Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ]arkadaşlar ben motorumu aldığımda üzerinde tiger egzos vardı. çok gürültülü geldiği için söktüm ve orjinalini taktım. tiger 2 ay kullanılmış almak isteyen arkadaş varsa değerlendirmek istiyorum. garajda yer tutacağına..
    @achmalen hocam egsozun rengi nedir? vuruğu, çiziği, eziği var mı? garanti belgesi mevcut mu ? düşündüğün fiyat nedir? uygun bişey yapabilirsen kargo ücretide bana ait olucak şekilde ben talip olabilirim, resimleri varsa koyabilirsen sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mancuryalı bencede hiç satma motorun hızı gayet makul daha üstünde bir hız pek sağlıklı olmuyor bende uzunca bir süre gt250r kullandım ve 140 km hız bana yetiyordu yeri geldimi 150 oluyor daha üstü ancak otobanda filan kullanılmalı bence şehir içinde filan o hızlar ölüm getiriyor maalesef ve grup sürüşlerinde zaten bu hızlarada çıkılmıyor bence hiç satma bende yakında gt250r alımcam tekrar bana fazlasıyla yetiyordu bu alet
    Yok aslında çok memnunum motorumdan ve binmek için hiçbir masraftan kaçmadım ama insan oğluyuz işte birşeyi elde ettik mi hep daha fazlasını istiyoruzİnsan bazen elindekilerle yetinmeyi bilmeli ve kendini frenlemeli.Mantık olarak düşündüğümüzde görünü,yakıt tüketimi ve yeterli sürat açısından en ideal motorlardan biriO yüzden arada böyle gaza geldiğimde beni frenleyin iki tokat çekin kendime geleyim

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok aslında çok memnunum motorumdan ve binmek için hiçbir masraftan kaçmadım ama insan oğluyuz işte birşeyi elde ettik mi hep daha fazlasını istiyoruzİnsan bazen elindekilerle yetinmeyi bilmeli ve kendini frenlemeli.Mantık olarak düşündüğümüzde görünü,yakıt tüketimi ve yeterli sürat açısından en ideal motorlardan biriO yüzden arada böyle gaza geldiğimde beni frenleyin iki tokat çekin kendime geleyim
    Eğer o motorla yetişemediğin bir guruba takılıyorsan acilen bırak onları derim.
    Geçende bir deneme yapim dedim 10500 olmadan 160 km göründü kadranda. Daha ne yapsın bu makine sana .
    Gerçi ben genelde 6000 devir civarı kullanıyorum. Arada gaza basına şaşırıyorum gidişe Tavsiye ederim. Arada bir dönem 6000 üzerine çıkmadan kullan. Sonra biraz gazlayınca makine dehşet bir his veriyor .
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Karakızım bidahaki gidişime, kavuşuşuma kadar beni bekliyo sehpasında , tek başına

Arkadaşlar bir de sorum alcak; fren diski çizilirse ne gibi sıkıntılar olur, neler yol açar?
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki o depo boyalı mı üstad?
    Stickerları sökülü Hyosunglar hep kıllandırmıştır beni?
    Fren manetin de kırık olduğuna göre burdan düştüğün ya da kaza yaptığın sonucunu çıkarabilirmiyiz?

Bu arada birkaç fotosunu daha eklersen çok sevinirim.
    hayır hyosung yazısı stickerın altında duruyordu söktüm ducati yazısını
    motoru aldığımda manet çatlaktı onuda acayüp usta
    farketmişti ogün bugündür değiştirmemiştim
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Motosikleti
    cawa
    my91 disk çizilirse değiştirmek en doğrusudur.
    Fren performansı düşer , ses yapar , balatayı çok çabuk bitirir vs.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    my91 disk çizilirse değiştirmek en doğrusudur.
    Fren performansı düşer , ses yapar , balatayı çok çabuk bitirir vs.
    Teşekkür ederim. Biraz çizilmiş, hatta baya diyebilirim. Fren konusunda pek sıkıntım yok ama yine de işi sağlama almak lazım. Yine bana masraf

33 KDC 64

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Eğer o motorla yetişemediğin bir guruba takılıyorsan acilen bırak onları derim.
    Geçende bir deneme yapim dedim 10500 olmadan 160 km göründü kadranda. Daha ne yapsın bu makine sana .
    Gerçi ben genelde 6000 devir civarı kullanıyorum. Arada gaza basına şaşırıyorum gidişe Tavsiye ederim. Arada bir dönem 6000 üzerine çıkmadan kullan. Sonra biraz gazlayınca makine dehşet bir his veriyor .
    İşin aslı 600 lük fazerler ve 1000 lik yamahalar vardı grupta.600 lükler artçılıydı ve bizim gt250r larda hakkatten yabana atılır motorlar değil valla enselerinden ayrılmadım hiç ama yeri geliyor gazlıyorlardı ben tabi daha fazla kasmaya başladım onlar gibi uzayamıyorsun Sonra çanakkale gezisi düzenlicekler gruptan biri uzar gideriz dedi bir diğeride herkes ayak uyduramaz diyince, arkadaş 600cc aşağısı gelmez yetişemiyorlarsa diyince zoruma gitti açıkçası 600f muhabbetide oldu en az yakan 4 silindirli yakıt tüketimi diğerlerine göre ekonomik falan denilince bu F benim aklımda bir yer edindi ve işin aslı niyetlenmiştimde ama bir bukadar para daha gömüpte 2.el uygun,temiz bi f bulmak zor gibime geldi.motorum güzel he biraz daha param olursa bi dört teker çeker yağmurda çamurda da arabaya bineriz düşüncesindeyim şimdi

Motosikleti
    cawa
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Biraz çizilmiş, hatta baya diyebilirim. Fren konusunda pek sıkıntım yok ama yine de işi sağlama almak lazım. Yine bana masraf

Okadar çizikten sorun olmaz. REsimde göründüğü gibiyse sıkıntı yok. Diskin fazla km yapmamışsa söktürüp üzerini tornacıda 0.25- 0.50 gibi aldırabilirsen yine eski haline gelir ama birazcık incelir disk.
    Bu arada disk fiyatını bilmiyorum çok pahalı değilse direk değişmek herzaman en mantıklı ve pratik yoldur.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır hyosung yazısı stickerın altında duruyordu söktüm ducati yazısını
    motoru aldığımda manet çatlaktı onuda acayüp usta
    farketmişti ogün bugündür değiştirmemiştim
    Üstad yap bi güzellik o zaman fiyat konusunda hemen gelip alalım.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad yap bi güzellik o zaman fiyat konusunda hemen gelip alalım.
    ilanı şimdi koydum onay sürecinde şuan ama link vereyim görebilecekmisin bak bakalım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8189528/detay/
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Okadar çizikten sorun olmaz. REsimde göründüğü gibiyse sıkıntı yok. Diskin fazla km yapmamışsa söktürüp üzerini tornacıda 0.25- 0.50 gibi aldırabilirsen yine eski haline gelir ama birazcık incelir disk.
    Bu arada disk fiyatını bilmiyorum çok pahalı değilse direk değişmek herzaman en mantıklı ve pratik yoldur.
    Resimde göründüğü gibi, yeni çektim.. Disk 13bin km falan yaptı.
    143 tl diyor tek disk için benim için pahalı biraz şimdilik. Sorun çıkarmazsa bu şekilde binmeye devam öyleyse. Teşekkürler
    33 KDC 64

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karakızım bidahaki gidişime, kavuşuşuma kadar beni bekliyo sehpasında , tek başına

Arkadaşlar bir de sorum alcak; fren diski çizilirse ne gibi sıkıntılar olur, neler yol açar?
    sehpa üzerinde çok hoş durmuş motor yahu
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sehpa üzerinde çok hoş durmuş motor yahu
    benim de çok hoşuma gitti kerata . durup durup bakıyorum valla
    33 KDC 64

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin aslı 600 lük fazerler ve 1000 lik yamahalar vardı grupta.600 lükler artçılıydı ve bizim gt250r larda hakkatten yabana atılır motorlar değil valla enselerinden ayrılmadım hiç ama yeri geliyor gazlıyorlardı ben tabi daha fazla kasmaya başladım onlar gibi uzayamıyorsun Sonra çanakkale gezisi düzenlicekler gruptan biri uzar gideriz dedi bir diğeride herkes ayak uyduramaz diyince, arkadaş 600cc aşağısı gelmez yetişemiyorlarsa diyince zoruma gitti açıkçası 600f muhabbetide oldu en az yakan 4 silindirli yakıt tüketimi diğerlerine göre ekonomik falan denilince bu F benim aklımda bir yer edindi ve işin aslı niyetlenmiştimde ama bir bukadar para daha gömüpte 2.el uygun,temiz bi f bulmak zor gibime geldi.motorum güzel he biraz daha param olursa bi dört teker çeker yağmurda çamurda da arabaya bineriz düşüncesindeyim şimdi
    Senin aklında araba varsa zaten boşver 600 lüğü bende öyle diyodum, yetiyor bu diyordum ama işte şeytan dürtüyor. gittim aldım bugün 600rr. akıl işi değil ama aldım işte

Sana da gün gelir dayanılmaz hale gelirse ister istemez geçersin 600 lüğe zaten ama öyle aklının bir köşesinde 4 tekerliler varsa çok zor zaten.
    ...eX...

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin aklında araba varsa zaten boşver 600 lüğü bende öyle diyodum, yetiyor bu diyordum ama işte şeytan dürtüyor. gittim aldım bugün 600rr. akıl işi değil ama aldım işte

Sana da gün gelir dayanılmaz hale gelirse ister istemez geçersin 600 lüğe zaten ama öyle aklının bir köşesinde 4 tekerliler varsa çok zor zaten.
    yakıt durumu nasıl aldıgın cihazın.
    yeni makine yeni tat.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390

asansor kapısının önünde sanki bu motor? apartmandakiler isyan etmiyorlar mı =) bizde olsa apartmanın yarısı hastanede yarısıda karakoldaydı şimdi :D
    bu arada ne güzel sehpalar onlar,nerden kaça aldın?
    Karadeniz - Giresun.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön Dişli büyüyebilir. Ama bu hızlanmadan çalacaktır unutmayın. Son hızı 5-10 km yükselebiliir. Ben gerek görmüyorum. Zaten sınıfının en güçlü makinesi diyebiliriz. V motor gerçekten bambaşka.
    son hız konusunda benim pek bi takıntım yok fazla basmıyorum zaten sadece dediğim gibi 100 civarı süratlarda daha rahat bi devirle gitse iyi olmaz mı acaba. Hem 16 dişli yaptırıp taktırsam bile perfonmasını beğenmezsem tekrar 14 e ceviririm sorun olmaz heralde bilmiyorum ki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:46 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motorla oynamamanı tavsiye ederim.
    CBR 600F bile 120 km/h ile 6ooo devirde seyrediyor...
    7ooo devirde 100 km/h idealdir
    Dişliyi değiştirirsem ve performans sorunu yaşarsam tekrar eskiye dönerim heralde sorun olmayacağını düsünüyorum

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)

sehpaları satınmı aldın yoksa yaptırdınmı merak ettimde
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen bende onu merak ettim. yahu şu internetin nimetlerinden bi faydalanalım artık. bakın süper bi fikrim var hepimize yaraaycak cinsten.

Aramızdan biri aynı bu resimdeki sehpalardan gidip sanayide yaptırsın bitane örnekle beraber yada bikaçımız gidip fiyat alalım. sanırım bu işle uğraşan kişinin alacağı cüzzi kar ile beraber 30 -35 tl gibi bir rakama denk gelir hem o kişi ekmek yer hemde biz sehpa sahibi oluruz uygun fiyata =)

evet ne dersiniz bu fikre? netten bakıyorum adamlar uçmuşlar,onlarda yaptırıyorlar sanayide sonra 25-30 liraya aldıkları sehpayı 80 liraya ilana koyuyorlar. hadi ekmeklerine kan doğrayalım

bakın izmirde üreticiden http://urun.gittigidiyor.com/Motosik...QQidZZ38834945 ön arka 100 lira.

yani teki 50 lira. bu adam 25 liradan fazlaya mal etmiyordur tanesini.

250r cılar sehpalanalım :d
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler