Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı marten1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yaşıyorum arada sırada 1. viteste iken motoru stop ettirdigimde sorun başlıyor tekrar çalıştırmak istedigimde çalışmıyor kereta ileri geri anca öyle boşa geciyor tabi bu arada motor daha rodajda
    Debriyaj ayarı yaptıracaksın sadece. Tam ayırmadığı için çalışmıyor. Boştayken çalışıyor değil mi? Debriyajın daha sert olacak ama daha sağlıklı.

Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj ayarı yaptıracaksın sadece. Tam ayırmadığı için çalışmıyor.
    bendede aynı problem vardı bende öyle düşünüyodummm ama öyle çıkmadı marş rölesini değiştirdiler sorun çözüldü

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlangıc için yanlış seçim...üzerinden rahat edemeyeceksin...kasacak seni...bence commuterle ybr cbf ile başla...hatta scooter bile önerebilirim...dediğim gibi motor seni çok yoracak...görüntüye aldanma kanka...herkes süremez bu motoru...
    hocam sebeb ne bu motor neden yorar yenı başlayan biri için ben 2 yıldır scooter kullanıcısıyım ovunmek gibi olmasın ama bilinçli kullanıcılardan bunu vurgulamamın sebebi gunumuzde scooterları yaklasık 6 ay kullanıdıktan sonra motor haşat oluyor acımasız kullanılıyor scooterlar nese ben de bu 250 lıkten almak isterim ne drsin bana keyif verir mı (YAW ARTIK DEBRİYAJ TELLİ OLAN Bİ MOTOR SÜRMEK İSTİYORUMMMMMM........)

Motosikleti
    2006 fazer a
    Alıntı ZapcO45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sebeb ne bu motor neden yorar yenı başlayan biri için ben 2 yıldır scooter kullanıcısıyım ovunmek gibi olmasın ama bilinçli kullanıcılardan bunu vurgulamamın sebebi gunumuzde scooterları yaklasık 6 ay kullanıdıktan sonra motor haşat oluyor acımasız kullanılıyor scooterlar nese ben de bu 250 lıkten almak isterim ne drsin bana keyif verir mı (YAW ARTIK DEBRİYAJ TELLİ OLAN Bİ MOTOR SÜRMEK İSTİYORUMMMMMM........)
    mete han acaba sen bi gt yada gtr ın selesine oturdun mu
    motor un yorması motor ile değil seninle ilgili olsa gerek silindir hesabı yani

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Geçenlerde arkadaşın CBF500 ile uzun bir tur attım ve makinenin üzerinde pek rahat edemedim.Racing olmasına rağmen, benim makine ondan daha rahat geliyor bana.Sanırım alışkanlık meselesi...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss taklidi bu hormonlu patates gt250 r ile istediği yeteneğei kazanamayacak...kişisel görüşüm bu...hep görüntüye önem verirsiniz...bu motora verilen paralar fazla...mal kötü demiyorum...fiyatının hakkı değil...

yanlışlıkla özerinkine alıntı yapmışım...seninkine alıntı yapacaktım...
    Abi alıntı no problem, yanlız şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirimki, CBF250 gibi tarih öncesi teknoloji ile üretilen bir makineye 8000 ytl isteniyorsa bu ülkede, benim verdiğim para hyo'ya helal olsun...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi alıntı no problem, yanlız şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirimki, CBF250 gibi tarih öncesi teknoloji ile üretilen bir makineye 8000 ytl isteniyorsa bu ülkede, benim verdiğim para hyo'ya helal olsun...
    dostum aynen haklısın...Hondayada lanet olsun ki...o motoru 8000 liraya veriyor...elimiz kolumuz bağlı...ama dediğim gibi kimileri garanti işi sever..HYO ya biraz şans vermek lazım...piyasada oturması için bu şansı ben ona tanıyorum...ilerleyen senelerde neden olmasın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pekı arkadaslar acaba cbr 600 rr le baslanırmı ?? yoksa ıllede ybr 125 mı ??
    Kendini bir tanıtsaydın...

Birde bu sorduğun soru aramızda kalsın yoksa sorduğuna pişman ederler ona göre

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de size katıLabiLir miyim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de size katıLabiLir miyim
    Tabiki...

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yanii 1. viteste debriyaja bassanda çalışmıyomu
    Evet çalışmıyor illa boşa alacaksın vitesi

Evet çalışmıyor illa boşa alacaksın vitesi

sende boşa geçmeme sorunu varmıydı ki hacı...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    Mesele nedir arkadaşlar

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    Alıntı ZaT-I MuHTeReM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende boşa geçmeme sorunu varmıydı ki hacı...
    Var arada sırada yapıyor motor calısırken boşa alabiliyorsun benim anlatmak istedigim sorun mesela dısarıda geziyorsun park edicen motor 1, viteste boşa almadın motoru acil stop dügmesinden stop ettiriyorsun tekrar calıstırmak için boşa almak için baya ugrastırıyor... 1.viteste benim motor debriyaja bassanda calısmıyor

Var arada sırada yapıyor motor calısırken boşa alabiliyorsun benim anlatmak istedigim sorun mesela dısarıda geziyorsun park edicen motor 1, viteste boşa almadın motoru acil stop dügmesinden stop ettiriyorsun tekrar calıstırmak için boşa almak için baya ugrastırıyor... 1.viteste benim motor debriyaja bassanda calısmıyor

mesela yolda gidion ışıklarda durdun kalkarken stop ettirdin çalışana kadar baya uğraşıon hemi??
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    2006 Siyah Ford Focus TDCİ(175hp)
    hocam benide ekleyin listeye...
    Ken wa kyouki. Kenjutsu wa satsujin-jutsu. Donna kireigotoya odaimoku wo kuchi ni shite mo, sore ga shinjitu...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hyosung zedeler nedir bu 1.vites ve boş dan çektigimiz :p

Motosikleti
    Sizlerin sorunu ne kadar büyüktür bilemiyorum ama bende abartılacak bir vites sorunu yok. Sonuşta araba değil bu makina, boşa alamadığınız zamanlarda, gaz vererek biraz ilerletin makineyi, dişlilerin baskını almış olursunuz üzerinden.Bu şekilde daha rahat bir ayrışma olacaktır...

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung zedeler nedir bu 1.vites ve boş dan çektigimiz :p
    1. vitesin sorunu nedir

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Ben yaşıyorum arada sırada 1. viteste iken motoru stop ettirdigimde sorun başlıyor tekrar çalıştırmak istedigimde çalışmıyor kereta ileri geri anca öyle boşa geciyor tabi bu arada motor daha rodajda
    evet benimkinde de aynı sorun var gt250 comet sonuçta aynı motor var üstünde.

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Arkadaşlar Hyosung'umuz yok diye ikinci plana mı atıldık yav. Ekleyin listeye abicim... hehehehe
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler