Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    [QUOTE=Drayke;3129892]Wolf ten 30 kuruş kadar fazla yakıyorsun...[COLOR="Silver"]

bu normalin üstünde bildiğim kadarı ile fakat nede motor bilgim olmadığı için saçma teorilerde üretmek istemiyorum fakat 3bin bakımını geçen hafta yaptırdığım Suzuki servisi motor gayet güzel tıkır tıkır dedi fakat gel gelelimki yakıyor meret :(
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bizim motora uygun orta sehpa var mı? şasede bağlantı yeri var ama uyan bir sehpa bulabilir miyiz piyasada, mesela tvs- ybr ya da cbf demiri gibi?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Distribütörle görüştüm dostum, sipariş verildi.. yakın zaman da sehpamız geliyor..

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    güzel olur valla, bazen park ederken ya da zincir yağlarken çok arıyorum açıkçası..

Arkadaşlar merhaba aranızdan wolfunu satan var mı acaba.Bir iki ay içinde yeni kasa cbr 125imi satıp bir wolf alabilirim.Beni en çok cezbeden yanı yakıt tüketimi oldu.

selam arkadaşlar şu an bütçe durumuma göre ilk motorum olarak 2005 model ducati monster alıcam... (lütfen 600cc büyük olur ilk motor için muhabbetine girmeyelim ) Ama işte eğer hesap yapcam cok zorlanıcaksam ne yazikki monster şimdilik rafa kalkıcam 10 bin tl ye kadar bir motor alıcam.. E o fiyatlara en güzel bulabildiğim motor (naked istediğimden) sym wolf... Aradım konuştum istanbul yetkili satıcı ile 9.250 mi dedi 9 750 mi dedi anahtar teslim bırakabiliyor.. Olmadı temiz bir 2. elde alabiliirm.Yalnız bir sorum olucak ben klasik far seviyorum. Şu şekilde

Satıcıya sordugum da değiştirebilirsin sana kalmış dedi.. Sym Wolf un orjinal farını çıkarıp bu klasik yuvarlak farlardan takabilirmiyim ? Daha önce varmıdır yapan sizden veya gördüğünüz ? Bu konuda bilgi almak istedim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    gerekli aparatları elde ederseniz yapabilirsiniz..
    Fakat yuvarlak farı satın almadan önce motorun üstünde denemeniz gerekiyor..
    Sym nin yuvarlak farlı modelleri 125 cc klasmanda mevcut. onlardan denemenizde fayda var..
    ayrıca daha önce wolf üzerinde ne yurt içi nede yurtdışı yuvarlak far görmedim. sizin için araştırayım

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerekli aparatları elde ederseniz yapabilirsiniz..
    Fakat yuvarlak farı satın almadan önce motorun üstünde denemeniz gerekiyor..
    Sym nin yuvarlak farlı modelleri 125 cc klasmanda mevcut. onlardan denemenizde fayda var..
    ayrıca daha önce wolf üzerinde ne yurt içi nede yurtdışı yuvarlak far görmedim. sizin için araştırayım

Valla bende google ı altüst ettim , bulamadım farı değişmiş wolf.. Vintage headlight olarak geçiyor. Tr de çok var bu farlardan ama dediğiniz gibi aslında üstüne tutup deneyip almak lazım.. Yada ön farı komple sökücem , kartonla en uygun ölçüsünü çıkarıcam yuvarlar olarak , elimde o kartonla gidip ona en yakın ölçüyü alıcam.Acaba garantiden çıkarmı motor ? Sananmam öyle olsa satıcı ama garantiden çıkar derdi satıcı değilmi ?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Yiğit G. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende google ı altüst ettim , bulamadım farı değişmiş wolf.. Vintage headlight olarak geçiyor. Tr de çok var bu farlardan ama dediğiniz gibi aslında üstüne tutup deneyip almak lazım.. Yada ön farı komple sökücem , kartonla en uygun ölçüsünü çıkarıcam yuvarlar olarak , elimde o kartonla gidip ona en yakın ölçüyü alıcam.Acaba garantiden çıkarmı motor ? Sananmam öyle olsa satıcı ama garantiden çıkar derdi satıcı değilmi ?
    tesisatı kesip biçmeyeceğin için garantiden çıkmaz..
    bizim mevcut orjinal farın bağlantı noktalarını ,yuvarlak fara montajlayabilirseniz pekala olur.. olmaz diye bişey söz konusu değil..
    motoruna en uygun işlem görmeyecek farı seçmek lazım.. cbf 500 , gs500 lerin farından ve bağlama aparatlarından başlayabilirsiniz..

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    arkadaşlar abiler ön ve arka dişlinin kaç olduğunu bilen varmı acaba

inazuma ile kıyaslıyorumda bakalım ne fark var

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    yokmu yav wolfun ön arka dişli sayısını bilen alla alla

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Dostum ön 14 T / Arka 35 veya 36 olması lazım.. emin değilim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/

Tüm wolf camiası bu facebook adresinden haberleşiyoruz.. hızlı ve anlaşılır oluyor..
    motosiklet.net

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Selamünaleyküm beyleer....

Motor hakkında öyle bi araştırma yaparken bu ''''http://www.youtube.com/watch?v=IzCQtpyWI8Y'''' videoya rastladım... nedir ne değildir bilen var mı? wolf250 almayı düşünüyorum, eğer 2014leri falan böyleyse bekleyeyim az daha =))

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    2014 modeli filan değil. Sonradan takılan göstergenin hüneridir bu renk cümbüşü. Yukarıdakide akü voltaj göstergesidir...
    Video altında koso diye yazıyor zaten.

https://www.google.com.tr/#q=koso+gösterge

Aha buda ülkemizdeki uyanıkların verdiği fiyat... Şaka gibi.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...27192564/detay

Buda E-bay mucizesi...
    http://www.ebay.com/itm/Koso-RX-2-GP...21fd69&vxp=mtr
    Onurkahraman ve Kerem Akın bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Reis müthiş bişeymiş...R1'de görmüştüm ama symde görünce dedim yeni heralde

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Arkadaşlar motorumu satıyorum ilhgilenen arkadaşlara duyurulur

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ml#post3159589

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    tüm SYM WOLF kullanan arkadaşlara müjde kappa kalitesinde arka çanta demirlerimiz bitmek üzre , ve olmazsa olmazımız önce kendi güvenliğimiz sonra motorumuzun maddi açısından güvenliğini garanti altına alan motor koruma demirimiz seri olarak üretime geçmiş durumda , bu yorumu okuduktan 10 gün sonra her 2 ürünün üretimi tamamlanacak, Avrupa standartları ne ise aynı kalitede olacak ve tabiki en önemlisi Euro, yabancı para birimiyle değil ! türk lirası ve çok çok makul fiyatlarda olacağını şimdiden garanti ederim , hepimize hayırlı uğurlu olsun.

çanta ve koruma demirleri adetle sınırlıdır bilginize.

koruma demiri ve çanta demiri düşünen arkadaşlar buradan benimle irtibata geçebilirler ayrıca 0 532 683 2087 numaramdan bilgi alabilirler cümleten kazasız sürüşler , esen kalın...
    Redmoon bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Deathghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba aranızdan wolfunu satan var mı acaba.Bir iki ay içinde yeni kasa cbr 125imi satıp bir wolf alabilirim.Beni en çok cezbeden yanı yakıt tüketimi oldu.
    Satiyorum eger hala ilgileniyorsan

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar bende bugün itibari ile 2013 model 5700 km de sym wolf 250 ile aranıza girmiş bulunmaktayım inş. iyi bir seçim olur herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    Beter_Bocek, DALGIC_800 ve K o r @ y bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler