Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce far kaşı yapacam diye bir şey söylediğimi hatırlamıyorum. Böyle bir şey söylemeyi de düşünmüyorum.
    yapacağım demedin ama malzemeleri gösterdin ? eee yaparsın artık ölmezsinya..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapacağım demedin ama malzemeleri gösterdin ? eee yaparsın artık ölmezsinya..
    Ölürüm belki belli mi olur?
    İş yerinde çok ince malzeme yok. Biraz kalın olduğunda da farın içine geçecek kısımmı kesmek için çoook uğraşmam gerekiyor. İnce malzeme alırlarsa aklımda zaten.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İş yerinde çok ince malzeme yok. Biraz kalın olduğunda da farın içine geçecek kısımmı kesmek için çoook uğraşmam gerekiyor. İnce malzeme alırlarsa aklımda zaten.
    anladım, umarım kısa sürede yaparsın bize hediye edersin bende de sana ultra+ fiber bez veririm ayrıca motorunu da benimkinden daha da temiz yıkarım bak ona göre

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    motorumu satılıga cıkarmak zorunda kaldım

bu kaza olayı yüzünden babamla papaz olduk ..sussun die ilanı vedim siteye 6bin den babamı kafaya alıp..muhtemelen o fiyata alıcı cıkmaz. umarımda çıkmaz ama çıkarsada satmak zorundayım...araba alıcakmıs..canım cok sıkıldı...cefasını cektik sefasını süremeden gidior...
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    bi zamandir logaritmadan tekne nagmeleri yukseliyor, bizede goz hakki dusmustur diye dusunuyorum artik? siradaki bulusma bogazda logaritmanin bizi seve seve, baaasim ustune nidalariyla davet edecegi teknede mi olacak yoksa? azzz sonraaaa, logaritmanin merakla beklenen cevabi...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu kaza olayı yüzünden babamla papaz olduk ..sussun die ilanı vedim siteye 6bin den babamı kafaya alıp..muhtemelen o fiyata alıcı cıkmaz. umarımda çıkmaz ama çıkarsada satmak zorundayım...araba alıcakmıs..canım cok sıkıldı...cefasını cektik sefasını süremeden gidior...
    ben alırım ama mayısta anca

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O fiyata satılacak olsa bile zaten yazdan önce satılmaz. O zamana kadar da babanla aranız düzelir, ilanı kaldırırsın.

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi zamandir logaritmadan tekne nagmeleri yukseliyor, bizede goz hakki dusmustur diye dusunuyorum artik? siradaki bulusma bogazda logaritmanin bizi seve seve, baaasim ustune nidalariyla davet edecegi teknede mi olacak yoksa? azzz sonraaaa, logaritmanin merakla beklenen cevabi...

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    günaydın millet

ilker resim harika ayaz bebek oyuncak bibl gibi o ne güzellik öyle masallah

uğur tenkü
    rıdvan naber merkez yedek parcada bizim bujilerden varmı ?
    pompacı Selam bu havada teknede dötümüz donar
    can durmak yok yola devam
    armagan kaç km oldu rodaj bittimi

herkese hayırlı işler bol güneşler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rıdvan naber merkez yedek parcada bizim bujilerden varmı ?
    Bilmiyorum ama olması muhtemel. Sorarken Gv250 bujisi olarak değil de NGK CR8E olarak sorarsan daha iyi olur. Mümkünse de başka marka alma.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    bu model telefonumdada kaytlı NGK CR8E telefon acıp sorarım tenkü hafta sonu nabıyoz hava güzel olursa üşüyelim biraz armaganda zaman kolluyo zaten bi turlayamadık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hafta sonu nabıyoz hava güzel olursa üşüyelim biraz armaganda zaman kolluyo zaten bi turlayamadık
    Cuma, Cumartesi, Pazar yağmurlu görünüyor şimdilik.

Motosikleti
    Hyosung GV 250

çoooooooooook üzüldüm be

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

çoooooooooook üzüldüm be
    Sana özel Pazar günü etkinlik yapıp fotoğraflarını yüklerim.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Ne? Biri far kaşı mı dedi

Bu arada @Fonder, tekrar geçmiş olsun, boyundaki çatlak muhtemelen önemsiz bir şeydir. Boyun omurlarının yanlara ve arkaya doğru olan çıkıtıları var, bu tip kazalarda darbenin alındığı yere göre -sırt/boyun/bel- bu arkaya doğru olan çıkıntılar çatlayabiliyor ya da kırılabiliyor. Çok ciddi sıkıntı yaşatmaz ama. Yine de çok ciddi bir sıkıntının eşiğinden dönmüşsün diyebilirim, verilmiş sadakan varmış, hepimiz bu kadar şanslı olamayabiliriz. Tekrar geçmiş olsun..

@YÖRÜK, Ayaz çok tatlı görünüyor, açıkçası kıyafetine bayıldım.. Benim de dünyalar tatlısı yeğenim Hilal dünyaya geldi yılbaşından bir kaç gün önce. İlk defa amca oldum, inanılmaz güzel bir duygu. Baba olmak nasıl güzel bir şeydir kim bilir. Allah analı babalı ve varsa tabi "amcalı" büyütsün sizinkini de

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    15 yeğen le rekor bende heralde o yüzden bayram gelsin hiç istemiyom

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    motorumun kazadan sonraki halini görmek isteyenler..burdan bakabilrler fotolara... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9669653/detay/

yan çantalar mefta..
    ! Rock'N Roll !:bounce:

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    @logaritma: teknenizi çok merak ettim doğrusu.Bende yelken eğitimi veriyorum,daha öncede yarışlara katılıyordum.Şimdi ise IRC sınıfı yat yarışlarına katılmayı düşünüyorum,yarışlar baya eğlenceli oluyor,koca koca adamlar nası koyduk falan diye gıtgır geçiyorlar arkada kalan teknelere
    Bu arada hangi marinada tekneniz Kalamıştamı?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

Fotoğraf makinesinin saatinin doğru olduğunu varsayarak; gecenin o saatinde yeğenimin uyuyor olması gerekmiyor mu?
    ah dostum saat doğru ama ayaz canı ne zaman isterse o zaman uyuyor uyku saatini maalesef belirleyemiyorsun,sen ona uymak zorunda kalıyorsun..bu da işin meşakatli tarafı..bazen 3 gibi uyanıyor öğlen 11 e kadar uyumuyor.hadi sende uyumadan dur bakalım
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok satmam neden satmam satsan para etmiyor 5 yıldır elimde kerata arkadaşlarla gidiyoruz oturmaya sohbete iyi oluyor aslına bakarsan parasınıda çıkarttı yani boğazda yemek yiyorsun sohbet ediyorsun çay kahve falan bedava para versem bunca yıl tekne parasına denk gelirdi herhalde. benimde kafamda ölmeden şu tekneyle bir akdenize kadar inmek inmişken bir kaç yunan adasına uğramak mikanos falan gitmek var.. tabi şimdilik hayal ama teknenin her şeyi uzun yola çıkmaya hazır benim tekne birde özel ingiliz yapımı 82 model tek direkli 8 metre kamarası enine 3.5 metreki çok geniş ve çok nadirdir bu genişlikde bu boya oranla kamara.. birde işin güzel yanı benim tekne vergiden muaf 5.99 a giriyor önceki sahibi nasıl yapmışsa yani vergide vermiyorum oda güzel.

alıcaksanız baş edebiliceğiniz bir tekne alın teknenin boyu büyüdükçe masraf çıtasıda çok artıyor su deposudur atık deposudur zerhilisidir kışlamasıdır masraf çıtası git gide artıyor.. ben 3 senedir hiç bir şey yapmıyorum valla ne zehirlisi ne kışlaması tekne limandan çıkmadığı için birde çok ilginç bir şey ama teknecilerin çoğuda motorcu benim teknenin yanında tolga abimiz var onun 14 metrelik motoryatı var adam harleyle geliyor marinaya o gelmeden motorun sesi geliyor
    almayı düşünüyorum ama daha çok var.bana tek direkli,başaltı kamarası olsun bir de vasatta bir kamara olsun yeter.kıç altını da depo olarak kullanırım diye düşündüğüm zaman dediğiniz gibi vergi,masraf ve tekne fiyatı artıyor.cenoa sı elektro hidrolik olsun isterim,tek başına cenoa basmak ölüm oluyor tecrübelerle sabittir..yarışlarda önce ana yelkeni bas sonra cenoayı bas çok uğraştırırdı..ama öyle bişi ki deniz, kendimi bir motor üzerindeyken bir de teknede denizin ortasındayken huzurlu hissediyorum ben..o yüzden bahsettiğiniz yaklaşım doğru olabilir,teknesi olanların motorları da olması gayet doğal...bu arada bişi sorayım..ataköy'demi tekneniz yoksa kalamış'ta mı?senelik ne kadar kira masrafınız oluyor marinaya?

günaydın millet
    ilker resim harika ayaz bebek oyuncak bibl gibi o ne güzellik öyle masallah
    hasan abi çok teşekkür ederim iyi dileklerin için..maşallah o kadar çok korkuyorum ki nazar değecek bişi olacak diye.okumadığım dua kalmıyor bazen

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @YÖRÜK, Ayaz çok tatlı görünüyor, açıkçası kıyafetine bayıldım.. Benim de dünyalar tatlısı yeğenim Hilal dünyaya geldi yılbaşından bir kaç gün önce. İlk defa amca oldum, inanılmaz güzel bir duygu. Baba olmak nasıl güzel bir şeydir kim bilir. Allah analı babalı ve varsa tabi "amcalı" büyütsün sizinkini de
    Dr.Aequitas, maalesef ayaz'ın ne amcası ne de teyzesi var..hala ve dayı ile yetinecek artık..dediğin gibi baba olmak bambaşka bişi..insan baktıkça bu benim parçam mı diyor,baktıkça bakası geliyor..allahım inşallah sizlere de nasip eder..

iyi akşamlar sanada ilker Abicim ;
    Maşallah Ayaz yeğenimiz ne kadarda tatlı ve güzel çıkmış iyi bak yeğenimize
    uğurcum çok teşekkür ederim..darısı senin başına ileride inşallah kardeşim..

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @logaritma: teknenizi çok merak ettim doğrusu.Bende yelken eğitimi veriyorum,daha öncede yarışlara katılıyordum.Şimdi ise IRC sınıfı yat yarışlarına katılmayı düşünüyorum,yarışlar baya eğlenceli oluyor,koca koca adamlar nası koyduk falan diye gıtgır geçiyorlar arkada kalan teknelere
    Bu arada hangi marinada tekneniz Kalamıştamı?
    o yarışlara o kadar çok katıldım ki cihan.bizim tekne yarış-gezi sınıfındaydı.şimdi irc kaç oluyor yeni sistem de bilmiyorum.yeşil flama takardık.bizim teknemiz hala yaşıyor mu bilmiyorum ama eski ascott deyince o koca koca adamlar saygıyla eğilirdi teknenin önünde.zamanında çok galibiyetleri varmış.yurt dışı yarışlarında bile çok fazla birincilikleri varmış.ahşap ve direği normalden oldukça uzun,reytingi de baya yüksekti..yarışlarda birinci olmak için en yakın rakibimize ortalama 1-2 saat fark atmamız gerekirdi ama ben öyle tekne görmedim,10 derece açıyla bile orsaya girerdi tekne,imkansıza yakın bir rakam 10 derece..ahh ahh valla çok kötü içim depreşti...şuan çağırsalar koşa koşa gelirim..ben yatta cenoacıydım,aynı zamanda balon bastığımızda da rüzgar altını alırdım..o atmosfer o ortam o heyecan çok farklı çok güzel.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah oğluma,Allahım bu minik noel babayı nazarlardan sakla diyor ve siz değerli amcalarının huzurlarına sunuyorum
    Maşallah maşallah tatlılık abidesi amcaları yesin onu sağlıklı mutlu yıllar geçirsin hep
    Rıdvan sen plastik kesecektin elin deymişken far kaşıda kesersin hatta ne bilim çok boş zamanın olur Ahmetin sis farı aparatı için boru eğersin hepimize
    armagan kaç km oldu rodaj bittimi
    hasan abim yok ne yazıkki 2 haftadır motoru çalıştırmadım bile öyle kuzu gibi yatıyor yazık havalar soğuk çıkamıyorum hafta sonuda hep yağmur çamur:(
    ben böyle şansın... hehehe

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Armağan arada sıkı giyin motoruna bin akün biterse caciga baglarsin ben öyle yapiyorum he ihtimale karşı kuru havalarda 15 - 20 km bin yeter

Gunaydin cümleten uğur migros kampanya falan olursa ps3 satılırsa ayır bana haber ver teknosadan alamadık koskoca cevahir teknosaya 1 ps3 vermisler kampanya varken onuda bnden önceki herif aldi 550 Ye kadar yolu var :

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler