Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2010 gv 250
    slm arkadaşlar. bi orta sehpa arıyorum ama nerden bulabilirim? yuki motoru yk250 ninki uyuyomuş sanırım arka sayfalarda gördüm. sadece pim deliğini genişletmek lazımmış. yukı nın sayfasında fiyatıda 25 tl gibi komik bi rakam. ama çorumda bulamadım. yardımcı olabilecek bi arkadaş varmıdır acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    hayırlı olsun motorun bunlar için krom malzemeden en güzel koruma demirini ve sisi bar çanta demirini ben yaptırıp satıyoruz Harem Garaj olark arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum özel mesaj danda yazdım ararsanız yardımcı olurum.kaya 5322124353

dark shadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    arkadaşlar ön can nerden bulabiliriz ve rakamları nedir bilen var mı.model olarak hani şu nikelajlı olan modeller var dragstarın ön camı gibi

teşekkürler.istanbul-avrupa

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motorun bunlar için krom malzemeden en güzel koruma demirini ve sisi bar çanta demirini ben yaptırıp satıyoruz Harem Garaj olark arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum özel mesaj danda yazdım ararsanız yardımcı olurum.kaya 5322124353

baba sissy bar diye yazmışım üstte bana niye özel mesaj yok
    reiz senin yazılarını epey bir okumuştum hem burda hem gv650 de
    yukardaki sorularıma bir göz atsan ya reiz ve sissy bar için özel mesaj atsan çok sevindirirsin.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı dark shadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön can nerden bulabiliriz ve rakamları nedir bilen var mı.model olarak hani şu nikelajlı olan modeller var dragstarın ön camı gibi

teşekkürler.istanbul-avrupa

motorcularda farklı farklı öncamlar bulabilirsin fakat şu modeli almamanı tavsiye ederim. http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/chopper-on-cam-53136047 bende bundan var bir halta yaradığı yok tam aksine bütün rüzgarı toplayıp kafaya gönderiyor ve deli gibi bir gürültü. illede alacağım dersen bulabildiğin en ucuzunu bul o paranın yarı fiyatına sana benimkini yollayayım.
    dark shadow ve lakoti bunu beğendiler.

Motosikleti
    hyosung gv250
    günaydın arkadaşlar kolay gelsin herkeze , yan çanta olarak heybe çantamı yoksa ayrı ayrı takılabilenlerimi önerirsiniz almak üzereyim ama karar veremedim bende bir bilene danışayım dedim
    drfettah bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı anest06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar kolay gelsin herkeze , yan çanta olarak heybe çantamı yoksa ayrı ayrı takılabilenlerimi önerirsiniz almak üzereyim ama karar veremedim bende bir bilene danışayım dedim
    armode ar 750 yi tavsiye ederim en kullanışlısı bu çoğu kişi kullanıyor.. taktıktan sonra amortisörlere değmemesi için bir demir vs kaynatmanız gerekicek yanlız
    anest06 bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar forumu 398. sayfadan beridir okuyorum 508 e yeni geldim zevkle okuyorum. kapalı bir parka bıraktım (yağmur yüzüden bursadan alığım makineyi yalovaya getirmeye yemedi ) yeni aldığım makineyi.ilandaki makineyi aldım eski sahibi şehir içi market gezileri yapmış ama hobileri fazla olduğundan kapalı garajında bazen birkaç ay binemeden motosikleti bekletmiş. zinciri iyi durumda. motor sesi çok güzel. sorunsuz çalışıyor.üstünde tozdan başka bir kusur yok. (700km de 2012).ben gözüm kapalı aldım. 5 km bile yapamadım hevesi kursağımda kaldı. şimdi biraz yardıma ihtiyacım var. elimden mekanik işleri gelir. alet edevatım var. motosiklet konusunda yeni olduğum için cevap bulamdığım daha doğrusu aslında bildiğim ama tavsiye niteliğinde ihtiyac duyduğum sorularım var size.

1. yağ ve filtresini kendim değiştireceğim videolara bakıyorum (300 bakımına girmiş. 700 kmde. yola çıkmadan yağ ve filtresini değiştireceğim) elimdeki yağ castrol magnatec 10w -40). bilmediğim bu motora ilaç gibi gelen başka bir marka varsa yağ ve filtresi için paylaşınız. filtrem yok onu da servisten temin edebilir miyim? bu konuda bir öneriniz var mı??

2. motosiklet yazın açıkta kalacak. önerdiğiniz bir branda var mı. kilit düşünmüyorum Allaha emanet.

3. lastik konusunda metzeler tavsiye edilmiş.benim lastikler (vallahi ona bakmadım ama) orjinal lastikleri olsa gerek tırtıkları halen duruyor.

4. motosiklet yağ hava soğutmalı diye geçiyor. bu özel bir yağ mı yoksa nedir kontrolü nasıl yapılır ve yardımcı olursanız sevinirim.

5. makine rodajda düşünülürse 5. viteste 80 i gördüm bujilerin sağlam olduğu görülüyor. buji seçiminde bir öneri var mı? iridyum gibi markalar varmış. değişimi arabada gibi kendimiz yapabilir miyiz.

6. Makinede yan çantalar ve ön segment koruma barları mevcut. gördüğüm tek eksik ön cam ve sissy bar. sissy bar kendim de yaptırabilirmişim. ön cam vs bunları yurtdışından veya buralardan fiyatına göre getirteceğim. bu konuda tecrübesi olan varsa dinlerim. bir de merak ettiğim herkeste ön cam var mı? önerilir mi?
    korumalıklarım montum kaskım var korkmayın bunları sormayacağım ama okduğum kadarı ile motomax ve hudson dan alışveriş yapılıyor.
    aklıma gelirse sormaya devam edeceğim ama notlarımda bunlar var. yeniyim anlayın artık :D
    bir an önce getirmek istiyorum.
    teşekkürler.
    arkadaşm yogun zamanıma gelmiş atlamışım sana madde dde cevap vereyim
    1_yag sakın magnetic araba yagı koymayın sonra debriyajda randıman alamazsınız bizim yag castrol power 1 10/40 tır üzerinde endoru motor resmi vardır.Bütün yagları denedik bunda karar kıldık.Uzun süre özelliğini koruyor fiat kalite iyi. filitre servistende alabilir bende de mevcut 10 tl

2 branda motora uyan bir branda alırsın özel bi marka bilmiyorum.
    3 metezeller,sava,miclen,avon tavsiye ederim.
    4 2 şekilde sogur,motora koydugun yag 1500 -1700 cc yag dolaşır radyatöründende kontrolu nü motor düz zeminde terazide iken sag ayak frenin arka tarafındaki camdan bakarak yaparsın .
    5 bujiler yaklaşık 10000 km gider genelde değiştireceğin zaman ngk iridyum buji tak en az 30000 gider. bende mevcut 35 tl tanesii.
    6 soru zaten yukarıda cevaplandı ön cm iççin demirleri bir arkadaş yaparsa camıda birine yaptırmayı düşünüyoruz ancak zaman veremem.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    eyvallah hocam ben ezbere ipone 10w40 almıştım onu kullandırmayalım o zaman. castrol power1 alalım. yalova da servis bulamadım garanti kapsamında gebzedeki mert motoya göstereyim diyorum bin km bakımı geldi aletin

dark shadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı anest06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heybe çanta çok yakışıyor bee

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcularda farklı farklı öncamlar bulabilirsin fakat şu modeli almamanı tavsiye ederim. http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...n-cam-53136047 bende bundan var bir halta yaradığı yok tam aksine bütün rüzgarı toplayıp kafaya gönderiyor ve deli gibi bir gürültü. illede alacağım dersen bulabildiğin en ucuzunu bul o paranın yarı fiyatına sana benimkini yollayayım.
    [IMG][/IMG]

bu model arıyorum
    anest06 bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250
    ogzcngdk , dark shadow önerileriniz için teşekkür ederim , demir kaynattırma olayını sevmedim o yüzden heybeye karar verdim
    ogzcngdk bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Motorum bugün itibari ile yeni sahibinde.
    Çok güzel bir arakdaşa gittigi için mutluyum güle güle kullansın hayrı görsün inşallah.
    Buda son poz
    Yalnız ne gariptirki , satışı yaptıktan itibaren 3 kişi arayıp motoru sordu. Favorilerine ekleyen 18 kişiden hiç ses yoktu bu zamana kadar.
    Galiba gerçekten bir mal satılınca kıymete biniyor.
    Ben bu yazda burgman la beraberim

Umarım izinsiz resimlerini eklediğim için kızmaz bana
    DarkWheel bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    ne yalan söyleyim 18 den biri bendim
    hayırlı olsun her iki arkadasımıza.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

bu arada depo kılıfı kime yaptırılır nasıl monte edilir bir yardımcı olursanız sevinirm

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Acayup usta,motoru alan arkadas benim çocukluk arkadasım Ersin,cok dostane bir alışverişle tertemiz bir motora sahip oldu ikinize de hayirli olur umarım..
    Bu vesileyle tanışmış olduğumuza da cok memnun oldum,sanki motor almaya degil de arkadas ziyaretine gelmişiz gibi samimi bir ortamda cok guzel vakit de geçirmiş olduk.teşekkürler tekrar,Ersin'e de cok yardımcı olmuşsun sürüş konusunda

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acayup usta,motoru alan arkadas benim çocukluk arkadasım Ersin,cok dostane bir alışverişle tertemiz bir motora sahip oldu ikinize de hayirli olur umarım..
    Bu vesileyle tanışmış olduğumuza da cok memnun oldum,sanki motor almaya degil de arkadas ziyaretine gelmişiz gibi samimi bir ortamda cok guzel vakit de geçirmiş olduk.teşekkürler tekrar,Ersin'e de cok yardımcı olmuşsun sürüş konusunda
    Ersin çok mütevazı çok efendi birisi. İnşallah sorunsuz kazasız keyif alarak gönlünce kullanır.
    Biraz çekiniyordu heyecan da yaptı , ama üzerine binince hemen ısındı alıştı motora.
    açık söylim kime sattığıma çok dikkat ederim çok adamın cebine kaporasını sokup geri göndermişimdir.
    Düzgün insanlarla alışveriş yapmaya dikkat ederim .
    gv 650 de bu prensibimi bozdum ve başıma gelmeyen kalmadı
    düzgün insanların kıymetini bilmek lazım.
    Zaman olsaydı dahada uzun uzun eğlenceli sohbet ederdik , artık biryerlerde denk gelicez illaki ozaman devam ederiz.

Ersin çok sakin kullanıyor o kullanımla 3 lt yi geçmez o adamı gaza getimeyin bozmasın tarzını , sürüşü ve duruşu motora çok yakıştı.
    Bir sonraki sahibide şanslı olucak.
    Yolunuz ve bahtınız açık olsun .

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Lipton İceTea'yi tek başına götürdü İçi yanmış herifin Kenef ararken Hayırlı uğurlu olsun her iki tarafada. Kazasız belasız sürüşler

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Adam tuvaletten döndüğünde motorun fiyatını konuşacağını beklerken motor aldığını öğrenince koca liptonu dikti kafaya yahu,hala gülüyorum aklıma geldikçe.insan ikram eder ersincim

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alana sata na hayırlı olsun sıkıntısız kullanasınız eyüp brugmanda ne dir senin gibi usta motorcuıya gv650 yakışır.
    kötülere denk gelmek senin suçun değil mevlam iyi ile karşılaştırsın o gv 650 de nazar vardı galiba veya satanın gözümü kaldıydı nedir seni çok üzdü benide.lk aldıgında yolarda ugraştırdıydı benide o seni dıolandıran burda birini daha dolandırmış.Adamın parasını motor parçalarını almış kayıp.
    Arkadaşlar güvenilir insanlardan bilgi almadan her motorcu yum diyene güvenmeyin.Motor satarkende para bi taraf motor bitaraf ondan sonra denemeye verin.
    Hüseyingv250 bunu beğendi.

siner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ersin çok mütevazı çok efendi birisi. İnşallah sorunsuz kazasız keyif alarak gönlünce kullanır.
    Biraz çekiniyordu heyecan da yaptı , ama üzerine binince hemen ısındı alıştı motora.
    açık söylim kime sattığıma çok dikkat ederim çok adamın cebine kaporasını sokup geri göndermişimdir.
    Düzgün insanlarla alışveriş yapmaya dikkat ederim .
    gv 650 de bu prensibimi bozdum ve başıma gelmeyen kalmadı
    düzgün insanların kıymetini bilmek lazım.
    Zaman olsaydı dahada uzun uzun eğlenceli sohbet ederdik , artık biryerlerde denk gelicez illaki ozaman devam ederiz.

Ersin çok sakin kullanıyor o kullanımla 3 lt yi geçmez o adamı gaza getimeyin bozmasın tarzını , sürüşü ve duruşu motora çok yakıştı.
    Bir sonraki sahibide şanslı olucak.
    Yolunuz ve bahtınız açık olsun .
    Fotoğraflar için tabi ki de kızmadım Acayüp Ustam. Çok teşekkür ederim motorunu bana devrettiğin, hakkımda foruma güzel yazılar yazdığın için.
    Ben seninle ticari bir alışveriş yapmadım ustam. Bir dost kazandım. Dediğin gibi motoru sürme vakti gelince heyecanlandım. Ama benimle beraber yola çıkıp önden beni izleyerek, kontrol ederek sürünce bana da cesaret geldi. Akşamına da arayıp her şeyin yolunda olup olmadığını sordun, nasıl bir profesyonel olduğunu kanıtladın. Sağ olasın, var olasın..
    değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    ayayüp abim çok kral adamdır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler