karşılaşabiliriz Beni rahat tanırsın artık
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tulgacan Galiba senle ben bir tek göremiyoruz resimleri Aynı olay bendede var resimler koydum eminim ama göremiyorum kendi koyduğum resimi..

Felon Teşekkür ederimm Avcılar tarafındasın sende sanırım.. Yollarda karşılaşabiliriz Beni rahat tanırsın artık
    Bende dıyorum benım pc demı sorun var dıye bende göremıyorum En şanşlı felon
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    selam arkadaşlar benim motor için arka silindirin egzantrik zincir gergisi lazımda sıfır yada çıkma farketmez silindire giren çapı 2cm olucakmış okadar parca aldım bunu bir türlü bulamadım acaba tanıdıgı motorcu yada bulabilecegimiz bir yer varmı kanuni bayisini aradım ama bi sonuc alamadım kuralkanın sitesinde adı tam olarak ne diye geciyo bu parcanın bulamadım eger bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim arkadaşlar .... bu arada bygrm bende göremedim resimleri ve merak ettim :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 ----------

Motosikleti
    Göremeyenler için Şöyle bir link atıyım belki burdan mümkün olur Slide show şeklinde

http://img819.imageshack.us/slidesho...=dsc057961.jpg

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

avcılardayım dostum karşılaşırsak durdururum
    edit:ilk mesajındaki resimler bendede direk gözükmüyor fakat ben url lerini tek tek kopyalıyıp bakmıştım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Alıntı okkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar benim motor için arka silindirin egzantrik zincir gergisi lazımda sıfır yada çıkma farketmez silindire giren çapı 2cm olucakmış okadar parca aldım bunu bir türlü bulamadım acaba tanıdıgı motorcu yada bulabilecegimiz bir yer varmı kanuni bayisini aradım ama bi sonuc alamadım kuralkanın sitesinde adı tam olarak ne diye geciyo bu parcanın bulamadım eger bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim arkadaşlar .... bu arada bygrm bende göremedim resimleri ve merak ettim :D
    Okkan Arka Grgi ön gergi fark etmez EGzantirik gergisi ok farklılık göstericek bir malzeme değildir genelde çin motorlarının "125cc vitesli" olanlarının gergiside bizim motorlara uymaktadır gergileri karşılaştırıp almanda fayda var ... Güvendiğin bir motor servisine gidersen o gerginin aynısından aynı işi yapıcak olanı 15 20 tl ye bulabilirsin..

Benimde motorun Ön egzantirik zincirinin Gergisi Boşaltmıştı kendini Fakat motoru anında kapatmamdan dolayı sente atlamadı allahtan... Eğer motorunda bu tip bir sorun yaşadıysan Gergiyi takıp kurmadan önce senteyi işinin ehli bir ustaya kontrol ettir...

+olarak Sakın olaki motoru gergisiz çalıştırma Palet i parmağımla iterim diye düşünme Anında sente kayar.. bilgine...

"BYGRM" buda seninkinden beninmki kopyası, amatör çalışma

Motosikleti
    Hehehe benim motorun bu fotosunu nerden buldunn ...

Yanlız benim motor çok temiz o fotoda şimdide öyle ama bu fotosunu çok seviyorum..

Bu arada senin motoru temizle bir ara Arka dişliye disk temizleme sprey i öneririm..

Not Shop iyi olmuş fotoya iyi uydurmuşsunn

Benim motorun o yazınki hali. Ondan sonra ohoooooooooooooooooooooooooooo

Motosikleti
    Son halini görelim ozmn yav..

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    bugün bujileri söktüm ucları kömür gibiydi tel fırçayla temizledim nazikce.
    yerine taktım çalıştırdım . anında farketti ve motor epey rahatlamıştı ve bunu gaz vermeden sadece rolantideyken bile anlamak mümkündü.
    şimdi ....
    soru 1 : bujileri değiştirsem bu gaz yememe olayı düzelirmi ?
    soru 2 : diyelimki değiştirdik 2 gün sonra bujiler tekrar bozulmasın ?
    soru 3 : benim tek sorunum bujimidir yoksa bujilerimi bu hale getiren
    farklı bir sorunummu vardır size göre ?
    saygılarımla.
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler