Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    250r alımayı düşünüyorsan düşük kmli olmasına dikkat ayrıca ucuz bir motorsiklet olmasından dolayı çok el değiştiriyor şlk sahibi olmasınada dikkat et en önemlisi acele etme para sende unutma...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Fuarda yeni GTR yok muydu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    selam arkadaşlar,pazar günü fuarda olmayı planlıyorum.Depo padleri isteyenlere 8 liradan vericem.Cep numaram 05056552016.Ulaşırsını bana.
    facebook.com/kaskafa

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Arkadaşlar ayrı bir eve taşındığım için nete giremiyorum bilgilerinize..
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yeni bir suprizle karşınızdayım efendim =) kuralkanda parça yok =) işte durum böyle

ne silindir ne piston nede sekman yok kuralkanda =) patladık yani

Uploaded with ImageShack.us

durum bu =) ünlem işaretli olanlar yok =)

vay arkadaş resim neden yüklenmedi :S

[IMG=http://img27.imageshack.us/img27/4189/kuralkan.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]arkadaslar bu gtr lar için lastıgın tam bırlestıgı yerdeki camurluktan nerde bulurum gtrlar ıcın var bılıyorum ama kullanan varmı srad 750 ve r1lerın kuyrugunun altında olan camurluktan lastıgı 0 kavrayan
    "acayüp" e sorsana yahu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:29 ----------

Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motorlara benziyorda ne demek tulgacan
    Siyahya, o bakımdan şeyetmiştim

Motosikleti
    kymco super 8
    [QUOTE=tulgacan;2273578]"acayüp" e sorsana yahu [COLOR="Silver"]

bu arada şimdi esensehire geciyorum benimde işim orda barem ordan yukarı işyeri bareme yakın degil dimi gıdon pad alıcaktım hemde tanısmıs olurduk

[QUOTE=okan_style;2273581]
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "acayüp" e sorsana yahu [COLOR="Silver"]

bu arada şimdi esensehire geciyorum benimde işim orda barem ordan yukarı işyeri bareme yakın degil dimi gıdon pad alıcaktım hemde tanısmıs olurduk
    Umraniye Karfurun oraya gelirsen suan isteyim. Yanimda var teslim ederim, profilimde telim var...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Malesef ben göremedim yokturda Hyosung Olarakta gelmezler gerçi St Kanuni ^^

Motosikleti
    ST GT250R

zenon far

slm arkadaşlar motorumda zenon far var ama gece nerdeyse yok denecek kadar düşük herkeste bu böylemi aceba zenon kullananlar...yoksa sadece benim motorumdamı bir sorun var ve ışık çok dağınık

Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar motorumda zenon far var ama gece nerdeyse yok denecek kadar düşük herkeste bu böylemi aceba zenon kullananlar...yoksa sadece benim motorumdamı bir sorun var ve ışık çok dağınık
    mercekli farimizda olsa, ben tek far oldugu icin aydinlatmadigini dusunuuorum. karanlikta, yagmurda, islak kaskli camda ve cevredeki aydinlatmalarda birlesince durum facia oluyor. Bunlar benim gozlemlerim, her bir etken ortadan kalkinca aydinlatma daha iyi oluyor...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ serkan;

kardeşim vallahi hyosung aldığına binpişman olduğunun farkındayım. fakat senin sorunlu motor aldığın düşüncesindeyim.çünkü hyosung olarak benim motorumu deneyip karar vermiştin; herhangi bir sorun da yasamamıstık ki o kadar dağları gezdik
    umarım kısa zamanda parçalara ulasırsın; sahibinden.com'da muharrem bey var; linkini bulursam yüklerim; bir bak sen de; onu ara da sor bakalım parçaları...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    kymco süper 8
    bugün veya pazar günü fuara gidicek varmı beraber gidelim

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ serkan;

kardeşim vallahi hyosung aldığına binpişman olduğunun farkındayım. fakat senin sorunlu motor aldığın düşüncesindeyim.çünkü hyosung olarak benim motorumu deneyip karar vermiştin; herhangi bir sorun da yasamamıstık ki o kadar dağları gezdik
    umarım kısa zamanda parçalara ulasırsın; sahibinden.com'da muharrem bey var; linkini bulursam yüklerim; bir bak sen de; onu ara da sor bakalım parçaları...
    sorma kardeşim =( biraz daha daralırsam benzin döküp yakıcam motoru pazar günü fuar alanında :D ama oraya nasıl götürcem bilmiyorum :D

ama sorunlu motor aldım derken aynı sorun çogunda var zaten yine forumdan DeliMavi nikli murat arkadaşımızın motordada vardı bende de var geçen bir arkadaşta daha gördüm ve yine forumdan bi arkadaş burdan motor aldı ondada benzer bi ses varmış açılınca belli olur. yani bu kronik sorunu bu motorlar ben daha almadan söylemişti ustam inanmamıştım haklı çıktı =)

sorunlu motordan ziyade parça sorunlu motor oldu bu cako :( bindim senin kız gibi motora verdim gazı verdim gazı aldandım sen ödeceyeceksin masrafımı :D :D beni kandırdın :D

velasılkelam bnm motorumda kız gibi, şu pistonu halledince en temizler yarışmasına sokucam onu çok iddalıyım =)

Motosikleti
    Yamaha R1
    serkan silindiri aldım. elimde şu anda. içinde yalnızca konikleşme var bir miktar. eminim benim motorunkini söksem daha fazla vardır. piston üst kısımlarda normalken aşağıya indikce bollaşıyor. işte konikleşme bu. yalnız bu olay öyle bir sese sebep olecek birşey değil. böyle bile epey çalışırdı bu. şu yağmug dinsin de abdullah ustadan bakayım pistona inş. piston bulunca da doğru rektefiyeciye

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en çok merak ettiğim şu vergi indirimi hyosung un 2.elini ve 0ını ne kadar ekileyeceği? artık 4000tl ye 2008-2009 hyo alabilcekmiyiz yoksa moralinizi bozmak gibi olmayayım ama 250cc ve altı motosiklet sahibi herkes şuan zararda.buna bende dahilim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çok merak ettiğim şu vergi indirimi hyosung un 2.elini ve 0ını ne kadar ekileyeceği? artık 4000tl ye 2008-2009 hyo alabilcekmiyiz yoksa moralinizi bozmak gibi olmayayım ama 250cc ve altı motosiklet sahibi herkes şuan zararda.buna bende dahilim
    Normal olarak 2. el düşmesi gerekecek ama önce satmak isteyenler direnecektir eski fiyatlarda, sonra CBR250'lerin de 2. el piyasasının oluşmasıyla düşecektir ancak kısa vadede sanmıyorum...

Ama düşürmeniz gerek Hyo'cular Biz de alabilelim
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal olarak 2. el düşmesi gerekecek ama önce satmak isteyenler direnecektir eski fiyatlarda, sonra CBR250'lerin de 2. el piyasasının oluşmasıyla düşecektir ancak kısa vadede sanmıyorum...

Ama düşürmeniz gerek Hyo'cular Biz de alabilelim
    evet aynen öyle neyse ben zaten yeni bi motor alıncaya dek piyasa oturur. belki cbr 250r ın bile 2.elini bulabilirm
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan silindiri aldım. elimde şu anda. içinde yalnızca konikleşme var bir miktar. eminim benim motorunkini söksem daha fazla vardır. piston üst kısımlarda normalken aşağıya indikce bollaşıyor. işte konikleşme bu. yalnız bu olay öyle bir sese sebep olecek birşey değil. böyle bile epey çalışırdı bu. şu yağmug dinsin de abdullah ustadan bakayım pistona inş. piston bulunca da doğru rektefiyeciye

sağolasın abi, nasıl ama bana usta da dedi egzantrikten ses piston silindirde idare eder istersen takalım diye ama ben herşey mükemmel olsun istiyorum çünkü binicem bu motora gerçi satacak olsamda herşeyi kusursuz olsun istiyorum =/ baymoto nedense rektefe kurtarmaz dedi kafam karıştı hepten. yardımların için çok teşekkür ederim abi inşallah sorunsuz çıkarız şu işin içinden.
    diğer motorumunda lastiği patlamış =) iki tane motorun var yaya geziyosun diye millet makara yapar oldu =)

bu arada fuara gitmeyi düşünüyormusun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler