Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazısız düz kırmızı olan benmdi.merter mc de görmüşsündür.
    ondan sonrada bidaha karşılaşp muabet edemedik zaten.
    sende karizma bi resmini koysanda millet yüzünü görse
    yav salih merterden giderken sana yanaştım 2 muhabbet edelim diye, uzadın gittin bende arkada scooterlı arkadaş geliyordu onla takıldım, fuarda zaten karmaşa oldu millet birbirini bulamadı yahuu

sana diyecektim zincirin yolda çok ses yapıyor farketmedinmi diye

--
    STkawasaki olanın ilhan abi olduğunu bileydim keşke yaa o gelmeyecek sanmıştım ben oysakine, neyse bi dahakine inşallah...
    --
    bu arada benimki gri olandı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:49 ----------

şu en sağdaki ağzı dolu olan benim
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sezon açılıyo ortalık canlandı yahuuuu,

dünki kahvaltıda kırmızı hyolar kimindi ya? özellikle st kawasaki olan??
    benım alet.
    benımkı gelene kadar gosterge panelını servısten odunc aldım
    her fuar oncesı kahvaltıda bulundum bundan sonrakı bulusmalarada elımden geldıgı kadar katılmaya calıscam
    dün pek iyi değildim çoğu kişiyle görüşmedim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:03 ----------

Alıntı Cihan Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar İsmim Cihan, Yaşım 23, İstanbul-Silivri'de oturuyorum.

Yaklaşık 1 haftadır, hergün, her boş vaktimde başlığın son 200 sayfasını (daha öncesini 3 ay kadar önce okumuştum.) bitirdim.

Henüz SU MOTORUM bile yok fakat Hyosung GT 250R almak konusunda çok ciddiyim. Daha önce Scooter dışında motor kullanmadım fakat zorlanacağımı zannetmiyorum (1,79 cm boy 90 kilo)

Motora ait kronik sorunlar, sinyal ve aynanın kırılması, serviselerin faiş fiyatlarla satışlarını açıkça gördüm.

Motorsiklete yeni başlayacağım için kendimi maddi manevi hazırlamaya başladım. (Önce ehliyet, korumalı mont, kask, çizme gibi ekipmanları topluyorum) Daha sonra motrumu alacağım.

Aynı zamanda Beylikdüzü - Beykent Üniversitesi öğrencisiyim o nedenle Beylikdüzü ve çevresinde oturan arkadaşlarla tanışmak, sohbet etmek, çay kahve ismarlamak istiyorum. :D :D
    hoş geldin bende beykent öğrencisiyim girişin önünde direğin altında gt250r gorursen o benımkıdır
    birgün beni görürsen gel yanımada tanısalım
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav salih merterden giderken sana yanaştım 2 muhabbet edelim diye, uzadın gittin bende arkada scooterlı arkadaş geliyordu onla takıldım, fuarda zaten karmaşa oldu millet birbirini bulamadı yahuu

sana diyecektim zincirin yolda çok ses yapıyor farketmedinmi diye

--
    STkawasaki olanın ilhan abi olduğunu bileydim keşke yaa o gelmeyecek sanmıştım ben oysakine, neyse bi dahakine inşallah...
    --
    bu arada benimki gri olandı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:49 ----------

şu en sağdaki ağzı dolu olan benim
    afiyet olsun kardeşim.vala motoru geçen hafta bakıma soktum.zincirde gerilp yağlandı dediler.tekrar kontrol etmek lazm tabi.gene etkinlik olur görüşrz

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hay allah ya bugün fren maneti brandayı kesmiş boydan boya :( acilen bu maneti değiştirmem lazım bu ne ya bıçak gibi... ufacık ucundan kırıldı ama olmuyor boyle yarım yamalak
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun kardeşim... güle güle kullan inşallah... bu sorduğun konularda benim bildiğim özellikle egzos değşmesinin motoru garanti dışı bırakabilir. yine de 0 km alan arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir... tekrar hayırlı uğurlu olsun...
    senin motor dominosun ordaydı kardeş indirmişsin aşağı galiba artık evden girecektim gelecektim yanına şimdi dedim kız arkadaşıyla falandır rahatsız etmiyim dedim

bu arada havanın güzel olduğu başka bir gün beraber bi görüşelim çıkalım derim olur mu?

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Ozan çok teşekkürler, Motorlu olmak şart değil, oturup çay kahve içip sohbet etsekte ollur.
    moruk katılın bize her akşam avcılar sahil yada bir akşama vcılar bir akşam çekmece yaparız sizin için
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin bende beykent öğrencisiyim girişin önünde direğin altında gt250r gorursen o benımkıdır
    birgün beni görürsen gel yanımada tanısalım
    İlhan, okul önünde sürekli motoru görüyordum ama forumda tanışacağımızı sanmıyordum. Okuldaydım bu gün tüm gün baktım ama göremedim. Bu arada bir ara motora abanmış birini görürsen bil ki o benim haberin olsun

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moruk katılın bize her akşam avcılar sahil yada bir akşama vcılar bir akşam çekmece yaparız sizin için
    Caner kararlaştıralım bir gün yada gece toplanalım. Avcıları pek bilmiyorum.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    İlhan, okul önünde sürekli motoru görüyordum ama forumda tanışacağımızı sanmıyordum. Okuldaydım bu gün tüm gün baktım ama göremedim. Bu arada bir ara motora abanmış birini görürsen bil ki o benim haberin olsun

tamam şu kar kış bi geçsin de ayarlarım bişiler ya bizim belli olmuyo bi bakıyoruz havada güneş hadi tekteker çalışmaya hadi gazlamaya hadi sahilde takılmaya hadi çekirdek kolaya vs vs buda bnm no çaldır kaydediyim seni haber veririm sanada 0534 639 92 40

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Arkadaşlar bu hyoların km saati dijital acaba bunda km düzenbazlı yapan varmıdır? yada yapılabilirmi.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu hyoların km saati dijital acaba bunda km düzenbazlı yapan varmıdır? yada yapılabilirmi.
    görmedim ama olabilir çok kassam 3-5 kuruş verip geri çektirebilirim

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyde yapılmıyorki
    [B]34 YVV 98[/B]

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125

geçen sene cbr 125 duruyordu kapıda bu sene gt250r (=
    oglen yagmur bastırdı üşendım gelmeye
    yarın 1de okuldayım
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motor dominosun ordaydı kardeş indirmişsin aşağı galiba artık evden girecektim gelecektim yanına şimdi dedim kız arkadaşıyla falandır rahatsız etmiyim dedim

bu arada havanın güzel olduğu başka bir gün beraber bi görüşelim çıkalım derim olur mu?

doğru görmüşsün kardeşim. gelseydin de olurmuş yemek yerdik beraber. hava tahminlerine bakıyorum sürekli. hava iyi olduğu zaman haberleşelim de görüşelim tabi... hatta bi beyşehir falan yapalım...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    GT250R
    ulan yaa sabah zinciri temizlemek için korumalığı söktüm yanıma bıraktım sonra bi anlık dalgınlıkla üstüne bastım çatladı zincir korumalığı, 20lira birşey ama insan yinede üzülüyor

bugün evdeyim havada düne göre süper, varmı planı olan?
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende avcılardayım, beni de alın bi ara yaaaa

Birde bugün çok garip bişey oldu, kontağı çevirdim, N ışığı yeşil yeşil parlıyordu, marşa bi bastım, motor kendini ileri attı, stop etti. Az kalsın düşüyordu son anda yakaladım. Bundan sonra debriyajsız çalıştırmam herhalde
    ...eX...

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende avcılardayım, beni de alın bi ara yaaaa

Birde bugün çok garip bişey oldu, kontağı çevirdim, N ışığı yeşil yeşil parlıyordu, marşa bi bastım, motor kendini ileri attı, stop etti. Az kalsın düşüyordu son anda yakaladım. Bundan sonra debriyajsız çalıştırmam herhalde
    Avcılar Team Toplanıyorr=)
    Havalar bi düzelsin 7-8 motor oluruz gibi duruyor Saglam bi piyasa yaparız=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Lanet olsun şu fren manetine ya :( çözemedim gitti. Servis bile getiremiyor anlamadım gitti...
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    aynen ozan, havalar düzeldi gibi zaten, haftasonuna organize olabiliriz bence.

Shorin, kaç km oldu motor ? benimki daha yeni 300 oldu
    ...eX...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun şu fren manetine ya :( çözemedim gitti. Servis bile getiremiyor anlamadım gitti...
    dostum servis nasıl getiremiyor ? sen boşver servisi kuralkandan geç siparişi istanbul içinde 2 günde geliyor.fren manetini orjinal almakda yarar var.çakmaların tutukluk yaptıgı yönünde birtakım söylemler var.burada motovizyonda vardı orjinali oraya baktınmı?

vay vay vay AVCILAR TEAM denk gelirsem bir gün katılırım bende size.bende halkalı civarındayım.bu aralar bayagı çogaldı hyolar buralarda.tekeriniz düz bassın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    selam millet avcılarda buluşurken bir sinyal çakarsınız forumdan bizde katılırız size
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler