Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tiger800
    arkadaslar tekrardan merhaba diyeyim ben trabzondan engin

gayet dolanbaclı yollardanda olsa motor alma işleminin sonuna geldim
    ehliyet falan halledildi çakonun motoru alabilirim gibime geliyor

cok meraklandim internette aradım aradım yok aramızda geniş taban lastik takan varmı??

170-180 her neyse artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engineng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar tekrardan merhaba diyeyim ben trabzondan engin

gayet dolanbaclı yollardanda olsa motor alma işleminin sonuna geldim
    ehliyet falan halledildi çakonun motoru alabilirim gibime geliyor

cok meraklandim internette aradım aradım yok aramızda geniş taban lastik takan varmı??

170-180 her neyse artık
    180 zaten hyonun çatala sığmaz...170 likte olmaz olsa bile zincir korumasını sökmen lazım....vede motorun dengesini bozar......

orjinalı zaten fena durmuyo.....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    160 ve 170 lik lastik yakılabiliyor... iki lastiği kullanan arkadasım da var. fakat 170 lik lastik hızlanmasını etkiliyor.. 160 lık lastikte hiçbir faark yok!
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    selam hyocular...

ah şu havalar bi düzelsede binsek şu canavara
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    ybr125
    arkadaşlar şu anki motorunuz olmasa ve bugun gt250r almaya karar verseniz hangi motoru alırdınız ilan linki verebilirsiniz?
    kaç yaşındakilere bakardınız?
    fiyat limitiniz 6000tl
    en fazla kaç km ye kadar bakardınız?
    gider kendi motorumu bulurdum demeyin:D,kendi motorunuzun ilanını vermeyin :D
    bu soruyla sizi kendi yerime koyuyorum değişik bi soru tarzı ama cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar hazır piyasa düşmüşken değiştirsemmi diye düşünüyorumda.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu anki motorunuz olmasa ve bugun gt250r almaya karar verseniz hangi motoru alırdınız ilan linki verebilirsiniz?
    fiyat limitiniz 6000tl
    bu soruyla sizi kendi yerime koyuyorum değişik bi soru tarzı ama cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar hazır piyasa düşmüşken değiştirsemmi diye düşünüyorumda.
    50 kişi 55 farklı yorum yapıcak şimdi. sende kararsız kalıcaksın. herkesin zevki rengi bir değil. bu mesajı buraya yazdığına göre sen gt250r arıyosun. 6000tl ile doğru yerdesin hadi hadi itiraf et. aramızda kalıcak.

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    fiyat limitiniz 6000tl
    arkadaşım bende yeni aldım.2006.model GT 250R 10,000 km de aldıgım gibi gaziantepten bastım mersine geldim servis kompile 10,000 km bakımı yaptı.bunu üzerine.bende 2,500 km yaptım .diyecegim.önemli olan motorun km saati ve kimden aldıgın .Trafiğe çıkış tarihi binici isen okadar önemli deyil.1.lira fazla ver mükünise tanıdıgından al derim.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @trendy ;

Arkadasım KMsi cok önemli değil diyeceğim fakat km si ilerlemiş motor da ister istemez hırpalanmaktadır. FaKaT Yine de temiz bir kullanıcıdan alıyorsan motorunda herhangi bir problem olacağını sanmıyorum km bakımından!
    Kendi tavsiyem 2007 ve üzeri modellere bakmandır!

Canım Hyocu arkadaslarım ;

Dizlik kullanan arkadaslarımız için Kendimce bir buluş yaptım Depolarımız cizilmesin diye

Otoaksesuarcılarda ve reklamcılarda satılan yapıskanlar var.Deponuzun renginden Yarım metre alın elinizde bulunsun Yarım Metresi; 2 TL

ÖNCE deponuz için birer parça kesin ;

Sonra Deponuza yapıstırın sağlı sollu ; boyaya zarar vermiyor; aynı renk olduğu için beli olmuyor Bu sayede dizliklerimizden depolarımız zarar görmüyor...

Bu da diğer tarafı

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 ----------

Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    fiyat limitiniz 6000tl
    http://www.sahibinden.com/acill_sati...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:16 ----------

http://www.sahibinden.com/garaj_moto...XQQdisplayitem

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Malkocoglu ;

Abi benim motora sade halde Limon sarısı sticker yapar mısın ; nasıl gözüküyor bir bakayım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/acill_sati...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:16 ----------

http://www.sahibinden.com/garaj_moto...XQQdisplayitem

Ben ikinci motoru gördüm hiç tavsiye etmem...6250 olanı...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar bir bakın hele ; Limon sarısı şerit nasıl duruyor turuncuda

Biraz yamuk yumuk olmus ama idare edin; yapabilen varsa daha güzelini bi yapıversin

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    neden kardeş resimleri güzel duruyo 2. linkteki modeli felan yüksek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:35 ----------

ah be cakocan arka tekeri ne yaptın öyle
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Niye abi ; Arka teker yumurta şerit olmuş
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden kardeş resimleri güzel duruyo 2. linkteki modeli felan yüksek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:35 ----------

ah be cakocan arka tekeri ne yaptın öyle
    ben gittim direk baktım... görsen 2006 bile demessin... her yer çizik. grenajlar çatlak. motor hem sağa hem sola yatmış.satanın üstüne değil. sahibi belli değil.inan resime kanıp gittim. giderken yolda yaktığım benzine acıdım.2009 model 2008.11 trafiğe girişli.İsteyen gidip baksın...benden söylemesi arkadaşlar.Sahibi de burdaysa yazsın cevabını...zinciri bile pas içinde....

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İnanıyorum Cinfeezzz ;

Her zaman söylerim; Hyosung'u tanıdıktan almak gerekir...

Ne ilanlar var; sıfır gibi motor ilanda; yalnız bir de gidip gör...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    evet ben de baktım sahibindn de cazip geldi o yüzden yazdım burda ama işte ne güzel gidip bakan arkadaşımız çıktı boşuna listeye almaya gerek kalmaz alacak arkadaşlara

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    fiyat limitiniz 6000tl
    bu kriterde bir makina olabilirmi acaba net 6000 tl ye satmayı düşünüyorumm ilgilenirsen mesaj atabilirsin..

http://www.sahibinden.com/gri-siyah_...XQQdisplayitem
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben de baktım sahibindn de cazip geldi o yüzden yazdım burda ama işte ne güzel gidip bakan arkadaşımız çıktı boşuna listeye almaya gerek kalmaz alacak arkadaşlara
    bana telefonda motoru sadece bir kez sola düşürdüm dedi, hafif bir çizik var dedi.Bir gittim gördüm sağa düşmüş sola düşmüş.Sağ ayna kaynak yapılmış... daha neler neler... Bunları dese bana zaten gitmezdim...oturduğum yer anadolu yakası üsküdar,gittiğim yer avrupa yakası tarabya...Ayrıca o sahilde çekilen resim 3 aylıkmış...Kendileri oto yıkamacı güzel parlatıp vermişler resmini oh ne ala... En son 6000 tl dedi...bırak 6000 i 4000 bile çok o motora.Vitesi bile geçmiyor mübareğin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler