Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şeyleri yazacaktım
    çok kopyacı gördüm seni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kopyacı gördüm seni
    valla sen beni ne kadar kopyacı görsen de bu forumun vatandaşları gene de susmaya devam ediyor baksana 2-3 gündür kimsenin sesi soluğu çıkmıyorr
    sanırım yılbaşından sonra ayılamadılar hala

Motosikleti
    suzuki an125
    valla sen beni ne kadar kopyacı görsen de bu forumun vatandaşları gene de susmaya devam ediyor baksana 2-3 gündür kimsenin sesi soluğu çıkmıyorr
    sanırım yılbaşından sonra ayılamadılar hala
    çok alkolik gördüm bizim forum müdavimlerini diyosun yani
    HÖYTTTTTT nerdesiniz yaw harbiden

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Arkadaşlar selamlar hepinize , yazan yok birkaç gündür bari ben yazıyım bişeyler ....

Şu sıralar ciddi manada Gv 250 almaya niyetlendim , ehliyete yazıldım şubatta sınav var , kaskımı aldım LS2 delta :D , hatta şirkette scooter var onunla ara ara antreman yapıyorum , örneğin bugün kontra tekniğini denedim cidden çok kolay ve keyifli birşeymiş...

4 - 4.5 arası bir fiyat düşünüyorum , ancak dikkatimi çeken kış ayları olmasına rağmen önceki aylara göre bir fiyat düşüşü yok , acaba sahibinden.com u baz almakla hata mı yapıyorum ?

Daha tam olarak harekete geçmiş değilim gerçi ama birkaç düzenlemeden sonra harekete geçer bu topikte bol bol başınızı ağrıtırım ...

Hedefim yaza girmeden motor sahibi olmak , şimdilik "nasip , kısmet ve hayırlısı" modundayım ...

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar hepinize , yazan yok birkaç gündür bari ben yazıyım bişeyler ....

Şu sıralar ciddi manada Gv 250 almaya niyetlendim , ehliyete yazıldım şubatta sınav var , kaskımı aldım LS2 delta :D , hatta şirkette scooter var onunla ara ara antreman yapıyorum , örneğin bugün kontra tekniğini denedim cidden çok kolay ve keyifli birşeymiş...

4 - 4.5 arası bir fiyat düşünüyorum , ancak dikkatimi çeken kış ayları olmasına rağmen önceki aylara göre bir fiyat düşüşü yok , acaba sahibinden.com u baz almakla hata mı yapıyorum ?

Daha tam olarak harekete geçmiş değilim gerçi ama birkaç düzenlemeden sonra harekete geçer bu topikte bol bol başınızı ağrıtırım ...

Hedefim yaza girmeden motor sahibi olmak , şimdilik "nasip , kısmet ve hayırlısı" modundayım ...
    dostum inşallah gönlündeki motosiklete kavuşursun...dediğinde haklısın kış olmasına rağmen bir düşüş yok doğru..ama birde şu açıdan bakmak lazım sıfırı 8.5 milyar olan motosikletin temiz 2. elini 4.5 milyara yani tam yarı fiyatına alabileceksin...daha ne kadar düşebilirki..bu açıdan bakarsan yaz aylarında çok düşük rakkamlara satıldı bence..haliyle fiyatlar zaten dipte olduğu için kış gelmesine rağmen dahada düşmedi..üstelik şanslısın noter satışı 230 tl tutuyordu ama artık öyle değil...noter satışındanda 200 tl avantada olacaksın

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar,

rasta07, Hazer'in de dediği gibi bence fiyatlar daha da düşmez zaten. Bende geçen sene sonbaharda yani sezon biterken almıştım motorumu. Bu fiyatlar çok değişmez kanımca. Ayrıca aksesuarları da gözönünde bulundurmanı tavsiye ederim fiyatları değerlendirirken. Çünkü sonradan ekleyeceğin aksesuarlar ucuz değil. Ayrıca paran olsa da vaktin olması lazım aksesuarlar için

İnşallah gönlüne göre bir motor bulursun
    ..::.. GO ..::..

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500

Foruma ilgisizliğin sebebi...

Sanırım havalar kötü olunca kimsenin aklına motor gelmiyor...
    Örneğin bir kaç gündü hava kapalı, foruma bile girmedim doğru dürüst ama bak şimdi güneş açtı, hemen motor geldi aklıma foruma girdim...

Sanırım "tatlı su motorcusu" tanımı benim için uygun

Not: Motor almak için tam zamanı bence, hatta biraz geçmeye bile başladı. Şubattan sonra fiyatların biraz daha artmasını bekliyorum ben, çünkü motor fuarları başlayacak, havalar ısınacak,..

Ayrıca kışı zaten geçirmiş olacak adam, önünde bahar, ihtiyacı yoksa ancak motor büyütmek için satar motorunu, o da bu kriz de zor..

Sahibindendeki arkadaşlarda genelde bir pazarlık payı var, arayıp görüşmeni öneririm..

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    ben piyasanın biraz daha düşüğüne aldım ama arada tanıdık faktörü ve motorun 35000 km de olması durumu var. 3500-4000 arası bir fiyata temiz bulursan hiç kaçırma hemen al derim, şu an tam zamanı hem noter ücreti de düştü zaten. ama aksesuarlı bir gv 250 ye 4500-5000 verilebilir. sahibinden.com daki bütün motorları araştırmıştım çok fazla indirim yapmasalar da yardımcı olabileceklerine inanıyorum.

bu arada arkadaşlar ankara buz gibi, kışlık eldivenlerim olmasına rağmen ellerim üşüyor, diğer kıyafetlerim tam başka bi yerimden soğuk yemiyorum ama ellerim üşüyorr iç eldiven ne kadar işe yarar sizce? bir de bu koruma demirini (sahibinden.com'daki) sipariş etsem kargo ücreti ne kadar biliyor musunuz?

Motosikleti
    suzuki an125
    ben piyasanın biraz daha düşüğüne aldım ama arada tanıdık faktörü ve motorun 35000 km de olması durumu var. 3500-4000 arası bir fiyata temiz bulursan hiç kaçırma hemen al derim, şu an tam zamanı hem noter ücreti de düştü zaten. ama aksesuarlı bir gv 250 ye 4500-5000 verilebilir. sahibinden.com daki bütün motorları araştırmıştım çok fazla indirim yapmasalar da yardımcı olabileceklerine inanıyorum.

bu arada arkadaşlar ankara buz gibi, kışlık eldivenlerim olmasına rağmen ellerim üşüyor, diğer kıyafetlerim tam başka bi yerimden soğuk yemiyorum ama ellerim üşüyorr iç eldiven ne kadar işe yarar sizce? bir de bu koruma demirini (sahibinden.com'daki) sipariş etsem kargo ücreti ne kadar biliyor musunuz?
    ben eldivenimin içine birde yün eldiven giyiyorum uzun yol yapacağım zaman...faydalı oluyor tabi ama bulabilirsem içi kadife gibi olan bayan deri eldivenleri var ince olan. ondan almayı düşünüyorum içe giymek için kargo ücreti ise 15 tl civarı tutar sanırım

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    http://www.sahibinden.com/acil_cok_t...XQQdisplayitem

sana en temizden bi tane verelim
    hayırlısı olsun
    enjoy your ride and enjoy forever

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/acil_cok_t...XQQdisplayitem

sana en temizden bi tane verelim
    hayırlısı olsun
    İlan baya eski, hala duruyor mudur?
    Yoksa senin motor mu?

Motosikleti
    hyosung gv250

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    arkadaşlar ön cam almayı düşünüyorum. satmayı düşünen varsa benimle irtibata geçerse sevinirim.

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    motorum hala duruyor bende anlamadım daha elip gören bile olmadı. Motorum beni bırakmak istemiyor sanırım
    enjoy your ride and enjoy forever

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın arkadaşlar.birkaç gün önce Türkiye'ye döndüm.şuan antalyada evdeyim.nişanlımın ataması gerçekleşti bende nikah işlemlerini halletmek için izne geldim.kısmetse evlenip eşimi de görev yerine bırakıp tekrar döneceğim afganistana.

afganistanda internet sistemi çöktü ve biranda internetsiz kaldık.ben buraya gelirken yapıyorlardı.muhtemelen ben döndüğümde internet sorunu halledilmiş olur da rahat rahat takılırız.işte bu yüzden aranızda olamadım iki hafta kadar.herkezin yeni yılı kutlu olsun bu arada.

rasta07 dostum bana kalırsan eğer ellerinde varsa 2007 model sıfır km hyosung al derim.hatta sıfır yerine temiz ikinci el ve aksesuarlı alırsan ekstradan aksesuar parası da vermek zorunda kalmazsın.ama enjeksiyon yerine karbüratörlü alman bakım maaliyetleri açısından seni rahatlatır.birde st kanuninin sitesinden kayıt yaptırıp ihtiyacın olan parçayı sipariş verebiliyorsun.ayrıca yine şuan tartıştığımız yurt dışından satış yapan siteler var.ben pek parça sıkıntısı çekeceğimizi düşünmüyorum.

bir arkadaş da ilk 15-20 sayfaya göz atıp birkaç soruda bulunmuş.beyin problemi denilen durum gv250 nin hepsinde var.ilk alanlar global motor iflas etmeden önce garantiden değiştirip yeni cdi ünitesi alıp sorunu çözdüler.stlerde bu sorun giderilmiş diyorlar ama binmediğim için bilmiyorum.gaz yememe diye bir şey yok sadece bu beyin "probleminden" kaynaklı bir donukluk yaşanıyor birkaç sn ve sonra devam ediyorsunuz.vites geçişleri tüm gv250 lerde karakteristiktir ve kemiklidir.yoksa girmiyo yada atıyo diye bişi yok.alışılınca da problem kalmıyor zaten.neyse şimdilik işime dönmem lazım.fotoğraf çekimine gideceğiz.hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.görüşmek üzere..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    suzuki an125
    hoşgeldin ilker kolay gelsin arkadaşım..allah tamamını erdirsin bi yastıkta kocayın inşallah..özlettin kendini

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    teşekkür ederim hakancım.iyi dileklerin için çok sağol.ben bugün motorumu dışarı çıkardım.kendim binemedim ama çalıştırdım ve sesini dinledim biraz.çok özlemişim valla.ama nikah olaylarından dolayı fırsat bulup dolaşamayacağım.neyse yaza artık.tüm arkadaşlarım motorlarının kıymetini bilsin ve bir kez daha kucaklasınlar motorlarını.birde nice km ler yapan motordaşlarımıza da daha çok km ler dileyelim.

benim şahsi görüşüm düzenli bir şekilde bakımının yapılması ve çok zorlanıp üzülmemesi durumunda bizim motorlar 100000km leri çok rahat görür..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    suzuki an125
    168 km'de 7.5 litre ,yani 100 km'de 4.5 litre benzin yakmış motor..aldım alalı ilk kez hesaplama yaptım...yalova'ya gittim geldim,tuzlaya gittim geldim...biraz hızlı kullandım tabi genelde 100 km ve üstü hızlarda seyir ettim....4.5 litre bana fazla gibi geldi 4 gibi yakması gerekmezmiydi? eğer fazla yakmışsa hava filtresi temizken,bujiler iyi durumdayken neden olabilir sizce....yoksa sağlıklı bir sonuç almam için bidaha hesaplamamı yapmalıyım

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Hoşgeldin memlekete İlker, allah bir yastıkta kocatsın, çocuklar torunlar versin inşallah!
    Hazer, 4.5 litre eğer devirli kullandıysan (yani 9000 devir ve üzeri) normal bence.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Selam dostlar bende birkaç gün öncesine kadar motorsuzdum ve yeni motorumu aldım Eskişehirdeyim eskişehir ve civar illerdeki organizasyonlara katılabilirim. motorum ST 2010 model... selamlar herkese
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler