Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    baybo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoguzzi V 85 TT
    sanırım bunların yükseltici ve yaklaştırıcısı var.ben alırsam hem yükseltilen hemde yaklaştırandan alırım bilginize.sebebide benim kollar kısa biraz yaklaşması gerek dedi bana bir eğitmen daha iyi olur demişti.
    HONDA (CG125,CBF150,CBF500,CBF600 ve NC 700X,NC 750X,MT09TRACER)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    partimepilot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar, motorlarına leo vince egzost uygulaması yapan var mı acaba aranızda? teşekkürler

m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gidon yükseltmenin ne gibi avantajları var ?
    Daha rahat oturuş ve sürüş pozisyonu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı baybo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bunların yükseltici ve yaklaştırıcısı var.ben alırsam hem yükseltilen hemde yaklaştırandan alırım bilginize.sebebide benim kollar kısa biraz yaklaşması gerek dedi bana bir eğitmen daha iyi olur demişti.
    Ben de yükseltici ile birlikte gidonun açısını değiştirerek biraz yaklaştırmayı düşünüyorum...

baybo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoguzzi V 85 TT
    HONDA (CG125,CBF150,CBF500,CBF600 ve NC 700X,NC 750X,MT09TRACER)

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Arkadaşlar, touring camların rüzgarı kesmesi yeterli mi?
    Vstrom kullanıcısı olarak, ilerde düşündüşüm bir makina,
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kesiyor vstrom gibi tasarım hatası yok.vstorm un camı çok uzakta kalıyor.Yanlız hafif bir spoiler takman gerekebilir kaskda ses yapmaması için.Ben önümüzdeki hafta mısıra gidicem motorla bakalım yeni cam ne kadar iyi geldiğimde söylerim.
    karapara ve _Uzay_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesiyor vstrom gibi tasarım hatası yok.vstorm un camı çok uzakta kalıyor.Yanlız hafif bir spoiler takman gerekebilir kaskda ses yapmaması için.Ben önümüzdeki hafta mısıra gidicem motorla bakalım yeni cam ne kadar iyi geldiğimde söylerim.
    Abi ''ben Mısıra gideceğim'' derken sanki ''bakkala'' gideceğim der gibi bahsetmişsin. Ben motosikletle 20 km yol yapacak olsam gözümde uzaya gideceğim gibi hissediyorum
    _Uzay_, jawc, pistolpitt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    haha şöyle söylim ben motorla günde 120 km yapıyorum.Şi yerim uzakta biraz.Ve her senede yurt dışına giderim motorla.UZak ülkelerdede mesela Vietnam gibi,gider motor kiralarım orda öyle dolaşırım.Bu sene mısırla açıcam sezonu sonrada tour da france ın 100 . yılı etkinliklerine katılmak için parise gidicem.Nc700x çok avantajlı motor yol yapan için.Öndeki depo yeri harika,bu motoru almamdaki tek sebep o.Gittiğim yerde rahatça eşya taşımadan fotoğraf çekebiliyorum.Eski motorlarımda inanılmaz yorulurdum eşyaları otele çıkar kapıları kitle of of offf
    _Uzay_ bunu beğendi.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    haha şöyle söylim ben motorla günde 120 km yapıyorum.Şi yerim uzakta biraz.Ve her senede yurt dışına giderim motorla.UZak ülkelerdede mesela Vietnam gibi,gider motor kiralarım orda öyle dolaşırım.Bu sene mısırla açıcam sezonu sonrada tour da france ın 100 . yılı etkinliklerine katılmak için parise gidicem.Nc700x çok avantajlı motor yol yapan için.Öndeki depo yeri harika,bu motoru almamdaki tek sebep o.Gittiğim yerde rahatça eşya taşımadan fotoğraf çekebiliyorum.Eski motorlarımda inanılmaz yorulurdum eşyaları otele çıkar kapıları kitle of of offf
    Maşallah.
    Resimleri falan görebileceğimiz bir link varsa ziyaret etmek isterim. Kazasız ve zevkli yolculuklar dilerim.
    mücahit_89 ve karapara bunu beğendiler.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    FACEBOOK da var herşey ama burdan söylemim özel mesajdan atim sana
    _Uzay_ ve karapara bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    FACEBOOK da var herşey ama burdan söylemim özel mesajdan atim sana
    facebook adresini banada verirmisiniz?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Arkadaşlar, pazar günü Kandıra - Ağva arası bir tur niyetindeyiz, şu anda yol kazı vs çalışmalar var mı o civarda?

Motosikleti
    honda vfr 1200 crosstourer dct
    Arkadaslar sanirim motorun ön caminin biraz ufak olmasi sebebi ile 120km den sonra ruzgar baya rahatsiz etmeye basliyor:( hiza alisik olmadigim icin mi bilemiyorum ama dengem bozulacakmis gibi hissediyorum. On cam yukseltince sorun cozulur mu acaba?

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı tworule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sanirim motorun ön caminin biraz ufak olmasi sebebi ile 120km den sonra ruzgar baya rahatsiz etmeye basliyor:( hiza alisik olmadigim icin mi bilemiyorum ama dengem bozulacakmis gibi hissediyorum. On cam yukseltince sorun cozulur mu acaba?
    Touring camlar var. Daha uzun. Onlardan almaz isen o hızlarda çok rahatsız olursun evet.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

suzeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Slm, baybo NC 700 X S ve Integra lar için yaptığım radyatör korumalardan bahsetmiş. Ben de bilgi vereyim dedim. Korumaları 1.5 mm paslanmaz sac dan yapıyorum. Üzeri statik toz boya ile kaplanıp fırınlanıyor. Motora bağlamak için hiçbir yeri delmeye gerek yok. Mevcut radyatör bağlantılarının arasına giriyor ve kendi vidası ile sıkılıyor. İşte resmi.
    karapara ve _Uzay_ bunu beğendiler.
    Erkan TURKKAN
    Yamaha XJR 1200 Cafe
    MANİSA

mertsnsz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Alıntı suzeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm, baybo NC 700 X S ve Integra lar için yaptığım radyatör korumalardan bahsetmiş. Ben de bilgi vereyim dedim. Korumaları 1.5 mm paslanmaz sac dan yapıyorum. Üzeri statik toz boya ile kaplanıp fırınlanıyor. Motora bağlamak için hiçbir yeri delmeye gerek yok. Mevcut radyatör bağlantılarının arasına giriyor ve kendi vidası ile sıkılıyor. İşte resmi.
    http://i897.photobucket.com/albums/a...ps882c418b.jpg
    Fiyat nedir arkadaşım
    VE TANRI MOTORU YARATTI

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı suzeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i897.photobucket.com/albums/a...ps882c418b.jpg
    vstromturkiye'de 70 liraya yaptığınızı gördüm. Burada da aynı fiyat geçerliyse özelden adres vs bilgilerini size yollayacağım. Yalnız benim motorum naked ve "x" yerine "s" yazmasını istiyorum. Detayları özelden konuşuruz. Hoşça kalın.

suzeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Fiyatı 70 tl, s modeli için de s yazanı var. Talep eden olursa turkkan.erkan@hotmail.com e-mail adresim. Ad soyad tel. Ve istediği modeli yazıp yollarsa ben ürünler bitince arar bilgi veririm. Çünkü şu an kesimdeler. Haftaya cuma gibi hazır olacaklar.
    m.omer bunu beğendi.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    hayırlı yolculuklar..

Bir arada hindistan a giden vardı ama hindistan yerinde duruyor ama gidecek arkadaştan bir ses çıkmadı bir daha, sizin ki de o hesap olmaz umarım.
    karaeser ve ergün1968 bunu beğendiler.

m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 cm gidon yükseltici takıldı. Kesinlikle çok daha rahat oturuş pozisyonu oldu. Sürüş zevkini artırdı, düşünenlere tavsiye ederim.
    _Uzay_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler