Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abbasglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdi: Yamaha Tracer 700, 2013-2018: Gv250
    Arkadaşlar merhaba,
    2013 model GV 250 min sağ ön ayak basamağı kırıldı. yerine yenisini alacam ama araştırdığım yerlerden turkiyede olmadığını siparişle 1,5 ay da geleceğini söylediler. ben biraz daha araştırdım ekli linkdeki parçalar acaba uyar mı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

http://www.deltamotorluaraclar.com/hyosung%20gv%20250,%20s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC,%20bas amak,%20tak%C4%B1m,%20ayak,%20basamak%20tak%C4%B1m ,%20s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC%20basamak,%20sa%C3%BCr%C 3%BCc%C3%BC%20ayak,%20basamak%20tak%C4%B1m%C4%B1,% 20s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC,%20basamak,%20ayak,%20tak% C4%B1m

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    beyler bizim anahtarlar cipli mi yedek anahtarlari bulamiyoruz. yedek yaptirilirmi

abbasglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdi: Yamaha Tracer 700, 2013-2018: Gv250
    http://www.deltamotorluaraclar.com/image/cache/data/GV%20250/hyosung-gv-250-s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-ayak-basamak-455x475.jpg

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bizim anahtarlar cipli mi yedek anahtarlari bulamiyoruz. yedek yaptirilirmi
    Çektirebilirsin gayet karadüzendir.
    Kuralkan.net adresinden orjinal boş anahtar alıp ona çektirirsen şekil olarak da düzgün durur.
    drfettah bunu beğendi.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    beyler ben spy 5000m model iki yollu alarm sistemi aldım. http://www.youtube.com/watch?v=JSZM1Yn-bqQ hyo gt250 ye takmış ve çalışmış. gaza geldim aldım.montajını yapacağım ya da yaptıracağım. bilmeyenler için bu akıllı alarm adı altında elinizde dijital ekranlı bir kumanda bulunuyor. çok özellikli bir alarm sistemi. alarm devreye girdiğinde elimizdeki kumanda sesli ve titreşimli uyarı veriyor. çekim mesafesinin 5 km olduğunu iddia etmiş ama o kadar değildir.

bozanaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bugün öğlen motorumu stop ettikten sonra akşam tekrar çalıştırmak istediğimde enjeksiyon pompası çalışmadı yani motor boşta yan sehpa kalkık iken kırmızı butona basınca pompa sesi gelmedi marş yapıncada çalışmadı vaktim olmadığı için kontrol edemedim sigortası falan varmı acaba böyle bir durum başına gelen yardım edebilecek arkadaş varmı?

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    levent hoca sissy bar kendi tasarımımız derken mtsye yaptırılan değil demi??

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Yok hocam kendimiz ürettik.sevdigim iki arkadasa daha taktik.
    Bu arada cok ilginç,taktiğimiz motorlardan biri kaza yaptı motor perte çıktı,sahibi arkadas manevi degeri var sisibarı alayım dedi ama sigorta şirketi motoru öylece sattık diye kabul etmedi,alan arkadas da makyajını yapıp siteye koymuş temiz motor diye ama bari sisibarı çıkartsaydın arkadas bak hemen tanınıyor motor,zaten dünya uzerinde 3 tane var o sisibardan
    Feysbuk grubunda benim barın resimleri ayrıntıları da var bakarsın ordan,fikir olur

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-model-168633516/detay

motosiklet budur arkadaşlar bilginiz ola.. Levent reis bahsetmiş gerekli detayları zaten.
    Aman ha sakın öyle bir hataya kapılmayın ! alacakları uyarın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten dünya uzerinde 3 tane var o sisibardan
    Bitanesi bende heheh
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    BUGÜN YEŞİLYURT kanuniye 1000 km bakımına gittim. yağ yağ filtresi bujiler değiltirildi zincir vesaire eklem yerleri yağlandı. toplam fiyat 116 tl. yağ olarak garanti kapsamı için shell advance 15w50 ultra diye bir yağ var o koyuldu. israrla power1 götürmüştüm onu koyarsak garantiden çıkarırız dediler. 10w40 yazıyor kitapçıkta. amaaaan...

Arkadaşlar geçen günde yazmıştım enjeksiyon pompam çalışmıyor diye biraz daha arızayı lokalleştirdim fakat daha çözemedim.Sabahları ve akşamları pompa çalışıyor öğlen çalışmıyor yani kırmız düğmeye basınca roleden ses geliyor fakat pompa çalışmıyor.özetle hava serinken çalışıyor fakat sıcak havada pompa çalışmıyor.Bugün depo yu da söküp baktım herhengibir kablo arızası yada yakıtla ilgili bir şey bulamadım.Konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? (Vites boşta,yan sehpa kalkık,role çalışıyor,konumda sıcak havada pompa çalışmıyor kısaca)

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Pompayı sökup dışarıda elektrik verip denemeni tavsiye ediyor doktorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

@drfettah;sanirim 10bin bakımı olacak degil mı?
    Adamlar işçilik almamış senden,sadece kullanilan malzemeleri o paraya yazıyor motorcular

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    YOK BE USTA 1000 BAKIMI. DEDİM BUJİM ÇALIŞIYOR NİYE DEĞİŞECEK FALAN FİSTAN. ONLARI GEÇTİM PARA HELAL OLSUN GV250 DEYİNCE FAKAT 10W40 KOYMADILAR YAĞI O CANIMI SIKTI. YANIMDA POWER1 YAĞIM VARDI. KABUL ETMEDİLER "GARANTİDEN DÜŞÜRÜRÜZ"...

Sıcak ta çalışmayıp soğukta çalışmasına anlam veremiyorum depo havalandırması ile ilgili birşey olabilir mi acaba

sorunlu17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-model-168633516/detay

motosiklet budur arkadaşlar bilginiz ola.. Levent reis bahsetmiş gerekli detayları zaten.
    Aman ha sakın öyle bir hataya kapılmayın ! alacakları uyarın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Bitanesi bende heheh
    alan adam güzel toplamış ama herhalde büyük değildi kazası koltuğu falan çok güzelmiş

nagash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YOK BE USTA 1000 BAKIMI. DEDİM BUJİM ÇALIŞIYOR NİYE DEĞİŞECEK FALAN FİSTAN. ONLARI GEÇTİM PARA HELAL OLSUN GV250 DEYİNCE FAKAT 10W40 KOYMADILAR YAĞI O CANIMI SIKTI. YANIMDA POWER1 YAĞIM VARDI. KABUL ETMEDİLER "GARANTİDEN DÜŞÜRÜRÜZ"...
    1000 km bakımında işçilik ucretsiz ve sadece yag ve yağ filtresi değişiyor.Yag filtresi 15 tl ve yagı sen getir dediler.Haliyle sadece 15tl verdim ben.4000 km bakımını Trabzona cıkıyorum diye 3500km de yaptırdım bun da yagı gene ben getirdim yag filtresi değişmiyormus,diğer parcaları check ettiler daha ucret odemedim gelince oderim dedim.
    Netten GV250 e ait kullanım klavuzunu indir orada bakım periyodları ve yapılacak işlemler yazıyor.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Bozanaki,sıcakla bir baglanti yoktur muhtemelen,sen pompayı bir dene ve soketlerde temassizlik olabilir mı diye bir bakmış olursun,depo havalandırması olsa pompa çalışır benzin göndermez
    Drfettah;dostum o servisi sikayet et bence,1000 bakımı işçilik ucretsizdir,sadece yag parası alırlar.kaldi ki 1000 kilometrede,ömrü 10bin olan bujiyi degistirmek ya da değiştirdim demek tam bir ahlaksızlık ornegi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

Sorunlu17;motor perte çıktı be dostum,trafikten düştü

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Bu arada düzeltiyorum motor perte çıkmamış,muhtemelen tramerde iki kazası görünüp hasar miktarı görünmeyecek haberiniz olsun,sigorta birine 3500e satmıştı,5000 de kendi ödeyip toplamda 8500 verdi eski sahibine

Levent hocam bu sabah motor çalıştı öğlen güneş altına koydum açtım kontağı tık diye ses geliyor fakat pompa gene basmıyor depoyu söküp dediğiniz gibi pompayı söküp birde dışarda çalıştıracağım.Fakat gene sabah serinde çalıştı öğlen sıcakta basmadı olayı çözemedim bakalım. Ne çıkacak altından hayırlısı.Bilgisi yada fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, inş pazartesi günü gv250 almayı düşünüyorum. Neredeyse yazdıklarınızın tümünü okudum bir kaç sorun olacak yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    1. aşağıdaki videoda motorun arkasındaki 3 lü kutu çantalardan nerde bulabilirim.

2. 2013-2014 gv250 motoru olan arkadaşlar yeni modeller nasıldır? yani hala aynı kalitede üretim yapıyolarmı?
    3.Daha önce mct ve tiger kullandım ve uzun yol yapamadım yolda sürekli sorun yaşadım. Bu motorla inş uzun yol yapmayı planlıyorum sorun yaşarmıyım diye şüphelerim var. Kullanan uzun yol yapan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa çok memnun olurum. İyi geceler...
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Yan çantalar Çinli,arka çantayı bulursan haberimiz olsun doktor da istiyor,
    Yeni modellerdeki boya kalitesi eskiye nazaran kesinlikle daha dandik,daha ince sanki..
    Yalniz dediğin motorlarla kıyaslama bile,yanına anahtar almadan çık git istediğin yere sıkıntı yasamazsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler