Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Fatih kılıç'tan geçen hafta bende bir takım,ilk alışverişim olmasına rağmen telefonda konuştuk daha ödemeyi yapmadan aynaları kargoya verdi. Neden tehlikeli adam olarak nitelendiriyorsunuz şahsi kanatım %100 güvenilir ve alışveriş yapılacak bir arkadaş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:55 ----------

KArdeş hysoungsourceye bende baktım, kargo dahil 115tl yemi ne geliyordu, burdada 165tl zaten.

Sanayiye tornacıya daha sağlamını yaptırıyorsun fiyat 55tl..[/QUOTE]

Ben Sağ gidon ve sinyal satın aldım kargo dahil 138Tl tuttu..yazımdada dediğim hiç bir serviste gidon bulamadım şuan bulunduğum konum gereği malzeme yok istanbuldan dolu aliminyum boru getirt burada yaptır sıkıntılı iş..Bir daha kırılırsa çelikten yaptırıcam çelikten yaptırınca 2 Gidon 1kg ağırlık artıyor ama herhalde motor hisetmez o ağırlığı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neyse şu gidonu ve aynası kırılan arkadaş hele bi yazdığımız cevaplara göre cevabını yazsında bizde ona göre tekrar cevap yazarız.

Motosikleti
    Yamaha R1
    cbr 600 rrim vardı. işe gidip gelirken kullanıyordum. fakat yakıt konusunda beni sıkıntıya sokuyordu. bir de cbr 125 im var ama o bana ufak geliyor ben de hyosung alacağım inşallah bir tane. sanırım bir tane buldum da. nasip olursa artık bende aranıza katılıyorum

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Scooter'den direk geçiş yaptım 250r motora oldukça memnunum hem benzin hemde yol tutuşu olarak oldukça iyi... İyiki almışımmm

Motosikleti
    gv-650

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Meraba Arkadaşlar 9 ay önce aldıgım motoru satıyorum 2010 model 5900km kırmızı siyah motorumu satıyorum.Fiyatı 7.600tl...Kazasız....
    5387069477

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı Eren_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba Arkadaşlar 9 ay önce aldıgım motoru satıyorum 2010 model 5900km kırmızı siyah motorumu satıyorum.Fiyatı 7.600tl...Kazasız....
    5387069477
    7.600 tl dediğine göre ya pazarlık payını çok tutuyosun yada satmayı düşünmüyosun? 2010 modellerin 0'ı sahibinden.com da şuan 8.200 e satılıyor. kimsenin o fiyata alcağını sanmıyorum. 600 daha koyar 0 alır. bence biraz daha düşür sen fiyatını...

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    katılmamak imkansız satmak istemiyordur
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    Fazer
    Arkadaşlar herkeze selamlar... öncelikle st ve hyo 250r alacağım. konu almış başını gitmiş detaylı inceleyecek zamanım olmuyor... Kesin alacam motoru ama izmirde servis durumu nedir? aldığımda motoru nereye gösteriyim. Al gitsin mi? yoksa servis ve yedek parça ile ilgili soru işareti varmı? izmirde beraber gazlayacağımız birileri varmı?

arkadaşlar motor almayı dusunuyorum önumuzdekı aylar ıcınde Hyosung gt 250 yoksa cbr 125 mı ?
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][COLOR="Black"]ß[/COLOR][COLOR="Red"]R [/COLOR][/B] [B]125[/B]

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Arkadaşlar, önce herkese iyi bayramlar. Bu makinada anlayamadığım bir özellik var. Sabit hızda giderken , gazı hafif kesdikten sonra, tekrar gaz yükseltirken, yine aynı gazın ayarını yakalamak için zıplatıyorum makinayı. Bir türlü gaz elciğini ayarlayamıyorum. Herkesde böylemi?
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, önce herkese iyi bayramlar. Bu makinada anlayamadığım bir özellik var. Sabit hızda giderken , gazı hafif kesdikten sonra, tekrar gaz yükseltirken, yine aynı gazın ayarını yakalamak için zıplatıyorum makinayı. Bir türlü gaz elciğini ayarlayamıyorum. Herkesde böylemi?
    Evet aynen o dediğinden, virajlarda gaz açarken çok sorun yaratıyo bana, genelde virajda gaz açmamaya gayret ediyorum yoksa birden vurduruyo arka...
    GT! ...

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı direkt14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkeze selamlar... öncelikle st ve hyo 250r alacağım. konu almış başını gitmiş detaylı inceleyecek zamanım olmuyor... Kesin alacam motoru ama izmirde servis durumu nedir? aldığımda motoru nereye gösteriyim. Al gitsin mi? yoksa servis ve yedek parça ile ilgili soru işareti varmı? izmirde beraber gazlayacağımız birileri varmı?
    Ayıpsın , ne zaman istersen

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı .OzaN. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah en kısa sürede alırsın , siyah ve beyaz en iyi giden renkler bence arabadada , motosiklettede . Aslında benimde motorum olduğundan değil ama bayadır meraklıyım, takip ediyorum konuları.Kpss'yi atlatıyım bakıcaz , ailemden başka bir şehire atanırsam alıcam babam acayip karşı çünkü 15 yıl motosiklet kullanmasına rağmen .
    bizimkilerin umrunda değil ne alırsam alayım Allah nasip ederse honda cbr 600 rr veya suzuki gsx r 600 almayı düşünüyorum
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    mrb arkadaslar sonbaharın gunlerını yasadımız bu gunlerde bırkac resım atıyım dedım Ben artık kullanmıyorum gara oğlanı kasasız belasız surusler herkese...

Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    ahmet şimşek , Kardeş ne ettin sattınmı , birde ne kadar a verdin abi 2007 idi galba.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    son resim mükemmel.
    motorun fan ı olaraktan iznin varsa arka plan yaptım.
    öhöm
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı GÖЯKEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet şimşek , Kardeş ne ettin sattınmı , birde ne kadar a verdin abi 2007 idi galba.
    Yok kardeşim vazgectım kıyamadım askerlık ıcın satıcaktım tecıl bozdurmadım bu senede yalan oldu askerlık ınş bu yazda bınıp satıcam
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bı sorun cidden herkeste var mı arkadaşlar_?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son resim mükemmel.
    motorun fan ı olaraktan iznin varsa arka plan yaptım.
    öhöm
    Begenmene sevındım kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler