Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın abi, nasıl ama bana usta da dedi egzantrikten ses piston silindirde idare eder istersen takalım diye ama ben herşey mükemmel olsun istiyorum çünkü binicem bu motora gerçi satacak olsamda herşeyi kusursuz olsun istiyorum =/ baymoto nedense rektefe kurtarmaz dedi kafam karıştı hepten. yardımların için çok teşekkür ederim abi inşallah sorunsuz çıkarız şu işin içinden.
    diğer motorumunda lastiği patlamış =) iki tane motorun var yaya geziyosun diye millet makara yapar oldu =)

bu arada fuara gitmeyi düşünüyormusun?
    silindirin et kalınlığı bir değil en az 2 rektefiye daha kurtarır. silindir yanımda şu anda. sökmüşken honlatalım mis gibi olsun. istanbul donuyor bir görsen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r gri-siyah
    arkadaslar malum gt250r ın orijinal aynaları trafikte çok kötü.Kesinlikle arkayı göstermemek için yapılmış sanki.internetten biraz araştırdım da linkteki aynaları kullananlar var mı acaba,yorum yapan veya baska tavsiye eden olursa sevinirim....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2814154/detay?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8942957/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8471956/detay?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı senf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar malum gt250r ın orijinal aynaları trafikte çok kötü.Kesinlikle arkayı göstermemek için yapılmış sanki.internetten biraz araştırdım da linkteki aynaları kullananlar var mı acaba,yorum yapan veya baska tavsiye eden olursa sevinirim....

fatih kılıçlıdakierden bir arkadaş aldı oda bu forumdan ayna camları kalitesiz diyor değiştirecek cam kestirip.

carizma motorunkide orjinal diyor ama nesi orjinal? çok merak ettim =) satılan her ürünün başına kıçına orjinal yazmak moda oldu

bende de bu tarz ayna var bence sapı kısa arka yerine hep kolumu görüyorum,bence biraz daha uzun saplı ayna daha verimli olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:27 ----------

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silindirin et kalınlığı bir değil en az 2 rektefiye daha kurtarır. silindir yanımda şu anda. sökmüşken honlatalım mis gibi olsun. istanbul donuyor bir görsen.
    burasıda donuyor :( yarın sabah fabrikaya gideceğim biraz önce aradılar mesai var :( yani fuar işide yattı zaten bilette bulamadım =/

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeş, linkteki aynaların zaten bizdeki aynalardan farkı ne diyecektim fakat sanırım sen kanuninin düz hatlara sahip aynasını kullandığın ve muhtemelende bunları bilmediğin için, bunları kullanan varmı demişsin. Belki yarımız velkide yarımızdan fazlamız bence bu aynaları kullanıyordur ama bunlarında düz hatlılardan pek farkı yok.

AYNAM kötü diyenlere, bunu şiddetle öneririm. Tr de yoksa sanayide filan yoksa yurt dışından getirteceğim.

Arkadaşlar bu arada geçen yedek kaskımı aynaya asıp gittim kaskın arka tarafındaki parlak kısım bana dönüktü biraz, GERİDEKİ TÜM DÜNYAYI ancak bukadar güzel görebilirsiniz. Öyle bir ayna olsa varya MÜKEMMEL olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

Arkadaşlar sıfır fiyatları düşsede 2. el fiyatları düşmeyecek. Düşemez imkansızdır. Bir malın bir değeri vardır oda bellidir. Örneğin;

6000tl ye satılanlar için 5000tl ye düşsün diye beklerseniz ve 5000tl ye düşse, 5000tl ye alsak hep, sonra 5000tle ye satılanlar için yine bi kesim 4000tl ye düşsede alsak deseler, sonra 4000tlye düşse. Sonra 4000tlye satılırken yine bir kesim 3000tl ye düşsede alsak dese ve düşse onlarda alsa. Artık hep 3000tl ye satılsa piyasası ora iken busefer yine bir kesim ulen 2000tl ye düşsede alsak düşürün artık fiyatlar ıdiye bağırıp çığırsa bu böyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................... ......... diye gitse sanırım en son satışını al para verme durumuna gelir herhalde son durum.

Evet biraz abarttım farkındayım lakin nedemek istediğimi anladığınızdan emin olmak için yazdım.

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çok merak ettiğim şu vergi indirimi hyosung un 2.elini ve 0ını ne kadar ekileyeceği? artık 4000tl ye 2008-2009 hyo alabilcekmiyiz yoksa moralinizi bozmak gibi olmayayım ama 250cc ve altı motosiklet sahibi herkes şuan zararda.buna bende dahilim

Umarım fıyatlar duser ben satmayı dusunmuyorum yenı bır makınada alsam vazgecmıycem hyosung'dan allah bır sıkıntı vermesse evladıyelık yapıcam gara oglanı Satacak olan arkadaslarda ellerını vıcdanlarına koyup satsınlar
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar sıfır fiyatları düşsede 2. el fiyatları düşmeyecek. Düşemez imkansızdır. Bir malın bir değeri vardır oda bellidir. Örneğin;

6000tl ye satılanlar için 5000tl ye düşsün diye beklerseniz ve 5000tl ye düşse, 5000tl ye alsak hep, sonra 5000tle ye satılanlar için yine bi kesim 4000tl ye düşsede alsak deseler, sonra 4000tlye düşse. Sonra 4000tlye satılırken yine bir kesim 3000tl ye düşsede alsak dese ve düşse onlarda alsa. Artık hep 3000tl ye satılsa piyasası ora iken busefer yine bir kesim ulen 2000tl ye düşsede alsak düşürün artık fiyatlar ıdiye bağırıp çığırsa bu böyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................... ......... diye gitse sanırım en son satışını al para verme durumuna gelir herhalde son durum.

Evet biraz abarttım farkındayım lakin nedemek istediğimi anladığınızdan emin olmak için yazdım.
    Ben pek katılmıyorum, 1-2 sene sonra cbr250 lerin 2.el piyasası 6-6.5 civarı olacaktır bu durumda Hyosunglar 5500-6000 civarı zor satılır ve fiyat biraz çekilir bence...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    gt250r gri-siyah
    evet abi benim aynalar kanunininki.Motoru da yeni aldım ve istanbul trafiğinde aynalar konusunda sıkıntı yaşıyorum.peki tavsiye edebileceğiniz bir model var mı,yoksa bu modeller böyle deyip kabullenmemiz mi gerekiyor...

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben pek katılmıyorum, 1-2 sene sonra cbr250 lerin 2.el piyasası 6-6.5 civarı olacaktır bu durumda Hyosunglar 5500-6000 civarı zor satılır ve fiyat biraz çekilir bence...

CBR250R ile GT250R yi yanyana bi koy bi bak sonra hangisini almak istediğine karar verirsen hakkında hayırlı olsun derim

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    CBR250R ile GT250R yi yanyana bi koy bi bak sonra hangisini almak istediğine karar verirsen hakkında hayırlı olsun derim
    Haklı olabilirsin ama bizim milleti biliyorsun,

herkes 1000 daha veririm Honda alırım diyecek
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

evet abi benim aynalar kanunininki.Motoru da yeni aldım ve istanbul trafiğinde aynalar konusunda sıkıntı yaşıyorum.peki tavsiye edebileceğiniz bir model var mı,yoksa bu modeller böyle deyip kabullenmemiz mi gerekiyor...
    Standart aynalarla bu işi çözemezsin.

Senin benim onun bunun gibilerinin çözümü budur

http://urun.gittigidiyor.com/AUTOMIX...QQidZZ33412179

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 ----------

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklı olabilirsin ama bizim milleti biliyorsun,

herkes 1000 daha veririm Honda alırım diyecek
    Hadi bakalım, ben yinede herkese Allah gönlüne göre versin diyorum.

Ama şunu unutmayın, sıfır alan adam mecburen 2. el piyasasına uyacaktır bir şekilde, lakin 2. eli misal 6000tl ye alan adamı 5000tl ye ve 5000tl ye alan adamı 4000tl ye satarken yakalamanız için motoru harbi iğrenç duruma getirmesi gerekir, yoksa kimse o fiyata alıp bu fiyata satmayacaktır çok acil bir ihtiyacı zoru yok ise. Mesela bugün ya 5500-6000 lerde uçuyor bu millet diyenler yarın 5500 denilen motoru 1000tl indirimle 4500tl ye alsın sonra 3500tl ye satsın, satında görelim

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    2. elde eğer fiyatlar düşmezse çoğu kişinin elinde kalır.
    2010 model olup 8.250 ye satılan sıfır motosikletlerin bazı satıcıları ''YENİ FİYATLARLA YAKINDA KARŞINIZDAYIZ'' ibaresi ile ilanları değiştirmiş ve..
    ÖTV indiriminden sonra bu fiyat 7.310 tl oluyor..
    kim 2007 veya 2008 modele 7000 tl verir ki. 2010 modelini 7.300-7.500'e almak dururken..

CBR 250 hemen resmi sitede fiyatını 9.950 den 8.810 tl ye çekmiş.....
    Hondayı tercih eden çok olacaktır bu fiyatı ile..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bu fiyat düşme konusunu bugun forumdan bir arkadaşımla uzun uzadıya tatlı sert tartıştık (cakalaz) =)
    benim düşüncem ikinci elde çok bir düşme olmaz çünkü hyosung hala dalında tek.
    diyeceksiniz ki cbr250R? benim düşüncem bu motorun önden görünümü berbat ötesi,arka lastik sanırım 140 lık buda bi eksi.egzozu kötü duruyor ve gidonu racing tarzıyla pek bağdaştıramadım ben kawasaki zxr250 yi sırf kalıpsız tekerleri ince ve ön farı barbat diye düşünmedim açıkçası. hyosungun kandıran özelliği ise kalıbı ve yakışıklılıgı oldu. şimdi bu motor (cbr250r) 5 yıl önce TR pazarına gelmiş olsaydı ve ikinci eli bnm hyodan 1000 tl pahalı olsaydı ben yine gider hyo alırdım çünkü tipini begenmediğim bi motora binmem bu benim görüşüm.

makinası çok sağlamdır,sorunsuzdur vs vs vs bunlar etken tabiki ama Türk halkı şekilcidir unutmayın bence hyosung kalıp ve yakışıklılıkta hala dalında tek.

keşke 2010 cbr 125R ın kafa grenajını taksalardı bu motora işte ozaman piyasa sallanırdı.

ve 2008*2009 1000rr lardaki kronik yağ yakma sorunu çogunuz biliyordur
    4 bin km deki motorları 19 bin tl ye sattıklarınıda bu sebepten. peki bu tek silindir motorun bir kronik sorunu olmadıgını nerden biliyoruz? sanırım 2004-2006 model cbr600f lerde de egzantirikle ilgili bir kronik problem var bilen düzeltsin bu yüzden alan satıyor.

yani benim düşüncem cbr 250r hyosung ikinci el piyasasında olsa olsa 500 tl bi düşme yapar oda yaparsa.

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. elde eğer fiyatlar düşmezse çoğu kişinin elinde kalır.
    2010 model olup 8.250 ye satılan sıfır motosikletlerin bazı satıcıları ''YENİ FİYATLARLA YAKINDA KARŞINIZDAYIZ'' ibaresi ile ilanları değiştirmiş ve..
    ÖTV indiriminden sonra bu fiyat 7.310 tl oluyor..
    kim 2007 veya 2008 modele 7000 tl verir ki. 2010 modelini 7.300-7.500'e almak dururken..

CBR 250 hemen resmi sitede fiyatını 9.950 den 8.810 tl ye çekmiş.....
    Hondayı tercih eden çok olacaktır bu fiyatı ile..

Arkadaşlar başlığın altındaki konunun dışına çıkıyoruz ama sizler yanılıyorsunuz. Honda kalitesi ile hyosungun kalitesini şuan için mutlakaki tartışmaya zaten gerek yoktur. Hani hangisi derseniz bende HONDA derim, ama şöyle yandan önden bi bakınca insan ulen HYO mu alsam demedende edemiyor bakın yazıyorum buraya, ki benden öncede yazan olmuş. ENDURO'ya benziyor demiş biri doğru demiş, ir tip kıyaslaması yapmayacaklar illaki HONDA alacaktır sıfır almak istediğinde, 2. elde de benzeri durum ilerleyen yıllarda belki olabilir ama şunda daha sıfırı yeni çıktı 2. elde aynısı olmayacaktır.

HYO'nun sıfırını 7000tl olsa tabikide 2010 un fiyatı biraz geri çekilecektir, 2010un fiyatı geri çekilirken 2009 ve 2008 lerde de fiyat düşmesi bir nebzede olsa yaşanacaktır.

Ama "kim 2007 veya 2008 modele 7000 tl verir ki." sorusunu abartılı bulmamak elde değil, böyle olsa e bende YUH derim tabi 2007-2008 modele 7000tl isteyen var ise şayet. toptanda böyle bir fiyat ortalaması varsa (ki yok) yuh denirde ortada 2-3 tane ekstremciden başka böyle fiyat yazan yokken fiyatlar böylemiş gibi davranmayada gerek yok. Ben 2008 enjeksiyonluya 5450TL istiyorum, 2007 ler 4500TL-5500TL arası, 2006 ise 4000tl den başlıyor.

Yani yeri geliyor 3500tl ye bile aynası kırık kaportası çizik vs diye satanlar var.

Ben hangi fiyat yüksek onu anlamıyorum Düşersede nereye düşsecek onuda anlamıyorum. Bu konunun her platformda hertürlü tartışmasınıda yaparım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:56 ----------

Yürü be "serk21" kim tutar seni

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Tulgacan yanlışım varsa söyleyin lütfen alınmam =)

Tulgacan yanlışım varsa söyleyin lütfen alınmam =)
    Bence yok kardeş, bende senin gibi düşünüyorum. Ama bizim yazdıklarımız bazılarına göre yanlış, onlarında söyledikleri bize göre yanlış.

EEE fikir bunlar tabi saygı çrçevesinde ben yanlış olduğunu tekrar belirtiyorum ama herkesin fikrine ve düşüncesine saygılıyım. Kolay gelsin, herkesin yaşamını Allah gönlüne göre eylesin.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bence yok kardeş, bende senin gibi düşünüyorum. Ama bizim yazdıklarımız bazılarına göre yanlış, onlarında söyledikleri bize göre yanlış.

EEE fikir bunlar tabi saygı çrçevesinde ben yanlış olduğunu tekrar belirtiyorum ama herkesin fikrine ve düşüncesine saygılıyım. Kolay gelsin, herkesin yaşamını Allah gönlüne göre eylesin.

aynı fikirdeyiz =) hatta bence düşmeli fiyat düşmeli diye tutturanların bazılarıda fiyatı düşsede alsak diye yapıyor =) ama saygı duyarım şimdi ben hiç saçlarımı ortadan ayırmadım yıllardır 3 numara gezerim böyle seviyorum bazısı dalga geçiyor bitmedi askerliğin 10 yıldır diyor bazısıda sana çok yakışıyor diyor. zevkler ve renkler.

hyosung ortak zevki olanlarda paraya kıyacak yada gidip başka motora binecek =)

aynı fikirdeyiz =) hatta bence düşmeli fiyat düşmeli diye tutturanların bazılarıda fiyatı düşsede alsak diye yapıyor =) ama saygı duyarım şimdi ben hiç saçlarımı ortadan ayırmadım yıllardır 3 numara gezerim böyle seviyorum bazısı dalga geçiyor bitmedi askerliğin 10 yıldır diyor bazısıda sana çok yakışıyor diyor. zevkler ve renkler.

hyosung ortak zevki olanlarda paraya kıyacak yada gidip başka motora binecek =)
    Valla bende kredi ile aldım halen daha ödüyorum 3 taksitim kaldı, eee bu motora sahip olmak için ödemelerde zorlandığımıda söyleyebilirim. 4000tl ye de GT250R var diyorum, sonra hurda diyorlar onlara, e onlara hurda diyenler, 6bin tl lik ler 5bin tl ye , 5bin 500tl likler 4500tl ye düşsün diye bekleyenler zaten. Ama yiğidi öldürüp hakkını yememeyi düşünen yok hiç. Halbuki yukarda çok güzel açıklama yaptım.

Benim bugün 5450tl istediğim motoru şimdi birisine 4540tl ye satsam oda yaz sonuna doğru 3450tl ye satacakmı?

%58 evet, %42 hayır, yooooo pardon %58 hayır, %42 evet, yok pardon yine olmadı, heh buldum, "Bence benimki daha siyah"

Motosikleti
    Arkadaşlar başlığın altındaki konunun dışına çıkıyoruz ama sizler yanılıyorsunuz. Honda kalitesi ile hyosungun kalitesini şuan için mutlakaki tartışmaya zaten gerek yoktur. Hani hangisi derseniz bende HONDA derim, ama şöyle yandan önden bi bakınca insan ulen HYO mu alsam demedende edemiyor bakın yazıyorum buraya, ki benden öncede yazan olmuş. ENDURO'ya benziyor demiş biri doğru demiş, ir tip kıyaslaması yapmayacaklar illaki HONDA alacaktır sıfır almak istediğinde, 2. elde de benzeri durum ilerleyen yıllarda belki olabilir ama şunda daha sıfırı yeni çıktı 2. elde aynısı olmayacaktır.

HYO'nun sıfırını 7000tl olsa tabikide 2010 un fiyatı biraz geri çekilecektir, 2010un fiyatı geri çekilirken 2009 ve 2008 lerde de fiyat düşmesi bir nebzede olsa yaşanacaktır.

Ama "kim 2007 veya 2008 modele 7000 tl verir ki." sorusunu abartılı bulmamak elde değil, böyle olsa e bende YUH derim tabi 2007-2008 modele 7000tl isteyen var ise şayet. toptanda böyle bir fiyat ortalaması varsa (ki yok) yuh denirde ortada 2-3 tane ekstremciden başka böyle fiyat yazan yokken fiyatlar böylemiş gibi davranmayada gerek yok. Ben 2008 enjeksiyonluya 5450TL istiyorum, 2007 ler 4500TL-5500TL arası, 2006 ise 4000tl den başlıyor.

Yani yeri geliyor 3500tl ye bile aynası kırık kaportası çizik vs diye satanlar var.

Ben hangi fiyat yüksek onu anlamıyorum Düşersede nereye düşsecek onuda anlamıyorum. Bu konunun her platformda hertürlü tartışmasınıda yaparım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:56 ----------

Yürü be "serk21" kim tutar seni
    Hocam sahibinden.com'da devamlı takip ederim hyoları.. dediğiniz gibi 2008'e 5500 isteyen de var 7000 isteyende... extremciler için geçerli zaten benim dediğim.. Ki sizde biliyorsunuzdur sahibinden.comda mevcut böyle ilanlar...

örnek olarak 2007 = 7.500
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42372135/detay
    2009 = 7.700
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40453967/detay
    2008 = 7.500
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36386897/detay
    2007 = 7.300
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32637066/detay

Bunları aksine 2010 modele 7.700 isteyende var..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sahibinden.com'da devamlı takip ederim hyoları.. dediğiniz gibi 2008'e 5500 isteyen de var 7000 isteyende... extremciler için geçerli zaten benim dediğim.. Ki sizde biliyorsunuzdur sahibinden.comda mevcut böyle ilanlar...

örnek olarak 2007 = 7.500
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42372135/detay
    2009 = 7.700
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40453967/detay
    2008 = 7.500
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36386897/detay
    2007 = 7.300
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32637066/detay

Bunları aksine 2010 modele 7.700 isteyende var..

Kardeş bu ilan sahipleriyle muhatap bile olunmaz, bunlar ne sattığının farkında değilller bence.

Ya bunlar birazda kekleme olayına girmiş olabilirler.

Şöyle diyebiliriz, mesela bu motoru tanımayanlardan bana fiyata soranlara 5500tl istiyorum dediğimde motorun tipi ve cüssesine baktıklarında şaşırıp kalıyor ve ucuzmuş diyorlar. Şimdi bu ilan sahipleride sanırım o şoku yaşatmak istemedikleri için bu fiyatları yazmışlar. Ne diyim ALLLAH HİDAYET VERSİN.

Geeeeeeeeeeel akşam pazarı 5450TL + 10 TANE GİDONPAD BEDAVA OLDU + 2 TANEDE TANKPAD VERİYORUM GELLLLLLLLLLLL

Motosikleti
    Kardeş bu ilan sahipleriyle muhatap bile olunmaz, bunlar ne sattığının farkında değilller bence.

Ya bunlar birazda kekleme olayına girmiş olabilirler.

Şöyle diyebiliriz, mesela bu motoru tanımayanlardan bana fiyata soranlara 5500tl istiyorum dediğimde motorun tipi ve cüssesine baktıklarında şaşırıp kalıyor ve ucuzmuş diyorlar. Şimdi bu ilan sahipleride sanırım o şoku yaşatmak istemedikleri için bu fiyatları yazmışlar. Ne diyim ALLLAH HİDAYET VERSİN.

Geeeeeeeeeeel akşam pazarı 5450TL + 10 TANE GİDONPAD BEDAVA OLDU + 2 TANEDE TANKPAD VERİYORUM GELLLLLLLLLLLL

bu ilan sahipleri anca beklerler zaten
    Bende hyo istiyorum mesela. ancak bilmiyorum. kawa er-5 veya suzi gs 500 de olabilir..
    Kredimi bekliyorum, ön onayı geçtik telden de okeyi aldık. gelin alın demeleri kaldı sadece.Acelem de yok zaten. Bakalım hayırlı ise olur.. Hayırsız ise zaten hiç olmasın..
    Sende umarım bir an önce alıcı bulursun da 600 cc ye geçersin..
    Benzin olmuş 4.10..B ende 4 silindir istiyordum bi anda ''ulen gökhan, hadi kredi çekip istediğin motosikleti alırsın da sonra ne yapacaksın. haftadan haftaya mı bineceksin. uzun yolda benzini sidiğinle mi dolduracaksın dedim kendi kendime

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler