Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak bazen daha az gittiğide oluyor sanırım kullanıma bağlı ve trafikte dur-kalk yapıp yapmana bağlı olarak değişiyor. Ama 350 km.den aşağı yapmaz zaten. Ortalama 400 yapıyorum ben. Uzun yolda işler elbetteki çok değişiyor
    Bu arada 17 liraya doldurdum diye yazmışım sonra kendim de şaşırdım bu ne diye 37 lira olucaktı o İşe gidip gelirken kullanıcağım yol aşırı dur kalk yapıcak bir yol değil 400 km de gayet iyi Yazın da aile yanı Çınarcık ziyaretlerinde uzun yolda artık koklata koklata benzini gideriz
    Ride hard or stay at home

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    400km yaparsa zaten daha ben ne isterimki
    enjoy your ride and enjoy forever

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Ahirman hoşgeldin.Bende bu topic aracılığı ile gv250 sahibi oldum.Henüz çok tecrübe sahibi değilim gv250 ile ilgili ama öncesinde başka motosikletler kullandım.Buna dayanarak, bence alınacak en iyi 250 'lik makinedir.Benim makinemde zaman zaman 2-3 sn 'lik gaz yememe sorunu var ama şu ana kadar bu durum bende rahatsızlığa yol açmadı.Çözümü ise ECÜ (elektronik Kontrol Ünitesinin) 'nün değişmesidir.Tecrübe edindikçe seninle paylaşırım.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ya ahirman arkadaşın bir yanlışı var.. yorumlar 2006 dan diyor.. e biz hiç durmadan yazıyoruz yıl 2009.. acaba sayfalarımı göremedi.. bu arada topic hayırlı olsun.. güncel tutalım orayı.. benzin tüketimi konusunda emrahın çok tatlı bir cümlesi vardı.. aramızdan biri şunu sormuştu ; GV NİZİN EN ÇOK NEYİNİ SEVİYORSUNUZ ? emrahın cevabı ; EN SON NE ZAMAN BENZİN ALDIĞIMI UNUTTURMASI bu arada hava süper oldu burada ama tutucam kendimi tam düzelmem lazım cumartesi buluşmasına iyileşmem lazım
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Orası öyle bazen en son ne zaman benzin aldığınızı unutuyorsunuz. Mesela ben 7 Ocakta mı ne almıştım İngiltereye gitmeden önce. Hala aynı benzin duruyor üzerinde. Tabi havalardan dolayı motorun 2 haftadır yattığını saymazsak.

Korayım kardeşim sen nasıl oldun? Toparlamaya başla kendini biraz abicim, bak mis gibi hava var dışarıda
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    orhan biraz daha iyiyim gadaşım.. hava güzel ama korkuyorum kötü eder diye.. içim gidiyor çıkmak için ama yapmamam lazım.. cumartesi yağış diyor hala..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bugünkü gibi olsa hava ctesi de keşke
    insanın içi gidiyor sen burda böyle bu havada otur motor da evde yatsın :(

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    koray süpersin yine neler yapmışsın topice ya saolun valla sizi orda görünce daha bir keyifleniyorum.
    yanlız bırakmadığınız için tşk.

bu arada cumartesi bir olsun da artık sanal olmaktan kurtulalım. en çok buna seviniyorum zaten...inşallah hava güzel olur...

Motosikleti
    sırf cumartesi iyi olayım diye çıkmıyorum bugün.. yanlız siz biraz daha gaz verirseniz dayanamayacağım

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    ilaçlarını ihmal etme koray
    valla pazartesi gününden beri akşam eve gelince diyorumki ya al da bir tur at ama hava kötü...
    sonra hadi bir gün daha bir gün daha...
    ama sanırım bugün dayanamıyacağım eve gidince sanırım biraz turlayacağım napiim dayanamıyorum

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray ama şimdi şöyle de bir durum var diyip seni daha fazla gaza getirmiyim ben kendimi sakinleştireyim önce Yoksa çok kötü şeyler geçiyodu aklımdan sustum

Motosikleti
    -
    Aman Korayım kardeşim gelme gaza, mazallah üşütürsün iyice. Bakma güneş var ama motor üzerinde rüzgar yersin.

Cumartesi büyük ihtimalle motorla değilde arabayla gelicem arkadaşlar yanınıza. Mobilya bakıcaz nişanlımla cumartesi günü, kardeşimin arabasıyla, aslında motorda sayılır bizim motorlar kadar hız anca yapıyo Twingo'dur da kendisi

Bende bu akşam eve erken gidebilseydim motoru yıkayıp çalıştırmayı düşünüyordum ufakta bi tur atardım aslında. Ama yarın ve Cuma günü izinliyim elektrik-su-doğalgaz işleriyle uğraşmak için, o yüzden hava bu günkü gibi güzel olursa motorla gitmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan nereden bakıcaksınız mobilya ? Sana tavsiyede bulunabilirim bu konuda da cumartesi günü hatta eşim de gelirse daha iyi fikirler verebilir mimar kişisi
    Akşam çıkıp da yolu Ataşehir civarlarına düşen olursa bana haber etsin mutlaka gelir ufak ufak pıtır pıtır eşlik ederim kendisine en acemisinden gerçi bu akşam Fenerin maçı var

Motosikleti
    -
    Burak valla aklımızda bir kaç yer var, birde nişanlımın arkadaşının mağazası varmış Modoko'da oraya bakmayı düşünüyoruz, gerçi nişanlım cuma izin alabilirse hem cuma hem cumartesi bakacağız sanırım. Tavsiyelerini duymak isterim dostum, özelden yazarsan çok sevinirim hatta

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan özelden yazdım birşeyler umarım faydası olur sana

Motosikleti
    beyler dayanamadım faturaları yatırmaya motorla gittim ama çok sıkı giyindim.. süper oldu.. ya hava böyle olsa ne güzel olur cumartesi..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray süper ya ben zor duruyorum akşam olsa da eve bi gitsem diye eşim de öğlen motorla antrenman yapmış biraz arayıp söyleyince iyice kıpır kıpır oldum burda Sıkı giyindiysen sorun olmaz inşallah biz de kızan annelere döndük burda aman evladım dikkat et kendine diye

Motosikleti
    ne güzel ya.. motor yüzünden kavga etmeyin de.. ben binicem hayır ben binicem aman maşallah... nazar değmesin.. bu arada bir sürü motosikletçi atmış kendini dışarı hepsi ile selamlaştık.. süper oldu..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel ya.. motor yüzünden kavga etmeyin de.. ben binicem hayır ben binicem aman maşallah... nazar değmesin.. bu arada bir sürü motosikletçi atmış kendini dışarı hepsi ile selamlaştık.. süper oldu..
    maşallah maşallah yok canım etmeyiz kavga
    ben de demin arkadaşla konuştum akşam dedim uğra bana motoru çıkar hem dedim o da ohooo ben çoktan motoru çıkardım bile dışardayım şu an motorla dedi bi ben kaldım galiba ehehe

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    hava bugün süperdi ya ne güzel keşke bende gündüz saati şöyle bir tur atabilsem. ama ne olursa olsan bu akşam çıkıp biraz turlayacağım. koray dediğin gibi insan duramıyor. eminim burak da akşam bir iki tur atar dayanamaz

ama polise dikkat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler