Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Koray adres tarifi mesajını gönderdim.Bir bak bakalım anlaşılır olmuşmu?
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet yaklaşık 15 sayfa okudum ve geldim murat denetlemeler bitti rahatladım ama mayıs sonunda büyük bir tatbikat olacak.cumhurbaşkanı başbakan bakanlar genkur.başkanı ve kuvvet komutanları yani aklına gelebilecek herkes izlemeye gelecek.şimdi de onun telaşı var.ah bir de o bitse ondan sonra allaaaaahh kendimi nasıl bırakacağım,nasıl rahatlayacağım anlatamam.

bu arada yeni katılan arkadaşlarımızın hepsi hoşgelmişler.

koruma demiri olayını da yakından takip ediyorum.fiyat konusu belli olsun bende haber vericem size.

koray abi nasıl gidiyo?

orhan kardeşim sana da kolay gelsin.belek'e geliyormuşsun balayı için.oralar benim memleket.hangi otelde rezevasyon yaptrıdın?serik'te yaşıyor bizimkiler de.ya tatbikat olmasa sırf tanışmak için basar giderdim antalya ya ama elim kolum bağlandı kıpırdayamıyorum.hatunla düğün tarihini bile ayarlamakta güçlük çekiyoruz..neyse hayırlısı bakalım.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Yörük ben askerdeyken EFES2000 tatbikatına er olarak katılmıştım ve emin ol ki askerlik süresi boyunca kefif aldığım tek zamandı.Sen tatbikat deyince aklıma geldi birden.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de DS var sakıncası olur mu yahu
    Eyvalalh

draggy nightshift e özelden tel numaramı attım ama sanırım program belli olmuş yarın güzel bir gun olacak Yolculuk cok zevkli olacak ( Eksozun eksozumu bastıracak :( )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    İLKER ; İYİYİM NAAPİİM BİZDE 23 NİSAN TATBİKATINDAYIZ ŞİMDİ TATBİKAT 23 NİSANDA SAVAŞ şaka bir yana çalışmalar provalar....
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    evet devrim o dediğin parçalardı

Koray tamamen doğru.Misafir gelebilir tabiki.Bu arada arkadaşlar çok geç kalmayın.Mangaldan sonra gezmek için vakit kalsın.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet devrim o dediğin parçalardı

Koray tamamen doğru.Misafir gelebilir tabiki.Bu arada arkadaşlar çok geç kalmayın.Mangaldan sonra gezmek için vakit kalsın.
    Siz şimdi birbirinize isminizle hitap ediyorsunuz ya ben hiç bişi anlamıyorum kim kime ne diyor

Motosikleti
    ben koray rebel=murat yörük=ilker draggy=devrim orkoye= orhan selka=selçuk herunolweo=burak nightshift=tarkan ozzone=öznur mrock=emrah perioğlu=muhterem harbiturk=sinan

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    İyi eğlenceler arkadaşlar.Haftasonu ders çalışma gibi planlarım olduğundan! katılamıyorum.Tekeriniz düz bassın. E5 'e pek çıkmayın .Tehlikeli .Yolda kamyonların açtığı oluklara dikkat edin. Şeytandan uzak durun.. Resimlerinizi bekliyoruz.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben koray rebel=murat yörük=ilker draggy=devrim orkoye= orhan selka=selçuk herunolweo=burak nightshift=tarkan ozzone=öznur mrock=emrah
    Hay Allah razı olsun Yarın için de buyuk kolaylık olacak benim için Teşekkürederim Koray

Bu arada ben de Sinan

Motosikleti
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi eğlenceler arkadaşlar.Haftasonu ders çalışma gibi planlarım olduğundan! katılamıyorum.Tekeriniz düz bassın. E5 'e pek çıkmayın .Tehlikeli .Yolda kamyonların açtığı oluklara dikkat edin. Şeytandan uzak durun.. Resimlerinizi bekliyoruz.
    üzüldüm valla.. ben gelirsiniz diye tahmin ediyordum.. neyse birdahakine beraber olalım ama.. bi buluşamadık tam kadro...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    TARİH 18.04.2009

Sıcaklık (°C)
    En Düşük En Yüksek
    18 Nisan Cumartesi 7 20
    19 Nisan Pazar 11 21

Motosikleti
    rüzgarda olmazsa tadından yenmez orhan gadaşım hoşgeldin

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam dostlar. Biraz önce geldim eve ve okumadığım yazılarınızı okudum. Nasıl içim gitti bi bilseniz. Ne çok isterdim yarın sizinle birlikte İzmit'e yol almayı. Ama napalım daha sonraki geziye inşallah.

Beyler lütfen dikkatli gidin olur mu. Bol bol da resim çektirin, dedim bak resimsiz İstanbul sınırından geçemezsiniz dönüşte

İlker kardeşim hoşgeldin tekrar, bir görünüp bir kayboluyorsun. Neyseki denetlemelerin bitiyormuş, bitince tam gaz seni topicte bekliyoruz.
    Evet abi balayına Antalya-Belek'e gidiyoruz 11 Mayıs'ta. Otelin adı Cornelia Diamond Golf Resort mu neydi galiba. Valla gelirsen tanışmış oluruz. Ben ilk defa Antalya'ya gidicem mutlaka bir gün şehire ineriz eşimle, o ara tanışma fırsatımız olur inşallah.

Ben yatayım artık arkadaşlar. Hepinize keyifli sürüşler, ve bol eğlenceler diliyorum. Mangalın kokusu gelmeye başladı sanki burnuma Yarın ararım sizleri... Görüşmek dileğiyle...
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazara tesisler teklifim hala geçerli
    Devrim söz vermeyeyim ama fırsatım olursa gelirim abi. Ararım gelme durumum olursa seni. Aksilikler çıkıyor o yüzden planlar aksıyor. Mesela dün avizelerin takılması lazımdı adam gelmedi bu akşama kaldı, bi sandalye bekliyorum 2 gündür gelecek güya hala bekliyorum. Yemek odasının eksikleri için 3 kere geldi adamlar hala tamamlayamadılar. Neyse sizinde kafanızı şişirmiyim gece gece. Böyle aptal aptal aksaklıklar olduğundan tüm zamanım ölüyor maalesef. Ama dediğim gibi fırsatını bulursam gelirim Devrim.

Motosikleti
    sensiz eksik olacak orhan..

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sensiz eksik olacak orhan..
    Bu seferlikte kusuruma bakma kardeşim, gelemeyeceğim ama emin ol aklım hep sizde olacak. Dikkatli gidin olur mu, bol bol eğlenip resim çekilin.

Ben yatayım artık. Herkese iyi geceler...

Motosikleti
    izmit yolcuları günaydın.. burak ve orhan bütün gece sizle uğraştım rüyamda.. son anda gelmeye karar vermiştiniz.. yoksa süprizmi yapacaksınız? valla çok kötü oluyo ya birimiz bile eksik olunca.. inşallah birdahakine..

Motosikleti
    devrim umarım bekletmem sizi çok.. beklemeyin demeyeceğim birlikte gitmeyince tadı olmuyor acıktım mı ne? bende evden çıkıyorum şimdi derse.. görüşürüz...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın arkadaşlar.ben dün bilgisayarın başında uyuyakalmışım.
    murat abi senin askerlik zamanında katıldığın efes tatbikatı olacak efes 2009.bir o kaldı.o da bitince kuş gibi özgür olacağım.
    evet bugün büyük gün.bol bol resim çekmeden gelmeyin.birde herşeyden önce güvenlik.en başta bu abilerim kardeşlerim.merakla resimleri ve yorumlarınızı bekliyorum.

birde sorum olacak...yolda giderken debriyaj telimiz koparsa debriyajsız nasıl devam ederiz yola?bilgisi olan arkadaşlarımızın paylaşımlarını bekliyorum.görüşmek üzere.

orhancım o tarihlerde ben antalyada olamayacağım.çok üzgünüm.ben en erken haziran başı gibi gidebilirim ancak antalyaya.malum tatbikat hazırlıkları.ama güzel kardeşim ve güzel yengem sizlere iyi eğlenceler şimdiden.gezilecek yerler konusunda fikir verebilirim.ayrıca herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız yine muhattabınız olurum.kardeşlikler bugünler için vardır dimi?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler