Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ii günler arkadaşlar 2 yıldır küçük çapli chopper kulanicisiydim geçtimiz haftalarda motorumu satim we honda cbr 125r almayi düşünürken hani en ucuz racing ya geçenlerde izmire gitimde bir bayide sizlerin motorun kırmızısını gördüm sifri fiyati gayet pahali geldi açikcasi bütçeme göre daha para biriktirmem lazim bu sende üniwersiteye başliorum kişin fln bu motorun 2. eli nekdara kadar düşer açikcasi en uygun fiyata alabilceğim fiyati ne olur sir bu motor için yazi motorsuz geçiriyorum:( cbr125rl 3500e çok rahat bulunuo ama oda bisiklet gibi görünüo eğr beni aydinlatip yardimi olabilirseniz sizlerin araniza katilmak istiorum bikaç sorum war
    1-bu motor ne mali
    2-gördüm bayideki adam 2 kişi 180 basio dedi pek gerçekçi gelmedi max kaç km/hz yapio
    eğer sorularimi cewaplarsaniz sewinirim
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    kore malı,adam sallmış kanımca tek başına yapabileceğin hız o tabi hafif siklet biriysen topicleri okursan daha ayrıntılı bilgi bulabilirsin 182 km den bahseden arkadaşlar var.

peki bn kilom 60larda yanliz we çift kişi basabildiği hiz nedir wibrasyon olayi nasil we kişin bumotoru nekdara bulabilirizz
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Arkadaşlar motorumun 4000 km bakım zamanı geldi.Burda servis olmadığı için yamaha servisinde bakımlarını yaptırıyorum ve haliyle parça yok burada bende global a faks çekip istediğim parçaları listeliyorum.Dünde saat 17 civarı yağ flitresi istedim.Biraz önce telefon cızırtısından adını anlayamadığım bi bey aradı biraz önce dediğim 1 saati geçti.Filtremi kargoya verdiklerini bildirdi.Eee ne var bunda diyeceksiniz bazı arkadaşlar global in ilgisizliğinden yakınıyor.Şimdi bu beyler ilgisiz olsa arayıp bunu bildirirlermi ya adam verir kargoya parçayı gerisini umruna koymaz.Burdan global çalışanlarına teşekkür ediyorum servisi olmayan bi yerde beni mağdur etmedikleri için hep aynı iyi niyet ve alakayla devam etmelerini diliyorum.Ve şikayeti olan arkadaşlar bence servisinizi değiştirin sorun globalde değil servislerin vurdumduymazlığında.Ayrıca sizi umursamayan servisi mutlaka globale bildirin.Herkese saygılar kazasız sürüşler...

Alıntı C.C STYLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ii günler arkadaşlar 2 yıldır küçük çapli chopper kulanicisiydim geçtimiz haftalarda motorumu satim we honda cbr 125r almayi düşünürken hani en ucuz racing ya geçenlerde izmire gitimde bir bayide sizlerin motorun kırmızısını gördüm sifri fiyati gayet pahali geldi açikcasi bütçeme göre daha para biriktirmem lazim bu sende üniwersiteye başliorum kişin fln bu motorun 2. eli nekdara kadar düşer açikcasi en uygun fiyata alabilceğim fiyati ne olur sir bu motor için yazi motorsuz geçiriyorum:( cbr125rl 3500e çok rahat bulunuo ama oda bisiklet gibi görünüo eğr beni aydinlatip yardimi olabilirseniz sizlerin araniza katilmak istiorum bikaç sorum war
    1-bu motor ne mali
    2-gördüm bayideki adam 2 kişi 180 basio dedi pek gerçekçi gelmedi max kaç km/hz yapio
    Arkadaşım bayi bilgisizce konuşmuş yada bazı havadan uçan arkadaşların ağzıyla sana bişeyler anlatmaya çalışmış evet 180 yapan oluyor ama tek başına hatta 182 gören var ama genellikle bu motorun son hızına rüzgarsız tek kişi ile 177 civarı diyebiliriz 160-165 e rahat çıkar gerisi biraz daha yavaş olarak ve hyosung kore malıdır daha çok bilgiyi topiclerden bulabilirsin.Pişman olmayacağın güzel şık güçlü bi motordur.gv250 yede bak derim chooper kullanıcısısın madem...

Motosikleti
    Alıntı C.C STYLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizlerin araniza katilmak istiorum bikaç sorum war
    1-bu motor ne mali
    1-Bu motosiklet KORE malı.

2- Bayideki adam araziyi geniş bulmuş, iyi sallamış tek başına 170km/h ve üstünü yapacağına eminim.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6

Rodaj fln hikye 150 kmde benimki 172 gördü dahada gider ama yokuş aşağı 172 km hızdayken devir 11 bin deydi ... Bilginize ...

Motosikleti
    Ben bu kadar zorlamadım makinemi, şimdiki aklımla'da yine zorlamam.Resme bakılırsa sende bu makineden fazlasını bekleyenlerdensin

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    tek tekeri güzel yapmışsın hocam.. ellerine sağlık..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    Tek teker güzel olmuş, buna birşey dediğimiz yok ama bu makineyi bozar

Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Alıntı ulasoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Rodaj fln hikye 150 kmde benimki 172 gördü dahada gider ama yokuş aşağı 172 km hızdayken devir 11 bin deydi ... Bilginize ...
    Rodaj filan hikaye olurmu 150 yi bırak 1 km deki motorda son süratine çıkar rodajın amacı başka 250cc makineyi böyle zorlayıp sonra hemde rodaj aşamasında bi makine servis krank ı elinize uzattımı hyosung böyle şöyle sattım kurtuldum demeyinde motor sizindir parayı veren siz kazanan siz mal sizin istediğiniz gibi kullanın...Birde rodaj yağını değiştirirken yağ filtresini eline al bi incele metal parçalarını gör derim...

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6
    ya arkadaşlar 86 dan beri motor üstündeyim ilk büyük motorum 91 de ZX10 du sonra suzuki 600f sonra 750f gsxr 750 rf 600 cbr900rr hepsinden kullandım bindim. son 5 senedir. motorsuzdum. gittim zealsun gs200r aldım ufak geldi busene bnu aldım görünüş iyi şehir içinde biniyorum ideal yakıtı iyi ben 150 km deyken ztn 300 ü beklemedim yagnı değiştirdim eksik dediler fln değiştik. ondan sonra anayolda gaza geldim bastım birazda merak vardı şu an 350 kmde saat gibi haa bu arada tek teker yapmak zorlmak değildir benim için herkezin bi tarzı var. şimdilik bi şikayetim yok sadece giderken sanki göstergenin altından gelir gibi çat çat die bi ses geliyo bilmem sizinkinde varmı ?

Motosikleti
    Alıntı 345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj filan hikaye olurmu 150 yi bırak 1 km deki motorda son süratine çıkar rodajın amacı başka 250cc makineyi böyle zorlayıp sonra hemde rodaj aşamasında bi makine servis krank ı elinize uzattımı hyosung böyle şöyle sattım kurtuldum demeyinde motor sizindir parayı veren siz kazanan siz mal sizin istediğiniz gibi kullanın...Birde rodaj yağını değiştirirken yağ filtresini eline al bi incele metal parçalarını gör derim...
    Evet aynen katılıyorum. Kısa sürede kesilen subaplar ve kopan krank milleri şahidimizdir

Şaka bir yana, genel konuşmak gerekirse, işte herşey ortada.Ben GT250 ile 30.000 km yapmış birisiyle konuştum.Hiç sorun yaşamadınmı diye soruduğumda, yaşamadığını söyledi.Peki hiç debiryaj telin kopmadımı dedim, gerektiği zaman değiştirdim oda hiç kopmadı dedi.Eğer kullanılması gerektiği gibi kullanırsanız vede bakımlarını aksatmazsanız sorun yaşamanız sadece istisnadır...

Alıntı ulasoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    busene bnu aldım görünüş iyi şehir içinde biniyorum ideal yakıtı iyi
    Harbiden yakıt mükemmel az yakıyor. 13,5 lt ile 350 km yol yaptım şehir içi.Depo 17 lt. Vergide düşük

gt250r muhabbeti oluyormuş burda

Motosikleti
    Alıntı Mister-No adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt250r muhabbeti oluyormuş burda
    Ooooo, kimleri görüyorum Ergin abi, aramıza hoşgeldin...

nasıl yani? ben zaten aranızda değil miydim

Motosikleti
    nasıl yani? ben zaten aranızda değil miydim
    Tabiki aramızdaydın ama bu başlık altında yenisin hani o bakımdan dedim

burdan sonrasını mecburen yazıyorum minimum karakter sayısının 25 olması gerekiyormuş bana çok saçma geldi bence gereksiz bir uygulama bazen insan sadece bir icon la derdini anlatabiliyor neden boş yere en az 25 karakterlik giriş yapmak zorunda olalım ki... yeter herhalde bu kadar

Motosikleti
    burdan sonrasını mecburen yazıyorum minimum karakter sayısının 25 olması gerekiyormuş bana çok saçma geldi bence gereksiz bir uygulama bazen insan sadece bir icon la derdini anlatabiliyor neden boş yere en az 25 karakterlik giriş yapmak zorunda olalım ki... yeter herhalde bu kadar
    Valla çok haklısın Ergin abi. Ben; merhaba,geçmiş olsun, gibi yazıların arkasına ne sığdırsam diye düşünüyorum bazen

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    inş. bizde bu kervana katılırız hayırlısıyla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler