Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    ilkay neden celaleniyorsun bizde bir ara geçiş motoru arıyoruz
    makina bana lazım deil arkadaşım almak istio
    birde merak etme ben bu piyasayı avcumun içi gibi bilirim
    kullanacak arkadaşın ilk motoru olacak tabiki düşüp kalkacak o sebepden bana yürürü sağlam makina lazım debriyaj frenler yağı suyu ve filtreleri sağlam makina grenajda çizik olur sorun deil
    adam piyasayı bilmediği için ayrıca kullanmayı da bilmio ben öğretirim dedim
    o sebepden ben ilgileniyorum .
    sizlere soruyorum ki tanıdık bilindik olsun
    alakanız için teşekkürler..
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafım size değil ama fiyatı yüksek bulupta "ne önerirsiniz" dediğim arkadaşların teklifleri tamamen malı öldüren teklifler. Kime,neye göre fiyatlar yüksek sizce hocam?
    Yaklaşık 2 aydır GT250R sevdasına düşmüş biri olarak piyasayı çok yakından izleyen biri olarak yazdım yorumumu,tabi herkes malına fiat istemekte özgürdür buna kimsede karışamaz ama 2007 modelede kimsenin 7000 ytl vereceğini sanmıyorum

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı nirengi74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkay neden celaleniyorsun bizde bir ara geçiş motoru arıyoruz
    makina bana lazım deil arkadaşım almak istio
    birde merak etme ben bu piyasayı avcumun içi gibi bilirim
    kullanacak arkadaşın ilk motoru olacak tabiki düşüp kalkacak o sebepden bana yürürü sağlam makina lazım debriyaj frenler yağı suyu ve filtreleri sağlam makina grenajda çizik olur sorun deil
    adam piyasayı bilmediği için ayrıca kullanmayı da bilmio ben öğretirim dedim
    o sebepden ben ilgileniyorum .
    sizlere soruyorum ki tanıdık bilindik olsun
    alakanız için teşekkürler..
    celallenmek değil ama motorunu hor kullanıp gidip 5 4 gibi fiyatlara satan insanlar çok var biliyorsundur sonrada motoruna gözü gibi bakmış kızım diyen insanlar satarken neden bu kadar yüksek diyenleride anlamıyorum tamam 2side aynı motor ama 2sininde kalitesi 1 değil artık biri elimde patlamadan ucuza veriyim kar der biri normal fiyat veriyor sende biliyorsun o zaman bizde isteriz motorlar bu kadar pahalı olmasa bize göre fazla ama görüyorsun işte türkiyedeki bazı gerçekler ve rakamlarda ortada ...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    ninja 250 SL
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celallenmek değil ama motorunu hor kullanıp gidip 5 4 gibi fiyatlara satan insanlar çok var biliyorsundur sonrada motoruna gözü gibi bakmış kızım diyen insanlar satarken neden bu kadar yüksek diyenleride anlamıyorum tamam 2side aynı motor ama 2sininde kalitesi 1 değil artık biri elimde patlamadan ucuza veriyim kar der biri normal fiyat veriyor sende biliyorsun o zaman bizde isteriz motorlar bu kadar pahalı olmasa bize göre fazla ama görüyorsun işte türkiyedeki bazı gerçekler ve rakamlarda ortada ...
    beni yanlış anlamadığın için saol sende ilk kullanıcı olsan sıfır sağlam makina istersin ama ben bu adamı yetiştirmem gerekio biliyorum motoruna bakamaz kullanır kenara koyar yıkamaz bile o sebepden kullanırken illaki yatırcak bir senin sattığın makinayı düşürcek birde 4-5bin ytl lik makinayı düşürecek sence hangisinde içi cız eder ;?

Motosikleti
    beni yanlış anlamadığın için saol sende ilk kullanıcı olsan sıfır sağlam makina istersin ama ben bu adamı yetiştirmem gerekio biliyorum motoruna bakamaz kullanır kenara koyar yıkamaz bile o sebepden kullanırken illaki yatırcak bir senin sattığın makinayı düşürcek birde 4-5bin ytl lik makinayı düşürecek sence hangisinde içi cız eder ;?
    vallahi 4 5 bin ytllelik bir makinayı alıp kendini daha çok zarara soktuğundan bu parayı verdiğine içim cız eder
    sonra motorda sorun olduğunda uğraşmaktan motorculuğa nalet edicek böyle güzel bir hobiden soğuyacak hem yanlış düşünmeye başlıyacak...

Motosikleti
    ninja 250 SL
    vallahi 4 5 bin ytllelik bir makinayı alıp kendini daha çok zarara soktuğundan bu parayı verdiğine içim cız eder
    sonra motorda sorun olduğunda uğraşmaktan motorculuğa nalet edicek böyle güzel bir hobiden soğuyacak hem yanlış düşünmeye başlıyacak...
    yok öle bir durumda selçuk motor bozuldu yap akşam alırım der ilk arabasını da ben aldırdım öle olmuştu

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    asım vallahi arabalarla çok ilgilendim 3.25ci'ım vardı zamanında virajda arkadan aldığım darbeyle çok güzel patlattılar beni s virajında o günden sonrada motosikletle yeniden tanışmamında getirdiği etkiyle arabalardan soğudum

şimdi bakıyorum arabalara iyiler güzeller ama bu istanbul trafiğinde trafikte değil cehennemdesin resmen adım adım giden trafik gittiğin yerlerde park sorunu vs motoru biraz daha cazip hale getiriyor işin açığı
    3.25 CI de patlamayacak araba değil hani. Hele E30 ise...
    Arabayı ulaşım için kullanmak hakkaten zor. Ulaşım için bu saatten sonra araba bana içinin sıcak olması,rüzgar almaması,yağmurda kayma ve düşmemesi(motora benzetirsek) dışında cazip gelmiyor.

Alıntı cmüco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 aydır GT250R sevdasına düşmüş biri olarak piyasayı çok yakından izleyen biri olarak yazdım yorumumu,tabi herkes malına fiat istemekte özgürdür buna kimsede karışamaz ama 2007 modelede kimsenin 7000 ytl vereceğini sanmıyorum
    2 aydır GTR sevdasına düştüğünüzü söylüyorsunuz. Çoluk çocuğun merak etmesi dışında GTR'ın büyük makinalara geçmeden önce tercih edilen(tutulan) bir model olduğunu biliyorsunuzdur muhtemelen.

Ben zaten boş halde satmıyorum motoru.

Michelin Pilot Road'un takım fiyatını biliyor musunuz? Veya diğer aksesuarların fiyatlarını...

Bunu ve bu gibi şeylerin kıymetini bilenler ile olacak zaten benim ticaretim.

yok öle bir durumda selçuk motor bozuldu yap akşam alırım der ilk arabasını da ben aldırdım öle olmuştu
    Arkadaşınız acemi ise ikinci elde uygun birşey bakmanız mantıklı.

5500 ytl'ye 2006 model GT250R'lar var.

Temiz birşey bulursunuz o paralara.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    sanırım adın selçuk arkadaşım bence ybr cbf tarzı makinalara bakın derim en azından düştüğünde öyle zarar görücek bi yerleri yok tecrübe edinsin sonra bu makinayı alsın sonrada birde o hyoyu değiştirmekle uğraşıcak yaptığı masrafa acıyacak kendiside temiz bir makina isteyecektir haksızmıyım?

o yüzden baştan daha ucuza öğrenebileceği ole çok temiz olmasada kaliteli fazla sorun çıkartmayacak birşey alınki maddi açıdan oda memnun kalsın sonradan iyiki böyle yapmışız desin

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Motosikleti
    daha bayisindeki motorun resmini bile çekememiş nasıl bir durumsa...
    ben böyle bayi işlerine inanmıyorum saçma bayindeki motoru koyda görelim gerçekten varmı yokmu
    bana bit bit yeniği var gibime gelir hep kısacası

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ehliyet_be...XQQdisplayitem

Birde böyle bir durum var. Biri ST ,diğeri Hyosung.

Bundan 1 sene önce bayiye gittiğimde bu fiyattan 200 lira indirim yapmıştı sadece.

Şu an gidilse gene 200-300 ytl indirim yapıyorlar.

Ankara ST bayisi 8500'e bırakıyor motoru. Neden onlar 8000'e vermiyorlar?

Kampanya İstanbul'daki çekişmelerden ötürü.

İşine gelen o fiyattan kaçırmasın.

Motovizyon gerçi çekti mesela o fiyatı.

http://www.sahibinden.com/2009_gt_25...XQQdisplayitem

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    daha bayisindeki motorun resmini bile çekememiş nasıl bir durumsa...
    ben böyle bayi işlerine inanmıyorum saçma bayindeki motoru koyda görelim gerçekten varmı yokmu
    bana bit bit yeniği var gibime gelir hep kısacası
    bahsettiğimiz yer korlas belirtiyimde
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Arabayı ulaşım için kullanmak hakkaten zor. Ulaşım için bu saatten sonra araba bana içinin sıcak olması,rüzgar almaması,yağmurda kayma ve düşmemesi(motora benzetirsek) dışında cazip gelmiyor.

2 aydır GTR sevdasına düştüğünüzü söylüyorsunuz. Çoluk çocuğun merak etmesi dışında GTR'ın büyük makinalara geçmeden önce tercih edilen(tutulan) bir model olduğunu biliyorsunuzdur muhtemelen.

Ben zaten boş halde satmıyorum motoru.

Michelin Pilot Road'un takım fiyatını biliyor musunuz? Veya diğer aksesuarların fiyatlarını...

Bunu ve bu gibi şeylerin kıymetini bilenler ile olacak zaten benim ticaretim.
    Evet siz bayağı bir emek ve para vermişsiniz ama aynı modelde hiç bişe yapmamış aynı fiatı yazan çok kişi var.Açık konuşmak gerekirse ben sizin ilanın alt kısmını okumadan yazmıştım yani genelleme yapmıştım.
    Ama şunuda belirteyim gerçek satıcılar gerçek fiat istiyor motorlarına,bir örnek vereyim bu motor daha 1700 km de ve yazdığı fiattanda pazarlık payı var
    http://www.sahibinden.com/acilll_sat...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğimiz yer korlas belirtiyimde
    evet farkındayımda ticaret bu adam tutar der o fiyat indirimimiz dün bitti :D
    gidip alıcıymış gibi konuşmak lasım neler olucak merak ettim

asımında dediği gibi stadın orada birçok motorcu var herkes daha çok satmak ister doğal olarak çekişme var bu arada rola kesin bişe demedimde işte çoğunlukla gözüm yemio pek gidip görmeden

vallahi aynen öyle e36 kasaydı arabada bu arada kayma düşmede nasıl gittiğine bağlı biraz arabadada topuklayamıyorsun neticede hemde şu var

geçen 10 milyon attım küçükyalıdan mecidiyeköye geçtim nasıl trafik vardı anlatamam sol şeritin oradaki duvar bariyerin oradan gittim kuryeciler gibi arkadaşı yetiştiricem diye işe şimdiye kadar hiç gitmemiştim...
    oradan çıktım kadıköy sahil yolundan dolanıp geldim arkadaşa urayıp halen 10milyonu tümüyle yakamamıştı araa olsa bi 30 40 ytl isterdi o benzinden

Evet siz bayağı bir emek ve para vermişsiniz ama aynı modelde hiç bişe yapmamış aynı fiatı yazan çok kişi var.Açık konuşmak gerekirse ben sizin ilanın alt kısmını okumadan yazmıştım yani genelleme yapmıştım.
    Ama şunuda belirteyim gerçek satıcılar gerçek fiat istiyor motorlarına,bir örnek vereyim bu motor daha 1700 km de ve yazdığı fiattanda pazarlık payı var
    bu motorla uzun yol yapılmış ama sürücüyü tanımadığım için pek birşeyde diyemeyeceğim uzun yoldada 80 90 gidebilmişse o motorla tek kelimeyle süper bir rodajı olmuştur ama diğer türlüde ne olduğu belli biraz
    güzel fiyat ve km'de gerçekse motorun sesini dinletmek lasım işin ehli ustaya

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i

Hocam piyasasının altında motor alınmaz diye birşey yok. Tamamen satıcı ile alakalı bir durum.
    Fiyat telaffuz etmeyeyim ama geçen sene arkadaşa İstanbul'dan 1000 km'de kırmızı-siyah bir GT250R aldık. Motor aldığımızda 2-3 aylık idi.
    Satan arkadaş paraya sıkışmış ve bizim "bu fiyata vermez ya genede teklif edelim" dediğimiz fiyatı kabul etti arkadaş.

Yahu bu motorda birşey vardır dedik ama koyulduk İstanbul'a.

Motorun yanına gittiğimizde çok şaşırdık. Tam manası ile sıfır bir motordu.

Satan arkadaş bu fiyata normalde kesinlikle satmayacağını (ki o zaman bile sıfırı 8.950 ytl idi) söyledi ve motoru devretti bize.

Ben size şöyle diyeyim. Michelin Pilot Road lastiklerin takımı kur yükselmeden önce 600 ytl gibi bir rakamdı. (euro üzerinden satılyor)

İlanda aksesuarların fiyatlarını telaffuz etmeyi doğru bulmuyor anlayan anlıyordur diyerek. O nedenle kıymet bilen biri ile anlaşırız diye düşünüyorum.

Ki ilana yazdığım fiyatın az biraz altına bir arkadaş ile lafta anlaştık. (kendisi de bana bu motorun sıfırının 8 bin ytl olduğunu demişti de aynı izahlarda bulunmuştum.)

6500 ytl veren 2-3 arkadaş vardı ve vermedim motoru. Fakir olacağımdan mı? Hayır.

Bu yapılanlardan sonra bu motoru sebepsiz yere ucuz sattığımdan rahat uyuyamam kesinlikle.

Ciddi düşünen arkadaşlar ile zaten bir türlü orta yolunu buluruz.

Allah herkesin gönlüne göre versin.

Motosikleti
    Hocam piyasasının altında motor alınmaz diye birşey yok. Tamamen satıcı ile alakalı bir durum.
    Fiyat telaffuz etmeyeyim ama geçen sene arkadaşa İstanbul'dan 1000 km'de kırmızı-siyah bir GT250R aldık. Motor aldığımızda 2-3 aylık idi.
    Satan arkadaş paraya sıkışmış ve bizim "bu fiyata vermez ya genede teklif edelim" dediğimiz fiyatı kabul etti arkadaş.

Yahu bu motorda birşey vardır dedik ama koyulduk İstanbul'a.

Motorun yanına gittiğimizde çok şaşırdık. Tam manası ile sıfır bir motordu.

Satan arkadaş bu fiyata normalde kesinlikle satmayacağını (ki o zaman bile sıfırı 8.950 ytl idi) söyledi ve motoru devretti bize.

Ben size şöyle diyeyim. Michelin Pilot Road lastiklerin takımı kur yükselmeden önce 600 ytl gibi bir rakamdı. (euro üzerinden satılyor)

İlanda aksesuarların fiyatlarını telaffuz etmeyi doğru bulmuyor anlayan anlıyordur diyerek. O nedenle kıymet bilen biri ile anlaşırız diye düşünüyorum.

Ki ilana yazdığım fiyatın az biraz altına bir arkadaş ile lafta anlaştık. (kendisi de bana bu motorun sıfırının 8 bin ytl olduğunu demişti de aynı izahlarda bulunmuştum.)

6500 ytl veren 2-3 arkadaş vardı ve vermedim motoru. Fakir olacağımdan mı? Hayır.

Bu yapılanlardan sonra bu motoru sebepsiz yere ucuz sattığımdan rahat uyuyamam kesinlikle.

Ciddi düşünen arkadaşlar ile zaten bir türlü orta yolunu buluruz.

Allah herkesin gönlüne göre versin.
    asım senin motora bin ytl versem satarmısın (satıomuş bide )

yok işin şaksı bu tapi ama gerçekten bilen isteyen biri olur umarım motorunu ve motora canı gibi bakacak biri alır

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    asım senin motora bin ytl versem satarmısın (satıomuş bide )

yok işin şaksı bu tapi ama gerçekten bilen isteyen biri olur umarım motorunu ve motora canı gibi bakacak biri alır
    İnan İlkay bir arkadaşımın tanıdığı (sonradan öğrendim arkadaşın tanıdığı bir abisi olduğunu) 6500 ytl verdi. Üstüne birde arkadaş aradı.

O rakamdan vermiyorum dedim kardeşim kusura bakmasın.

Ama neden olmasın? Samimiyetine inandığım bir kardeşime elimden geldiğince bende yardımcı olurum. Fedakarlık iki taraflı olmalı.

Bizde motor alana kadar akla karayı seçtik. Biraz biz fedakarlık ettik,biraz da satan abi fedakarlık etti ve el sıkıştık. Yüz yüze konuşunca daha iyi diyalog kuruluyor.

Motoru satınca 600F'ciler ile pazarlığa oturacağız daha Allah nasip ederse.

Motoru satınca başlayacak gene çile

Motosikleti
    hehehehhe wala asım işin zor be şimdi bakıyorumda bi daha allah kolaylık versin bol bol :D

ben yatar şimdi çok bile kaldım yarın çok erken saatlerde iş var malum size iyi geceler beyler...

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Burada bilgilendirme amaçlı yazıyorum birazda. Maksat birşeyler konuşmak,bazı şeyleri paylaşmak.

Motor istediğim fiyattan satılmış,satılamamış,elimde patlamış çokta umrumda değil şimdilik açıkçası.

Meraklısı çıkarsa elimiz sıkışmaya hazır her daim.

Hadi iyi geceler.

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Allah herkesin gönlüne göre versin,alanlarada,satanlarada hayırlı olsun hayat tecrübem yaşıma göre sizden fazladır belki ama,motor tecrübesi sizlerin benden kat kat üstündür saygı duyarım ve sizlerden öğreneceğim çok şey olacak ileriki günlerde iyi geceler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler