Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    arkadaşlar egzozun ıcını bosalttırsam nasıl olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, belki fotoda farketmişsinizdir, benim motorun aynaları orjinal değil, kanuni racer aynası.

Ben, bu aynaları değiştirmek istiyorum, ancak, bir aynaya 100-TL vermekte, ağrıma gidiyor.

Size bir danışayım dedim, CBR 600 aynası alsam benim Hyo'ya olur mu?

Fotolara bakıyorum, CBR 600 aynası ile benim motorun aynaları pek fark yok gibi duruyor.
    bende cbr 600ün uyduğunu duymuştum..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balatalar yeni değişti.. önceki sahibi değişmiş. bende onları yaparsamiyi oluk sanırım yağ vebuji ler için önerdiğin bir marka varmı ilk defa yapıcağım için önerirsen bişiler iyi olur. sağol..
    buji için ngk kullanabilirsin.kıslık cr9e kullanıyorum ben..ama daha iyileri iridiyum(Enjeksiyonlular için) yada platinyum(karburatorlular için)bildiğim kadarıyla....yağ içinse castrol magnatec ustamın önerdiği marka..ama paraya kıyarım diyorsan yamalube öneririm litresi 20 ytl iki tane alacağından dolayı 40 a gelir(1,5 lt)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:53 PM ----------

Alıntı josephc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar egzozun ıcını bosalttırsam nasıl olur
    gerek yok bence..her zaman orjinalikten yanayımm..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:54 PM ----------

Arkadaşlar, belki fotoda farketmişsinizdir, benim motorun aynaları orjinal değil, kanuni racer aynası.

Ben, bu aynaları değiştirmek istiyorum, ancak, bir aynaya 100-TL vermekte, ağrıma gidiyor.

Fotolara bakıyorum, CBR 600 aynası ile benim motorun aynaları pek fark yok gibi duruyor.
    olurdeğiştiren arkadaslar var bildiğim kadarıyla..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok

10 gün kadar önce, ebay'dan aldığım, karbon kaplamalı ve sinyalli cbr600 aynalarını taktım. gayet tabi ki oluyor. çifti 85-86 lira civarı bi şeye geldi. üstelik inanılmaz kısa sürede ve gayet güzel bi paketle elime ulaştı.

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 gün kadar önce, ebay'dan aldığım, karbon kaplamalı ve sinyalli cbr600 aynalarını taktım. gayet tabi ki oluyor. çifti 85-86 lira civarı bi şeye geldi. üstelik inanılmaz kısa sürede ve gayet güzel bi paketle elime ulaştı.
    Kardeş bu e-bay'dan alışverişi nasıl yaptığına dair bilgi verirsen sevinirim.Çünkü bazen çok güzel kitler ve aksesuarlar çok uygun fiyattan satılıyor.Almak istiyorum ancak işin yolunu,yordamını bilmediğim için alamıyorum.Bu arada resimleri de bekliyoruz.Teşkkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    resim çekmedim valla hiç bu haliyle. ama ilk fırsatta eklerim inşallah.

ebay'dan alışveriş bilince aslında çok kolay ve inanılmaz ekonomik. özellikle arabam için yedek parçaları 3'te hatta 4'te bir fiyatına bile aldığım oldu. daha yeni hararet müşürü aldım, burda 60-70 lira, bana 35 liraya geldi. burda hurdacıda bile çıkmasını 600 liradan aşağıya vermedikleri ECU (elektronik beyin)'i 86 liraya almıştım.

bu alışveriş konusunu burda anlatmak çok zor ve uzun kemalettin. ama şu siteyi bi incele derim : http://www.iyibey.com/ ve http://forum.iyibey.com/

ben hala her gün yeni bir özelliğini keşfediyorum bu işin. ama sanırım başlangıç için ne yapman lazım, ordan öğrenebilirsin.

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim çekmedim valla hiç bu haliyle. ama ilk fırsatta eklerim inşallah.

ebay'dan alışveriş bilince aslında çok kolay ve inanılmaz ekonomik. özellikle arabam için yedek parçaları 3'te hatta 4'te bir fiyatına bile aldığım oldu. daha yeni hararet müşürü aldım, burda 60-70 lira, bana 35 liraya geldi. burda hurdacıda bile çıkmasını 600 liradan aşağıya vermedikleri ECU (elektronik beyin)'i 86 liraya almıştım.

bu alışveriş konusunu burda anlatmak çok zor ve uzun kemalettin. ama şu siteyi bi incele derim : http://www.iyibey.com/ ve http://forum.iyibey.com/

ben hala her gün yeni bir özelliğini keşfediyorum bu işin. ama sanırım başlangıç için ne yapman lazım, ordan öğrenebilirsin.
    Teşekkür ederim.

Motosikleti
    GT250R

600F aynaları çifti 60-70 e satılıyordu ama istanbulda bi mağazada, uyumlu hemde daha güzel görüntü veriyo(muş)
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    arkadaşlar hyosung larla st kanunilerin motorlarında sistem farkı var ya(karburator-enjeksiyonlu) hyo alsak ve motor sisteminden yana bir parca ihtiyacı olsa st parcalarının hyo motoruna uymama gibi bir problemle karşılaşır mıyız?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    honda aynası daha güzel duruyor orjinalinden para verilir bence

Motosikleti
    ARKADAŞLAR ACİL YARDIM BU EGZANTRİK ZİNCİR GERGİSİ DEĞİŞİMİ OLAYI VARYA BENİM MOTORDA VAR LİSTEDE.. SERVİS DEĞİŞTİK DEDİ AMA GARANTİ BELGESİNDE DEĞİŞTİĞİNE DAİR BİŞEY YAZMIYOR BU ZİNCİR TAM OLARAK NEREDE BEN BİR ŞEKİLDE NASIL ANLARIM DEĞİŞİP DEĞİŞMEDİĞİNİ YADA MOTORCUMA BAKTIRABİLECEĞİM Bİ YER VARMI MESELA ÜST KAPAĞIN AÇILMASI GEREKİYOMU ACİLLL YARDIM NUMRALR BU KURALKANI ARAYIP ÖĞRENEBİLİRMİYİM YADA DEĞİŞT,İREN ARKADAŞLAR NASIL Bİ İLEME TABİ TUTULDÜ GÖREN DUYAN VARMI LÜTFEN YARDIMM
    İYİ GECELER VALLA UYUYAMAYACAIM BU GECE 10 10M0247 ARKAS MOTOR TC.SAN.LTD.ST. 0 30 190GR/SY S&T KANUN GT250R GR-SYAH MOTOSKLET KM4MJ52E981500651 GT250-121223
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    arkadaşım yat uyu gergi silindirin üzerinde kenara yakın dışa uzantılı bi parçadır, üzerinde iki saplamayla silindire bağlanır, 5 dakikada sökülüp takılabilir, başka bi tarafının sökülmesine gerek yoktur..
    eğerki için rahat etmiyorsa değiştiği servisten evrakını parçanın çıkanını iste, senin garanti belgen üzerinden ithalatçıdan istetmiş olmak zorundalar..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Teşekkür ederim elimizdeki parçayla değiştik dediler bu bana mantıklı gelmemişti bi hinlik var diye korkuyorm ama az da olsa ferahladım hanımın korkusuyla pcyi kapatıyorum ama bakalım uyuyabilecekmiyim :p cevap için teşekkürler

Motosikleti
    arkadaşlar hyosung larla st kanunilerin motorlarında sistem farkı var ya(karburator-enjeksiyonlu) hyo alsak ve motor sisteminden yana bir parca ihtiyacı olsa st parcalarının hyo motoruna uymama gibi bir problemle karşılaşır mıyız?

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    sölediğin gibi enjeksiyonlu olduğu için karbüratör dışında her türlü parçası uygundur..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sölediğin gibi enjeksiyonlu olduğu için karbüratör dışında her türlü parçası uygundur..
    sence güncel olarak almayı düşünen birisine hyo mu dersin st mi dersin? st ler nedense bana stickerlar ve o yeni beyaz gösterge ile çok itici gelior yaw

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    itici geliyorsa hyo al.

Motosikleti
    Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itici geliyorsa hyo al.
    bende öle düşünüorum da işte tutup makinayı bi tarafa gömerim alet zarar görür snra karburatör- enjeksion davasına kabız olurmuyum die düşünüorum yalnızca...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı DR.TOLGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öle düşünüorum da işte tutup makinayı bi tarafa gömerim alet zarar görür snra karburatör- enjeksion davasına kabız olurmuyum die düşünüorum yalnızca...
    abi sorun deil kabız olursan eczanede ilaçları mevcut dert etme
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    merhaba arkadaşlar motoruma tiger tüp taktırmak istiyorum performansta bir artıs olurmu sizce..?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler