Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler eğer ayarlayabilirsem bende gelmek istiyorum. Ben kendi arabamla avcılara kadar geleceğim(gelirsem ) oradan artçı olmak devam etmek istiyorum. saat kaçta buluşacaksınız, saat kaçta döneceksiniz yoksa araba ile gelip orada mı tanışşsam sizlerle ????

Ben yine gelip gelemeyeceğimi buradan yazarım. (aynı tarihte başka arkadaş grubuna sözüm var)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    sellam arkadaşlar biz pazargün adanaya sayyah ratdıs cup.davetlisi olarak mangan yapmaya gidiyoruz.siz lerede afiyet oldun.

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    ben sürekli artçımla geziyorum lastik basınçlarım kaça kaç olmalı akadaşlar?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:58 ----------

Alıntı Eren_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence güzel olmus saffet abi allah kaza bela vermesin
    manetlere lafım yok ama aynalar çok yanlara açık olmuş.zaten hyo nun orjinal aynaları bile eşşek kulağı gibi.hiç hoş değil bence 600f aynası taksan çok daha şık durur ben taktım.ölü nokta hiç yok benim aynalarda ve motoru daha yakışıklı gösteriyor.kusura bakma eleştiriye açıkım dedin diye gerçek düşüncelerimi yazdım dostum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:40 ----------

Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizlere bir türlü yükleyemediğim aynalar ve ön firen mabeti resimleri.bunları .
    yorumlar sizin

eleştiriye açığımdır..
    manetlere lafım yok ama aynalar çok yanlara açık olmuş.zaten hyo nun orjinal aynaları bile eşşek kulağı gibi.hiç hoş değil bence 600f aynası taksan çok daha şık durur ben taktım.ölü nokta hiç yok benim aynalarda ve motoru daha yakışıklı gösteriyor.kusura bakma eleştiriye açıkım dedin diye gerçek düşüncelerimi yazdım dostum

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herneyse abi burda ölüden .... durumu yok yani=)

Caner arka lastiğe 42 öne 34 hava vurdum motor balon gibi gezıyo 2 viteste bile pati çekiyor=)
    ozan adam gibi hava bas şunlarada patlamayasın git indir biraz...sağlıksız...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

arkadaşlar sizlere bir türlü yükleyemediğim aynalar ve ön firen mabeti resimleri.bunları .
    yorumlar sizin

eleştiriye açığımdır..
    pardon abide onlar mobylette aynası değilmi..???? o aynalar 160 geçince geriye katlanır kesinlikle racing motosiklet aynası kullanmalısın kesinlikle ve kesinlikle olmamış kusura bakma.. fren manetine bişey diyemiycem ayarsız fakat işlevsel tıpkı cometlerdeki gibi..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    BMW F650 GS
    bygrm : pardon abide onlar mobylette aynası değilmi..???? o aynalar 160 geçince geriye katlanır kesinlikle racing motosiklet aynası kullanmalısın kesinlikle ve kesinlikle olmamış kusura bakma.. fren manetine bişey diyemiycem ayarsız fakat işlevsel tıpkı cometlerdeki gibi..

arkadaşım .dediğin gibi.100cc motor aynası.170 km/h cıktık hiçte kapanmıyor.kendi orjinal aynasında.daha iyi arkayı göre biliyorum.istersem ön firen kolunada ayarlı yapa bilirim.ama.kendim kulandığım için kendime göre ayar yaptırdım.ben memnunun gerisini boşver.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğan satmışsın herhalde motoru Alana satana hayırlı olsun...
    Kendine buldun mu bişeyler?
    Valla Hyo 650 R alayım dedim; vazgecirdiler

600F alacağım sanırım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

600F alacağım sanırım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ama yakınlarımda temiz 650 Hyo bulursam da bakarım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    arkadaşlar merhaba, uzun süredir forumu takip ediyorum, motosiklet ehliyetim var, uzun yıllar otomobil tecrübemden sonra şimdi motosiklet hastalığı baş gösterdi, şu anda eğitim için fransadayım, temmuz gibi Türkiye'ye döndüğümde ise ilk olarak korumalarımı aldıktan sonra orta vadede hyo250r almayı planlıyorum, önümdeki süreç te de kendimi mümkün mertebe hazırlamak uygun olacaktır sanırım. aklımda şimdilik şöyle bir soru var, fiziksel olarak acaba motorun üzerinde küçük kalabilir miyim? boyum: 1.70m kilom: 64kg, fikirleriniz nelerdir? yada bu ölçülerde bir arkadaşım var mı acaba forumda foto felan görebileceğim? okuduğum kadarıyla motora oturduktan sonra ayak tabanlarınla yere tam ve rahat bir şekilde basabilmek, o motor için uygun olduğumuz anlamına geliyormuş, bu anlamda sorun yaşar mıyım? teşekkür ederim..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben 1.75, 61 kg yum

Gayet rahattım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    yeni başlayan bir arkadaşa http://www.sahibinden.com/gt250r_9_0...XQQdisplayitem
    düşünüyoruz.... (ybr,cbf tecrübesi var, 1.85 boy, 90kg =), genelde otoban olmak üzere hemen her yolda kullanacak)
    Aracın sahibi bizdenmi (MT) ?
    Fiyatı normalmi ?
    öneri ve görüşleriniz için teşekkür ederim...

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    bygrm : pardon abide onlar mobylette aynası değilmi..???? o aynalar 160 geçince geriye katlanır kesinlikle racing motosiklet aynası kullanmalısın kesinlikle ve kesinlikle olmamış kusura bakma.. fren manetine bişey diyemiycem ayarsız fakat işlevsel tıpkı cometlerdeki gibi..

arkadaşım .dediğin gibi.100cc motor aynası.170 km/h cıktık hiçte kapanmıyor.kendi orjinal aynasında.daha iyi arkayı göre biliyorum.istersem ön firen kolunada ayarlı yapa bilirim.ama.kendim kulandığım için kendime göre ayar yaptırdım.ben memnunun gerisini boşver.
    abi ön fren ayarından memnunsan gerisi boş zatenn ayar olayına performasn kullanmıycaksan gerek yok

aynalarda sadece görüntü açısından kötü fakat kullanımından memnunsan yine problem yok..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

2010 modelinin resimlerini koyup ve özelliklerini farklarını bilen varsa yazablirse çok iyi olur

Motosikleti
    BMW F650 GS

600F alacağım sanırım
    cakalaz.arkadaşım hyo650r niye vazgeçirdiler ben de sezon sonu:hyo650r düşünüyorum.

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Arkadaşlar bugün yaşadıgım bi olayı anlatıyım size 18.04.2010 saat 10 sıralarında beylikdüzünde polis çevirdi ilk başta durmadım ehliyet yok diye sonra durdum geldi ruhsatı sordu ehliyeti sordu dedım ehliyet yk adam dedi ehliyetsiz klnmassın fln trafik cagırsam baglarlar felan dedi sonra GBT baktı bişey yok sonra dedı senı bu saatte zor durmda bırkmak istmyrm onun için bırkyorum bende saol abi felan dedım allahtan polis de motorcu çıktı onun için bişey yapmadı anldmkı ehlıyetsiz motor kullanılmaz bu olay bana ders oldu ehliyeti alana kadar bidaha çıkmıycm

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bugün yaşadıgım bi olayı anlatıyım size 18.04.2010 saat 10 sıralarında beylikdüzünde polis çevirdi ilk başta durmadım ehliyet yok diye sonra durdum geldi ruhsatı sordu ehliyeti sordu dedım ehliyet yk adam dedi ehliyetsiz klnmassın fln trafik cagırsam baglarlar felan dedi sonra GBT baktı bişey yok sonra dedı senı bu saatte zor durmda bırkmak istmyrm onun için bırkyorum bende saol abi felan dedım allahtan polis de motorcu çıktı onun için bişey yapmadı anldmkı ehlıyetsiz motor kullanılmaz bu olay bana ders oldu ehliyeti alana kadar bidaha çıkmıycm
    Aynı yerde beni de çevirdiler. Bauhaus'un önü. Genelde orada çeviriyorlarmış. Ama ben sürücü belgesiz binmedim. Motoru bir ay kapının önünde beklettim. Bence sen de sürücü belgesiz binme.

Motosikleti
    CBR 600F
    URL=http://img36.imageshack.us/i/cimg3328d.jpg/][/URL]
    benmde forumda bi kaç remim bulunsun ama

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı yerde beni de çevirdiler. Bauhaus'un önü. Genelde orada çeviriyorlarmış. Ama ben sürücü belgesiz binmedim. Motoru bir ay kapının önünde beklettim. Bence sen de sürücü belgesiz binme.
    beni bauhaus onunde cevirmedi adakent orda cevirdi yok bidaha kullanmıycam az kaldı ztn allahın izniyle nisanın sonu gbı elimde ehliyet ama birsey var cok tırstım baglayacak diye allahtan insaflıymıs ...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ

görünüşü hoşuna gidiyosa bişi diyemem ama böylesi varken ? niye bu aynalar analmadım ben 1000RR aynasıı taktıım kör nokta diye bişşey kalmadı heryeri görüyorum hasanpıınar şşahittir yani inanmııyorsanıız deniyebilirsniz ;)

ayrııca saffet abi one öyle elf moto sticker ı ya gözünüseveyim cıkart onu reklam panosu gibi
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Geçmiş olsun,

Mümkünse bir şey danışmak istiyorum. Benim 'B' sınıfı ehliyetim mevcut. 2005 tarihli, Motorsiklet kullanmak için ehliyeti almam için gereken prosedür ve zamanı yzarmısınız ????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler