Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Memo ;

*Kanka Yakında Yenge seni boşar

*Bu arada zincir eyi olmus Aferin ara sıra temizle

*Zincir Korumanı Takmayı unutma

*Bir daha bu kadar kirlenmesini Bekleme

*Ayrıca Motor daha Kaç km de ki; Zincir bitti bitecek sona dayanmıs

*Bunlar da Fotolarının büyük hali

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar 0 motor alırken kontrol edilmesi gereken neler olabilir? Siz olsanız neleri kontrol ederdiniz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 ----------

Biraz önce koredeki ST motorun sayfasına baktım 2010 modellerde arka tarafta özellikle stop lamblarında filan ciddi fark var birde renk olarak beyaz seçeneği getirmişler... türk lirası olarak orada satılma fiyatı 6000 TL...
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    oLabilir; Yalnız Türkiye'den cok daha pahalı satıldığı üLKeler de var
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Şaka gibi bir ilan... fiyata bakın 9500 TL yahu bunun sıfırı kaç para ki bu fiyatı yazmışlar... Garip...

http://www.sahibinden.com/sifir_ayar...XQQdisplayitem
    Sex Speed Money...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka gibi bir ilan... fiyata bakın 9500 TL yahu bunun sıfırı kaç para ki bu fiyatı yazmışlar... Garip...

kayseri de race fiyatları yüksek galiba iki katı çekmiş
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    FuNDa RR :)

Kayserili normaldir
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

HeLLOuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inş. Hyosung GT250 R :)
    hocam ruhsatı nasıl çıkacaracağım ki? yeni motor için sigortayı emniyet ıkarmıyor mu? sonuçta tescil işlemi ile plaka hemen hemen aynı işlemler değil mi? kafam karıştı
    Ruhsatmı yazmışım pardon ya;
    noterden satış kağıdını getirdinmi dediklerim aynen yapılıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 ----------

Alıntı Giallo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatla ilgili biraz bilgi verir misin? Takriben.
    Sen bana pm den tc numaranı ver.
    tam olarak hem trafik hem kasko fiyarı verebilrm sana.

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    Yazdım.....
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar yarın sabah saat 9:00 gibi istanbulda küçükçekmecede ÇAKIRCA tic'de olacağım. Cennet mahallesi petrol ofisinin yanındaymış. Eğer yolu düşen olursa görüşebiliriz. Bu arada eğer gelirseniz motor ile ilgili bilgide almış oluruz. 2010 ve 2009 ile ilgili... Mustafa bey sahibi ve oldukça ilgili bir üstat... Bu arada aynen dediğim gibi arabada olduğu gibi motorda da yılın 7. ayından sonraki üretimler bir sonraki yılın modeli olarak adlandırılıyor dolayısı ile bizim alacağımız motorlar 2009 model değil 2010 model olacak ama 2010 modelin yeni kasa tipinde değil çünkü 2009'un 7-8-9-10-11-12. aylarında üretilenler 2010 model olarak adlandırılıyor. 2010 modellerde yetkili satıcı bayiilerini aradığımda soyledikleri bu yıl kolay kolay gelmez denildi.

Sabah görüşmek üzere ilgileneneler 505 772 5097 nodan bana ulaşabilir. MT den olduğunuzu soylerseniz tanışmış oluruz.

Selamlar...
    Sex Speed Money...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaşlar yarın sabah saat 9:00 gibi istanbulda küçükçekmecede ÇAKIRCA tic'de olacağım. Cennet mahallesi petrol ofisinin yanındaymış. Eğer yolu düşen olursa görüşebiliriz. Bu arada eğer gelirseniz motor ile ilgili bilgide almış oluruz. 2010 ve 2009 ile ilgili... Mustafa bey sahibi ve oldukça ilgili bir üstat... Bu arada aynen dediğim gibi arabada olduğu gibi motorda da yılın 7. ayından sonraki üretimler bir sonraki yılın modeli olarak adlandırılıyor dolayısı ile bizim alacağımız motorlar 2009 model değil 2010 model olacak ama 2010 modelin yeni kasa tipinde değil çünkü 2009'un 7-8-9-10-11-12. aylarında üretilenler 2010 model olarak adlandırılıyor. 2010 modellerde yetkili satıcı bayiilerini aradığımda soyledikleri bu yıl kolay kolay gelmez denildi.

Sabah görüşmek üzere ilgileneneler 505 772 5097 nodan bana ulaşabilir. MT den olduğunuzu soylerseniz tanışmış oluruz.

Selamlar...
    dostum msn den ekeldim ama kabul etmemişsin..gelip yadım etmek isterdim sana..neyse sağlık olsun..umarım bi aksilik çıkmaz hayırlısıyla götürürsün motorunu.

Motosikleti
    GT250R
    shorin şimdiden hayırlı olsun avcılar mtden sana yakın olan birçok gt250r var, bakarsın gelirler, benim sınavım var yarın sabah tam tersi istikamete gideceğim..
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bugün de FOTO cektim

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Mesela kırmızı da durduk vitesi boşa alacağız.Ama vites boşa geçmiyor. Ya da rampa yukarı durduk boşa aldık 1. vitese takacağız ama vites 1'e geçmiyor.Geçmesi için motoru öne yada arkaya kaydırmam gerekiyor.Sizce bu normal bir durummudur? Yoksa sadece benim başımamı geliyor ??? Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...Bu olay canımı sıkmaya başladı...

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cinfeez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Mesela kırmızı da durduk vitesi boşa alacağız.Ama vites boşa geçmiyor. Ya da rampa yukarı durduk boşa aldık 1. vitese takacağız ama vites 1'e geçmiyor.Geçmesi için motoru öne yada arkaya kaydırmam gerekiyor.Sizce bu normal bir durummudur? Yoksa sadece benim başımamı geliyor ??? Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...Bu olay canımı sıkmaya başladı...
    Debriyaj telini biraz germen gerekli
    Debriyaj levyesinin ordan yapabilirsin..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj telini biraz germen gerekli
    Debriyaj levyesinin ordan yapabilirsin..
    Dostum motorsikletin teknik aksamından hiç anlamıyorum malesef...Bu tel tam olarak nerdedir? ve ben yapabilirmiyim? Teşekkürler...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşa geçmemezlik yapıyor....normal..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşa geçmemezlik yapıyor....normal..
    Dostum boşa geçmemesi normalse 1. vitese geçmemesi de normalmi? sizde bu sorunlarla karşılaşıyormusunuz? Ve her motor yaparmı bunu?

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR

Selamlar...
    Umut aramadın beni hala Bugün gittim çakırcalara motoru almaya ama plaka gelecek diye bekledim bayağa ama bugüne de yetişmedi mecburen yarına kaldı. Yarında işlerden fırsat bulup ofisten kaçabilirsem almaya gidecem motoru, görüşürüz orda. Motorlar aynen dediğin gibi 2009 kasa ancak 6. ay sonrası üretim, teknik yeterlilik belgesinde 2010 model yazıyor. Ki zaten dediğin gibi 2010 kasalar kolay kolay gelmeyecek görünüyor. Gelecek olsa çoktan gelmiş olması gerekirdi.

Motoru alcam diye gittim alamadım, moralim biraz bozuldu ancak hazır gitmişken 10 km kadar tur attım oralarda. Ayıptır söylemesi ellerim titriyor hala Bu gece uyumak bayağa zor olacak sanırım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Cinfezz ;

Boşa gecmemezlik; Hyosung' un Tüm modellerinde var malesef. Yalnız Cok da Büyütülecek bişey değil.
    Yalnız; 1. Vitese gecmemesi anormal. Emrah'ın dediği yer; Debriyaj manetinin ucunda. Ordaki plastiği geriye cek ve yuvarlak bir parça var; Onu cevireceksin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    cinfeez kardesim simdi şöyle tarif edeyim sana:kırmızı ışıkta durunca vitesin boşa geçmemesi çok iyi çünkü senin yapman gereken de o dur.kırmızıda durunca vitesi boşa almıyacaksınrampa yukarı durunca vitesi boşa almak gibi bir hata yaparsan motor da sana kızar vitese geçmez işte(çünkü motor geri kaymakla meşgul)çok akıllıdır bizim motorlar 850 tl lik beyin var motorda.bu can sıkacak bi olay degil kardeşim emrahında dedigi gibi biraz devriyaj teline ince ayar lazım ama anlamadıgını belirtmişsin zaten.birazda kullanılan motor yagından kaynaklanıyor.benimki castrol ü hiç sevmiyor mesela
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler