Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ersinm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2422834
    Sizce bu motorun bu kadar yeniyken satılma sebebi nedir?Bide fiyat hakkında ne düşünüyosunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Alıntı ersinm adlı üyeden alıntı
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2422834
    Sizce bu motorun bu kadar yeniyken satılma sebebi nedir?Bide fiyat hakkında ne düşünüyosunuz?
    zevk yada ihtiyaç adamın biri izmirden 50km de 2006 er6f satıyo ona bakarsan
    KARTAL GOL GOL GOL

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    Merhaba , bugün gt250r ye bakmak için bursa bayisine gittim , ve dün ellerinde son kalan 250r yi sattıklarını söylediler ,25 gün kadar beklemem gerektiğini ve sırada olanları vs. görüştük benide sıraya almak istediler , bende fuarda 250r ve 650r inceledim ve ikiside hoşuma gitti , zaten görüntü tamamen aynı bi tekerlekler biraz büyük gibi , ellerinde tek kalan gt 650r (siyah) aldım , ruhsat vs. işlemleri ile pazertesiye teslim edecekler , çok heyecanlıyım , size izlenimlerimi ve resimleri aktarmak isterim . görüşmek üzere..

Motosikleti
    fz6
    hayırlı olsun
    KARTAL GOL GOL GOL

Motosikleti
    Artık Yok...
    hepsi ayni hikaye arkadaslar benim anlamadigim sey hsyoung u bu alemde her kez bilir ha siradan bir cin mali ha syoung zaten tr de bu sisme goruntu fiss motor kapisini acan firmada budur sonra ardindan cinlilerde girdi piyasaya bu firma neden bu kadar yuksek fiyata satis yapiyor bunu anlamis degilim suzukiye fason uretim yapabilir hadi kore mali olmasida bir arti olabilir ama sonucada henuz daha bu camidada cok yeni bir marka bu camiada 20=30 yillik markalar var bunlar sadece goruntu uretimi yapiyorlar alemdeki her kezde biliyor bu motorlarida kullananlarida eski gilere aprilla hikayeleri anliycaginiz

ama bunlara verilicek paraya gidip adam akilli bir marka gibi marka ikici elden alabilirsiniz hic olmassa yola siki tutunursunuz.

Motosikleti
    fz6
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı
    hepsi ayni hikaye arkadaslar benim anlamadigim sey hsyoung u bu alemde her kez bilir ha siradan bir cin mali ha syoung zaten tr de bu sisme goruntu fiss motor kapisini acan firmada budur sonra ardindan cinlilerde girdi piyasaya bu firma neden bu kadar yuksek fiyata satis yapiyor bunu anlamis degilim suzukiye fason uretim yapabilir hadi kore mali olmasida bir arti olabilir ama sonucada henuz daha bu camidada cok yeni bir marka bu camiada 20=30 yillik markalar var bunlar sadece goruntu uretimi yapiyorlar alemdeki her kezde biliyor bu motorlarida kullananlarida eski gilere aprilla hikayeleri anliycaginiz

ama bunlara verilicek paraya gidip adam akilli bir marka gibi marka ikici elden alabilirsiniz hic olmassa yola siki tutunursunuz.
    kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş der kapatırım bu konuyu
    KARTAL GOL GOL GOL

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı

Sen hyosung u diğer çin malı merdiven altı motor üreticileri ile bir tutuyorsan sana diyebileceğim tek kelime YUUHHHH olur yani.....

Sırf türkiyede fazla tanınmamış diye bu saçma fikirlerin oluşması çok kötü....

Bak adamlar mallarının kalitesini biliyorlar ki , körfez pistinde test sürüşü yaptırdılar.Saklayacak bişeyleri olsa bunu yapmazlardı...

Boşver arkadaşım sen alma hyosung ne me lazım... Sen git bilinen markalardan al.Ancak bilmediğin şeylerede pislik atma...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Artık Yok...
    zamaninda motorumu alirken bu hysounglardan vardi ikibucuk milayara genc motoda gencmotodaki sahibi genc bile dedi millete kakmak icin sokdular bunlari piyasaya satamyioruzda oyle isde isi bilmeyenlere kakiyoruz dedi bunu istanbulun en iyi motor bayilerinden biri soyledi bana siz havanda su dovun kendinizi avutun.
    alem biliyor ne mal oldugunu motorun niye hayla neyin inadini yapmakdasinizki ben motoru kotulemiyorum emitasyon motorlardan biri diyorum bunun disinda bence goruntusu ve isciligi tabiki cin mali motorlardan daha iyidir

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    Komşu bi abimize motor hakkında sorular sordum , korkmadan bin dedi birde örnek verdi , bende 15 yıllık buzdolabı var(conti) bir kere dahi arızalanmadı kore malları kaliteli oluyor dedi.. Birde arkadaşlarımdan hyosung motorların avustralya , italya , ispanya da bilinen bir marka olduğunu öğrendim. Aslında 8000 ytl ve - 14000 ytl arası çok güzel ikinci el race ler var ama internette yaptığım araştırmalarda satılan raceler 100 taneyse , 10 tanesi sağlam çıkıyormuş . Bu yüzden bütçemize göre sıfır almaya karar verdik.
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

arkadaşlar Tamama.motor Güzel.diş Görünüş Güzel.ama Yedek Parça Yok.ewt Yok.walla Ben 6 Aydir Ariyorum.bakmadiğim Yer Kalmadi.ama Yok.siz Bulduysaniz Haber Verin Valla.

dalton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    yazılan bu kadar söze ve kendi düşüncelerime dayanarak bir hyosung kullanıcısı olmaya karar verdimm.. bir çok özelliğiyle önde..

mo-zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    valla güzel motor.. ne derseniz diin.. test sürüşlerinden ve yazılardan anladığım kadarıyla... Allah nasip ederse şu kredi işleri ve birazda belimizi doğrultabilirsek almayı düşünüyorum... Yok geçen geziye şileye gittiğimde benim hussarı en sona koydular.. Karar verdim ne çok hızlı nede çok yavaş bi motor alcam... AAAAA yeter ama nedir bu canımm... Gerçi o paralara ikinci el güzel bi racing bulursam almam hyosung ama.. Hayırlısı ilerleyen günlerde ne olcak bakalım.. Eğerki alırsım bilgileri sizinle paylaşmaktan sevinc duyarım.. Tüm motorcu ve motoru seven şahsiyetlere selamlar saygılar
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    arkadaşlar selam, iyi akşamlar.
    sizlere sormak istediğim şeyler var. GT 250 comet düşünüyordum fakat geçen gün bayide toplanan 250R ları görünce çok beyendim. aslında naked tarzı diyeadlandırlan motorlar gözüme çok güzel geliyor hal fakat servis bana şunaları söyledi buyüzden benim de aklım karıştı:
    1) race modeli naked comet e oranla uzunyolda daha az yorar. sebebiyattığında daha az rüzgar alacak olman ve daha hızlı gidebilme imkanı tanır buda.(ben ise tam tersi omurgaya yüklenen baskı sebebiyle cometin daha az yoracağını düşünüyordum.
    2)ikisini de kullanmış arkadaşlar, siz uzun yol için hangisiniş öneirsiniz. sürekli uzun yolda kullanmayı düşünmüyorum fakat haftasonu grupla kaçarsak çantamı yani eşyalarımı da taşıyacağımı düşünürsem bunu race de nasıl yapabilirim ki imkanı varmı?
    3) yakıt için eralp abimizin testinde normal kullanım için3-3.5 litre /100 km demişti .sizlerin ölçümleri nedir lütfen ölçen arkadaşlar bizimle paylaşsın.
    4)servis ve yedek parça hususunda sorun yaşayn varmı.
    5)sizin tercih sebepleriniz neler. race ile naked arasında ne gibi bilemediğimiz kullanım ve sürüş farkları var.
    lütfen yardımlarıız bi çok arkadaşı aydınlatacaktır.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    fz6
    evet arkadaşlar topiklerden takip edenler zaten bilir gözüm gibi baktıım motorumu büyütme amacıyla satıyorum
    2500km de tüm bakımları servisi olan yücel motorda yapıldı
    170 rahat gidiyo şehiriçi kullanım çok rahat
    kasası tam bi 600lük kasası
    17litre deposu var bi depoyla rahat 400km gidiyo
    yanında da bi tane performans egzos hediye edicem
    istanbuldayım
    takas olabilir daha büyük motorlarla
    6000ytl düşünüyorum pazarlık payı vardır
    tel:05324859440 hakan

KARTAL GOL GOL GOL

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Arkadaşlar ben dün altunizade 'ki bayisine gittim açıkcası gece ruyama girdi aşık oldum motora, çok hoşuma gitti, oturaklı güzel bir alet 600'lüğü ile görünüm olarak bir fark yok. Akbank %20 si peşin olmak üzere 36 aya kadar kredilendirme yapabiliyor şuanki fiyatı 8,250ytl+plaka(210ytl) ben bu aybaşına niyetliyim bakalım ne olacak, ayrıca çin modellerinede baktım açıkcası hyosung' un işçiliği güzel ve bu piyasada iyi bir yer edineceğine inanıyorum.
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

Motosikleti
    yakında..
    Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben dün altunizade 'ki bayisine gittim açıkcası gece ruyama girdi aşık oldum motora, çok hoşuma gitti, oturaklı güzel bir alet 600'lüğü ile görünüm olarak bir fark yok. Akbank %20 si peşin olmak üzere 36 aya kadar kredilendirme yapabiliyor şuanki fiyatı 8,250ytl+plaka(210ytl) ben bu aybaşına niyetliyim bakalım ne olacak, ayrıca çin modellerinede baktım açıkcası hyosung' un işçiliği güzel ve bu piyasada iyi bir yer edineceğine inanıyorum.

motor çin malı değil kore malıdır!!

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Alıntı wesot adlı üyeden alıntı
    motor çin malı değil kore malıdır!!
    Ciddi olamazsın bende bunun farları niye çekik göz değil diyordum Bence yorum yazmadan önce yazıları net okuyalım arkadaşlar hyosung' a çinlidir gibi bişey yazmışmıyım, çinli diğer modellerden bahsediyorum
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    formu baştan sona okudum.. fuarda da yakından bi güzel inceledim... 2. el race almak pek mantıklı değil... çünki ölü oluyorlar.. temiz kullanan bi arkadaşından alman lazım ki kazık yemiyesin... büyük markaların böyle bir modeli TR piyasasına sürmeleri pahalı olur bence... önümüzdeki yıl inşalla bende almak istiyorum.. şu anda scooterim var... vitesliye geçiş için en çok tavsiye edilen motor....

çin mallarını görüyoruz.bende kullanıyorum ama...
    adam race motorun yan grenajı çizdiriyo... servis yenisini getirtiyo oda çatlak çıkıyo.. bu ne lahana turşusu bu ne perhiz... bu formu motor alanadek inceleyeceğim.. bol bol bilgi istiyorum... hehehee
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    aşağıdaki başlığıda incelerseniz yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. umarım faydalı olmuşumdur.
    http://www.motosiklet.net/forum/show...261#post253261
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beni korkutan daha önce 6 yıl kadar hyosung motor diye bi motor gelmişti şimdi ise pyasada 1 kaçtane var oda genelde tamirci önlerinde yedek parçası yok tu yani ne bileyim bu motorun yedek parça durumu nedir alınca zaten 2.eli nasıl satıcam dediğin zaman elinden çıkarmak zor olurmu ben antalyadan yazıyorum burada fazla tutulmadı bu moror çevremdede yok sayılacak kadar az işallah parça sorunu yoktur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler