Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    lamekan 12de

ben ve hatun geliyoz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    uğur başın sağolsun, Çok üzüldüm. Seni çok iyi anlıyorum geçtiğimiz sene bizim pehlivanında böbreklerinde sorun vardı son anda yırttı 2 ameliyat geçirdi. Ölüp ölüp dirilmiştim o zamanlar.... en azından ona sıcacık bir yuva güzel bir hayat yaşatmışşın onu düşünmek lazım...

@ahmet yrn gerçekten kar yağsada gidilecek mi?

arkadaşlar gelecek olan başkalarıda varmı? Ben yarın yağış olmaz ve yerlerde kuru ise gelmeyi planlıyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yarin yagis yok gibi ama gizli buzlanma, yerlerde islaklik vs tehlike. ben motorla patinaj yapmayacak her hava kosulunda orada olucam. can ve mervede gelebilir. ridvan zaten ekmedi hic ekmez.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Uğur kedin için çok üzüldüm ben de çok severim kedileri başın sağolsun.
    Sehpan da hayırlı olsun sonunda geldi güle güle kullan.Yerine tam oturmaması bende de öylemiydi tam hatılayamıyorum ama heralde ufak bi traşlamayla olacak gibidir.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ben be hatunda gelir hava duruldu Yarin gunes olabilir ama soguk olacak skı giyinin armagan motorunla gel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ahmet yrn gerçekten kar yağsada gidilecek mi?
    Yarın yağış yok merak etme. Hava parçalı bulutlu ama 4 derece civarında olacak. Biraz üşüyebiliriz.

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ridvan zaten ekmedi hic ekmez.
    Ekeceksem bile bu laftan sonra yapamam.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    ben bu kaderin... feci mideyi bozdum yediğim birşey dokundu galiba, ilaç aldım kahve yuttup duruyorum
    sabaha düzelisem kesin geleceğim kışlık en kalın pantalon ve kar eldivenlerini hazırdım. Çıkarken ararım bana tarif edersiniz yada ömürün orada buluşuruz. Duruma göre sabahleyin uyandırırım Rıdvan seni
    p.s bu dediğime bende inanmıyorum seni uyandırmak kolay değil

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    uyanmazssa beni ara
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ben bu kaderin... feci mideyi bozdum yediğim birşey dokundu galiba, ilaç aldım kahve yuttup duruyorum
    sabaha düzelisem kesin geleceğim kışlık en kalın pantalon ve kar eldivenlerini hazırdım. Çıkarken ararım bana tarif edersiniz yada ömürün orada buluşuruz. Duruma göre sabahleyin uyandırırım Rıdvan seni
    p.s bu dediğime bende inanmıyorum seni uyandırmak kolay değil
    Geçmiş olsun, söyle midene sabah kadar düzelsin.
    Beni uyandırdığını varsayarak buluşma noktası belirliyorum. Okmeydanı kavsağında "Kemerburgaz, Kağıthane, 2. Çevreyolu, FSM Köprüsü" yazan tabeladan girip anayola bağlanan yerde üst geçidin orada bekliyorsun. Haritada A noktası giriş, B noktası bekleyeceğin yer. http://g.co/maps/zarw3

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Konuyla alakasız ama benim google maps açılmıyor yükleniyor yazısı duruyor sürekli ekranda öyle donuyor kalıyor hiç başına böyle bişey gelen oldu mu google'da arama yaptım ama bişey bulamadım neden olabilir acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız ama benim google maps açılmıyor yükleniyor yazısı duruyor sürekli ekranda öyle donuyor kalıyor hiç başına böyle bişey gelen oldu mu google'da arama yaptım ama bişey bulamadım neden olabilir acaba?
    Bir ihtimal kullandığın DNS ile alakalı olabilir. DNS'i değiştirip bir dene.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yarin sabah 11de incirliden bulusup geciyoruz. telefon trafigine basliyorum))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarin sabah 11de incirliden bulusup geciyoruz. telefon trafigine basliyorum))
    Kahvaltı 12 diyorsun, sonra buluşma 11 diyorsun. İncirli'den itibaren yürüyerek mi gidecez?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu tavirlarin yuzunden acemi birligi saat dilimine gecireceksin beni zorla. 5kalk 5.30 ictima 6kahvalti olacak ;oP

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ahmet'le yaptığımız telefon görüşmesinden sonra, eğer yarın saat 11'de İncirli'de olamazsam ikametimi değiştirmeye karar verdim. Bir süre ortalarda görünmeyebilirim.
    Sağlığım ve bazı tercihlerim değişmemesi için gerekli olabilir.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur başın sağolsun benimde kedim var geçen kış kan işemeye başlamıştı hergün veterinere götürmekten, üzüntüden mahvolmuştuk. Kefeni yırttı allahtan şimdi kilodan başka bir problemi yok. demek istediğim o ki evde hayvan resmen evin bir bireyi kaybetme korkusu bile çok kötü. Üzüldüm gerçekten
    Sağolasın kardeşim..

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur kedin için çok üzüldüm ben de çok severim kedileri başın sağolsun.
    Sehpan da hayırlı olsun sonunda geldi güle güle kullan.Yerine tam oturmaması bende de öylemiydi tam hatılayamıyorum ama heralde ufak bi traşlamayla olacak gibidir.

Sağol Mustafa..sehpayı dün gidip bizzat aldım, Armağanı neredeyse 1 ay bekletmişler..ha gelcek ha gelcek diye..en sonunda da Armağan yukinin merkezini aramış ve ellerinde olduğunu öğrenince bana da söyledi, bende gittim aldım 2 tane..fiyat konusunda merak eden varsa teki 25 tl ye geliyor.. ama yay ve vidası eksik..yayı bulmak kolay iş sorun değil..bağlantı yeri de zaten farklı vida kullanılacak..gerekli ölçüleri alıp bu hafta uğraşacağım sehpayla....

uğur başın sağolsun, Çok üzüldüm. Seni çok iyi anlıyorum geçtiğimiz sene bizim pehlivanında böbreklerinde sorun vardı son anda yırttı 2 ameliyat geçirdi. Ölüp ölüp dirilmiştim o zamanlar.... en azından ona sıcacık bir yuva güzel bir hayat yaşatmışşın onu düşünmek lazım...
    sağol kanka..senin pehlivana da geçmiş olsun..

bu arada senin orta sehpayı direk takılmaya hazır ayarlayıp göndereceğim ..Bazı arkadaşlar gibi üşenmeyeceğim yani

Ayrıca yarınki kahvaltı olayına gelemiyorum maalesef.. giden herkeze iyi eğlenceler, afiyet olsun şimdiden..

.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    buralar karolmus yahu !... işten bi geldim heryer bembeyaz.. motorumun koltukları göstergeleri BUz tutmus temizleyemedim bile :S sıcak su falan lazım.. bir kahlvatı ya gelebilsem bende sevinirdim ama ugur la bizim muhteşem işimiz sağ olsun
    ! Rock'N Roll !:bounce:

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Kahvaltıya adanada olduğum için katılamayacağım, gidenlere iyi eğlenceler

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Z bar gidon almaya düşünüorum ne dersinz?
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydin is dönüsü sasirmayin Bu sefer size gemiden sesleniyorum istanbulda hava gunesli sabah olmasi sebebiylede gece donan yollar islak ama merak etmeyin 11 e kadar kurur her yer ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler