Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mereba arkadaşlar uzun zamandır artçıydım aranızda sürüş pozisyonuna geçtik artık.motoru dün izmit gölcükten aldım istikamet tekirdağ açtık gazı 241 km yol yaptım depoyu fullemiştim orda niyetim tekrar fullemekti ama yakıt sarfiyatını ölçmek için malum mali durumlar fulleyemedik,4 diş benzin kalmıştı.soğuk ama keyifliydi ilk deneyim.
    hayırlı olsun bende kocaelı golcukteyım kımden aldınız acaba golcukte cok gt250 yok 1 tane turuncu goruyodum onumu aldınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bende kocaelı golcukteyım kımden aldınız acaba golcukte cok gt250 yok 1 tane turuncu goruyodum onumu aldınız
    aynen onu sormayı unuttuk =) birde bende var. bahsettiğin motorda murat uzunerdeki 2007 turuncu siyah? değil mi? o motorda aslında bildiğimiz motor, forumdan ÇAKALAZ arkadaşımızın eski motoru =) cakalazdayken tabiri caizse kız gibiydi ama daha sonra başka birinde gördüm motoru bakımsızlıktan heryerinden ses geliyordu. adam yaptıracağını söylüyordu.
    acaba o motoru mu aldınız?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motorum Motorum Eski motorum ; Hyosung'um
    Serkan ; Fabrikadan cıktığı ibi hiç sarsmadan nasıl da kullandım onu 6000 km boyunca
    Şimdi ne halde; kim bilir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum Motorum Eski motorum ; Hyosung'um
    Serkan ; Fabrikadan cıktığı ibi hiç sarsmadan nasıl da kullandım onu 6000 km boyunca
    Şimdi ne halde; kim bilir
    aynen cako, sıfırdan daha bakımlıydı =) yağ gibi kayıyordu yolda, bana hyoyu sevdiren senin motor olmuştu =) bu arada bn extreme motordaym oranın pc den yazıyorum gelirsen beklerim bnim hyoyu dağıtıcaz sogumasını bekliyoruz =)

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    selam arkadaşlar uzun araştırmalardan sonra bir Hyosung GT 250 R aldım.5500 km de.Dün o kadar inceledim motoru hiç bişey yoktu fakat bugün farkettim ön amortisör keçelerinden sağ taraftaki yağ kaçırıyor bunu halletmek bana ne kadara patlar yorumlarınızı bekliyorum...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar uzun araştırmalardan sonra bir Hyosung GT 250 R aldım.5500 km de.Dün o kadar inceledim motoru hiç bişey yoktu fakat bugün farkettim ön amortisör keçelerinden sağ taraftaki yağ kaçırıyor bunu halletmek bana ne kadara patlar yorumlarınızı bekliyorum...
    İlginç yaa, ilk defa sağdan kaçıranını duydum. Halbuki bizim kızlar hep soldan kaçırırdı.

18TL(KEÇE)+KARGO+YAĞ. TABİ SEN YAPARSAN.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç yaa, ilk defa sağdan kaçıranını duydum. Halbuki bizim kızlar hep soldan kaçırırdı.

18TL(KEÇE)+KARGO+YAĞ. TABİ SEN YAPARSAN.
    ben yapmazsam işçilik ne kadar tutar acaba?

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen onu sormayı unuttuk =) birde bende var. bahsettiğin motorda murat uzunerdeki 2007 turuncu siyah? değil mi? o motorda aslında bildiğimiz motor, forumdan ÇAKALAZ arkadaşımızın eski motoru =) cakalazdayken tabiri caizse kız gibiydi ama daha sonra başka birinde gördüm motoru bakımsızlıktan heryerinden ses geliyordu. adam yaptıracağını söylüyordu.
    acaba o motoru mu aldınız?
    Merbeba arkadaşlar bahsettğniz motoru bilmiyorum ama 34 FF ... Plaka

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Tulgacan abi bnm işi bi çözeLim adam benden haber bekLiyo abi ayna sinyal onLarı beraber haLLederiz de gidona kaynak ve çizikLer için HELP MEE!!
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tulgacan abi bnm işi bi çözeLim adam benden haber bekLiyo abi ayna sinyal onLarı beraber haLLederiz de gidona kaynak ve çizikLer için HELP MEE!!

Aynayı ve sinyali en sona bırak onlar basit, önce gidonu halledelim, aynayıda diğerinin nizamisine göre hallederiz. Dediğim gibi önce gidonu halledelim. Sen gidonu kopan vidalı kısmını kaldığı yerden sök ve komple hazırda tut gelip teslim alacağım senden...

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    Aynayı ve sinyali en sona bırak onlar basit, önce gidonu halledelim, aynayıda diğerinin nizamisine göre hallederiz. Dediğim gibi önce gidonu halledelim. Sen gidonu kopan vidalı kısmını kaldığı yerden sök ve komple hazırda tut gelip teslim alacağım senden...
    Tulgacan mereba kardeş haftasonu muhtemelen ümraniyede olcam.özel msj atamıyorum kusura bakma sen bana teli gönderbilirsen sevinirim.

Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tulgacan mereba kardeş haftasonu muhtemelen ümraniyede olcam.özel msj atamıyorum kusura bakma sen bana teli gönderbilirsen sevinirim.
    Arkadaşlar özellikle GİDONPAD almak için yanıma gelmek isteyenler olursa diye profilime telimi yazıyorum. Beni arayan arkadaşlardan gelmek isteyen olursa çalıştığım yerden veya hafta sonu ümraniyede uygun bir yerden GİDONPAD'i teslim edebilirim.

Birde maşallah yani çok talep var şuana kadar netten sadece 2 tane satıldı. Nerede kaldı şu GİDONPAD GİDONPAD diye ağlayanlar anlamadım doğrusu Neyse canları sağolsun, artık az satılırsa bende mecburen fiyatı artırırım yoksa ana parayı çıkaramayacağız. Böyle giderse 25tl filan yapabilirim ciddi olarak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:51 ----------

1-2 kısmını daha şoplasam zaten komple hoondayı koymuş olacakmışım Zonguldak girişindeki bu fotodaki motoruma

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah

Abi motorcu da motor ben hayatta sökemem abi ya nasıL yaparız gidonu bi de yanLarı onlara mı yaptırsam =( caner abi bide manet lazım fren maneti de koptu :S
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motorcu da motor ben hayatta sökemem abi ya nasıL yaparız gidonu bi de yanLarı onlara mı yaptırsam =( caner abi bide manet lazım fren maneti de koptu :S
    Serhat, hepsini hallederizde sen şu motoru motorcudan al garaja çek gerisi kolay. Sen motoru yarın al motorcuda bırakma, abi param yok şuanda yaptıramıyorum vs vs biişiler uydur hallederiz.. Manet işide kolay.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa grenajını ve aynayı 100 liraya kaplattım. Alt tarafı da kaplatacağım fırsat bulunca.
    Nerde yaptırdın peki?Birde normal ısıyla yapılan karbon mu?Yoksa yapıştırmalı olan türünden mi ?

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    MRB ARKADAŞLAR tulgacan ABIDEN ALDIM GİDON VE DEPO PAD KENDISINE TSK EDERIM BU FIYATA BU KADAR KALITELI MALZEME BENCE KACIRILMAYACAK BIR FIRSAT
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MRB ARKADAŞLAR tulgacan ABIDEN ALDIM GİDON VE DEPO PAD KENDISINE TSK EDERIM BU FIYATA BU KADAR KALITELI MALZEME BENCE KACIRILMAYACAK BIR FIRSAT
    Hadi Ahmet yapmışsın yine raklamı sağol. Ama çok ciddi döylüyorum bir firma olsa bunu bu fiyata bence asla vermeyecektir. O tür firmalar böyle şeylerle uğraşacak olurlarsa genelde %500 civarında kãr elde etmeleri gerekir sanırım. Neyse kimseninde günahını almayalım. Bende kãr ediyorum çok olmasada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 ----------

Ahmet tankpadin yokmu?

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar dün benim motoru söktük baktık ki egzantirikte öyle bir boşluk var ki şaşırdı usta bile dedi ses bundanda geliyor olabilir ama açmışken psitonada bakalım dedi pistona baktık çok az sıkıştırmış inceden biraz silindiri çizmiş. sökmeye gerek yokmuş dedi usta ama ben yinede silindir ve pistonu baymotoya kargoladım yeni piston takım rektefe etsin diye. yarın ellerinde olur sanırım.

peki bizim motora egzantirik zinciri için link verebilirmisiniz? nereden temin edebiliriz uygun fiyatlı?

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Hadi Ahmet yapmışsın yine raklamı sağol. Ama çok ciddi döylüyorum bir firma olsa bunu bu fiyata bence asla vermeyecektir. O tür firmalar böyle şeylerle uğraşacak olurlarsa genelde %500 civarında kãr elde etmeleri gerekir sanırım. Neyse kimseninde günahını almayalım. Bende kãr ediyorum çok olmasada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 ----------

Ahmet tankpadin yokmu?

Dedın gibi abı bu kadar ugrasa epey kar koyalardı Tank pad var ama bıraz eskıdı yakında senden yenısını temın ederım
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedın gibi abı bu kadar ugrasa epey kar koyalardı Tank pad var ama bıraz eskıdı yakında senden yenısını temın ederım
    Geç kalma bitiyor. Sana tankpad + kurt kargosuyla 15tl. geeeeeeeeeel akşam pazarı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler