Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava bugün süperdi ya ne güzel keşke bende gündüz saati şöyle bir tur atabilsem. ama ne olursa olsan bu akşam çıkıp biraz turlayacağım. koray dediğin gibi insan duramıyor. eminim burak da akşam bir iki tur atar dayanamaz

ama polise dikkat
    Tarkan doğru tahmin emin ol bir iki tur atıcam akşama bu kadar güneşi gördükten sonra dayanmak zor tabii ki polise dikkat ederek zaten evin oralarda dolanırım çok açılmadan akşam akşam
    Ride hard or stay at home

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    evet abi bende turlayacağım. bi kaç resim çekebilirsem eklerim burdan
    sende foto ekle burak yakından görelim
    enjoy your ride and enjoy forever

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Havalar güzelleşti, trafik kazmaları da arttı ama özellikle de taksiciler Motor leş gibi çamur içinde bir yıkatacağım ama yağmur ayğıp yine kızımı kirletecek diye korkuyorum

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    bende yıkama işini cumaya bıraktım.. umarım motorla gelecek kadar güzel olur hava.. draggy senin belli oldumu gelip gelemeyeceğin ? BEYLER ; daha dönmedinizmi? hani fotolar ?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yıkama işini cumaya bıraktım.. umarım motorla gelecek kadar güzel olur hava.. draggy senin belli oldumu gelip gelemeyeceğin ? BEYLER ; daha dönmedinizmi? hani fotolar ?
    Cumartesi boşum gelirim

Motosikleti
    iyi abi süper.. cuma akşamı hava durumuna göre yer zaman olayını haberleşiriz zaten.. gerçi şimdi baktım meteor da cumartesi sağnak yağış diyor.. :(

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan özelden yazdım birşeyler umarım faydası olur sana
    Burak sağolasın, okudum yazdıklarını çok teşekkürler.

Beyler herkes dışarıda sanırım kimse online değil Herkes tur atıyor motoruyla desenize, aman dikkatli olun beyler. Dönünce fotoları da ekleyinde bizim gibi içi giden motorcu kardeşlerinizin gözü gönlü açılsın.

Bende biraz önce motorumun yanından geldim. Brandasını kaldırdım, motor leş gibi çamur içinde acayip üzüldüm. Sonra kontağı açıp hafif jikle ile marşa basınca tek marşta çalıştı Yavrukuşum Seviyorum ben onu Yaklaşık 2 haftadan fazla oldu yinede tek marşta çalıştı çok hoşuma gitti.

Bu arada ön camı Selçuk soruyordu onun resimlerini çektim, birde İlker için yan çantaların demirlerini çektim birazdan ekliycem siteye. Ama motor o kadar pisti ki utanıyorum o resimleri koymaya
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    gadaşım yaparsın sen onu lokum gibi yine.. cumarteside yan yana getiremiycez kuzuları herhalde yağış olacak.. bakalım ne zamana nasip olacak ? murat geldiğinde ilk defa arkalı önlü iki motor yolda olmanın ne demek olduğunu anladım.. kısa bir süreydi ama çok güzeldi.. aynaya bakıyorsun arkanda kasklı korumalı bir motor geliyor arada onun sesi geliyor.. bugün çıktım muratın geldiği günden sonra tek başına o kadar keyif almadım..gerçi hastaydım ama.. benim tarzım toplu sürüş bunu anladım...

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gadaşım yaparsın sen onu lokum gibi yine.. cumarteside yan yana getiremiycez kuzuları herhalde yağış olacak.. bakalım ne zamana nasip olacak ? murat geldiğinde ilk defa arkalı önlü iki motor yolda olmanın ne demek olduğunu anladım.. kısa bir süreydi ama çok güzeldi.. aynaya bakıyorsun arkanda kasklı korumalı bir motor geliyor arada onun sesi geliyor.. bugün çıktım muratın geldiği günden sonra tek başına o kadar keyif almadım..gerçi hastaydım ama.. benim tarzım toplu sürüş bunu anladım...
    Ahh ahh kardeşim gündüz vaktim olsa ben onu çiçek gibi parlatırım ama işte ne yaparsın.

Sende grup sürüşün tadına varınca çok hoşuna gidecek eminim

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba.Koray pazar günkü gezimizin tadı damağımda kaldı.Kaç haftadır otomatiğe bağladı ya hep yağışlı yada hafta içi güneşli hafta sonu yağmurlu.Bu haftada yine aynı durum.Hava yarın güzel olacak gibi bende işe motosikletimle gideceğim.Napalım şimdilik böyle idare edeceğiz.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    amanın arkadaşlar çıktım gezdim geldim siyah incimle akşam karanlıkta zor da oluyormuş ama pek de keyifliydi resim çekemedim yanlız karanlıkta kusuruma bakmayın gerçi geçen sabah çemiştim bir resim pek güzel çıkmıyor otoparkta sabah güneş ışığında çekicem koyucam incinin resmini draggy nin dediği gibi trafik kazmaları da yollardaydı ataşehir civarında neyse sorunsuz gittim geldim

iki tane sabah çektiğim fotolardan ekledim ama dediğim gibi çok güzel çıkmadı
    Orhan rica ederim ne demek daha çok yardım etmek isterim bu evlilik konularında
    Koray bu sene inşallah bol bol grup sürüşü yapıcaz

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar bizim tarz motor kullanıcıları bir elinde cila bir elinde bez olacak.. Bu kaçınılmaz.. Ben bugün 100 km kadar kullandım. Hava çok güzeldi. 18 derece ve güneşli idi. Ama resim çekmedim.. Bu arada ben daha yağmurda motoruma hiç binmedim. Binmemde.. Kirlenmesini istemiyorum... Benim ki hala cayır cayır duruyor.. Bugün o kadar çok kişi gördü sordu ben anlattım ki; en az 3 kişi... Ben en azından 15 günde bir cilalıyorum.....
    Orhan bu arada senin ön camın resimlerini bir eklersen süper olur.. En azından bilgileniriz..
    Bu arada yağmurda kullanırken aman dikkat... Burada herkes bişeyler paylaştı. Birimize bişey olur ise; forum resmen çöker.. Çok ciddi sonuçlar doğurur.. O sebeble şu an dan itibaren herkes bu foruma sorumlu ve bu başlığa karşı hesabımız bulunmaktadır.. Lütfen herkesi dikkatli motor kullanmaya davet ediyorum....
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    burak bu senin inciyi gördükçe nasılsa eşimde binmiyor arkama.. söksemmi diye düşünüyorum valla koltuğu sisibarı...

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    tamam koray sen sök bize ver koltukla sisybarı
    şaka bir yana gerçekten çok hoş duruyo öyle ama en yakın zamanda takıcaz biz de koltuğumuzu sisybarımızı inşallah

Motosikleti
    -
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim tarz motor kullanıcıları bir elinde cila bir elinde bez olacak.. Bu kaçınılmaz.. Ben bugün 100 km kadar kullandım. Hava çok güzeldi. 18 derece ve güneşli idi. Ama resim çekmedim.. Bu arada ben daha yağmurda motoruma hiç binmedim. Binmemde.. Kirlenmesini istemiyorum... Benim ki hala cayır cayır duruyor.. Bugün o kadar çok kişi gördü sordu ben anlattım ki; en az 3 kişi... Ben en azından 15 günde bir cilalıyorum.....
    Orhan bu arada senin ön camın resimlerini bir eklersen süper olur.. En azından bilgileniriz..
    Bu arada yağmurda kullanırken aman dikkat... Burada herkes bişeyler paylaştı. Birimize bişey olur ise; forum resmen çöker.. Çok ciddi sonuçlar doğurur.. O sebeble şu an dan itibaren herkes bu foruma sorumlu ve bu başlığa karşı hesabımız bulunmaktadır.. Lütfen herkesi dikkatli motor kullanmaya davet ediyorum....
    Selçuk çok haklısın herkes çok dikkatli olmak durumunda. Allah korusun birimize bişey olursa moralman çökeriz gerçekten. Ayrıca yağmurda bizim lastiklerin performansı çok kötü

Selçuk resimleri hazırlıyorum birazdan koyacağım topice

Motosikleti
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam koray sen sök bize ver koltukla sisybarı
    şaka bir yana gerçekten çok hoş duruyo öyle ama en yakın zamanda takıcaz biz de koltuğumuzu sisybarımızı inşallah
    sizden kıymetlimi be alın canlar.. vallaha bak.. alana kadar istersen söküp getireyim kardeşim.. ciddiyim.. nasıl olsa bizim uzuuuun bir süre ihtiyacımız yok.. SELÇUK ; çok güzel söyledin.. hem aileye hemde arkadaşlara ve bu topice sorumluyuz.. lütfen çok dikkatli.. draggynin dediği gibi dışarıda manyak dolu..

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Orhancığım teşekkür ederim.. Acelesi yoktu; yahu!

Koray cığım teşekkür ederim.. Amacım kimseye bişey olmasın demek.. Ben duygusal birisiyim.. O sebeble demiştim..

Motosikleti
    -
    Evet benim ön camın resimleri bunlar arkadaşlar. Motor çok kirli kusura bakmayın utanıyorum bu halde resmini koymaya

Bunlarda yan çantaların demirleri. Biraz kirli ve paslı ama idare edin artık. Havalar düzelsin o paslarıda sökücem.

Amanınnnn... tekerdeki çamura bak, gece vakti görememiştim ama flash patlayınca ortaya çıkmış

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Teşekkürler...

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    bayağı temizmiş gerçekten motorun orhan

sisibar benim kesin taktırmam lazım. yolu istanbul motordan geçen olursa sorabilirmi ya da c.tesi uğrarmıyız ????
    enjoy your ride and enjoy forever

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler