Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katıldım zaten, cevdet
    caracalla takas düşünen olursa haberim olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ediyorum sinoplu hemşehrim.. ;)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Bu motorla bir çift yumuşak hamurlu lastik ve dar virajlar..
    O zevki düşünemiyorum

İşi biliyosun hee kısa şasi düşük ön arka teker mesafesi. Ve yat virajın içine içine
    Twin bunu beğendi.

wolfsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf
    Selam arkadaşlar
    Araniza katildigimi memnuniyetle belirtmek isterim 2012 model beyaz bir wolf aldim kendime çok memnunum şuan iyiki sym wolf
    çelikatlı bunu beğendi.

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    arkadaşlar selamlar,
    wolf 250 ile inazuma arasında kaldım. sürat le tork la pek işim olmaz. Yapacağım en yüksek hız 100 bilemediniz 110. Konforlu ve titreşimsiz bir motor arıyorum. Bazı yorumlarda tireşimin sıkıntı yaratabileceği yazıyor. Benim durumumda wolf mu yoksa inazuma mı dersiniz?

Motosikleti
    sym wolf
    Sym wolf alan bi çok kişi bu celiskide kaliyo . Bende sym wolf tercih ettim inazuma daha rahat deniliyor ama wolf de dediğin hizlarda titreşim yok

Motosikleti
    xcity
    izmir de wolf u test edebileceğim bir yer yokmudur ?

Buda benim
    wolfsat bunu beğendi.

Motosikleti
    sym wolf
    arkadaslar wolf kullanan yok mu ne bıtık bı baslık burası ya

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı solo__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar,
    wolf 250 ile inazuma arasında kaldım. sürat le tork la pek işim olmaz. Yapacağım en yüksek hız 100 bilemediniz 110. Konforlu ve titreşimsiz bir motor arıyorum. Bazı yorumlarda tireşimin sıkıntı yaratabileceği yazıyor. Benim durumumda wolf mu yoksa inazuma mı dersiniz?

Wolflerin hepsi birbirine benzer...[IMG][/IMG]

Satın almadan önce boyle biraz uzaksındır...[IMG][/IMG]

Aldıktan sonra boyle olursun ... [IMG][/IMG]

Wolfu başkalarıyla kıyaslayıp hep bunu ararlar .. [IMG][/IMG]

Ama yaptıkları genelde bu olur ....[IMG][/IMG]

Titreşim deyip dururlar, boyle bir motorda heyecandan hissedebildiğin tek şey kalp atışlarındaki ritimsizlik olur... [IMG][/IMG]

Yakıt kıyaslaması yaparlar,wolfu bundan çok az fazla yakar ....[IMG][/IMG]

En beğenilmeyen tarafı budur ,gercektende okadar var yani... [IMG][/IMG]

Sonuç olarak bütün gözler onun üzerinde süzülür ... [IMG][/IMG]

Kısaca wolf ile yolculuk boyle bir şeydir....
    viper17 ve çelikatlı bunu beğendiler.

Motosikleti
    xcity
    hocam çok net açıklamışsınız istanbul daki bir bayiden sordum. 0 km siyahı nakit 10.000 e veririm dedi

aradığınız tek özellik komforsa kesinlikle inazuma almalısınız.

fakat bununla beraber daha çok kaliteden daha az yakıttan daha iyi virajdan daha kısa fren mesafesinden daha güzellikten daha ucuzluktan daha fazla motor ömründen. feragat edeceğinizi unutmayın. bu saydıklarımdan vazgeçmeden konfora ulaşamassınız. kusursuz motor henüz üretilmedi her motorda bi kusur vardır bazılarında bir çok kusur vardır seçim yaparken en az kusurlusunu seçmek esastır.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aradığınız tek özellik komforsa kesinlikle inazuma almalısınız.

fakat bununla beraber daha çok kaliteden daha az yakıttan daha iyi virajdan daha kısa fren mesafesinden daha güzellikten daha ucuzluktan daha fazla motor ömründen. feragat edeceğinizi unutmayın. bu saydıklarımdan vazgeçmeden konfora ulaşamassınız. kusursuz motor henüz üretilmedi her motorda bi kusur vardır bazılarında bir çok kusur vardır seçim yaparken en az kusurlusunu seçmek esastır.
    Symnin az yaktığını kabul ederim. Ama diğerlerini sallamışsın. Kalitesiz suzuki, viraj kabiliyeti,hiç inazumayla viraja girdinmiki? Aea 250 CC testinde viraj kabiliyeti çok iyi deniliyordu. Sym nin titreşimini ne yapacaksın? Sym nin fren mesafesinin inazuma dan daha kısa olduğunu nerden duyduysan paylaşta bizde bilelim. Ezbere yazıp geçmeyelim lütfen.

salladığıma dair tek bir kanıtın varmı adem.? ben inazuma kullandım. wolf inazumadan en az iki kat daha iyi viraj alıyor ( en az iki kat )siz ne suzukisinden kalitesinden bahsediyorsunuz? altındaki motorun çin malı olduğunu suzukinin çin üretimi tek modeli olduğunu bilmiyorsunuz herhalde. fren olayınada gelirsek çelik fren hortumu diye birşey duymuşsunuzdur herhalde. hah işte o hortumun işlevselliğini wolfün ön freninde kullandıysan tabi hissetmişsindir. viraj olayına geri dönersek konfor abidesi inazuma yumuşacık amortisörleriyle sert amortisörlere sahip artı daha kısa şasiye ve dingil mesafesine sahip wolfle baş etmesi mümkün değil. aea 2500cc karşılaştırması zaten fiyasko motosikletten bi haber bir kaç kullanıcının bir ikisi hariç. yaptığı zırvaya göre motosiklet seçecek kadar motosiklet cahili değilim. hele o düke sahibi bayanın ağzını yaya yaya o paraları hyosunga assslaa vermem şuna asslaa vermem bunu asslaa almam dmesine göremi motosiklet seçeceğim? haa eksisi yokmu tabiki var her motordada var. titreşimi nolcak demişsin sana yokmu dedim? rahat motormu dedim. demedim o konuda inazumanın eline su dökecek motorada binmedim. kusura bakmada olay bundan ibaret.
    dyavol-77 bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    salladığıma dair tek bir kanıtın varmı adem.? ben inazuma kullandım. wolf inazumadan en az iki kat daha iyi viraj alıyor ( en az iki kat )siz ne suzukisinden kalitesinden bahsediyorsunuz? altındaki motorun çin malı olduğunu suzukinin çin üretimi tek modeli olduğunu bilmiyorsunuz herhalde. fren olayınada gelirsek çelik fren hortumu diye birşey duymuşsunuzdur herhalde. hah işte o hortumun işlevselliğini wolfün ön freninde kullandıysan tabi hissetmişsindir. viraj olayına geri dönersek konfor abidesi inazuma yumuşacık amortisörleriyle sert amortisörlere sahip artı daha kısa şasiye ve dingil mesafesine sahip wolfle baş etmesi mümkün değil. aea 2500cc karşılaştırması zaten fiyasko motosikletten bi haber bir kaç kullanıcının bir ikisi hariç. yaptığı zırvaya göre motosiklet seçecek kadar motosiklet cahili değilim. hele o düke sahibi bayanın ağzını yaya yaya o paraları hyosunga assslaa vermem şuna asslaa vermem bunu asslaa almam dmesine göremi motosiklet seçeceğim? haa eksisi yokmu tabiki var her motordada var. titreşimi nolcak demişsin sana yokmu dedim? rahat motormu dedim. demedim o konuda inazumanın eline su dökecek motorada binmedim. kusura bakmada olay bundan ibaret.
    o parayı ktm duke 200'e assllaa vermem
    o karşılaştırmayı ben de izledim. en az sözü geçen motosiklet sym oldu. sadece birkaç konuda bahsettiler. kötüler ve iyiler ortaya çıktı. ben buradan sym nin dengeli bir motosiklet olduğunu anlıyorum. karşılaştırma sırasında slalom yapmadılar tabiki, bu yüzden viraj konusunda yapılan yorumlar çok bilgilendirici olmayacaktır. o motosikletlerin içinde uzun yol yapılabilecek 2 motor var, inazuma ve sym.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    sym wolf
    o vıdeo bencede cok bılgılendırıcı degıl .. soyle bıseyde var ınazumanın tıp,sekıl olarak sym kadar albenısı yok ..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    albenisi yokta 2 ci elde niye inazumanın 10 bin tl den aşa ilanı yok? 8 bine wolf gırla. 2 ci eli bile para etmiyor sym nin. Albenisi yokmuş. Külahıma anlat.üstelik sıfır fiyatları aşa yukarı aynı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

fren hortumu çelik diye daha iyi fren tutuyor öylemi? Çelik fren hortumu patlamaz ve eskimez. Başka artısı yok. Benim çin mali suzuki senin çin malı olmayan sym den daha çok gideri var. 2 ci elde para etmiyor sym. İlanlara bak istersen. Viraj konusuna gelince virajları alamaman kabiliyetsizliğinden olabilir. Bence gayet güzel viraj kabiliyeti var. Konfor on numara. Kasis çukur hissettirmiyor. Çok sallıyosun.

Motosikleti
    sym wolf
    ıkısıde 8000 tl olsa yıne wolf alırım
    kurtlar sofarası

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler