Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Hayatımdaki ilk büyük motor ile korku dolu anlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sendeki harbiden hem büyük cesaret hemde içini fena bir motor hastalığı sarmış bizede allah kaza keder vermesin hayırlı olsun demek düşer tanımasamda burada hepimiz dostuz sonuçta motorcuyuz motoruna gaz verirken ne kadar motora alışmış bile olsan tecrübende olsa 2 sn. ye öncesini kestiremediğin yola gaz basmamanı şiddetle tavsiye ederim ve motora binerken kaskından önce aklınıda yanına almayı asla unutma ,diliyorum ki haber bültenlerinde motorsiklet kaza haberlerinden birine karışma ve son olarak farında açık olsun yolunda .....
    tşk ederim kardeşim.bende motor hastalığı var evet ama bu yazın satmayı düşünüyorum çünkü çevremden çok tepkiler var.hayatımın önemli olduğunu söyleyenler var bu ister istemez psikolojikmen rahatsızlık veriyor.yani açıkçası motordan ya hızla giderken düşersem birine vurursam gibi tedirginlik var o yüzden şimdiden satılığa çıkardım artık ne zamana satılırsa ama acelem yok.daha 3gün önce kask mont eldiven bellik aldım 800tl mal oldu.olsun 1-2 zarar edeyim ama hayatımdan önemli değil
    not:motordan düşmedim yada kaza riski bile atlatmadım ortalama 200km yol yaptım ama ne bilim çevremdeki insanların biraz pskiolojik baskısı oldu.temmuzda bir alacağım var bunuda satıp iyi bir araba alabilirim.herkese yorum yaptığı için tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Sayın abi iyi güzel motoru aldın ehliyetin yok sürüş tecrüben yok büyük cc sana bir şey diyim mi küçüğün olarak ister kız ister darıl sen hatanın en büyüklerini bir günde yapmışssın bir küçüğün olarak kasksız sürüş deneyimsiz ve ehliyetsiz olarak o kasanın üzerine bir daha oturmamandır

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın abi iyi güzel motoru aldın ehliyetin yok sürüş tecrüben yok büyük cc sana bir şey diyim mi küçüğün olarak ister kız ister darıl sen hatanın en büyüklerini bir günde yapmışssın bir küçüğün olarak kasksız sürüş deneyimsiz ve ehliyetsiz olarak o kasanın üzerine bir daha oturmamandır
    yok motoru kullanmamda sürüşümde en ufak bir sorun yok hatta kursada gidiyorum ayıptır söylemesi 500tl orayada verdim.olsun dediğim gibi 1-2 gitsin ama zararın neresinden dönersen kardır.yalnız acelem yok daha 4ay küsür zamanım var bende bu arada zevk almaya bakarım artık

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rc_serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk ederim kardeşim.bende motor hastalığı var evet ama bu yazın satmayı düşünüyorum çünkü çevremden çok tepkiler var.hayatımın önemli olduğunu söyleyenler var bu ister istemez psikolojikmen rahatsızlık veriyor.yani açıkçası motordan ya hızla giderken düşersem birine vurursam gibi tedirginlik var o yüzden şimdiden satılığa çıkardım artık ne zamana satılırsa ama acelem yok.daha 3gün önce kask mont eldiven bellik aldım 800tl mal oldu.olsun 1-2 zarar edeyim ama hayatımdan önemli değil
    not:motordan düşmedim yada kaza riski bile atlatmadım ortalama 200km yol yaptım ama ne bilim çevremdeki insanların biraz pskiolojik baskısı oldu.temmuzda bir alacağım var bunuda satıp iyi bir araba alabilirim.herkese yorum yaptığı için tşkler
    biraz kendinle çelişiyorsun.
    Hem bende motor hastalıgı var diyorsun hemde satar bi araba alırım diyosun.

Motor hastalığı illa büyük cc motora binmek mi oluyor?
    Motor seven insan motora gönül vermiş insan today 50 alır yada ybr,cbf alır genede motorya gider heryere.

Motoru satıp araba alcam diyosanız motorcu ruhu sizde yoktur

he tabi ihtiyaçlara göre arabada alınır ama ben asla motorumu satıp araba almam.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Şu satılık motorun ilanının linkini verir misin ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    arkedeşler yormayın kendinizi her zamanki başlıklardan biri bu bunca lafa söze karşılık şimdiye kadar motorla amuda kalkıp resim cekip koymuştum ben
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Ben bukadar yorumdan ve sözlerden sonra 1000RR la tekere kalkıp stoppie bile yapmıştım (photoshopla olsa bile)

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu topic hala yorum alıyo mu yaa hayret doğrusu..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Yeni bir Ali Türkan vakası ...
    Ali türkan'ı hatırlamayanlar için: Vergi barışında memlekete 5,5 milyar dolar getireceğini söyleyen ama daha sonra balon olduğu anlaşılan , kendisini tanıyanların tanımı ile " KENDİNİ ZENGİN SANAN ŞİZOFREN" 'dir.

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    ok beyler yarın yağmur yağmaz ise video çekip buraya koyacam çok sıkı bir kapak yapmam lazım galiba sizlereama anlamadığım bir konu b.k atan arkadaşlar büyük ccli bir motor süremiyorlarsa korkuyorlarsa nedn kendilerini herkes gibi beceriksiz yeteneksiz sanıyorlar?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:08 ----------

genelde b.k atan arkadaşların hepside 100lük 200lük kullanan kişiler.demek ki binliği görseler korkudan ellemezler düşer diye.

ok beyler yarın yağmur yağmaz ise video çekip buraya koyacam çok sıkı bir kapak yapmam lazım galiba sizlereama anlamadığım bir konu b.k atan arkadaşlar büyük ccli bir motor süremiyorlarsa korkuyorlarsa nedn kendilerini herkes gibi beceriksiz yeteneksiz sanıyorlar?
    korku değil onlar beyinlerini yanında taşıyo

Seninki cahillik.

1000lık makinaya binip gaz açmaya korkarsın 1000e biniyom dersin.

Virajda 250cclerden tokat yemekde koymaz sana 1000ım var duz yolda basar geçerim dersin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:12 ----------

1996 111 puanla 9. 125cc
    1997 321 puanla 1. 125cc
    1998 201 puanla 2. 250cc
    1999 309 puanla 1. 250cc
    2000 209 puanla 2. 500cc
    2001 325 puanla 1. 500cc
    2002 355 puanla 1. MotoGP
    2003 357 puanla 1. MotoGP
    2004 304 puanla 1. MotoGP
    2005 367 puanla 1. MotoGP
    2006 247 puanla 2. MotoGP
    2007 243 puanla 3. MotoGP
    2008 285 puanla 1. MotoGP
    2009 286 puanla 1. MotoGP
    2010 233 puanla 3. MotoGP

Çok tanıdığımız hepimizin yarışlarını hayranlıkla izledigimiz biri belki tahmın edersin.

Baksana bu adam bile beceriksizmış 2 sene 125cc ye 2 senede 250cc ye binmiş ne kadar korkak ve beceriksiz biriymiş ya.

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş sen hondanin sitesine gir orda motosiklet eğitim bölümü var, oraya kaydolup güzelce eğitimini al güvenle kullan derim. güvenli sürüşler diliyorum...
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korku değil onlar beyinlerini yanında taşıyo

Seninki cahillik.

1000lık makinaya binip gaz açmaya korkarsın 1000e biniyom dersin.

Virajda 250cclerden tokat yemekde koymaz sana 1000ım var duz yolda basar geçerim dersin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:12 ----------

1996 111 puanla 9. 125cc
    1997 321 puanla 1. 125cc
    1998 201 puanla 2. 250cc
    1999 309 puanla 1. 250cc
    2000 209 puanla 2. 500cc
    2001 325 puanla 1. 500cc
    2002 355 puanla 1. MotoGP
    2003 357 puanla 1. MotoGP
    2004 304 puanla 1. MotoGP
    2005 367 puanla 1. MotoGP
    2006 247 puanla 2. MotoGP
    2007 243 puanla 3. MotoGP
    2008 285 puanla 1. MotoGP
    2009 286 puanla 1. MotoGP
    2010 233 puanla 3. MotoGP

Çok tanıdığımız hepimizin yarışlarını hayranlıkla izledigimiz biri belki tahmın edersin.

Baksana bu adam bile beceriksizmış 2 sene 125cc ye 2 senede 250cc ye binmiş ne kadar korkak ve beceriksiz biriymiş ya.
    bilader bu motora yarış yapmak için yada ben daha hızlı sürerim kanıtı yok.bana göre bu bir hobidir.racing motora ben hobi diye biniyorum yada benim taşısın işimi görsün diye değil.sen araba alırkende böyle motor cc sine bakarmısın?yüzlerce milyarlık araçlar var motor güçleri 1,6 yada 1,9 -2,0.yani bir araç alırken yolda yarış yapmayı mı düşünüyorsun sen?mesela copue bir araba aldın spor araba aldın onunla yarışmayı düşünmüyorsun herhalde.ben spro motor aldım tıpkı spor araba alırken siz ne düşünüorsanız bende motoru o niyetle aldım.biraz karıştı yazdıklarım ama anlamak isteyen anlar

bilader bu motora yarış yapmak için yada ben daha hızlı sürerim kanıtı yok.bana göre bu bir hobidir.racing motora ben hobi diye biniyorum yada benim taşısın işimi görsün diye değil.sen araba alırkende böyle motor cc sine bakarmısın?yüzlerce milyarlık araçlar var motor güçleri 1,6 yada 1,9 -2,0.yani bir araç alırken yolda yarış yapmayı mı düşünüyorsun sen?mesela copue bir araba aldın spor araba aldın onunla yarışmayı düşünmüyorsun herhalde.ben spro motor aldım tıpkı spor araba alırken siz ne düşünüorsanız bende motoru o niyetle aldım.biraz karıştı yazdıklarım ama anlamak isteyen anlar
    bu bir hobi olabilir ama arabadanin gucuyle bir tutulamaz araba kullanırsın git istersen 2400cc bir arabayla başla gaz tepkisi öle cok agam şaham bişey değildir.
    Ama biz burda 180-190 kiloluk bir makinada 180beygirden bahsediyoruz.

Ve amaç yarış değil o insanlar bile küçük cclerden başlayarak şimdiki konumlarına gelmişler.

Nese sen resimleri koyda gozumuz gonlümüz acılsın.

ne kadara satıyon motoru ?

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    3-4gün önce aldığım kaskla birlikte 16bin bırakırım.bu motor repsol yağlarının sahibinindi bende ikinci sahibinden aldım.izmirde motorcuların yüzde doksan dokuzu tanır motoru.bu model bu kadar temizi belki tr de yoktur.istediğiniz motocuya gidip sorabilirsiniz istediğiniz ustayı alıp gelebilirsiniz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    3-4gün önce aldığım kaskla birlikte 16bin bırakırım.bu motor repsol yağlarının sahibinindi bende ikinci sahibinden aldım.izmirde motorcuların yüzde doksan dokuzu tanır motoru.bu model bu kadar temizi belki tr de yoktur.istediğiniz motocuya gidip sorabilirsiniz istediğiniz ustayı alıp gelebilirsiniz
    ya birak bunları bir resim koyda görelim şu motoru ona göre hareket ederiz..
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence modlardan ricada bulun bu topici kapattır sonra güzel bikaç foto ekle video yükle tebrik forumunda bi topic aç biz de gelelim seni orda tebrik edelim kutlayalım mutluluğunu paylaşalım..ama sen şimdi böyle yapınca millete atmasyon gibi geliyor...hani msj sayısını yükseltmek için bu tür yollara başvuran tipler gibi falan algılıyor insanlar...ben mahcup olmaya razıyım yeter ki sen şu motosikletin fotosunu yükle de göster artık... merak etmeye başladı millet..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

irondark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 600 k)
    Konuyu bastan takip etmedim ama arkadaşşın motoru olup olmadıgını merak ediyoruz sanırsam... La bari repsol demeseydin piyasada çok fazla yok... Bir tane kırmızı siyahla foto çeker benim motor derdin... Şimdi sen gercek motorunlada foto çeksen kimse inanmıyacak... Sonrada ruhsatın fotografını istiyecekler...Sende ruhsatı uzerime almadım belki satarım diye diyeceksin... Sözleşmeyi istiyecekler onun resmini koy derlerse... kankamdı sözleşme yapmadık diyeceksin... kankanın resmini koy diyecekler sende dağa kaçtı diyeceksin dağ nerde diyecekler yandı bititi kül oldu diyeceksin...
    Ulan ne zahmetli işmiş şurda hava atmak...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Dün İzmir de marketi olan arkadaşımın yanına gıttım. O da söyledı bizim Serhat Binlik motor almış dıye hadı ya fılan kaç yasında honda mı fılan evet turuncu fılan dedı. Daha yenı ogrenıyo dedı. yok artık dedım olum öldürür o adamı.
    yakında ınş kotu haber almayız dedım. Senı burada gorecegım aklıma gelmezdı. Neyse hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesın
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Büyük motor eğitimsiz çok tehlikeli....
    Hakkını vermeden yükseltmeyi düşümüyorum.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)