Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Merhabalar, aranıza 2017 yeni kasa Duke 250 ile katılmış bulunmaktayım. Plaka ruhsat pazartesi günü veya en geç salı günü çıkar gibime geliyor. Gönlüm donanım farklılıkları nedeni ile 390 istedi ama bütçemi aştı kendisi bu sebeple ilk motorum bu oldu. Herkese kazasız sürüşler dilerim.

abap, nalpergok, Zephyros ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, aranıza 2017 yeni kasa Duke 250 ile katılmış bulunmaktayım. Plaka ruhsat pazartesi günü veya en geç salı günü çıkar gibime geliyor. Gönlüm donanım farklılıkları nedeni ile 390 istedi ama bütçemi aştı kendisi bu sebeple ilk motorum bu oldu. Herkese kazasız sürüşler dilerim.

https://i.hizliresim.com/JavRGQ.jpg

https://i.hizliresim.com/gqBdgO.jpg
    Hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun öncelikle sürdünüz mü hiç ataklık nasıl beğendiniz mi ? iki kişi çekiş nasıl olur merak ediyorum birde lastikler hangi marka geliyor beğendiniz mi ?

Selamunaleyküm
    Bende aranıza katılmak üzereyim duke 200 almayı planlıyorum bütçeme uygun bir tane 2.el buldum
    2012 model 40.000 kmde fiyatı 8.000 TL motorun daha önce kazası olmamış sizce almalımıyım

Hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun öncelikle sürdünüz mü hiç ataklık nasıl beğendiniz mi ? iki kişi çekiş nasıl olur merak ediyorum birde lastikler hangi marka geliyor beğendiniz mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı miracle1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bayiiden teslim almadım plaka ruhsat çıktıktan sonra teslim alacağım o yüzden deneme fırsatım olmadı. Açıkçası denemeye gerek olmadan gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki torklu motora sahip olduğu için çekişte sorun olacağını sanmıyorum.

Bende aranıza yeni katıldım duke 200 sıfır aldım 200 kmdeyiz...
    abap ve semamca bunu beğendiler.

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250

Hocam hayırlı olsun.Çok güzel görünüyor.Kazasız belasız sürüşler dileğiyle.
    zabuzaretta bunu beğendi.

arkadaşlar merhaba,

2,5 yıldır duke 200 kullanıyorum. Şu an 23.000 km de. Bir zamandır 6. vites 7.000 devir altında bir ses geliyor. 7.000 devir üstünde ses kesiliyor. Diğer viteslerde sıkıntı yaşamıyorum. Ses çığlık gibi üfleme sesi gibi. Anlam veremedim. Bu durumla karşılaşan var mı aranızda ?

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 660 Sport
    Hayırlı olsun. Çok güzel görünüyor. Allah kaza bela vermesin.
    zabuzaretta bunu beğendi.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozyozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

2,5 yıldır duke 200 kullanıyorum. Şu an 23.000 km de. Bir zamandır 6. vites 7.000 devir altında bir ses geliyor. 7.000 devir üstünde ses kesiliyor. Diğer viteslerde sıkıntı yaşamıyorum. Ses çığlık gibi üfleme sesi gibi. Anlam veremedim. Bu durumla karşılaşan var mı aranızda ?
    Fren Diskinin boşta döndüğünden dolayı pistonlarla/balatarla sürtüşüyordur büyük ihtimalle çünkü bir tanıdıkta da vardı aynı olay. Kimisinde de olmuyor ilginç bir olay..

meraba arkadaşlar başlangıç motoru olorak ktm 200 düşünüyorum (araba tecrübem var 6 yıl) herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım

Motosikleti
    2016 Xmax Ironmax
    Arkadaşlar 2.motorum olan Duke 200 2014 model motorumu satıp maxi scooter almaya karar verdim.
    2014 model ABS siz düz model 2440km de (sıfır muadili yani)trafiğe çıkış temmuz 2014.
    Sadece yazın kullandığım için ve çocuktan sonra geçen 2 sezon pek fırsat bulamadığım için km bu seviyede.

Kaza boya değişen birşey yok. İlk sahibiyim.
    Motor kapalı otoparkta şuanda. Henüz sezonu açmadım.
    İrtibat için 0533 563 02 02 whatsapp tan yazın sadece lütfen.
    Gün içinde çok yoğun olduğum için telefona bakamıyorum pek.

Forumdan birine vermeyi isterim binicisine gitmesi açısından.

iyi akşamlar. http://viaterragear.com/shop/luggage/viaterra-velox-motorcycle-saddlebags-ktm-duke-390-200-125/ şu linkteki yan çantayı kullanan var mı aranızda. uzun yola için kullanışlımıdır ?

Selcukodabas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm duke 200
    Meraba arkadaslar 2017 duke 250 sahibiyim motor stop problemiyle karsi karsiyayim bilgisi olan arkadaslar yardim istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Arkadaslar 2017 duke 250 sahipleri varsa motor stop problemleri yasiyormu acaba motorla ilgili sikintilarim mevcut

Selamlar,

2017 duke 250 alma planım var. Koruma için orijinal takoz/demir tavsiyesi olan (2017 ile uyumlu) var mı?

Teşekkürler.

Merhaba, neredeyse başlığı baştan sona okudum. Gayet güzel bilgi paylaşımları olmuş. İlk olarak 2016 nın takoz ve koruma demiri uyumlu olduğu söyleniyor denemek sormak lazım yetkili bayilere.

Bana gelecek olursak 2014 te ilk defa adını sanını bimeden fuarda duke 125 e oturduğum anca aşk başlamıştı, o andan sonra hep bir duke'e sahip olmak istedim fakat fiyatı nedeniyle biraz zordu. honda kinetix, mondial mcx, yamaha nmax'ten sonra yenilenen imajıyla tekrar vurularak bütçem 390a yetmediği için 250lik 2017den bi turuncu aldım. fakat motor yetkili bayide olmasına rağmen bugün 3. iş günü olduğu halde (bugün inşallah alacağım sanırım) teknik belgesi gelmemesi nedeniyle alamıyorum.
    Ekstra olarak kasko araştırması içindeyim fiyat/full koruma için.

Birde bu alet euro4 uyumlu mu hiçbir yerde euro kaç yazmıyor, duke'ümü teslim aldığımda soruları yanıtlamaya bilgi paylaşmaya çalışacağım,

Saygılarımla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Merhaba, neredeyse başlığı baştan sona okudum. Gayet güzel bilgi paylaşımları olmuş. İlk olarak 2016 nın takoz ve koruma demiri uyumlu olduğu söyleniyor denemek sormak lazım yetkili bayilere.

Bana gelecek olursak 2014 te ilk defa adını sanını bimeden fuarda duke 125 e oturduğum anca aşk başlamıştı, o andan sonra hep bir duke'e sahip olmak istedim fakat fiyatı nedeniyle biraz zordu. honda kinetix, mondial mcx, yamaha nmax'ten sonra yenilenen imajıyla tekrar vurularak bütçem 390a yetmediği için 250lik 2017den bi turuncu aldım. fakat motor yetkili bayide olmasına rağmen bugün 3. iş günü olduğu halde (bugün inşallah alacağım sanırım) teknik belgesi gelmemesi nedeniyle alamıyorum.
    Ekstra olarak kasko araştırması içindeyim fiyat/full koruma için.

Birde bu alet euro4 uyumlu mu hiçbir yerde euro kaç yazmıyor, duke'ümü teslim aldığımda soruları yanıtlamaya bilgi paylaşmaya çalışacağım,

Saygılarımla..

2016 olmuyor demişlerdi bana. Tekrar araştırayım. Teşekkürler.

Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Merhaba,
    Aranıza Ktm Duke 200 2016 motorumla katıldım.
    motorumla geçen hafta elemanım kaza yaptı ve kaza anında aracımın ruhsatı ve sigortası yoktu.
    kazadan sonra yaptırdım.
    şimdi sormak istediğim kaza tutanağına göre karşı aracın sigortası benim motorumu yaptırırmı.?

merhaba. duke 250 bin km bakımı yaptırdım. şuan 1500 km de motor. titreşimle ilgili sıkıntı var. rodaj bitince biraz daha azalır sanıyordum ancak motorun titreşimi arttı. birde boşta hareket ettirdiğimde arka tekerden sürtme benzeri bir ses geliyor. kesik kesik değil devamlı geliyor. bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Merhaba tuğrul t., motorunuz 2017 model mi yani yeni kasa mı ve ilk bin km bakımını nerede yaptırdınız ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)