Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    @repartitor:

geçmiş olsun..

öfkeni dindirmeyecek biliyorum ama kafaya bu kadar takmamaya çalış. bu kadar çok öfkelenecek olursan bir dahaki seferde motosikletin başında agresif bir şekilde kullanabilirsin ve daha kötü şeyler olabilir. Bizim insanımız maalesef böyle duyarsız.

Eğer imkanın varsa kazanın meydana geldiği yerdeki mağaza/dükkanlarda güvenlik kamerası var mı bir araştır. eğer varsa mutlaka aracın plakası görünüyordur..

geçmiş olsun
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    arkadaşlar iyi geceler herkese bugün tekirdağdan izmite motor almaya geldim.izmit gölcükte ikamet eden arkadaş varsa güvenebilceğimiz bir tamirci varmı motoru göstermek için.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:04 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42209966/detay motor bu arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

yokmu bir fikir vercek arkadaşlar motorun akü zayıf,debriaj berbat,uyuz oluyorum arkadaş ya şölr güzel böle güzel deyip kandırıyolar tekrdağdan gelcez diyoruz varsa bişi söle diyoruz yok diyolar gel diyolar bakıyosun binbir türlü arıza.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi geceler herkese bugün tekirdağdan izmite motor almaya geldim.izmit gölcükte ikamet eden arkadaş varsa güvenebilceğimiz bir tamirci varmı motoru göstermek için.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:04 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

yokmu bir fikir vercek arkadaşlar motorun akü zayıf,debriaj berbat,uyuz oluyorum arkadaş ya şölr güzel böle güzel deyip kandırıyolar tekrdağdan gelcez diyoruz varsa bişi söle diyoruz yok diyolar gel diyolar bakıyosun binbir türlü arıza.

dostum anlamadıgım şuan nerdesin? mesaj ekleme yapmışsın sanırım geldin döndün öyle mi? eğer öyleyse vay haline,yani burda ben varım gölcükte yaşıyorum bi yazaydın da yardımcı olurdum ki bugun de bomboştum bütün gün müsaittim uğraşırdım seve seve.

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum anlamadıgım şuan nerdesin? mesaj ekleme yapmışsın sanırım geldin döndün öyle mi? eğer öyleyse vay haline,yani burda ben varım gölcükte yaşıyorum bi yazaydın da yardımcı olurdum ki bugun de bomboştum bütün gün müsaittim uğraşırdım seve seve.
    Gölcükteyim reis 05449552568 çaağrı yap ararım ben seni.çok sevinirim yardımcı olursan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:08 ----------

ya kardeş bu akşam geldim 11 gbi falan gùndüzün şerri,gecenin hayırlısından iyidir dedik.sabah bakcaktım aradım kalcağm yerede yakınmış bi gördüm 23 sulariydı ilk izlenımlerim onlar sabah bakcam yine.motorcu varmı tanıdık kardş.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Gölcükteyim reis 05449552568 çaağrı yap ararım ben seni.çok sevinirim yardımcı olursan.
    dostum telefonum kapalı özel bi durumdan dolayı,bak gölcükte anayolun kenarında itfayenin karşısında extreme motor var Nihat usta ve Kemal usta motoru önce onlara götür baksınlar söylerler zaten boya mı var macun mu var motorunda ne var ne yok. ondan sonra yalova istikametinde 2 km kadar ilerde yine yol kenarında murat usta var efsane motor eğer içine iyice sinsin istiyorsan birde ona göster. eğer vaktin varsa Değirmendereye de uğra ben çalışıyorum cafede malum sevgililer günü çıkamıyorum bu yüzden sana cafenin tel numarsını PM atıyorum yine bi durum olursa ordan ararsın. bende de 250R var en olmadı 3. ye benim oraya gel son kezde beraber bakarız.

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeş hata sende, hani tekirdağdan kocaeliye piyasa fiyatından fiyatından ucuza bulmuş ve o aşkla almak için koşmuş olsan neyse diyeceğimde fiyatıda 6bin tl. Ki dert ettiğin şey sadece debriyaj ve akü ise buda dert edilecek bir sey değil, kış dönemi olağan şeyler hava soğuk. Ki olmasa ne olur düşsün akü parasını al derim halen oradaysan.

Ama sen hatâyı İstanbul gibi bir potansiyel dururken, kocaeliye gitmekle yapmışsın.

Şunuda ekleyeyim, eğer sıfır motor almayı planlıyorsan 5-6bin tlye alamazsın. 2010 2.eller bile 7500tl filan.

Bende satıyorum st 2008 : 5500tl devir saati çalışmiyor. Tek mekanik sorunu bu. Ama sana gelmez diye düşünüyorum.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    @Repartitor Çok geçmiş olsun. Daha büyük kazadan korusun Allah. Bu heran hepimizin başına gelebilir. Hiç takılma.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nato yolu caddesindeydim modoka camiinin yanından geçtim 50 metre ilerde solda park halindeki araç benim karşı şeridimde aynı yöne bakıyoruz.
    birden ani bir hızlanmayla benim sağımdaki sokağa hızla daldı. kapalı kasa bir araçtı büyük ihtimallede görmedi beni asıldım frenlere hızım 50 60 civarı kaymaya başladı motor ön lastikde kaydığı için denge bozuluyor ayaklarım asfaltta çırpınıyor resmen motoru devirmemek için her ne kadar düz tutmaya çalışsamda tam çarpacakken kırdım direksiyonu çaprmadan kurtardım ama motorun ağırlığını taşıyamayıp sola yatırdım tamda durmuştum artık.
    dengem bozulmuştu birkere..
    ayağımda burkuk bişekilde altında kalınca motorun ağırlığıda binince üstüne kırmış iki yerinden ..
    o acıyla kazaya mahal veren aracın plakasını tespit edemedim
    o da hiç durmadı zaten basdı gitti.
    sağdan soldan vatandaşlar geldi kaldırdılar motoru ve ben,.
    basamıyorum üstüne sol ayağımın.
    o an yıkıldı dünyam acayip moralim bozuldu anladım kırıldı ayağım.
    başka hiç bir yerimde çizik dahi yok.
    motorda en ufak çizik yok .
    ayağımı kurtarabilseydim , hiç bişey olmamış gibi devam edecektim yaşamıma.
    şu an bu durumdayım ve aklıma sadece şu geliyor.
    acaba beni bu duruma düşüren araç sürücüsü şuan ne yapıyodur
    insanın aklına sedece bu geliyor. çok öfkeliyim...
    Tekrar geçmiş olsun ömer kardeş. Sen kaza yapmışsın, ben inerken binerken dururken vs gibi birsey zannettim.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. allah cümlemizi daha beterinden korusun.
    kandiliniz ve sevgililer gününüz mubarek olsun
    saygılarımla...

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nato yolu caddesindeydim modoka camiinin yanından geçtim 50 metre ilerde solda park halindeki araç benim karşı şeridimde aynı yöne bakıyoruz.
    birden ani bir hızlanmayla benim sağımdaki sokağa hızla daldı. kapalı kasa bir araçtı büyük ihtimallede görmedi beni asıldım frenlere hızım 50 60 civarı kaymaya başladı motor ön lastikde kaydığı için denge bozuluyor ayaklarım asfaltta çırpınıyor resmen motoru devirmemek için her ne kadar düz tutmaya çalışsamda tam çarpacakken kırdım direksiyonu çaprmadan kurtardım ama motorun ağırlığını taşıyamayıp sola yatırdım tamda durmuştum artık.
    dengem bozulmuştu birkere..
    ayağımda burkuk bişekilde altında kalınca motorun ağırlığıda binince üstüne kırmış iki yerinden ..
    o acıyla kazaya mahal veren aracın plakasını tespit edemedim
    o da hiç durmadı zaten basdı gitti.
    sağdan soldan vatandaşlar geldi kaldırdılar motoru ve ben,.
    basamıyorum üstüne sol ayağımın.
    o an yıkıldı dünyam acayip moralim bozuldu anladım kırıldı ayağım.
    başka hiç bir yerimde çizik dahi yok.
    motorda en ufak çizik yok .
    ayağımı kurtarabilseydim , hiç bişey olmamış gibi devam edecektim yaşamıma.
    şu an bu durumdayım ve aklıma sadece şu geliyor.
    acaba beni bu duruma düşüren araç sürücüsü şuan ne yapıyodur
    insanın aklına sedece bu geliyor. çok öfkeliyim...
    Çok geçmiş olsun kardeşim."acaba beni bu duruma düşüren araç sürücüsü şuan ne yapıyodur
    insanın aklına sedece bu geliyor"Beddua etmek istemiyiyorum inan artık Allah bildiği gibi yapsın bu zihniyeti.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

Dün akşam eşimle eve giderken tam sokağımın başında yerler hafif ıslaktı bi abimiz skutır kullanıyordu duz yolda adam gözumun onunde çat diye bi duştu fren yapmadı "gaz açtısanırım" nasıl düştüğünü bile anlamadım allahdan hızlı değildi adam bir yerde motor bir yerde duz asvaltda surukleniyor bende adam kafasını çarpmasın kaldırıma taşına surukleniyor diye arkasından koşuyorum durdurucam hesapda, suruklenerek adam tam önum den geçiyordu çünki 5-6 metre sonra durdu kaldırdım adamı sadece kafasını asfalta çarpmış ama bişey yok sonra bi baktım kafasının sağ tarafında kaçıl taşı saplanmış mercimek kadar bir elini sürdü taş duştu başladı kanamaya geçmiş içine kafasının, neden kask takmazsınız usta neden.!
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    kardeş cafenin numarasını pm attım ama aramadın? ne oldu ne bitti? haber verirsen sevinirim bence almadan motoru bir uğra yanıma gölcüğe 3 km değirmendere sahildeyim. nostalji cafede önünde gri siyah 250Rı görürsün zaten.

GT250R - GT650R VB. MODELLER İÇİN ''GİDONPAD'' SATIŞI AKTİF OLMUŞTUR. BİLGİNİZE.

sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-motosiklet-hyosung-st-gt250r-gt650r-gidonpad-kargo-dahil-42680055/detay

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Makinalar çok güzelmiş, nazar değmesin. Siz ümraniye desiniz sanırım ? Bi dahaki buluşmaya haber verin de bende geliyim, 3 siyah takılırız

Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TuLgacan'ın makinesinden kızLarımız...

...eX...

Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makinalar çok güzelmiş, nazar değmesin. Siz ümraniye desiniz sanırım ? Bi dahaki buluşmaya haber verin de bende geliyim, 3 siyah takılırız
    Senin makinada düz siyahmı?

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    turk ıslam alemının mevlüt kandılı mubarek olsun ıyı kandıller arkadaslar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Serkan;

Nerdesn olum? Geldim ben Haberin olsun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Kuyruk iptaLi yapıLmıştır ve egzoz değiştiriLmiştir sonunda

ToeX sen nerde oturuyosun tam oLarak ?
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuyruk iptaLi yapıLmıştır ve egzoz değiştiriLmiştir sonunda

ToeX sen nerde oturuyosun tam oLarak ?

Varsa resımlerı yuklede forum şenlensın
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    @tulgacan, evet düz siyah ama kafa grenajı karbon kaplı, o da siyah ama biraz parlak, alt sakal da mat siyah folyo kaplı niye uğraşıyorum ki resim yükleyeyim di mi ?

@rich34, yıkılan iski binasının arkasında oturuyorum. sen nerde oturuyosun ?

...eX...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler