Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, bu motorun sanırım arkası alçaltılmış, bunu nasıl yaparız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı

şu işaretlediğim lastikten arkadaşlar.benim bi taraftaki düşmüşte.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet bu motor u alçaltmışlar... zaten ön amartisörlerdende belli oluyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:03 ----------

Alıntı egerey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bence o lastikten zor bulunur gibi geliyor.. çünkkü bizim tedarikçi firmalarımız çok gitmeyen yedek parçayı ellerinde tutmuyorlar...
    ama oto sanayide kaput fitil denge lastiği olarak uygun olanı bulursun sanırım.. kenarını kestinmi hemen hemen aynısı olur... eski model reno 12 lerinki mesala....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı egerey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hiç kendini kasma, bitane camcıya git, onlar camları taşırken camlar çizilmesin diye aralarına kare ser süngerimsi bir madde koyuyorlar, 2cmx2cm boyutunda, 1 tane alıp 2ye böl, birini sağa birini sola koy tam dengeliyor, ben gibi yap...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hiç kendini kasma, bitane camcıya git, onlar camları taşırken camlar çizilmesin diye aralarına kare ser süngerimsi bir madde koyuyorlar, 2cmx2cm boyutunda, 1 tane alıp 2ye böl, birini sağa birini sola koy tam dengeliyor, ben gibi yap...
    sağolasın kardeş

Arkadaşlar merhabalar. Kısa bir süredir forum kullanıcısı ve daha uzun zamandır Hyosung aşığıyım..) Neyse, lafı uzatmadan konuya giriyorum; Ankarada yaşamaktayım fakat bu şehirde benim bildiğim bir Hyosung bayisi yok. Sahibinden.com'da sık sık ilanlarını güncelleyen bir bayi var fakat bu bayi İstanbulda. sizlere sorum şu;

İstanbula gidip o bayiden motor almalı mıyım ?????

Saygılar.

Alıntı jettvell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar. Kısa bir süredir forum kullanıcısı ve daha uzun zamandır Hyosung aşığıyım..) Neyse, lafı uzatmadan konuya giriyorum; Ankarada yaşamaktayım fakat bu şehirde benim bildiğim bir Hyosung bayisi yok. Sahibinden.com'da sık sık ilanlarını güncelleyen bir bayi var fakat bu bayi İstanbulda. sizlere sorum şu;

Saygılar.
    Akaraya açılmasını bekleyemeyeceğine göre...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı jettvell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılar.
    ben sahibinden hiç takip etmediğim için bilemeyeceğim dediğin bayiyi. bir ara bahçelievler semtinde vardı sanki öyle bir bayii S&T satan. Acaba orasımı? Şimdiden hayırlı olsun. İlk motorunmu olacak?
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

ben açıkçası hiç ihtiyaç duymadım alçaltmaya . sen niye alçaltmak istiyorusun? ayrıca bu fotoğrafdaki motorun, gidondaki iki maşa mili üst seviyeden çok çıkmış. sanki abartmışlar gibi. . bu durum, süspansiyona zarar vermezmi? yani, önü de düşürmüşler bu fotoğrafdaki motorun aynı zamanda.
    selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben sahibinden hiç takip etmediğim için bilemeyeceğim dediğin bayiyi. bir ara bahçelievler semtinde vardı sanki öyle bir bayii S&T satan. Acaba orasımı? Şimdiden hayırlı olsun. İlk motorunmu olacak?
    Selamlar
    aynen Hyosung S&T Kanuni Bayisi bahçelievlerdeki 4-44 Motordur. Kazakistan caddesi No:44/4 dedir.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. tt Adnan dostum evet ilk motorum olacak kısmetse. Bayramdan sonra gidip bayi ile konuşmak lazım artık. Siz ne düşünürsünüz bilmem ama benim favorim siyah/gri. http://www.4-44motor.com/index.php İnternet sayfasında İstanbul bayisinden biraz artı bir fiyat var ama bu durumda umarım beni İstanbula kadar yormazlar
    Tekrar teşekkürler ve saygılar arkadaşlar.

slm arkadaşlar, bu resimlerdeki modifiyeyi yaptırabileceğim bir yer warmı. İstanbul lewent de oturuyorum gt250r aldım ama modifiyesiz çok dandik duruyor eqzozs kesinlikle değiştirilmeli.

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı wufral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, bu resimlerdeki modifiyeyi yaptırabileceğim bir yer warmı. İstanbul lewent de oturuyorum gt250r aldım ama modifiyesiz çok dandik duruyor eqzozs kesinlikle değiştirilmeli.
    hayırlı olsun motorun. aslında bana sorarsan , egzost dışında her yönü ile güzel ve agresiz bir görünüşe sahip motor zaten. Ama bunun üzerine yinede birşeyler yapmak mümkündür elbette. Burada reklam gibi vermiş olmuyorum umarım, yalovada smookhead egzost monte ediyorlarmış diye öğrendim bende. 3-5 sayfa gerilerde anlatan bir arkadaş var yazılarında. Bir incele istersen.
    Selamlar

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    selam millet herkezin bayramı mübarek olsun
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    kymco süper 8
    herkese iyi bayramlar

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Merhaba arkadaslar,

Foruma gecen yil uye oldum ama motoru aldiktan sonra sadece mesajlari okumaya devam ettim. Kismetse araniza yeni bastan katilcam

Herkese iyi bayramlar

Gorusmek uzere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------

Bu arada motor kirmizi siyah. 8500kmde. 1850kmde almistim ve kesinlikle pisman degilim. Adam gibi kullanana motorda adam gibi cevap veriyor.
    Performansi da bence simdilik yeterli ama ses biraz daha iyi olabilirdi. Gecen gun isyerininin otoparkinda Siyah 250 kawa gordum. Kaski takacakken sahibi geldi calistirdi. Sonra ben de calistirdim ama alakasi yok. Kawada su kisa akrapoviclerden vardi. Bendeyse tiger kawa gumbur gumbur bagiriodu. Ha benim motorla kawayi kiuasla arkadan kawa bisiklet gibi kalir ;) markaya laf yok.

Herneyse. Yaw seviyoum ben bu makineyi! Daha guzeli gelirse aldatirim ama

PS: ise gidip gelmekten pek vakit ayiramadim foruma. Goruselim gezelim konusalim tartisalim.

Saygilar

Motosikleti
    S&T GT250R
    evet, görüşelim , gezelim yani.
    aynı zamanda herkese iyi bayramlar ..............................
    egzos sesine bende katılıyorum. ucuz yollu bir çözüm çok işime gelirdi.
    selamlar

beyler bayanlar benım sorum şu. yakıt tüketimi açısından ekonomik midir yani öğrenci adamız sonuçta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:06 ----------

ve temizinden ikinci el fiyatı ortalama kaç olur?

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Alıntı extrm33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bayanlar benım sorum şu. yakıt tüketimi açısından ekonomik midir yani öğrenci adamız sonuçta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:06 ----------

ve temizinden ikinci el fiyatı ortalama kaç olur?
    Selamlar,
    Sakin kullanimi soruyorsan tarif etmen gerekli nasil kullanacagini. Ben ev is arasi kullaniorum siklikla ve 8000-9000 devrin altina dusmuorum. Zaten e5 ve TEMden gittigim icin surekli tempoda azalmior ortalamada 14 kurus yakior anlattigim sekilde. Daha az diyen de olur kesin ama farkli kullaniyordur.

Ben kasimda 2008 model 1850 kmdeyken 6500e aldim motoru. 6000 ve altina bu ozellikte bulabilirsen kacirma.

Motorumu ozledim...

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, görüşelim , gezelim yani.
    aynı zamanda herkese iyi bayramlar ..............................
    egzos sesine bende katılıyorum. ucuz yollu bir çözüm çok işime gelirdi.
    selamlar
    Adam Tiger eksoz demiş, şimdi en ucuz yol orjinalin içini boşaltmak biliyoruz...

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Adam Tiger eksoz demiş, şimdi en ucuz yol orjinalin içini boşaltmak biliyoruz...
    Motor henuz 3000kmdeyken yan yatirdim ve tigeri bi guzel cizdim. Vuruk yerleri de var, ama yine de orjinalinden guzel gorunuyor ve iyi ses veriyor... Bulusmak kismet olursa olan arkadasinkine bakariz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler