Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    alacaz inşallah
    benım fıkrım acın :D nese arkadaslar ben yavasatan yatar ii geceler herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    faik aç bence istanbul grubununda izni yok geçen senede izin alınamadı saten

gelebilecek olanlar gelsin en azından millet birbirini bekleyip duruyor ilk adımı sen at çorap söküğü gibi olur gerisi
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    tamam kardes acıyorum 5 dakka sonra...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu motorun 0 ını sadece bı yer 8000 e verıyodu oda fıyatını yukarı cektı...bundan sonra gelecek partı zamlı olarak gelecekmıs turkıyeye + bırde konusulan motorlu tasıtlar vergısıne %13 bır zam gelecekmıs artık gerısını sız hesaplayın...

bır baska cvp ıse hyosung servıslerı hala mevcut.hyosung motorunu oraya goturebılır veya st kanunı servısıne goturebılırsın ama st kanunı servısınde bgenel olarak bakarlar ama karburator farkından dolayı motorun o kısmıyla ılgılenmezler....st kanunı servıs ve bayılerı kanunı bayılerınden farklıdır kanunı bayıısı st kanunı motorlara bakamaz ancak hem st kanunı hemde kanunı bayısıyse bakabılır...
    Fiyatlara zam gelince ucuzlukçu arkadaşları göreceğim ben Faik'cim.

Madem çok ucuza motor bulunuyor alın dâ hemen

7000 ytl'yi veren 8000'i de verir ve sıfır motor alır.Doğru!

6500'ü veren 7000'i veremez(ya da 6750'yi) ama 7000'i veren 10000'i de,12000'i de verir ve 600'lük bir motor alır.

Ah ah ben ne keriz adamım! Sen tut o kadar para ver buna. Ulen üstüne az daha ekleyip niye 600'lük motor almıyorsun da boşuna laf kalabalığı yapıyorsun millete.

Birde tutmuşum 5000 ytl edecek motora 7000 ytl istiyorum. Hakkaten ne aç gözlü adamım!

Geçen benim motora talip olan bir arkadaş "önceden bunlar 3000,4000 ytl'ye bulunurken adı Kanuni olunca Hyosung markası kıymetlendi" diyor.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    estefurullah kardes olurmu ole sey yaaa...gulme tuttu benı yaa ınsanların tavırlarını gorup duyunca...

Motosikleti
    tutuştuklarında bende görücem kendilerini o zaman çok güzel bi görüntü olucak doğrusu
    motoru aynı fiyattan alıp aynı fiyata satmakta güzel olucak sanırım bu gidişle asım ne dersin =)

Motosikleti
    aynen ole olcak vallaha tabıkı herseyın hayırlısı...

ankara mt 29 ekım bulusması baslıgını acıtm ama daha onaylanmadı baslık sanırım hala ortalarda yok...

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tutuştuklarında bende görücem kendilerini o zaman çok güzel bi görüntü olucak doğrusu
    motoru aynı fiyattan alıp aynı fiyata satmakta güzel olucak sanırım bu gidişle asım ne dersin =)
    ilkay kardes o degilde ss topıgınde biride estagfurullah demezmi yaaa cc yetmıyor dıyınce anladın sen onu yok boswer en guzel topak ahanda burası

Motosikleti
    beyler ankarada kac tane hyosungcu var cok mrk edıyorum...tanıdıklarınızın yada sıte gorupte bıldıgınız kıslerın nıcklerını yazarsanız sevınırım...bır grup olusturmayı planlıyorumda...

Motosikleti
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkay kardes o degilde ss topıgınde biride estagfurullah demezmi yaaa cc yetmıyor dıyınce anladın sen onu yok boswer en guzel topak ahanda burası
    seni görünce yazmıştım bende dur bakayım bi daha bakmadım sonrasında

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    vayy bee gtr nin fiatlari uçuk baya bu krizden sonra belki biraz ucuzlar inşallah da kolay alımı olur bütçeyi sarsmadan :D

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben öyle fırsat kollamam ama piyasa ne yönde olursa bizde o yönde oluruz.

Sonuçta bu motoru satıp almayı düşündüğümüz motora da zam gelecek belki.

Gittiği yere kadar gitsin. Millete yeni makina satıp ne sevindireceksin fırsatçıları İlkay hocam. (yeni makina almadan da vazgeçtim galiba)

Piyasa neden bu kadar oynak biliyor musunuz? (geçen Faik ile de konuştuk)

Millet kaçırmak istemediği bir motor olunca,belki zar zor denkleştirdiği parası ile bu motoru alıp sıkışınca da acil satınca ucuza veriyor ikinci elde motoru.

Geçen sene 2007 model bir turuncu-siyah Hyo'ya talip olmuştum. Benim motor 2007 Haziran çıkışı,o motor muhtemelen 2007'nin hemen sonrasında gelen motorlandandı ve km'si 8000 idi yanlış hatırlamıyorsam. (o motora benim motoru almadan birkaç ay önce talip olmuştum)

Uzatmayayım, motorda Tiger egzoz, Metzeler lastik,orta sehpa,siyah cam vardı kayda değer şeyler olarak.

Sahibi acil paraya ihtiyaç duymasına rağmen 7000 ytl'nin altında satmayacağını söyledi.

Kendisi 9 küsür bin ytl'ye almış ve 1000 ytl'den fazla masraf etmiş düşünün. (Şimdiki 8000 ytl'nin kampanya fiyatı olduğunu idrak edemeyip bu motorun gerçek değerine indiğini iddia edenlere birşey demiyorum artık.Onlar Kawasaki Ninja 250R'dan başka alternatifler bulsunlar tabi bulabilirlerse!)

Tabi bende bu motoru bilen biri olarak,bazı şeylerini araştıran biri olarak fiyata hak verdiğimi ama şu an için o rakamı çıkaramayacağımı ve üstündeki ekstraları sökerek bana 6300 gibi bir rakama bırakabilme imkanının olup olmaması sordum.

"Acil paraya ihtiyacım var ama üstündekiler sökmem nasıl satarım bilemiyorum" dedi ve "ben sizi haberdar edeyim öyle birşey olursa" dedi.

Dikkat! Ben adamın malına pislik atmadım Aksesuarlı hali ile bana 6500 ytlye bırakır mısınız demeyi onun malını,yaptıklarını küçümseme olarak düşünerek böyle bir rakamı inanın teklif edemedim.

Ben aksesuarlarına tav olduğumdan değil de o aralar Ankara'da hiç ikinci Hyo olmadığından o arkadaşın motora talip olmuştum. (ya 1 ya 2 tane satılık motor vardı ve ben illaki çift renk istiyordum)

Bazen öyle oluyor ki insan 100'ü,300'ü 500'ü denkleştiremiyor belki.

Sonra biraz hesap kitap yaptıktan sonra o haliyle 7000 ytl'ye motoru almayı kabul ettim.

"7000 ytl'yi vermeye hazırım" dedim motor sahibine.

Motor için bir arkadaş kapora verdi,galiba satılacak dostum dedi kendisi

Hakkaten çok üzülmüştüm o motoru kaçırdığıma.

Allah bir kapı kapar,başka bir kapı açar.

Daha düşük km'li olan şu anki motorumu aldım sonrasında.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    şöyle bişiyde var diyelimki tam 8bin ytl bütçe ayırdım bu işe bahara doğru yani motor kullanılacak zaman gelince alıcam bu aleti ozamanlar sıfırı 8 lira olursa herhangi bir şekilde kampanya düşüş vs vs vs alabilirim birde diğer etken var motor fiyatında hiç oynama olmadı 7 yada 7,5 liraya (görünüşte) güzel aksesuarlı max 5bin km bi motor bulduk peki bunun motorundan nasıl emin olucaz çünki oturduğum şehirde bu motordan yok marmara çevresinden her nerde olursa olsun 2. el alabilirim fakat diyelim istanbula yada bursaya vs gittim adamla anlaştım motoru ustaya götürelim dedim e tabiki onun tanıdığı bir usta olucak bundan nasıl emin olayım ben off çok kötü bir durum bence.
    seT By eXe

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı xxrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle bişiyde var diyelimki tam 8bin ytl bütçe ayırdım bu işe bahara doğru yani motor kullanılacak zaman gelince alıcam bu aleti ozamanlar sıfırı 8 lira olursa herhangi bir şekilde kampanya düşüş vs vs vs alabilirim birde diğer etken var motor fiyatında hiç oynama olmadı 7 yada 7,5 liraya (görünüşte) güzel aksesuarlı max 5bin km bi motor bulduk peki bunun motorundan nasıl emin olucaz çünki oturduğum şehirde bu motordan yok marmara çevresinden her nerde olursa olsun 2. el alabilirim fakat diyelim istanbula yada bursaya vs gittim adamla anlaştım motoru ustaya götürelim dedim e tabiki onun tanıdığı bir usta olucak bundan nasıl emin olayım ben off çok kötü bir durum bence.
    Dostum forum bır amacıda burda dewreye gırıyor bızlerde burdayız istanbulda sen yeterkı almak iste ımkanı olan kişiler kı bende buna dahılım her zaman yardımcı oluruz senınle gelırız bakmaya sadece motorunu satan kısının ustasına bırakmaz kendı ustalarımızada gotururuz sen yeterkı almak ıste ve gonlune yatan motor bul yeter...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende motoru tekirdağdan alıp gelmiştim mesela tekirdağdaki arkadaşlar bana yardımcı olmuştu almamda Allah binkere rağzı olsun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlara zam gelince ucuzlukçu arkadaşları göreceğim ben Faik'cim.

Madem çok ucuza motor bulunuyor alın dâ hemen

7000 ytl'yi veren 8000'i de verir ve sıfır motor alır.Doğru!

6500'ü veren 7000'i veremez(ya da 6750'yi) ama 7000'i veren 10000'i de,12000'i de verir ve 600'lük bir motor alır.

Ah ah ben ne keriz adamım! Sen tut o kadar para ver buna. Ulen üstüne az daha ekleyip niye 600'lük motor almıyorsun da boşuna laf kalabalığı yapıyorsun millete.

Birde tutmuşum 5000 ytl edecek motora 7000 ytl istiyorum. Hakkaten ne aç gözlü adamım!

Geçen benim motora talip olan bir arkadaş "önceden bunlar 3000,4000 ytl'ye bulunurken adı Kanuni olunca Hyosung markası kıymetlendi" diyor.
    ya asm bana görede senin motorun fazla fiyat neden aliyimki yani sürekli her konuda sen bu konuyu açıp ucuzcular alsın bakalım diyosun alırım gidip sıfır alırım senden kazık yiceme sıfır alırım orda burda sürekli bu konulaı açiosun madem ço9k iyi motorun satsaydın şmdiye kadar

Motosikleti
    Alıntı volkanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya asm bana görede senin motorun fazla fiyat neden aliyimki yani sürekli her konuda sen bu konuyu açıp ucuzcular alsın bakalım diyosun alırım gidip sıfır alırım senden kazık yiceme sıfır alırım orda burda sürekli bu konulaı açiosun madem ço9k iyi motorun satsaydın şmdiye kadar
    bu kadar laf atıyorsunda ne oluyor egonu tatmin ettinmi dostum?
    kendi motorun yok sanırımki böyle cürretkar rahat bir şekilde konuşabiliyorsun

eğer sende motoruna kızın gibi bakıp üstüne masraflar etseydin inciğini cıncığını herşeyini düşünerek hareket etseydin sende bu kadar fiyat isterdin o zaman senide görürdük buralarda sen git 5bin ytl'ye al bu motordan sonra ilk sahibinden üzülmüş bi motoru al sonra o motorda seni üzsün nalet et sende 5bini çöpe attım diye

ben senn dediğin gbi öle motorda demiyorum bende yeni sattım 2008 siyah ama burda gelipte işte ucuzcuları şimdi görelim filan demiyorum..bana göre fazla isteyip çok laf yapıyo ..madem iyi motoru var ucuza isteyenlere laf yapıyo isteği fiyata satsın dicem bişey yok beni bağlamaz senide

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı volkanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkez malına göre değer biçer, belli bi değer verir.

o zaman sende git sıfır al aksesuarları tak sende sat görelim.

arkadaşlar bu mantıkla hareket edemezsiniz. Türkiyede ki bu mantalite ne zaman nasıl değişecek bilmiyorum.

sürekli söylediğim şey motor var motorcuk var.

bundan oncekı motorum mondaili 10 ay 175 ytl taksit ile aldım. bana 1800 e geldi plaka falan. 10 ay kullandım ve 4.500 km de iken 1,300 ytl ye sattım.
    motorcuk tu ama. 500 mü veren dersin 700 mü veren dersin. sucu bu motoru binilmez biz sucuyuz diyip gelip 600 ytl verenmi dersin.

ben 1,300 ytl ye 1 kurus pazarlık yapmadan. motorumu sattım. ama bu adam motorcuk aldı rodajı bitmiş izmirden datçaya gitmiş gelmiş düzenli bakılmış çilçil motor aldı. mahallemizde yakın bir abimize sattım.

gerçekten ederini isteyen adamlar var. asım bence bu motorun ederini isteyen adam ki kaldı ki ben sahibindende ki bazı ilanlara azım açık bakıyorum.
    bu ilanları verenlerde gerçekten motosikletten anlamayan adamlar.

yüksek fiyattaki ama alıp 5 kuruş masraf yapmıcagını basıp kontağa gidebileceğini bilen adam her makinanın hakkını verir.

kırıcı olmayın. mal sahibin, para sahibin. isteyen alııır isteyen satmaz.

sadece biraz mantıklı düşünün.

aynı duruma yarın düşerseniz burlarda dolaşamazsınız dolaşamadığınız gibi arkanızda kimse olmaz. genel olarak yazdım. alınmasın kimse
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum forum bır amacıda burda dewreye gırıyor bızlerde burdayız istanbulda sen yeterkı almak iste ımkanı olan kişiler kı bende buna dahılım her zaman yardımcı oluruz senınle gelırız bakmaya sadece motorunu satan kısının ustasına bırakmaz kendı ustalarımızada gotururuz sen yeterkı almak ıste ve gonlune yatan motor bul yeter...
    evet sen alıcak olduktan sonra dünde arkadaşa dediğim gibi sen hele bi alıcak ol yardım edicek çok kişi olur buradan merak etme dedim kendisinede
    burada birbirimize yardımcı olmak için varız bi yerde netice olarak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler