Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ararsan birde 300 lük model gelicekmi diye sorarmısn acaba güzel makine yapmıslar abi ama yolum ilk balıkesire düşer kızarkadasım orda :D :D
    Ulaş dur bakalım.Eğer müşterisini böyle kazıklama anlayışında olan bir yapıya sahipse bir firma ve yetkili servisleri bu markadan almayı bırak yanına bile uğramamak lazım. Lydian arkadaşımızdan bir telefon vermesini bekliyorum. Bu işin eğrisini doğrusunu Gaziantep den öğrenelim. Servisten mi kaynaklanıyor yoksa firmanın bir politikasımı görelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Abi benim yan ayaklık düştü garantiye girmedi bakımlarını 2 kez serviste yaptırdım sadece yag değişti bilgisara işlediklerini görmedim adamlar satarken sıkıntı yok iyi güzel hosgörü sonrası yok ve kazık fiyatlar honda daha ucuz ) şikeyet edeceksen abi ısıl motoruda etsen hatta bende edeyim motru aldım ilk motor vidaları sıkılmamıs akü takıp vermişler aynalar 360 derce dönüyor insan bi bakar :D cok ugrastırdı ama sıktım vidaları ama motorumdan çokkk memnunum

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi benim yan ayaklık düştü garantiye girmedi bakımlarını 2 kez serviste yaptırdım sadece yag değişti bilgisara işlediklerini görmedim adamlar satarken sıkıntı yok iyi güzel hosgörü sonrası yok ve kazık fiyatlar honda daha ucuz ) şikeyet edeceksen abi ısıl motoruda etsen hatta bende edeyim motru aldım ilk motor vidaları sıkılmamıs akü takıp vermişler aynalar 360 derce dönüyor insan bi bakar :D cok ugrastırdı ama sıktım vidaları ama motorumdan çokkk memnunum
    Ulaş sedat beyi tanırım.Gerçekten iyi bir insandır. Ancak yanındaki ustalar çok iyi değil.hatta bir iki ustayı daha önce bir halt edemedikleri için çıkartmıştı. Daha önce bir yağ değişimi için motoru bıraktığımda ve akşam almaya gittiğimde iş yoğunluğu olduğu için bakamadıklarını söylediler.Özür dilediler. Ancak bundan sonra bakım için motoru hiç ışıl motora götürmedim. Ancak ben arasıra sohbet etmek için sedat beye uğrarım.
    ulasgncrock bunu beğendi.

Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lydian kardeşim,
    Şimdi diyorsun ki aletin fabrika çıkışı eksozu kapalıymış. Motor garanti süresinin satış tarihinden itibaren 6 ay geçmesi demek motorun garanti süresinin geçmiş olduğunu göstermez. Düşün ki 2 sene geçsin. Değerli kardeşim aletin fabrika çıkışı hatalı. Garanti süresi diye birşey söylenemez. Bu resmen kepazelik. Şimdi sizden ricam. Şu servisin hangisi olduğu. Sorunun neden garantiden karşılanmadığını, servisin gerçekten 6 aylık süre gibi mazereti belirttiği net bilgisini foruma yazabilir misin? Bu olay Gaziantep'e telefonla iletilmeli. Bu konuyu ben telefonla Gaziantep'e ileteceğim. Yalnız konu hakkında tam bilgi sahibi olmam için servis bilgisini, kendi ismini ve cep telefon numaranı bana iletebilir misin?
    Merhabalar.
    Motosikletimi Balıkesir ili Dursunbey ilçesi Meleşoğlu Ticaret e götürmüştüm. Ustanın söylediği üzere egzos konusunu Gaziantep ile görüşmüş. Onlar 6 ay geçtiği için garanti kapsamına girmez demişler. Bu hafta gece çalışıp gündüz uyuduğum için konunun üzerine kendim düşemedim ama en kısa zamanda bende arayıp fabrikaya durumu anlatacağım.Diğer detayları özelden yazarım.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı Lydian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    Motosikletimi Balıkesir ili Dursunbey ilçesi Meleşoğlu Ticaret e götürmüştüm. Ustanın söylediği üzere egzos konusunu Gaziantep ile görüşmüş. Onlar 6 ay geçtiği için garanti kapsamına girmez demişler. Bu hafta gece çalışıp gündüz uyuduğum için konunun üzerine kendim düşemedim ama en kısa zamanda bende arayıp fabrikaya durumu anlatacağım.Diğer detayları özelden yazarım.
    Lydian verdiğin bilgiler için teşekürler. Bugün Gaziantep e dönüp , gelişmeleri öğreneceğim. Servisten mi kaynaklanıyor,yoksa ana dağıtıcı firmadan mı.Ona göre hareket edelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:28 ----------

Merhabalar.
    Lydian telefon numaranı ve ismini tekrar almam gerekecek. Antep'den garanti ve parça işlerinden sorumlu Aslan Bey'le görüştüm. İsmini vererek seni tekrar servise yönlendirecek. özel mesajlardan ismini ve telefonunu bir türlü bulamadım. Eğer beni profilimdeki telefondan arayabilirse,. Aslan Bey'in Bana söyledikleri ile ilgili görüşelim.

S.A ARKDAŞLAR BENDE SIMDI MOTOR ALICAM VE RKS İLE APACHE ARASINDA KALDIM SIMDI BENIM CEVREMDE KI ARKDASLARIMDA DA TVS VE RKS VAR SIMDI SORUYRM ONLARA TABI HERKES KENDI MOTORUNU ÖNERIYO SIZDE NEDIR SIMDI HIZLI BI MOTOR ISTYRM KI GERIDE KALMIYIM YANI ÖNEREBILCEGINIZ NELERDİR

Arkadasim 150lik bi motorla kac basmayi dusunuyon once git aklini basina topla sonra motosiklet almaya karar ver git 600 luk al arkada kalmazsin arkana bakarsin,ardindanda aglatirsin

Motosikleti
    pulsar 200ns
    İşten çıkma veya çıkarılma durumundan dolayı motoruma yöneldim yag değişimi ayrıntılı temizlikten sonra biraz gazladık Murat abii artık bosum kampa bile gelirim :D

Motorları yagmurda korurken :D :D

Motosikleti
    dominar 400
    Merhabalar.
    Alıntı Muratcantekn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A ARKDAŞLAR BENDE SIMDI MOTOR ALICAM VE RKS İLE APACHE ARASINDA KALDIM SIMDI BENIM CEVREMDE KI ARKDASLARIMDA DA TVS VE RKS VAR SIMDI SORUYRM ONLARA TABI HERKES KENDI MOTORUNU ÖNERIYO SIZDE NEDIR SIMDI HIZLI BI MOTOR ISTYRM KI GERIDE KALMIYIM YANI ÖNEREBILCEGINIZ NELERDİR
    Muratcan acelen mi var? Bir yere mi yetişeceksin. Şimdi canım kardeşim.Eğer çevrende seni seven arkadaşların olsaydı. Kimse sana motor önermezdi. Sen gerçekten bu düşünceyle,bu anlayışla geride kalman mümkün değil. Bak benim önerimi gerçekten ciddiye al. Önerim;
    Sakın ha sakın motor almaya kalkma. Eğer geride kalmamak için hızlı bir motor alırsan,gerçekten geride kalmazsın ve en önde gidersin.Ama gideceğim yeri artık Allah bilir. Arkadan ağlayacak kullar bilir.

SAKIN SAKIN SAKIN MOTOR ALMA. ÖMRÜN UZUN OLSUN.SAĞLIKLA YAŞA

hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    ....
    Fotoğraflar ve gidilen yerler güzelmiş. Ben fotoğrafları anca facebookta albüm olarak yayınladım. Ordan çekip hikayesiyle burda konu açmaya vakit olmadı. O yüzden burdaki arkadaşlar için facebook linkini veriyorum, linkten yaptığım gökçeada gezisine ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/hakangvn/me...2652636&type=1
    ulasgncrock ve hitit63 bunu beğendiler.

Motosikleti
    dominar 400
    fotoğraflar
    Hakan gerçekten güzel fotoğraflar birkaç tane seçerek buraya da ekleyebilirsen.Bu formu da daha anlamlı ve içerik anlamında daha zengin hale getirebiliriz.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Sonunda ilk gezi yazımı forumda paylaşabildim. Linki http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/137720-gokceada-gezisi-and-rks-titanic-150-a.html#post3461454

ulasgncrock ve hitit63 bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Hayalimdir motoru yükleyip güzel bir kamp yapmak

Motosikleti
    dominar 400
    Ulaş yaparız birgün.

Maşallah.. nice gezilere..

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah.. nice gezilere..
    Kısmet olurda İzmir'den öteye geziye çıkabilirsek sizi de beklerim. En kötü İzmir' de bir çay çorba sonrasında yola devam ederim. Bu arada sizin YBR'yle olan beraberlik ne durumda

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Merhabalar.
    Askerliğimi dursunbey İlçe Jandarma da yapmıştım , Balıkesir e düştük diye sevınırken dursunbeye gıdınce şoka girmiştim hayatımda bu kadar renksiz monoton durgun berbat bi yer görmedım
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Motosikleti
    pulsar 200ns
    abi yarın yapsak sucuk ekmek :D :D bu aralar evde duramıyorum bugun full motor sürdüm yagmurda ) gezesim var abi kimse yok ama

hakan_biolog bunu beğendi.

Motosikleti
    dominar 400
    Ulaş yarın hava iyi olursa saat 10:00 gibi çıkar polatlı, yassı höyük yaparız.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Ulaş yarın hava iyi olursa saat 10:00 gibi çıkar polatlı, yassı höyük yaparız.
    Abi azıcık Ankara'da çıkın gezin yağışlar ve soğuk tam anlamıyla başlamadan. Hazır Ulaş'da müsaitken Burda pek motorcu çevrem olmadığından arkadaşlar anca bana artçılık yapıyorlar Ankara'da hava sabahları ne durumda bilmiyorum ama jikle çekmeden motor kaç bin devirde çalışıyor rolatntideyken? Ben sabahları tek marşla jiklesiz çalıştırıyorum ve 2.000 devir civarında başlayıp sonra 1.700 civarında sabitleniyor. Böyle başlaması normaldır herhalde ? Burda sabahları artık motor üzerinde çiğ oluyor sabah 9-10 a dek...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler