Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    casillas bak yanlış okuyorsun rezil ediyorsun beni. lütfen dikkat

Bu arada heran motoru satabilirim 2007 r1 için değer ama
    olabilir valla abi iş bitimine yakın yazmışım kafa bi kamyon.
    R1'e neler yaparsın şimdi sen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:24 ----------

casillas bak yanlış okuyorsun rezil ediyorsun beni. lütfen dikkat

Bu arada heran motoru satabilirim 2007 r1 için değer ama
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 yıllık acayüp'ü de ayüp yaptınya ayıp sana

Hyoda son nokta, "bittim" diyorum başkada bişi demiyorum
    2008'den beri ilandaydı bu motor.
    Ama hakkı var süper olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    ben size daha güzel bir hyosung göstereyim. Aslında makinayı bu hale getirmek zor değil. ama carbonfiberciler işte malum

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben size daha güzel bir hyosung göstereyim. Aslında makinayı bu hale getirmek zor değil. ama carbonfiberciler işte malum
    Ama şimdi görüldüğü üzere bu 650likte boya ve stikırdan fazlası uygulanmış. Kuyruk inceltme, ön özel ve tamamen degişik grenaj vs.
    Bunu yapan vatandaşın 650 alacak ve onu bu hale getirecek yeterli parası var demekki yapmış. Yoksa biz bi parça alacağız diye bin dereden su getiriyoruz.

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    günaydın arkadaşlar bana temiz gt lazım bu motor hakkımdaki bilgim forumlardan ibaret.tavsiye edebilceğiniz motor varsa nette veya çevrenizde sevinirim.

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    Ben sana gel bir bak demiştim Kısmet artık. Sende yeni motorunu kazasız belasız dertsi tasasız kullanırsın İnşallah. Motorum çok güzel olmuştu ama kısmet işte.Daha ilan vermedim bile. Nakit konusunu çözersem satmak istemiyorum.Fakat bu seferde yer sıkıntısı olucak
    Mereba kardeş sahibinden com dak ilanları ezberledim nerdeyse anladğım kadarıyla sende satmak istiyosun satarsan renk sarı veya kırmızı değilse ilginebilirim

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mereba kardeş sahibinden com dak ilanları ezberledim nerdeyse anladğım kadarıyla sende satmak istiyosun satarsan renk sarı veya kırmızı değilse ilginebilirim
    Birkaç sayfa geriye giderseniz motorun resimlerini görebilirsiniz. Bu konuda resimler eklidir. Şuanda 29500 km de. 2007 model.

sayfa no 660. Burada birkaç resmi var.
    Ekstra olarak kısa zenon far.
    Uzun osram beyaz.
    eksoz ekstra modfiyeli
    cbr600f aynaları
    arka çamurluk (el yapımım)
    kuyruk iptali.

Özel mesajlarına bak cep numaramı gönderiyorum ararsan görüşürüz.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Yamaha R1
    MİCHELIN 180-55-17 arka lastik çok mu büyük olur 160 lık taksam daha mı iyi olur bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum
    yeni makine yeni tat.

Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MİCHELIN 180-55-17 arka lastik çok mu büyük olur 160 lık taksam daha mı iyi olur bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum
    Zaten satıyorsun, neden lastik takmak istiyorsunuz?

Motosikleti
    Yamaha R1
    lastik herzaman kullanılır sonuçta yine motor alacam bu bi hastalık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 ----------

180 olursa özellikle onu alcam çünkü bir 1000 lige veya 600 lük motora geçtigimde tekerde sıkıntı yaşamam en azından elimde olur
    yeni makine yeni tat.

Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik herzaman kullanılır sonuçta yine motor alacam bu bi hastalık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 ----------

180 olursa özellikle onu alcam çünkü bir 1000 lige veya 600 lük motora geçtigimde tekerde sıkıntı yaşamam en azından elimde olur
    Geçiş yapınca alsanız daha iyi olmazmı. Neyse, orjinal 150, bendeki 160/60. 160ta zincir koruyucuya sürttüğü için koruyucuyu kesmek gerekiyo. 160 için bile olurmu acaba diyenler varken, bırak 180'i, 170 bahsi bile geçemez.

Ama bir şartla; 150-160-180 dediğimiz şeyin genişliği ifade ediyor olması şartı ile...

Eğer 160/60 tabirinde, 160 genişlik değilde yükseklik ise, ki ben bilmiyorum; Ozaman 60 genişlik ise 160/70 olmaz lakin 180/60 olur.

Daha bilgili olanların açıklamalı bir bilgilendirme yapmaları daha iyi olacaktır.

Görkem 180 takmıştı hiçbiryere sürtmesi problemi yok dedi ama 180 çok gelir ya 160 iyidir.
    yanakları ne kadar ınce olursa virajada o kadar güzel yakıyo meret

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    evet arkadalarben 180 lik takmıştım hala daha uzerinde 180 lik var ... ismimin geçtiği kulaım geldi bende cevaplıyım dedim önceki konuları araştırısanız orada fotoğraflı olarak açıklaması vardır...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 ----------

hatta araştırmanıza bile gere yok ben sizin için bldum işte sayfanın link i..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-564.html

Hyoda lastik olaynda son noktadır..!
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadalarben 180 lik takmıştım hala daha uzerinde 180 lik var ... ismimin geçtiği kulaım geldi bende cevaplıyım dedim önceki konuları araştırısanız orada fotoğraflı olarak açıklaması vardır...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 ----------

hatta araştırmanıza bile gere yok ben sizin için bldum işte sayfanın link i..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-564.html

Hyoda lastik olaynda son noktadır..!
    Görkem SE LE NA gibisin be

Ya benim bu benzin konusuna kafa çok takıldı.
    175Km'de bu motor ve şuan 3 diş kaldı.yüksek devirde kullanmıyorum anlık gazlamalar arada bi o kadar

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Tulqacan abi bay moto mu iyidir istanbuL motor mu ? izinLi oLduğumuzda birLikte bi bakım yaptırmaya gideLim mi ? numaranı kaybettim abi p.m'den msj olarak atarsan tekrar sevinirim. Ne zaman izinLisin gideLim mi bu pazar ?
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tulqacan abi bay moto mu iyidir istanbuL motor mu ? izinLi oLduğumuzda birLikte bi bakım yaptırmaya gideLim mi ? numaranı kaybettim abi p.m'den msj olarak atarsan tekrar sevinirim. Ne zaman izinLisin gideLim mi bu pazar ?
    istanbul motor kazığın önde gidenidir.Baymoto iyidir ama karşıda 10 numara bi yer daha var zeytinburnunda karizma motor diye bir yer.Hemen hemen her türlü parçada mevcut adamlarda ve salih diye bir usta var çocuk hyolar üstünde iktisat yapmış benim motoru bi elden geçirdi motor acayip dirildi şimdi uçuyor

Mesela sana bir örnek veriyim benim karbüratör modifoltu patladı istanbul motorda 130 tl fiyat çektiler ve sıfır indirim.Karizma motorda 75 tl ye aldım Mecidiyeköyde bir yerde de 90 çekmişlerdi.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    bugün şunu farkettim.
    bu motorun hararet göstergesi yok.
    bu durum normal mi ?
    yani hararet hiç yapmıyormu , bu yüzden mi gösterge koymaya gerek duymadılar acaba ?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün şunu farkettim.
    bu motorun hararet göstergesi yok.
    bu durum normal mi ?
    yani hararet hiç yapmıyormu , bu yüzden mi gösterge koymaya gerek duymadılar acaba ?
    Hem hava soğutmalı hem yağ soğutmalı dahada mı hararet yapsın yağsız bırak bak nasıl yapıyor hararetin kralını. Mesela fanda yok . Bir fan tkasam mı acaba diye düşünmüş vaz geçmiştim. İstanbulda gerek olmaz belki Adana gibi sıcak yerlerde ama oralarda da İstanbul da ki trafik olmaz.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşlar sizce bu iki ilan nasıl? Zamanında sahibinden.comda da görmüştüm.

Biraz şüphelendirdi doğrusu ama olurda harbi konuşuyorsa fena değil gibi.
    http://www.motosikletpazari.com/ilangoster/11930.aspx

http://www.2elmotor.com/29/satilik-2...et-ankara.html

İstanbul'da kaynıyor 2. el hyosung ama Ankara'da tek tük.Buralarda umarım bulurum düzgün gt205r

Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Riç, bay-moto iyidir, gidilebilir tavsiyede ederim.

Yalnız ben akşam kadıköye gideceğim yarın akşam 6 gibi işten çıkınca gideceğim. Eğer o saatte müsayit oluyorsan beraber gidelim, hem turlamış oluruz...

Olmazsa cumarteside gideriz ama benim yarın akşam gitmem gerek kadıköye.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Hem hava soğutmalı hem yağ soğutmalı dahada mı hararet yapsın yağsız bırak bak nasıl yapıyor hararetin kralını. Mesela fanda yok . Bir fan tkasam mı acaba diye düşünmüş vaz geçmiştim. İstanbulda gerek olmaz belki Adana gibi sıcak yerlerde ama oralarda da İstanbul da ki trafik olmaz.
    yani susuz kalsa yapmaz hararet öylemi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler