Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Merhaba arkadaşlar, 2009 model gv250 mi naked'a geçiş yapacağımdan dolayı satıyorum, ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2832943/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hysong gv 250
    abi benim ingilizce yok ben bunu çözemem hyosungsource den önceden sipariş vermiştim ama paypal kapandıonuda yapamıyorum şimdi
    o

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı seyit ahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim ingilizce yok ben bunu çözemem hyosungsource den önceden sipariş vermiştim ama paypal kapandıonuda yapamıyorum şimdi
    o
    dostum motopit'i aradınmı ellerinde yedek parça var.

msklkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    merhaba arkadaşalar suan 125cc bi motosıklet kullanıyorum . onumuzdekı seneye 250cc gecmek istiyorum gv 250 ikinci el alırken kaç model ve üstünü önerirsiniz ve parça konusunda cok sıkıntı yasar mıyım ? kaza vb olaylarda ve periyodik bakımlar sırasında . sımdıden tesekkur ederım . ankaradayım bu arada
    Araba kullanmak , ön camda bir film izlemek gibi . Oysa motor kullanmak o filmin içindeki baş rolü oynamak gibi ..

Koruma demiri alacakların dikkatine :
    Aydın Kardeşler in sattığı, malum sitede de ilanı olan koruma demiri krom değil. 4 ay önce taktırdığım parça paslanmaya başladı. Başka üreticilere bakmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti
    hysong gv 250
    baktım abi 25-30 iş günü diyorlar abi birde ben koreanbikeparts mesaj attım bana gelen cevap Re: Contact Form

Koreanbikeparts.com

Yanıtla|
    15:37 (Sal)
    Siz
    Hello

Thank you for your interest.
    I set up the credit cards payment method on the website today because of the problem of the PayPal payment in Turkey.
    Please log in PayPal and put the parts you need into the shopping cart and then proceed the payment.
    Then you will be available to pay it through the credit cards.
    Thank you.

lobomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı seyit ahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım abi 25-30 iş günü diyorlar abi birde ben koreanbikeparts mesaj attım bana gelen cevap Re: Contact Form

Koreanbikeparts.com

Yanıtla|
    15:37 (Sal)
    Siz
    Hello

Thank you for your interest.
    I set up the credit cards payment method on the website today because of the problem of the PayPal payment in Turkey.
    Please log in PayPal and put the parts you need into the shopping cart and then proceed the payment.
    Then you will be available to pay it through the credit cards.
    Thank you.
    bugün itibari ile kredi kartı sistemi yöntemini uygulamaya başladıklarını, paypal ile giriş yapıp, ürünün ödeme kısmından kredi kartı seçeneğinden alabileceğinizi iletmişler. iyi de olmuş. parça sıkıntısı çekenlere duyurulur. fiyatları da baya uygun burada. ayrıca buji piposu orjinal takmak isteyenler burada satışı uygun fiyatta.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Arkadaşlar merhaba, 2007 model gv 250 için egzoz yaptırmak istiyorum. bu iş ortalama ne kadara patlar bana tşk

Arkadaşlar, heybe çantasıyla ilgili çokça yazı mevcut, bildiğiniz gibi beğenin beğenmeyin gv250 için üretilmiş heybe demiri de var , ne kadar araştırdıysam da arka çanta demiri satan bir yer bulamadım, özel yaptırsam en iyi neresi yapar ve KAÇA yapar?

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-yan-heybe-demiri-231484550/detay

Alıntı murat81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-yan-heybe-demiri-231484550/detay
    Dikkatli okursanız linkteki demirin olduğunu fakat arka çanta demiri bulamadığımı yazdım -ki bende zaten linkteki demirden var- Arka çanta demiri linki var mı?

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Arkadaşlar yukarda bi soru sormuştum acaba cevap vermeniz mümkün mü

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Alıntı msklkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yukarda bi soru sormuştum acaba cevap vermeniz mümkün mü
    Bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. Ben ehliyeti aldım. Ehliyet kursundaki 10 saatlik eğitimin ( kurstaki motor bajaj 200NS ) ardından direk 2011 GV250 aldım. Ve yaklaşık 1600 km dir kullanıyorum. hiçbir sorun yaşamadım. Hangi modellerin tercih edilmesi konusu beni aşar. bu başlığın tamamını okudum nerdeyse ama insanlar genelde sorunu anlatıyorlar. Morotunun modeli km si nasıl kullandığı gibi bilgiler paylayşılmıyor. Bu bakımdan model seçimini daha deneyimli arkadaşlar cevaplarsa iyi olur. saygılar.

lobomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı msklkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşalar suan 125cc bi motosıklet kullanıyorum . onumuzdekı seneye 250cc gecmek istiyorum gv 250 ikinci el alırken kaç model ve üstünü önerirsiniz ve parça konusunda cok sıkıntı yasar mıyım ? kaza vb olaylarda ve periyodik bakımlar sırasında . sımdıden tesekkur ederım . ankaradayım bu arada
    kaç model oluşu size kalmıştır. bütçenize göre seçim yaparsınız. ha bütçe iyiyse tabii ki en üst model küçük yaş ve kilometresi düşük olması herzaman en az arıza ve satarken iyi fiyattan satarsınız. gv250 iki model olarak geçer. karbüratörlü (eski modeller) ve EFI enjeksiyonlu sistem. enjeksiyonda yakıt tasarrufu avantajlı olur. karbüratörlü gibi motor ısınınca kırmızı ışıklarda ikide bir rolanti vidasından gaz ayarı yapmazsınız. enjeksiyon sistemde bu ayarı beyine gelen sensörlerdeki bilgilere göre (hava-benzin-motor sıcaklığı-hava sıcaklığı gibi bilgiler)otomatik yapar. size iş düşmez. karbüratör avantajı ise ustası çok olur. enjeksiyonlu motorlara ustalar uzay mekiği gibi bakarlar. iyi bir usta bulmanız şart.
    parça sıkıntısına gelince, şu an ülkemizde servis ağı zayıfladığı için tedarikçiler fazla yanaşmıyorlar. fakat internetten yurtdışından her türlü parçayı 20-30 gün içerisinde getirtebilirsiniz. gv250 öyle saç baş yolduran motor da değildir. düzgün kullanılır, bakımları zamanında yapılıp ve kaliteli malzemeler ile değiştirilirse uzun yıllar kullanılabilecek uzun yol motorudur. şehir içi dur kalkları, kırmızı ışıkları fazla sevmez. yağ soğutmalı olduğu için sürekli yol yapmak ister. giderken öndeki yağ radyatörünün rüzgar etkisiyle hemen soğuması gerekir. fakat fazla ısınması motora zarar vermez korkmayın. sadece bacaklarınız yanmaya başlar. zaten motor ısı sensörü sayesinde, motor belirlenen katalog sıcaklığına ulaşırsa beyin tarafından stop eder ve biraz soğuyana kadar çalıştırmaya izin vermez. bu yazdıklarım da motorun fabrika hatalarını hesaba katmıyorum. eee o da şans işi artık.
    murat81, metalman ve CraCheR bunu beğendiler.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Alıntı lobomoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... karbüratörlü gibi motor ısınınca kırmızı ışıklarda ikide bir rolanti vidasından gaz ayarı yapmazsınız. .... şehir içi dur kalkları, kırmızı ışıkları fazla sevmez. yağ soğutmalı olduğu için sürekli yol yapmak ister. giderken öndeki yağ radyatörünün rüzgar etkisiyle hemen soğuması gerekir. ...

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    teşekkür ederim kullanım acısından cok zorlanacagımı dusunmuyorum kısa surede alısabılırım zaten halı hazırda motosıklet kullanıyorum . sanırım alırsam bende sızın gıbı 2.el bakıp saglam bı ustaya gosterıp almalıyım . daha sonrasında memnun kalırsam satıp sıfırını alabılırım . ama huyunu suyunu bılmedıgım ıcın suan sıfır almaya bıraz cekınıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

Alıntı büyüke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. Ben ehliyeti aldım. Ehliyet kursundaki 10 saatlik eğitimin ( kurstaki motor bajaj 200NS ) ardından direk 2011 GV250 aldım. Ve yaklaşık 1600 km dir kullanıyorum. hiçbir sorun yaşamadım. Hangi modellerin tercih edilmesi konusu beni aşar. bu başlığın tamamını okudum nerdeyse ama insanlar genelde sorunu anlatıyorlar. Morotunun modeli km si nasıl kullandığı gibi bilgiler paylayşılmıyor. Bu bakımdan model seçimini daha deneyimli arkadaşlar cevaplarsa iyi olur. saygılar.
    teşekkür ederim kullanım acısından cok zorlanacagımı dusunmuyorum kısa surede alısabılırım zaten halı hazırda motosıklet kullanıyorum . sanırım alırsam bende sızın gıbı 2.el bakıp saglam bı ustaya gosterıp almalıyım . daha sonrasında memnun kalırsam satıp sıfırını alabılırım . ama huyunu suyunu bılmedıgım ıcın suan sıfır almaya bıraz cekınıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Alıntı lobomoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç model oluşu size kalmıştır. bütçenize göre seçim yaparsınız. ha bütçe iyiyse tabii ki en üst model küçük yaş ve kilometresi düşük olması herzaman en az arıza ve satarken iyi fiyattan satarsınız. gv250 iki model olarak geçer. karbüratörlü (eski modeller) ve EFI enjeksiyonlu sistem. enjeksiyonda yakıt tasarrufu avantajlı olur. karbüratörlü gibi motor ısınınca kırmızı ışıklarda ikide bir rolanti vidasından gaz ayarı yapmazsınız. enjeksiyon sistemde bu ayarı beyine gelen sensörlerdeki bilgilere göre (hava-benzin-motor sıcaklığı-hava sıcaklığı gibi bilgiler)otomatik yapar. size iş düşmez. karbüratör avantajı ise ustası çok olur. enjeksiyonlu motorlara ustalar uzay mekiği gibi bakarlar. iyi bir usta bulmanız şart.
    parça sıkıntısına gelince, şu an ülkemizde servis ağı zayıfladığı için tedarikçiler fazla yanaşmıyorlar. fakat internetten yurtdışından her türlü parçayı 20-30 gün içerisinde getirtebilirsiniz. gv250 öyle saç baş yolduran motor da değildir. düzgün kullanılır, bakımları zamanında yapılıp ve kaliteli malzemeler ile değiştirilirse uzun yıllar kullanılabilecek uzun yol motorudur. şehir içi dur kalkları, kırmızı ışıkları fazla sevmez. yağ soğutmalı olduğu için sürekli yol yapmak ister. giderken öndeki yağ radyatörünün rüzgar etkisiyle hemen soğuması gerekir. fakat fazla ısınması motora zarar vermez korkmayın. sadece bacaklarınız yanmaya başlar. zaten motor ısı sensörü sayesinde, motor belirlenen katalog sıcaklığına ulaşırsa beyin tarafından stop eder ve biraz soğuyana kadar çalıştırmaya izin vermez. bu yazdıklarım da motorun fabrika hatalarını hesaba katmıyorum. eee o da şans işi artık.
    bilgiler için çok teşekkür ederim . daha önce bu motoru kullanmıs olsaydım sıfırına yanasırdım fakat fakat bilmediğim için ikinci el güzel bı ustaya gosterıp alırım ankarada hyonun eskı servısı var suan baska bı marka ıle devam edıyorlar onla hyo konusnda basarılılar baya arastırdıgım kadarı ıle . ankarada pek ilan yok bende 12-13-14-15 model uygun modellere bakabılırım . ankarada aman aman trafik diyeceğimiz sey bı aksam bı sabah cok yogun oluyor oda motoru ve benı yormaz dıye dusunuyorum en azından suan yorulmuyorum . uzun yol motoru olması ilgimi cekıyor rahat bı surus pozısyonu ıle saatlerce veya motor sısecek mı derdı olmadan gıtmek istiyorum çok tesekkur ederım tekrardan bu gv250 sayfasında kullanıcı olarak gorusmek uzere .
    Araba kullanmak , ön camda bir film izlemek gibi . Oysa motor kullanmak o filmin içindeki baş rolü oynamak gibi ..

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı cyhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri alacakların dikkatine :
    Aydın Kardeşler in sattığı, malum sitede de ilanı olan koruma demiri krom değil. 4 ay önce taktırdığım parça paslanmaya başladı. Başka üreticilere bakmanızı tavsiye ederim.
    bir çok kere yazdım ancak deneyince anlayıp buraya yazmanız iyi olmuş sadece paslanması değil bir kaza anında hiç bir işe yaramıyor egilip motorada zarar veriyor.

çanta demiri hazır satılmıyor ancak basit şekilde kendinşzde yapabilirsiniz ve yaptırabilirsiniz

Arkadaşlar GV 250 kullanıcılarının WhatsApp grubu var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

GV 250 kullanıcıları WhatsApp grubuna (varsa) eklerseniz sevinirim arkadaşlar.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    burası WhatsApp tan daha iyi yazılan bilgilerin geniş çevreye yayılması açısından bence,bazı arkadaşlar ın kesip saklanılası yazıları oluyor.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42368360/detay arkadaşlar motorunu satıyorum ilgilenen varsa mesaj atabilir
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler