Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet avcılarda buluşurken bir sinyal çakarsınız forumdan bizde katılırız size
    Ayıp ettin abi haber veririz tabi;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:36 ----------

Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ozan, havalar düzeldi gibi zaten, haftasonuna organize olabiliriz bence.

Shorin, kaç km oldu motor ? benimki daha yeni 300 oldu
    Toex hafta sonu hava yagmurlu ben sureklı takip ediyorum hava durumu iyi oldumu haber veririm size güzel bi organizasyon yaparız=)
    Yarın hava güneşşlii ve sıcak beyler
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru görmüşsün kardeşim. gelseydin de olurmuş yemek yerdik beraber. hava tahminlerine bakıyorum sürekli. hava iyi olduğu zaman haberleşelim de görüşelim tabi... hatta bi beyşehir falan yapalım...
    beyşehiri bilmem ben,sen klavuzluk yaparsan gidelim gezelim bu arada motorunda yağını değiştirdim castrol magnatec 10-40 tam sentetik koydum,eski yağı su gibi olmuş artık incelmiş gitmiş iyice. şimdi daha iyi oldu

Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim...
    Alıcaksaz 2008 model düşük kilometreli ejeksıyonlu öneririm

valla almayı düşünüyorum da biraz tırsıyorum açıkcası.3-4 kez kullandım vitesli motor boyum 1.70 alışabilir miyim acaba.bide ankaradayım ya her zaman binebilir miyim diye düşünmüyo da deilim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 ----------

ŞU 2 İLAN HAKKINDA YORUM YAPARMISINIZ BANA

http://www.sahibinden.com/satilik_hy...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/6500_km_de...XQQdisplayitem

Amator biri olarak gri olan (300 TL fazla verip) daha temiz ve daha az km olan tercihim olur

Motosikleti
    GT250R
    ciblll motorlar güzele benziyo ama o fiyata daha yüksek model motorlar bulabilisin herhalde...
    neyse ben uzar
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    selam millet avcılarda buluşurken bir sinyal çakarsınız forumdan bizde katılırız size
    tel no alıyım plss
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyşehiri bilmem ben,sen klavuzluk yaparsan gidelim gezelim bu arada motorunda yağını değiştirdim castrol magnatec 10-40 tam sentetik koydum,eski yağı su gibi olmuş artık incelmiş gitmiş iyice. şimdi daha iyi oldu
    ben de gitmedim ama malum okulda son sene bi daha da gidilmez oralara. şimdi ayağımızın dibindeyken bi gideyim dedim...

sora sora bağdat bulunmuş.. nasip olsun da yola çıkalım bi hele gerisi kolay...

yağ işi de iyi olmuş. kaça mal oldu peki...?
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı ciblll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla almayı düşünüyorum da biraz tırsıyorum açıkcası.3-4 kez kullandım vitesli motor boyum 1.70 alışabilir miyim acaba.bide ankaradayım ya her zaman binebilir miyim diye düşünmüyo da deilim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 ----------

ŞU 2 İLAN HAKKINDA YORUM YAPARMISINIZ BANA

http://www.sahibinden.com/satilik_hy...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/6500_km_de...XQQdisplayitem
    ilanların tarihe bakılırsa 2sinide tercih etmem
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşlar sonzamnlarda kimler motoru genel bakıma soktu.bujiler.yağ.havafiltre değişimi.
    nerde ne kadara maloldu???

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun şu fren manetine ya :( çözemedim gitti. Servis bile getiremiyor anlamadım gitti...
    shorin keskin yeri törpüleyip ovalleştirmeni tavsiye ederim ya da küçük sprial ile taşlayarak da yapabilirsin en azından yenisi gelene kadar keskinliğine bir çözüm olmuş olur yerinden söküp kolayca keskin kısmını ovalleştirebilirsin
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tel no alıyım plss
    0 537 783 74 34 fazlı öztürk
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    moruk katılın bize her akşam avcılar sahil yada bir akşama vcılar bir akşam çekmece yaparız sizin için
    CANERCAN.arkadaşım hani beni yenibosnada sabah alacaktın bekledim seni.
    arkadaşlar motorpulu 2010 fuardan SHARK L-60 kask eldiven ve depo üstü canta aldım kask hakında bilgilerinizi paylaşmak isterim bu kask ne malıdır?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorpulu 2010 fuardan SHARK L-60 kask eldiven ve depo üstü canta aldım kask hakında bilgilerinizi paylaşmak isterim bu kask ne malıdır?
    shark fransız malı olması lazım.l-60 serisi çene açılır içerden güneş vizörlü olanımı aldınız?yazın çok kullanışlı oluyor.shark rs2 kullanmıştım.vizörü fazla çıkartıp takmayın.temizlerkende sadece suyla bastırmadan; kurularkende microfiber bir bezle kurularsanız iyi olur.benimkinin içindeki bugu önleyici katman kabuk kabuk atmıştı.yeni vizör 200tlye yakın bir fiyatı vardı .o sinirle eve geri dönerken yoldan geçen bir kurye arkadaşa hediye etmiştim.güle güle kullanın saffet bey Allah kaza bela vermesin.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kusuruma bakma yeni bir işe girdim hayırlısıyla motor dükkanına ortak oldum şimdi . 2 haftadır nelerle uğraştım inanamazsın akşamları sahildeydik yenibosnaya geçemedim yanlış anlama sahilde gezmek için gitmiyorum digiturk standında akşamları ben duruyorum bizim akadaşlarda geliyolar sapolsunlar takılıyoruz yani sakın seni salladıgımı düşünme.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:59 ----------

0 537 783 74 34 fazlı öztürk
    oky buluşmalarda ararım ;)

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sonzamnlarda kimler motoru genel bakıma soktu.bujiler.yağ.havafiltre değişimi.
    nerde ne kadara maloldu???
    2 adet ngk buji 1 adet hava filtresi 1 adet yağ filtresi 2 litre castrol power1 10 40 yağ toplam 150 liraya aldım hepside orjinal servisten aldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 ----------

1 hafta önce
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    arkadaşlar avcılar da ki motor bakım yedekparça ve aksesuar üzerine dükkanımıza herkesii bekleriz M.T. ye özel indirimiyle helim abi biliyor ustamız r1 1000RR gibi yüksek makinelerein bakımlarına özel gitmektedir hyosung genel bakımı uygun fiyata yapılır ;)

bana ulaşmanız yeterli 0534 639 92 40

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    arkadaşlar avcılar da ki motor bakım yedekparça ve aksesuar üzerine dükkanımıza herkesii bekleriz M.T. ye özel indirimiyle helim abi biliyor ustamız r1 1000RR gibi yüksek makinelerein bakımlarına özel gitmektedir hyosung genel bakımı uygun fiyata yapılır ;)

bana ulaşmanız yeterli 0534 639 92 40
    ulaşıcam sanada vakit yok be canerim biliyosun gece gündüz çalışıyoruz
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shark fransız malı olması lazım.l-60 serisi çene açılır içerden güneş vizörlü olanımı aldınız?yazın çok kullanışlı oluyor.shark rs2 kullanmıştım.vizörü fazla çıkartıp takmayın.temizlerkende sadece suyla bastırmadan; kurularkende microfiber bir bezle kurularsanız iyi olur.benimkinin içindeki bugu önleyici katman kabuk kabuk atmıştı.yeni vizör 200tlye yakın bir fiyatı vardı .o sinirle eve geri dönerken yoldan geçen bir kurye arkadaşa hediye etmiştim.güle güle kullanın saffet bey Allah kaza bela vermesin.
    ZONTA.Teşekür ederim beni biraz olsun aynınlattın.L-60 tamamen kapalı kask resmini çekip siteye koymak isterdim ama resimi küçültecek proğramı bilmiyorum

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 adet ngk buji 1 adet hava filtresi 1 adet yağ filtresi 2 litre castrol power1 10 40 yağ toplam 150 liraya aldım hepside orjinal servisten aldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 ----------

1 hafta önce
    sen sadece aldın yaptırmadın dimi hlmky85.kendinmi yapcaksın bakımları

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1 hafta önce
    abi bana 50 tl fazla gibi geldi ha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:12 ----------

arkadaşlar bizim motorların 6 aylık vergisi ne kadar yaw ben ocak ayınınkini yatırmadım daha faiz ne kadar biner bilginiz var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler