Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Ve artık zamanı geldi (bana göre...) 600 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Kendimce cvp vermek gerekirse , bu işlere zamanla basamak atlayarak geçmek en iyisi sürat affetmiyor hatayı , soğukkanlı olmak ve iyi fren yapmayı öğrenmek gerek , yoksa trafikde sen hata yapmasanda bi sürü şeyle karşılaşıyosun elin ayağın birbirine dolanırsa sakat kalırsın ölsen kurtuluş olur belkide.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu bil: Yavaş bir motoru seri kullanmak, seri bir motoru yavaş kullanmaktan çok ama çok daha zevklidir. Sen ufak hacimlerin zevkini daha almamışsın, tozunu yutmamışsın. Al bir 600'lük bir supersport, ne adam gibi viraj yapabileceksin ne de akıcı bi şekilde kullanabileceksin. Motosiklet kullanmak adına yapabileceğin tek şey trafikte egzoz bağırtmak olacak. Düzlükte gazlamayı zaten bisiklete binen herkes yapar. İstediğin buysa boşver 600'lük makinayı, direk Hayabusa al.

Ben katıldığım eğitimlerde 600'lük makinalarla 10000 km devirmiş adamların eğitim parkurunda CBF150'le ne kadar aciz kaldıklarına şahit oldum. Sen eğitim falan da almamışsın. Kilometre söylemediğine bakılırsa daha 1000 km bile yapmamışsın.

Motosiklet kullanmakla, motosiklete sahip olmak arasında ince bir çizgi vardır. Sen kullanmak mı istiyorsun yoksa ona sahip olmak mı. O sorunun cevabını kendine ver. Sonra ne alırsan al. Hayat senin.
    Süper yorum Harfi harfine katılıyorum...
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alma..
    Daha cok erken derim..

Ama sasirdigim bizim Horoz yorum yapmamis..
    Oda bikti artik sanirim..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    aklı basında bi insansan al kimseyi dinleme
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Düşük beygirli 600 lükler olabilir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    yamaha r6
    Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakın tanıdığım bir arkadaşımdan örnek veriyim o da senin gibi 5 ay ilk motoru olan cbr125 kullandı daha sonrasında 600f almak istediğini söledi ve bende çok iyi düşün ve çok dürüst bi şekilde öz eleştiri yap sürüşünle ilgi dedim sonunda makinayı aldı ama en az 2 ay kimseyi arkasına almadı ve motoru tam kavrayana kadar sadece akşamları sürdü trafiğin yoğun olmadı zamanlarda çok şükür bi kere bile düşmedi sende almaya karar verdiğinde bunları dikkate alırsan motorundan daha çok keyif alabilirsin.
    tabiki bende bu şekilde düşünüyorum ve mantıklıda geliyor bana yapabilecegimede inanıyorum. ama cogunluk aynı fikirde (alma) bu fırsat elime geçmişken motor alma fırsatı ailemide ikna etmişken bu hakkı bi defa kullanabilirim onuda kullanacam gerekirse egitimlerede gidecegim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 ----------

Motosiklet kullanmakla, motosiklete sahip olmak arasında ince bir çizgi vardır. Sen kullanmak mı istiyorsun yoksa ona sahip olmak mı. O sorunun cevabını kendine ver. Sonra ne alırsan al. Hayat senin.
    sahip olmak tabikide.
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

Motosikleti
    yamaha r6
    mersin ici yada adana r6 ninja 600 rr satanlar varsa degerlendirmek isterim.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersin ici yada adana r6 ninja 600 rr satanlar varsa degerlendirmek isterim.

Yorumları dikkate almiyosun ama gerçekten öenmli şeyler söyleniyor..
    Ama kafaya koyduysan burda topik açmana gereke yok ne olursa olsun alıcaksın sanırım
    Ne diyelim hayırlısı
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    yamaha r6
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları dikkate almiyosun ama gerçekten öenmli şeyler söyleniyor..
    Ama kafaya koyduysan burda topik açmana gereke yok ne olursa olsun alıcaksın sanırım
    Ne diyelim hayırlısı
    dikkate alıyorum gerçekten. ama alıpta başaracam kendime gayet güveniyorum gerekirse egitiminide aalcagım.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    150 sky jet ardından hyo gt 250 r.. aileyi ikna ettim. ve geldik 600 lük makina almaya. 600 rr ninja yada r6 secenek bunlar. araştırmaya devam temizini iyisini bulana kadar.. simdi gelelim konuya tanıdıgım bi motorcuya gittim uzaktan akraba adam bana neredeyse yalvaracaktı 600 lük makina alma diye. ve diger bi yer oda aynı sekilde erken oldugunu söyledi. ayrı yetten sencer abide söyledi bende ısrarla almak istiyorum neden erken olsun ? birazda sizin fikirlerinizi alalım.
    Bizim fikirlerimizi alma ihtiyacında isen, bence hazır değilsin...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam allah uzun ömür versin sana o zaman 1000cc lik bi cihaz kullanmaya yaşın yetmeyebilir belki
    allah ömür versin 600lüğe bile pek merakım yok 250 cc beni fazlasıyla uzun bir süre tatmin edecektir..maddi imkanların doğrultusunda bi fazer a binerim daha fazlasınada gücüm yetmez..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum eğer kendını hazır hissediyosan al bu işler yıllarca yada km ler motor kullanmayla olmaz ne insanlar var yıllardır motor kullanıyo yine de ilk günkü gibi acemi ne insanlar var hayatında motora bır ya da iki kere binmiştir kırk yıllık motorcu gibi. ben şahsen ilk defa 600 lük makınayı yukarıda yorum yapan arkadaşlardan cakalazın er6 yı kullandım ha bu arada 10 yaşımdan beri motor kullanırım 600 lük makına faklı diyolar ölüm makınası falan filan diyolar ama kırk ytıldır 600 lük kullanıyormuşum gibi kullandım hiç de zorluk cekmeden.zaten bu sitede yorum yapanları hiç anlamdım şimdiye kadar cup kullananda ybr kullananda alma der durur daha şimdiye kadar al motorun hakkınıda ver diyeni duymadım.motoru alığ ertesi gün moto GP ye katılacak halin yok ya.yavas yavas alışır gidersin...kazası sürüşler sana

Motosikleti
    yamaha r6
    http://www.facebook.com/group.php?gi...d=109411230628

bu kız bu motoru kullanıyorsa ben hayli hayli kullanırım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eğer kendını hazır hissediyosan al bu işler yıllarca yada km ler motor kullanmayla olmaz ne insanlar var yıllardır motor kullanıyo yine de ilk günkü gibi acemi ne insanlar var hayatında motora bır ya da iki kere binmiştir kırk yıllık motorcu gibi. ben şahsen ilk defa 600 lük makınayı yukarıda yorum yapan arkadaşlardan cakalazın er6 yı kullandım ha bu arada 10 yaşımdan beri motor kullanırım 600 lük makına faklı diyolar ölüm makınası falan filan diyolar ama kırk ytıldır 600 lük kullanıyormuşum gibi kullandım hiç de zorluk cekmeden.zaten bu sitede yorum yapanları hiç anlamdım şimdiye kadar cup kullananda ybr kullananda alma der durur daha şimdiye kadar al motorun hakkınıda ver diyeni duymadım.motoru alığ ertesi gün moto GP ye katılacak halin yok ya.yavas yavas alışır gidersin...kazası sürüşler sana
    işte be :D eline agzına saglık. ya zaten bende motoru alınca yarışlara falan girmicem hareket falanda yapmıcam :D kendimce kullanacam yavaş yavaş ilerletecem kendimi pat diye olmucak tabikide.

Motosikleti
    ZX6-R
    http://www.facebook.com/group.php?gi...d=109411230628

bu kız bu motoru kullanıyorsa ben hayli hayli kullanırım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 ----------

işte be :D eline agzına saglık. ya zaten bende motoru alınca yarışlara falan girmicem hareket falanda yapmıcam :D kendimce kullanacam yavaş yavaş ilerletecem kendimi pat diye olmucak tabikide.
    sky jet mi ne onu geç hyo yu çok az kullanmışsın 4 5 bin daha yap sonra al

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    böyle giderse bende bi başlık acacam bakalım bana ne dicekler kesin banada alma derler...15 yıldır motor kullanırım en az 50000 km yapmışımdır ilk fırsatta cbr 600 f alacam ben alamıyım bari sen al..

Motosikleti
    Derbi Terra 125 4T
    Öncelikle şunu bil: Yavaş bir motoru seri kullanmak, seri bir motoru yavaş kullanmaktan çok ama çok daha zevklidir. Sen ufak hacimlerin zevkini daha almamışsın, tozunu yutmamışsın. Al bir 600'lük bir supersport, ne adam gibi viraj yapabileceksin ne de akıcı bi şekilde kullanabileceksin. Motosiklet kullanmak adına yapabileceğin tek şey trafikte egzoz bağırtmak olacak. Düzlükte gazlamayı zaten bisiklete binen herkes yapar. İstediğin buysa boşver 600'lük makinayı, direk Hayabusa al.

Ben katıldığım eğitimlerde 600'lük makinalarla 10000 km devirmiş adamların eğitim parkurunda CBF150'le ne kadar aciz kaldıklarına şahit oldum. Sen eğitim falan da almamışsın. Kilometre söylemediğine bakılırsa daha 1000 km bile yapmamışsın.

Katılmamak elde değil.Özellikle bende honda eğitiminde görmüştüm cbf150 de acemi kalanları.Sözde dragstar,hornet,fazer kullanan vatandaşlar idiler.
    [COLOR="Red"]Ѻ[/COLOR] [COLOR="Red"]яedline[/COLOR]...the line between [COLOR="Green"]life ::fool:: [/COLOR]and [COLOR="Red"]death [/COLOR]::156::

Motosikleti
    yamaha r6
    ya verdigim linkteki kız bile motorda nasıl duruyor benim boy 1.82 o bile kullanıyorsa ben bu boyla motora bindimmi gayet iyi kullanırım ve alışırım.

Motosikleti
    Derbi Terra 125 4T
    ya verdigim linkteki kız bile motorda nasıl duruyor benim boy 1.82 o bile kullanıyorsa ben bu boyla motora bindimmi gayet iyi kullanırım ve alışırım.
    yani önemli olan motorun üstünde nasıl durduğunmu
    ve de kızın duruşu tamamda kullanışı belki burdaki çoğu kişiden daha iyi olabilir.

Sen kafanda bitirmişsin olayı zaten alıcaksın.o yüzden ne dense boş
    [COLOR="Red"]Ѻ[/COLOR] [COLOR="Red"]яedline[/COLOR]...the line between [COLOR="Green"]life ::fool:: [/COLOR]and [COLOR="Red"]death [/COLOR]::156::

Motosikleti
    yamaha r6
    Alıntı Mafiaboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani önemli olan motorun üstünde nasıl durduğunmu
    ve de kızın duruşu tamamda kullanışı belki burdaki çoğu kişiden daha iyi olabilir.

Sen kafanda bitirmişsin olayı zaten alıcaksın.o yüzden ne dense boş
    belki benimde kullanışım iyi bunu zaman gösterecek bence

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    doğrumu yaptım bilemem ama, az bir tecrübe ile(bir depo benzin yakacak kadar yaklaşık 200 km scooter kullandım, bir de sürücü kursundaki 125 lik mondial i) 696 lık bir naked aldım. ben kendimi henüz hazır hissetmiyorum yüksek hızlar için... günlük kullanımım hem şehir içi hem şehirler arası olduğundan ne kadar tecrübe alabilirim diye bakıyorum marşa basarken... ama altımdaki makinenin biraz fazla yüklensem altımdan kaçabilceğinin farkındayım, ve en önemlisi milletin beni asla görmediğinin... senin durumuna yakın buldum kendimi o yüzden bunları anlatayım dedim... ben yavaş sürüyorum arkadaşım çünkü kendime güvenmiyorum, 250 km yol ile bu makine öğrenilmiyormuş... pişman mıyım?? hayır çünkü gaza dokunduğumda çıkan sesten görüntüden ve gücün titreşiminden haz alıyorum, dünyayı unutuyorum... sen kendine güveniyorsan sürebilirim ÖLMEM diyorsan al ve hakkını ver... Allah kaza nazar vermesin ve lütfen haberlere çıkıpda " bak motorcuyu gör" dedirtip, beni bizimkilerle papaz etme...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)