Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı selesi yeterince geniş ama değil mi? Cbr250'de problem yaşıyoruz. Cbr250'den sonra NC700S + airhawk oldukça rahat olacaktır artçı için dimi?

İki motorda da artçı oldum. CBR tamamen tek kişilik CBR dan sonra gold wing gibi gelir. Ama artçı kısmı sportif görünsün diye biraz dar yapılmış. Airhawk üstesinden gelir. Ali abi gelsin de bir buluşma yapacağız. Oraya gelirsin, artçı alırım fikrin netleşir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Benim motosiklete artçı hiç binmedim, üzüldüm bak şimdi artçıma Çok saol Reşit deneme fırsatım olursa çok sevinirim, eyvallah.

selimica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    bayilerde uzun zamandır motor yok. 2. el satanlarda sıfır fiyatına satıyor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Merhaba dostlar,

Sizlere bir sorum olacakti. NC700S modelin artçı konforu nedir acaba? Hem sehir ici kisa mesafe hem de sehir disi uzun mesafeler icin tecrubeleriniz ve yorumlariniz nedir?

Onceki yazismalar ve cesitli incelemelere baktim ama cok kisa gecilmis ve her tarafta farkli seyler yaziyor. Deneyimlerinizden faydalanmak isterim.

Simdiden tesekkurler ve arka arkaya kaza haberleri aldigimiz su uzucu gunlerde herkese guvenli surusler...
    nc ye çok artçı oldum tabiri caizse beton mu desem tahta mı desem o sertlik te bi selesi var...
    rahat sele istiyorsan varadero bakabilirsin...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

NC Şubat'a kadar gelmeyecek. 2. el fiyatları ondan uçtu. Fırsatçı milletiz vesselam.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artçı selesi yeterince geniş ama değil mi? Cbr250'de problem yaşıyoruz. Cbr250'den sonra NC700S + airhawk oldukça rahat olacaktır artçı için dimi?
    Nc700 e binen,Cbr250 artcısı kız arkadaşımın isyanı "Cıbırımız daha iyiydi"

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırakın bu işleri
    aloavera ve audioslave bunu beğendiler.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizimkisi ise baya memnun,hatta benim toto ağrıyor,mola veriyoruz,bizimkinde tık yok Bu sele işi kişiden kişiye değişiklik gösteren bişey demekki...

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Açıkçası ben 3 ayda 8500km den fazla yol yaptım. en son bayramda 3000km lik kız arkadasımla gezi yaptık. ikimizinde hiç bir şikayetimiz olmadı. Özelliklede sordum kız arkadasıma oldukça memnundu. günde ortalama 100km yaptıgımda eve geldiğimde motorumu garaja koymak istemiyorum daha gezesim geliyor.

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Arkadaşlar farklı bir forumda sele olayına çözüm bulduk. İlkin çakma airhawk denemeleri yaptık ancak en sonunda ben gidip Ataşehir civarlarında seleyi yumuşak bir malzemeyle kaplattım. Normalde tek kat malzeme yeterken, ilki kesmediğinden iki kat koyduk. Hem sürücü hem de artçı gayet rahat ve güzel oldu. Nc700'lere özel dikişsiz 200TL, dikişli 250TL gibi bir ücrete mal oldu. İsterseniz logo bile yaptırabiliyorsunuz.

Aşağıdaki linkten fotolara bakabilirsiniz.

http://www.enduroist.com/forum/showthread.php?9424-Arkada%FElar-Acil-Yard%FDm-Sele-Kaplamas%FD-Hk/page20

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Hocam varadero güzel makina ama benim fiziğe pek uygun değil

NC700S'e binerken cıbırı arayan artçı enteresanmış Cıbır sele rahatlığı bir yana en başta artçının oturuş pozisyonundan kaybetmiyor mu yahu? NC700S'te dik bir oturuş var zannediyorum.

Bu konu en iyi artçı için airhawk ile çözülecek anlaşılan. Bende sorun olmaz zaten Veya karaeser in anlattığını düşünücez. Ama çok kritik bir sorun değil gibi görünüyor, aşılabilecek bir şey... Neyse önce bir motosikleti alalım da...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam varadero güzel makina ama benim fiziğe pek uygun değil

NC700S'e binerken cıbırı arayan artçı enteresanmış Cıbır sele rahatlığı bir yana en başta artçının oturuş pozisyonundan kaybetmiyor mu yahu? NC700S'te dik bir oturuş var zannediyorum.

Bu konu en iyi artçı için airhawk ile çözülecek anlaşılan. Bende sorun olmaz zaten Veya karaeser in anlattığını düşünücez. Ama çok kritik bir sorun değil gibi görünüyor, aşılabilecek bir şey... Neyse önce bir motosikleti alalım da...
    Cbr'da biz hep dik oturuyoruz alete bildigin enduro gibi davranıyorum geçen belgrad ormanındaydık ajsbndasd

Motosikleti
    GV250
    Ben de ilgileniyorum S modeliyle. Honda bayi artık 700lük gelmiycek. 750cc gelecek dedi. duyan var mı böyle bişey???

Ben satıyorum. Taze ilan, ilgilenirseniz görüşelim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7889554/detay/

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Of ya bu motosiklet kaçmaz. Abi biraz daha bekleyeydin ya
    Hayırdır neden satıyosun?

Of ya bu motosiklet kaçmaz. Abi biraz daha bekleyeydin ya
    Hayırdır neden satıyosun?
    Dalga mı geçtin gerçek miydi düşüncen anlamadım ama

Yurt dışına çıkma planım var, olursa orada devam edecem motor hayatıma. Olmazsa da 600 rr la burada devam etmek istiyorum.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hayırlı satıslar resıt.kısmetse ne gelıyor ?
    Reşit bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Yok ya ciddiyim. Nc700s ile ilgili bilgileri agirlikli olarak senin tecrubelerinden okuduk. O yuzden senin motosikleti almak isterdim. Baya da iyi bakmissin, masallah diyelim keske durumum uygun olsaydi da ben alaydim ama mumkun degil simdi. Hayirli bir satis olsun insallah.
    Reşit bunu beğendi.

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı satıslar resıt.kısmetse ne gelıyor ?
    Siyaha kardeş gelecek inş

Yok ya ciddiyim. Nc700s ile ilgili bilgileri agirlikli olarak senin tecrubelerinden okuduk. O yuzden senin motosikleti almak isterdim. Baya da iyi bakmissin, masallah diyelim keske durumum uygun olsaydi da ben alaydim ama mumkun degil simdi. Hayirli bir satis olsun insallah.
    Teşekkür ederim de arayan soran yok. İki arkadaşım daha motorlarını ilana koydu. Onları da arayan yok. Piyasa ölmüş

10000 lira falan teklif eden var. Bende modifiyeli şahin ilanları gönderiyorum. Kafası güzel olan tutuluyor

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyaha kardeş gelecek inş Teşekkür ederim de arayan soran yok. İki arkadaşım daha motorlarını ilana koydu. Onları da arayan yok. Piyasa ölmüş
    Satış için çok ters bi zaman, 2 ay önce olsa çok beklemez giderdi gibime geliyor

Siyah nedir Gelecek olan kardeş nedir Niye bukadar üstü kapalı abi aç biraz merakta bırakma bizi

Biraz cesur olup araya bir geçiş motosikleti edinmeseydim, beyaz renk takıntım olmasına rağmen düşünebilirdim senin NC' ni

Bilinçli ellerde kullanılmış motosikletin yılına kilometresine bakma huyumda hiç yoktur hani Ama şuan ne desem boş tabi en az bir yılım var daha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler