Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertsnsz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    arkadaşlar benzin ışığı yanınca tahiminen kaç km daha yol yapabiliriz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    50kusur km yaptığımı hatırlıyorum.Durk kalk yapmadan düz yolda sabit 90km ile giderken.
    mertsnsz bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış için çok ters bi zaman, 2 ay önce olsa çok beklemez giderdi gibime geliyor

Siyah nedir Gelecek olan kardeş nedir Niye bukadar üstü kapalı abi aç biraz merakta bırakma bizi

Biraz cesur olup araya bir geçiş motosikleti edinmeseydim, beyaz renk takıntım olmasına rağmen düşünebilirdim senin NC' ni

Bilinçli ellerde kullanılmış motosikletin yılına kilometresine bakma huyumda hiç yoktur hani Ama şuan ne desem boş tabi en az bir yılım var daha
    wolrath'ın kullandığı motosiklet siyah 600 rr, ona binaen kardeş geliyor dedim. Çok da üstü kapalı değil yani Katılıyorum bu arada km olayına. Düzgün kullanıldığı sürece sıkıntı yok Geçiş motosikleti almak en iyisi. Doğru tercih. Bu gidişle satılmaz benim motor zaten. Seneye alırsın işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Alıntı mertsnsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benzin ışığı yanınca tahiminen kaç km daha yol yapabiliriz ?
    3.5 litre kalıyor ışık yandığında. Ben 75 km yaptım, daha da riske atmadım ama el ayarı düzgünse 100 km ye yaklaşır
    mertsnsz bunu beğendi.

selimica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Merhabalar.
    Bende salı günü itibariyle aranıza katılmış bulunuyorum.
    Uzun süren düşünme ve sonrasında motor bulma sürecinden sonra nihayet salı günü motoru 2. el olarak aldım
    _Uzay_ bunu beğendi.

adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Hayırlı olsun. Kazasız sürüşler
    Aşka düştüm ben de geldim

Hatemzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS 250 EVO İ
    Şuanki motorum ilanda inş bende satabilrsem. NC700s sahibi olmayı planlıyorum. Sahibindende bulduğum güzel bir motor var umarım ben satana kadar o motor kaçmaz.
    Bakalım iyimi yapıyorum kötümü görücez..

Motosikleti
    NC 700 S
    Selam arkadaşlar nc 700 s için uzun tur camı nerelerden bulabilirim. s ve x farklı imiş. bazı yerler ikisini aynı olarak sunuyor. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Doğan Yıldırım Erdem
    NC 700 S

NC700S icin en yakisikli tur cami MRA Vario bana gore, ANES satiyor, ben 300 TL ye almistim.

Motosikleti
    NC 700 S
    Alıntı Sayg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NC700S icin en yakisikli tur cami MRA Vario bana gore, ANES satiyor, ben 300 TL ye almistim.
    Bu camın kısa kalacağı ve uzun turlarda işe yaramayacağı gibi bir ön yargım var. Tabii tecrübesizliğimden olabilir. Verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Yüksek hız ve uzun turlarda ne gibi artı-eksileri oluyor bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
    Doğan Yıldırım Erdem
    NC 700 S

Goguse ve boyuna gelen basinci oldukca iyi kesiyor, dik oturusta kask ruzgar aliyor ancak yuksek hizlarda dogal olarak one hafif egilince sorun kalmiyor. Varna (Bulgaristan)'a gittim bu camla, Kirklareli sinira kadar 130-140 ortalamayla 170'e ciktigim oldu TEM'de, cok iyi is gordu MRA. Bana kalirsa daha yuksek bir cam gorus alanina gireceginden rahatsizlik verici olabilir.
    Anes'de MRA'dan daha yuksek S icin bir model daha var fiyati daha uygun, Fransiz maliydi galiba, goruntusu MRA kadar iyi degil bence.

mertaydogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Arkadaşlar NC700D Integra sayfasınada bakın oradaki aksesuarların çoğu sizede uyuyor. Mesala orijinal ön cam yükseltme aparatı videosu falan var.

Motosikleti
    NC 700 S
    Teşekkür ederim arkadaşlar gayet aydınlatıcı oldu
    Doğan Yıldırım Erdem
    NC 700 S

selimica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Motor üzerinde yerleşik hayata geçen kediler eminim hepinizin canını sıkıyordur.
    Ben kedileri severim. Evde severim, sokakta severim, parkta severim ama motorumun üzerinde sevmem
    Biraz bu yüzden birazda yağmurdan korumak amacı ile yanımda taşıyabileceğim pratik bir koruyucu ihtiyacı hissettim ve aşağıdaki ürünü yaptım.
    Tabi bu şekilsiz ve kıçı hafif açıkta bir model oldu ama siz daha iyilerini yapabilirsiniz.
    Maliyeti sadece 6 TL.
    80-100 lira verdiğiniz devasa örtüler gibi değil. pratik sök tak...
    Yapılışına gelince. Nalburdan 1 metre naylon kestirdim. amacım sadece motorun üst kısmını korumaktı. ama naylonun eni 2 metre olunca biraz daha fazla alanı kapatmış olduk. Aslında naylon iki kat 1,5 metre kesitirip açsaydım tam olarak motorun üzerini kapatabilirdim belki. ama dediğim gibi amacım sadece üst kısmı örtmekti zaten. Daha sonra tersiden 3 metre don lastiği aldım. yarım cm kalınlığında olanlardan. iğne ve iplik.
    6 farklı noktadan kesikler açarak lastikleri diktim. sol ön taraftaki lastiğin orayada " SOL ÖN " diye yazdımki bir daha örterken bunun düzü neresiydi, nasıl örtüyoduk diye kıvranmıyım.
    resimlerde aşağıda...

Pazar günü Bilkent Üniversitesinde yapılan GymKhana etkinliğine gittim. Bu ikinci katılışım. 2. oldum, geçen sene de aynı dereceyi almıştım. Bir türlü 1. olamıyorum Diğer etkinliğe inş. Nisan ayında yapmayı düşünüyorlar sıradakini. Beraber topluca gidip kurtlarımızı döküp eğlenebiliriz. Buradan duyuruyu yaparım. Bu arada Bir S kullanıcısı olarak X'in de manevraları gayet iyi. Ama S daha kıvrak

Lastikleri de ölçülü kullanmak lazım değil mi

wolrath ve karaeser bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    helal olsun valla
    ben de bu kadar makınaya asına olabılmeyı ısterdım

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun valla
    ben de bu kadar makınaya asına olabılmeyı ısterdım
    Teşekkür ederim, Honda güvenli sürüş eğitimini öneririm. Bunu kibir olarak lütfen düşünmeyin ama aslında videoda o kadar çok hata var ki. Japonya'daki yarışlara bakarsanız aslında berbat gidiyorum
    şemsi tebriz bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki klx 250s
    merhaba arkadaşlar, nc 700x i çok beğendim ve edinmeyi düşünüyorum en azından seçenekler arasında, temiz kullanılmış 30,000 km de 2012 nc700x 19,250 tl verilirmi sizce?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzerinde aksesuarlara göre değişir ama 30binde çok bişey değil.Tabi bir 30binde siz yapsanız satarken zararınız çok fazla olacaktır.Çünkü yeni bir motosiklet ve 2.elinde yüksek km'de motor cok fazla yok.

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:19 ----------

Reşit hiç haberimiz olmadı bizde gelirdik yavv bu etkinliğe

Mötörümüz yok şuan ama Halil'in frenleri tutmayan cbf 150'si ile girerdim

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerinde aksesuarlara göre değişir ama 30binde çok bişey değil.Tabi bir 30binde siz yapsanız satarken zararınız çok fazla olacaktır.Çünkü yeni bir motosiklet ve 2.elinde yüksek km'de motor cok fazla yok.

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:19 ----------

Reşit hiç haberimiz olmadı bizde gelirdik yavv bu etkinliğe

Mötörümüz yok şuan ama Halil'in frenleri tutmayan cbf 150'si ile girerdim
    Önümüzdeki yarışlara bakalım cicim

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, Honda güvenli sürüş eğitimini öneririm. Bunu kibir olarak lütfen düşünmeyin ama aslında videoda o kadar çok hata var ki. Japonya'daki yarışlara bakarsanız aslında berbat gidiyorum
    biraz realist olmak lazım.kazancım belli.japon polısler gıbı hayatta rısk alamam,hehe senın surusun yeter de artar bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler