Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı fevzit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berk 6 ay önce aldım 10.000 tl 16.000 km ama fuarda 11.500 fiyat görünce biraz bozuldum :(
    valla bence cok pahalıya almıssınız. fuardakı 11500 de uygun fıyat ama cok daha fazla motor seceneklerınız varmış aslında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aksel111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    çok ta pahalı degil bence hatta normal gibi 6 ay önce almışsın sıkma canını önemli olan kazasız kullanman. 9.500 gibi bi rakama alabilirdin belki ama 8 bin e de alamazsın hani düzgünse motoru ve çekmesi falan yoksa sağa sola gayet güzel güle güle bin.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı aksel111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ta pahalı degil bence hatta normal gibi 6 ay önce almışsın sıkma canını önemli olan kazasız kullanman. 9.500 gibi bi rakama alabilirdin belki ama 8 bin e de alamazsın hani düzgünse motoru ve çekmesi falan yoksa sağa sola gayet güzel güle güle bin.
    2012 modele 10.000 verdıgı ıcın pahalı dedım cunku suan 2014 lerı 10.500 lere falan bırakanlar var. 2012 leri daha ucuza alınır. fiyat - model yılı kıyaslaması yapıyorum.

Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    ama kasa aynı farkeden bişi yokki burda sadece kilometreye ve nasıl kullanıldıgına bakarım ben. ama sana da saygı duyarım hani

Motosikleti
    ktm 1190
    ama kasa aynı farkeden bişi yokki burda sadece kilometreye ve nasıl kullanıldıgına bakarım ben. ama sana da saygı duyarım hani
    kasa farkı yok zaten o yuzden demedım . mesela ben şuan 2014 duke 390 ayırttım spormotoya ama 1500 tl fark verip 2015 i almayı dusunuyorum. motorlu taşıtlar alırken ben buna bıraz dıkkat ederım 2. el satışta avantajı oluyor. o yuzden dedım sanada 2012 ye 10.000 fazla dıye. yoksa duke 200 için normal fiyat.

Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    sonuçta 2012 model die geçio mu diosun yani yaşı fazla olmuş oluyo ordan bakarsan haklısın evet.o degilde bi gün 690r ım olursa benden mutlusu olmaz yeryüzünde

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

bide sıfır bi pulsara binme fırsatı buldum tekrardan. arkadasım aldı. bence verilen parayı sonuna kadar hak edio alet. uzun vade de ne olur bilemem ama şimdilik gayet hoş gidio pulsarlar. aradaki fiyat farkını gözetirsek alanlar haksız sayılmazlar. bide hani bu işlerin sonu yok ya ordan bakarsak herkesin mutlu oldugu bir motoru varsa sorun yok gibi bence. iki artısı söz konusu duke un birisncisi viraj hakimiyeti ikincisi şasesi daha mı sağlam yoksa dahamı teknik yapılmış bilmiorum ama motoru altınızda daha fazla hissetmenize sebeb oluyo. bunlar kimine göre çok önemli kimine göre aradaki fiyat farkı önemli saygı duymak lazım herkese.

Motosikleti
    ktm 1190
    sonuçta 2012 model die geçio mu diosun yani yaşı fazla olmuş oluyo ordan bakarsan haklısın evet.o degilde bi gün 690r ım olursa benden mutlusu olmaz yeryüzünde

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

bide sıfır bi pulsara binme fırsatı buldum tekrardan. arkadasım aldı. bence verilen parayı sonuna kadar hak edio alet. uzun vade de ne olur bilemem ama şimdilik gayet hoş gidio pulsarlar. aradaki fiyat farkını gözetirsek alanlar haksız sayılmazlar. bide hani bu işlerin sonu yok ya ordan bakarsak herkesin mutlu oldugu bir motoru varsa sorun yok gibi bence. iki artısı söz konusu duke un birisncisi viraj hakimiyeti ikincisi şasesi daha mı sağlam yoksa dahamı teknik yapılmış bilmiorum ama motoru altınızda daha fazla hissetmenize sebeb oluyo. bunlar kimine göre çok önemli kimine göre aradaki fiyat farkı önemli saygı duymak lazım herkese.
    aynen yıldan dolayı dedım zaten. benden sana nacizane bir tavsiye 690r sahıbı olarak sölüyorum bunu. 690r yada 690 belirli bir km yada süre tecrübeniz olmadan binmeyin o çünkü hiç normal bir motor değil yani uslu gidilerse her motor kullanılır ama ne zaman gaz açarsanız o zaman içinde ciddi anlamda kontrol edilmesi gereken bir canavar çıkıyor. pulsarı bende kullandım güzel motor cidden fiyat/performans olarak baktıgınızda. lastiklerinin kesinlikle değişmesi gereken bir motor ama.

Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    xt660 lardan kullandım x ve r modellerini çok beğenmiştim yıllar önce tabi 690r başka bişi kesinlikle, fakat motor üstünde en korkak giden belkide benimdir ordan kurtarırım gibi gelio. 20 bin tl lere inmesini bekliorum 690r ların 22 binlira falan da olur belki 1 yıl belkide 3 yıl içinde olur die tahmin ediorum.o nasıl bi tasarım öyle bence hiç eskimicek. tavsiyeler için sağol bakarsın sen sıkılıp satarsın senin 690r ı alırım.

Motosikleti
    ktm 1190
    xt660 lardan kullandım x ve r modellerini çok beğenmiştim yıllar önce tabi 690r başka bişi kesinlikle, fakat motor üstünde en korkak giden belkide benimdir ordan kurtarırım gibi gelio. 20 bin tl lere inmesini bekliorum 690r ların 22 binlira falan da olur belki 1 yıl belkide 3 yıl içinde olur die tahmin ediorum.o nasıl bi tasarım öyle bence hiç eskimicek. tavsiyeler için sağol bakarsın sen sıkılıp satarsın senin 690r ı alırım.
    yani inebilirde inmeyebilirde bilemedim. yeni bir tasarım 690 duke serisi gelirse ancak... 690r cıdden değişik bir motor. yani ben onu başka bir klasmana sokuyorum hep :D hele hele 1290 superduke hıc bahsetmıyorum :D valla ben aslında adventure istiyorum ama açıkcası onu bıraz daha beklıyorum almak ıcın. valla gel al ne yalan söliyim gözüm gibi bakıyorum =)

Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Alıntı EnGnKrGn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hindistan dan yan çanta siparişinde bulundum. 380 TL'ye geliyor. Hala kargoda. Linkini aşağıda veriyorum
    http://www.viaterra.in/Products/VIATERRA-Bags-Motorcycle-Touring/ViaTerra/ViaTerra-Velox---Saddle-bags-for-KTM-Duke/pid-6090006.aspx
    3 kuruş pahalı olsun sıkıntısız olsun. şu ana kadar sıkıntısı yok. yeni rosso 2 vardı üzerinde o yüzden normaldir fiyatı.
    hepinizin tekeri düz bassın

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Duke 200 üm satılıktır. Pazarlık payı vardır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-ktm-duke-200-rosso-ii-ve-koruma-demiri-204682584/detay/

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 200 üm satılıktır. Pazarlık payı vardır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-ktm-duke-200-rosso-ii-ve-koruma-demiri-204682584/detay/
    bu polisport elcik korumayı nerden bulabilirim? internete bakındım fakat bulamadım bir türlü

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu polisport elcik korumayı nerden bulabilirim? internete bakındım fakat bulamadım bir türlü
    spormotoda olması lazım.

Motosikleti
    ktm duke 200
    Herkese merhabalar. Duke u geceleri aktif olarak kullanmaya basladim sonunda. Ilk motorum olmasina istanbulda olmama ragmen motor cok rahat ve aldigim icin birkere daha mutlu oldum. Merak ettigim iki sey var . birisi motorun total surucu ve artci kapasitesi kilo olarak. Biride motoru calistirdigimda farlar yanmiyor birkac kere ac kapa yaparsam eger ancak yaniyor bu normalmidir. Simdiden tesekkurler

http://www.n11.com/artago-urban-security-alarmli-disk-kilidi-P15947045?cid=604001&gclid=CLrcqfTNtMQCFQITwwodlD0 A7A
    Bu kilit Duke 200'e olurmu?

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı ati1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.n11.com/artago-urban-security-alarmli-disk-kilidi-P15947045?cid=604001&gclid=CLrcqfTNtMQCFQITwwodlD0 A7A
    Bu kilit Duke 200'e olurmu?
    arkadasımda var bundan hatta ben almıştım ona. duke 200 de denedim olmuştu.
    ati1981 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    Alıntı DukeRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Duke u geceleri aktif olarak kullanmaya basladim sonunda. Ilk motorum olmasina istanbulda olmama ragmen motor cok rahat ve aldigim icin birkere daha mutlu oldum. Merak ettigim iki sey var . birisi motorun total surucu ve artci kapasitesi kilo olarak. Biride motoru calistirdigimda farlar yanmiyor birkac kere ac kapa yaparsam eger ancak yaniyor bu normalmidir. Simdiden tesekkurler
    yok normal degil kardeşim. ama yandıgında sıkıntısız oluyosa bence bi sürekullan ve sudan uzak tut motorunu iyice kurusun su girmiş nemlenmiş bi yer varsa. baktın dahada olmuyor ozaman bi ustaya göster

Kısmetse ilk motorum olarak almayı düşünüyorum.Yeni başlayan biri için motorun orjinal haline ne gibi eklemeler yapılması gerekli?(koruma demiri,lastik,vs .) Ve ne kadar tutuyor?

Motosikleti
    Duke200
    Selamlar Duke severler,

Bugun aksam itibari ile bende araniza katilmis bulunuyorum.Bugun ilk kez trafige ciktim.Motoru hasanpasa dan alip sisliye getirdim.Havada hafiften yagmaya baslamisti.Yolculuk 20 dakika civari surdu.Motorla kopruden gecmek gercekten cok baskaymis. Daha once duke kullanmamistim,motorun kullanimi gercekten cok kolay geldi,oturus pozisyonu keza cok rahat.Motorda ekstra olarak elcik koruma,siyah grenaj seti ve motor koruma demiri(daha takilmadi) bulunuyor.Sunu sormak istiyorum.Motorun siyah rengini ruhsata isletip turuncu plastikleri satayim mi? Yoksa ruhsatta renk turuncu gorundugu icin,ileride motoru satma olasiligina karsi elimde bulundurayim mi? Herkese keyifli surusler.

fotograflar

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    ucanteneke5 bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    hayırlı olsun o bir siyah duke =)) ruhsata işletme bence gerek yok. ilk fotodada baba oğul gibi duruyolar 690r
    Ucka bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)