Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    şöyle birşey...
    adamlar redline adı üstünde kırmızı çizgi oraya sokmamalısın o çubuğu bi oyun gibi demiş.Sen sürekli kırmızı ışıkta geçip sonra çarptılar diye ağlarsan olmaz.
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ben mersinde 2005 buldum bitane.4500 e bırakıyor.tiger egzost da var.almak üzereyim yanikesnleşince haber verrim arkadaşlar
    Orgazma Dudak Büktürür

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    oLum kaç tane alıyosun CBR ALDın şimdi sıra HYo da mı Motor galerisi mi açcan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Babam dedi bu gün "Yalçın usta'nın söylediklerini duyduktan sonra hyosung benim için bitti " dedi. Bende sağlık olsun dedim.

Yeni hedef CBR 600 Babam okey'i verir gibi oldu. 2009 da bakalım kısmet

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oLum kaç tane alıyosun CBR ALDın şimdi sıra HYo da mı Motor galerisi mi açcan
    ya ben eylülde gsx-r1000 yada 600RR alcamda.para boşuna durmasın ekmek yiyelim biraz.kafamdaki tüm motorları alıp denicem
    Orgazma Dudak Büktürür

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babam dedi bu gün "Yalçın usta'nın söylediklerini duyduktan sonra hyosung benim için bitti " dedi. Bende sağlık olsun dedim.

Yeni hedef CBR 600 Babam okey'i verir gibi oldu. 2009 da bakalım kısmet

İstikamet neresi?Zincirlikuyu mu Karacaahmet mi?
    Profilinden Motosikleti: Yamaha Cygnus RS 125cc yazısını görüyorum.Acaba scooter tecrübesi ile cbr 600 ile nasıl başa çıkacaksın?(RR'yi geçtim F namına konuşuyorum hatta)
    Eğer hyosung alamıyorsan kawasaki ninja al.O da olmadı cbr 125 r al ama piş biraz.Herkesin lafına hele hele de motosiklet satıcılarının söylediklerine kesinlikle bakma
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    huceyn hakkaten ucuzmuş sahibinden.com da 5500 den aşağı yok
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    huceyn hakkaten ucuzmuş sahibinden.com da 5500 den aşağı yok
    hocam hayat sahibinden.com dan ibaret değilbiraz araştır.bulunur 4500-5000 e.tabi temiz olması gerekir ayrı konu
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de Samsun da bulmustum 4250 Ye daha 15 000 km de motor... O zaman Yuan ı satamadım diye alamadım Sadece Sahibinden.com a bakmayın arkadaşlar ; Tüm tanıdıklarınıza söleyin iLLaki düşüyor motor

HÜSmam Takasa girerse ben aayım o Hyosungu üste veririz parasını Dene oLum ; Para var Huzur var sende
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

al 600lüğü bide boy ölçünü ver tabutunu yaptırıp 2 rekatlık namazını kılıverelim orada

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Ben de Samsun da bulmustum 4250 Ye daha 15 000 km de motor... O zaman Yuan ı satamadım diye alamadım Sadece Sahibinden.com a bakmayın arkadaşlar ; Tüm tanıdıklarınıza söleyin iLLaki düşüyor motor

HÜSmam Takasa girerse ben aayım o Hyosungu üste veririz parasını Dene oLum ; Para var Huzur var sende
    çalış sennde olur güzelimadam makinayı büyütmek için satıomuş zannetmiyorum cıbırı alacağını ama bi sorayım yinede.bu arada hayırdır paran var heralde hyo ya niyetlenion
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstikamet neresi?Zincirlikuyu mu Karacaahmet mi?
    Profilinden Motosikleti: Yamaha Cygnus RS 125cc yazısını görüyorum.Acaba scooter tecrübesi ile cbr 600 ile nasıl başa çıkacaksın?(RR'yi geçtim F namına konuşuyorum hatta)
    Eğer hyosung alamıyorsan kawasaki ninja al.O da olmadı cbr 125 r al ama piş biraz.Herkesin lafına hele hele de motosiklet satıcılarının söylediklerine kesinlikle bakma
    Çabuk öğreneceğiz mecbur. Hem kendimi riske atacak biri değilim. Önce can güvenliğim Zaten hyo alsaydım 650 'liğini alacaktım.
    Zaman ne gösterecek bakalım. Kawasaki de çok ince ya tekerlekleri ve kalıbı çok ince :(

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Para var huzur var kardeşim Bi sende mi var sanıyorsun Benim motorun üstüne 800 YTL vereyim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çabuk öğreneceğiz mecbur. Hem kendimi riske atacak biri değilim. Önce can güvenliğim Zaten hyo alsaydım 650 'liğini alacaktım.
    Zaman ne gösterecek bakalım. Kawasaki de çok ince ya tekerlekleri ve kalıbı çok ince :(
    Aman o iş çok çabuk olmasın da.Bu arada sen bu tarz makinelerden herhangi birisine bindin mi?Yaş kaç?Nedir bu acele?Ölümcül bir hastalık mı var?
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Scooter kullandım şimdiye kadar. Araba kullanmayıda biliyorum. Canıma susamadım zaten Öyle olsa cygnus'tada güzel ölünür

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Scooter kullandım şimdiye kadar. Araba kullanmayıda biliyorum. Canıma susamadım zaten Öyle olsa cygnus'tada güzel ölünür
    Ben senin için diyorum güzel kardeşim.Benim de araba tecrübem vardı.Artı senin cygnus'un babası gibi scooter'ım var.Fakat Honda'dan güvenli sürüş eğitimi aldıktan sonra kullandığım cbf 500 ile bu motorların cidden çok güçlü olduğuna kanaat getirdim.Artık 600 serisini düşünmek bile istemiyorum.İmkan varsa yine sen de eğitim almaya çalış.Bir nebze de olsa faydası olur

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Para var huzur var kardeşim Bi sende mi var sanıyorsun Benim motorun üstüne 800 YTL vereyim
    eveettt...zenginlik gibisi yokdermişim.yaww çakoo dur millet bizi zengin falan zannetcek bilader
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben senin için diyorum güzel kardeşim.Benim de araba tecrübem vardı.Artı senin cygnus'un babası gibi scooter'ım var.Fakat Honda'dan güvenli sürüş eğitimi aldıktan sonra kullandığım cbf 500 ile bu motorların cidden çok güçlü olduğuna kanaat getirdim.Artık 600 serisini düşünmek bile istemiyorum.İmkan varsa yine sen de eğitim almaya çalış.Bir nebze de olsa faydası olur
    Güvenli sürüş eğitimi hakkında beni biraz bilgilendirir misiniz ? İlgilendiğiniz için teşekkürler

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güvenli sürüş eğitimi hakkında beni biraz bilgilendirir misiniz ? İlgilendiğiniz için teşekkürler
    Aslında o eğitimlerde SuperSport kullanma eğitimi vermiyorlar. Ama sen SuperSport almayı düşünüyorsun.Onu geçtim 1. viteste 120 130 goren makinalardan bahsediyoruz. Yani dikkat edersinde bi yere kadar . attığın yalnış bir vites sonucu altındakinin yapacağı patinajla 150 kg luk ayıcığı kontrol edebilecekmisin. Şahsen scooter ın dan sonra bunlar çok sakat şeyler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Güvenli ve temel sürüş eğitimlerini Honda, Bmw, Süleyman Memnun okullarından alabilirsin.Ben Honda'nınkine katıldım.Dylan gibi bir motoru sorunsuz kullanıyordum ama hiç vitesli bilgim yoktu.Güvenli sürüş 1'i aldım ayrıca.Eğitim en temel çalıştırmadan önceki kontroller,orta sehpaya alma-indirme,kavrama noktası bakım, vites,fren, virajlar, slalom, yokuşta kalkış vs vs diye gidiyor.Benden başka kimsenin motoru yoktu.Ayrıca hayatlarında bir kere ya binmiş ya da binmemişlerdi.Eğitim 15 kişilik oluyor.Eğitimin ilk günü öğlene doğru 3 kişi yapamadığından bıraktı(2'sinin bisiklet dengeleri bile olmadığından, diğer kişi de motoru üzerine devirdi ayak tırnakları kırıldı); 1 kişi de hiç gelmemişti.11 kişi devam ettik.Ben hariç herkes illaki düştü.Ne kadar çabaladıysam atraksiyona girdiysem ben düşemedimHani amacım düşecek motoru sınıfından çıkmaktı ya neyse.Bu arada o 2 günün sonunda hayatında motora binmemiş insanlar, hele hele bayanlar test için verilen cbf 500'ü öyle bir kullandılar ki bu da eğitimin kalitesini ortaya koyuyordu
    Tavsiyem mutlaka bu tarz bir yerden faydalanman.Benim mesela motorda yaptığım her harekette bir kusur varmış, bunu gördüm ve de kendimi düzelttim.Kim ne kadar biliyorum derse desin bu kurslarda mutlaka bir eksiğini tamamlar buna eminim

Ayrıntılara buradan bakabilirsin...
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/learning_center.htm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler