Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Öncelikle istenmeyen durumlar yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum.Motorlar maalesef nazlı varlıklar,ilgiye muhtaç ve arızaya elverişliler.Şuan benimde uzun-kısa lambam tutukluk yapıyor,açmaya üşeniyorum bir düzeliyor bir bozuluyor
    Geçen gece motorun arkasına çantalara ve sisy bara reflektif bantlardan yapıştırdım.Uzun yola çıkmadan evvel aklıma geldi,yapayım bi deneyeyim dedim,forumlarda enduro motorların topcase lerine yapıştırıyorlardı.Hoşuma da gitti.Nede olsa benimki de enduro gibi bişey oldu aksesuvar bakımından Kaskın öne ve arkasına da uyguladım

Birde geçen gün arka lastiğime vida saplandığını fark ettim.Buz motora götürdüm,arka lastiği tamir etmeleri için,o arada arka balatamı da kontrol ettim.Lucas marka 2 senedir kullandığım ve 30000km lik arka balatanın halen daha kullanılabilir olduğunu gördüm.Onu da çektim sizler için:

cakirsalih bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ersinm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba bende dün 2012 bir gv 250 alıp aranıza katıldım.Dün gece ilk sürüşümü yaptım.İlk izlenim olarak konfor ve güven duygusu ön planda şehir içi kullandığım için hızı konusunda pek yorum yapamayacağım.Yanlız tek sorunum farlar yol tabelalarını aydınlatıyor.Far ayarını nasıl yapabilirim.Çanak içerisinden mi yoksa dışarıdan müdahale şansı var mı?Teşekkürler.

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Far ayarı için farı motora tutturan yanlarındaki somunları 10 numara lokmayla açıp ayarlaman ve sıkman gerekli.Bu somunlar farı yukarı ve aşağı eskende oynatmaya yarar.
    Blackwidow bunu beğendi.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar selam..
    cihan paylaşımların için teşekkür ederim.çok faydalı oldu.
    yeni katılan arkadaşımız da hoşgelmiş.

bu arada tüm büyüklerimin ve küçüklerimin bayramı şimdiden kutlu olsun,allah nice bayramları sevdikleriniz ile birlikte geçirmek nasip etsin.
    audioslave ve Blackwidow bunu beğendiler.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lucas marka 2 senedir kullandığım ve 30000km lik arka balatanın halen daha kullanılabilir olduğunu gördüm.Onu da çektim sizler için:
    O kadar da kullanılabilir sayılmaz, fotoğrafın sağ alt tarafına denk gelen kısımda balatanın bayağı bir inceldiği görünüyor.

ersinm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok teşekkür ederim hemen ayarlıyorum farımı fotoğraf çektikten sonra bende paylaşacağım herkese iyi bayramlar

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    Sevgili dostlar tekrar merhaba herkese. Öncelikle hepimizin Ramazan bayramı kutlu olsun. Allah daha nicelerine sevdiklerimizle beraber geçirmemizi nasip etsin.
    bugün gv'me kavuştum!!!!! yetkili servise sabah geldi. gıcır gıcır taktı parçalarını usta arkadaşımla. fatura, plaka, ruhsat işlemleri maalesef bayram sonuna kalınca,motoru arkadaşımın dükkanına bıraktım :((((((((((

bir konuda sorum olacaktı. eğer EFİ alan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevineceğim. <motor çalıştığında rölanti devri 2000-2100 civarında çalışıyor. bir tur atıp geldim yine aynı seviyede devam kaldı. acaba devşr çok mu yüksek yoksa yeni olduğu için bir süre kullanımdan herhangi bir değişiklik olacak mı? verececeğiniz cevaplar için şimdiden teşşekkür ediyorum. Görüşmek dileğiyle....

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    gerbiş EFI olanlarda devir o cıvarlarda benimkide aynen öyle ustaya sordum bunlar da böyle yol aldıkça yani ısındıkca biraz düşüer diyor ama genelde böyle diyor
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    mitmuallim
    çok teşekkür ederim. valla kafama takılmıştı, rahatladım....
    bayram sonrası kullandıkça yeni bilgileri paylaşıcam artık.
    görüşmek üzere.

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da kullanılabilir sayılmaz, fotoğrafın sağ alt tarafına denk gelen kısımda balatanın bayağı bir inceldiği görünüyor.
    Goz yanilmasi o bikere,fotografin farkli perspektifinden oyle cikmis,sen daha iyi bilirsin Valla acil degistirmek icab etmez keza su sira hic hesapta olmayan bir harcama olacakti benim icin,4-5bin daha gider;) birde balata spreyi ile temizleyince ciyaklamasi biraz kesti gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goz yanilmasi o bikere,fotografin farkli perspektifinden oyle cikmis,sen daha iyi bilirsin Valla acil degistirmek icab etmez keza su sira hic hesapta olmayan bir harcama olacakti benim icin,4-5bin daha gider;) birde balata spreyi ile temizleyince ciyaklamasi biraz kesti gibi.
    Yine de o tarafı daha fazla aşınmış. 4-5 bin rahat gider gibi görünüyor. Açmışken inceden bir zımpara yapsaydın sese karşı biraz daha iyi bir çözüm olabilirdi.

Bu arada hesap sorayım, Perşembe günü neden gelmedin? Ayrıca Facebook kullanıyorsan şuraya kendini ekle. http://www.facebook.com/groups/232454736868651/

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Persembe gununun daveti cok gec yapildigi icin ve ayrica pers aksam iftara davetli olmaktan kaynakli omur avm etkinligine gelemedim ama takip eden etkinliklere seve seve gelirim,neden olmasin?

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı ersinm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende dün 2012 bir gv 250 alıp aranıza katıldım.Dün gece ilk sürüşümü yaptım.İlk izlenim olarak konfor ve güven duygusu ön planda şehir içi kullandığım için hızı konusunda pek yorum yapamayacağım.Yanlız tek sorunum farlar yol tabelalarını aydınlatıyor.Far ayarını nasıl yapabilirim.Çanak içerisinden mi yoksa dışarıdan müdahale şansı var mı?Teşekkürler.
    ersin bey hayirli olsun kazasiz surusler dilerim
    bu arada ne kadara aldiniz odeme kosullari hakkinda bilgi verir misiniz
    darisi benim basima insallah

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    Alıntı ersinm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun dostum güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ersin bey hayirli olsun kazasiz surusler dilerim
    bu arada ne kadara aldiniz odeme kosullari hakkinda bilgi verir misiniz
    darisi benim basima insallah
    ben de geçen hafta aldım sıfır olarak. ben de bilgi vereyim. 8000 tl plaka hariç. 2500 üç taksitte nakit vericem. kalan 5500 10 taksit kredi kartı.

raptor mu hyosung mu 2. el japon mu işte butun mesele burada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    raptor mu hyosung mu 2. el japon mu işte butun mesele burada
    Asıl önemli olan hangi motor olduğu değil üzerinde ne yazdığı.

nasil yani

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Tesekkur ederim cumartesi istanbulda ki bayiyi aradim 3000 pesin uzerini kredi kartina 12 tqksit 8500 istedi arada oldukca buyuk bi fark var malesef.. En iyisi ben almadan once sizin yaniniza bi ugrayayim belki komisyon da kazandiririz size

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    komisyon ne demek, canın sağolsun. alem ettim gullem ettim aldım o fiyata. bak dedim bayiye eğer vermiyorsan her gün gelir sorarım. canından bezdiririm. mecbur kabul etti.... İşin şakası bir yana hem bayi hem de yetkili servis 10 yıllık arkadaşım. kırmadılar sağ olsunlar. zaten bu satıştan kalan 50-100 ya vardır ya yoktur. darısı başına inşallah...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı gerbiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komisyon ne demek, canın sağolsun. alem ettim gullem ettim aldım o fiyata. bak dedim bayiye eğer vermiyorsan her gün gelir sorarım. canından bezdiririm. mecbur kabul etti.... İşin şakası bir yana hem bayi hem de yetkili servis 10 yıllık arkadaşım. kırmadılar sağ olsunlar. zaten bu satıştan kalan 50-100 ya vardır ya yoktur. darısı başına inşallah...
    insallah gelecek sezona bi aksilik cikmaz ise alacagim
    tesekkur ederim tekrardan
    benim memlekette olmadigi icin diger illere bakacagim belki de sizin oralardan alirim eger musait olirsaniz ve isterseniz birlikte bi cay icer motoru da birlikte aliriz

bu arada nerede gv ci arkadaslar bilgilerinizi paylastikca motoru daha ii taniyorum da kusra bakmayin

Tekeriniz duz bassin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler